Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ.ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ.

ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΣΕ 3 Η ΩΡΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΔΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΜΙΛΑΓΕ ΜΟΝΟΣ.ΕΓΩ ΔΕ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΓΕ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΚΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλεναδιτσες μου.τι κανετε ?κλοκλο..σημερα πηγαμε πατσουρου.ο μικρος ειναι 6900 και 67,5.θα ξεκινησουμε φαγητο οταν θα ναι 6 και και θα ξεκινησουμε με λαχανικα.εκανε και εμβολιο μηνιγγιτιδας και κοιμαται τωρα κανενα τριωρο σερι.θαλασσα μας αφησε κανονικα μιας και το θιξατε το θεμα.εξετασε και την νεφελη.τα δοντια της ειναι χαλια.πρεπει να τα προσεξουμε γιατι αλλιως θα κανει τρυπες.με γεμισε παλι με φυλλαδια και συμβουλες.μας εδωσε και πιστοποιητικο για τα μικρα νηπια αν κ ενας κυριος ειπε οτι μαλλον χρειαζεται ενα αλλο χαρτι για τα νηπια οποτε ισως ξαναπαω.αυτα τα νεα.ματινα και κατερινα χρονια πολλα ρε κοριτσια.και παντα ευτυχισμενοι.αγγελικη που σαι βρε..χαθηκες.χτες απο 3 μεχρι 5 διαβαζα τα παλια μας ποστ.α ρε κοριτσια.τι λεγαμε...πολυ γελιο αλλα και πολυ συγκινηση.που ειστε ολες ρε..εγω αυτην την εβδοπμαδα λεγαμε να παμε για μπανιο αλλα ειδα τον καιρο στο γκουγκλ και λεει ολη την εβδομαδα θα βρεχει.γρρρρρρρρρρρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ki apo mena!

koimountai oi antres mou kai brhka eukairia!emeis koritsia fouskwsame thn pisina mas sto mpalkoni kai pername xarma!xaxaxa!osoi mas blepoun apo ta gurw mpalkonia 8a mas pernane gia trelous!xaxa!o dikos mou trelainetai gia nero!gi auto den eklaje k sth baftish!paw meta sthn omada na sas balw kai mia foto mas gumnh...ligo prin thn kolumph8ra!

gia to mpanio k mena h paidiatros mou pe meta ton 8o alla egw den 8a to thrhsw!den lew oti 8a to paw edw sthn a8hna alla krhth kai xio 8a ta kanoume ta mpanakia mas!asthhhn na leeei!xaxaxa!

filakia se ola ta mpoutakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΕΣ!ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΤΩΡΑ!ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσυ και γιωτακι σας ευχαρστω πολυ και εσεις να χαιρεστε τις οικογενειες σας :):)

πατσυ ο μικρουλης σου ειναι μια χαρα :):)

ματινακι μου αντε και του χρονου να ειμαστε μαζι με τους αντρες μας,μην στεναχωριεσαι ;);)

μονο εδω ακομη δεν εχει πολη ζεστη,ολες ζεσταινοσαστε και εγω εχω ενα συναχι αστα να παει,σε αλλο κοσμο ζω τι στο καλο;

να συστηθω και στην χαμηλοβλεπουσα,αγγελικη απο οτι καταλαβα ειμαι η κατερινα και εχω τρια αγορακια μπηκα στην παρεα σας πριν δυο βδομαδες περιπου :):):)

ινε ο μικρουλης σου ειναι ενας γλυκας απο οτι ειδα στη φωτο,δεν εχει σημασια το αν τους αρεσει το νερο τα δικα μου τρελενοταν για μπανιο αλλα στις βαφτισεις τους χαλασαν τον κοσμο απο κλαμα,απο την αρχη ως το τελος πολυ κλαμα,ασ ελπισω οτι ο μπεμπης δεν θα κλαιει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia ti kanete???xronia polla stis eortazouses!emeis ksekinisame krema simera eixe poli gelio ola ta lefta tin efage oli kai xwris kamia antirisi!!kata ta alla eimaste mia xara!poli zesti poli doulia kai treksimo os sinithws!tha douleyw seri mexri tin alli vdomada den exw repo aytin:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΡΩΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ! :laugh: :laugh: :laugh: :kiss:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ!ΕΜΕΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΗΧΟ.ΚΑΝΕΙ ΑΜΙΑ,ΜΙΑΜ..ΚΑΙ ΞΕΡΟΓΛΥΦΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις μανουλες!!!!!!!!!!!!!

πατσυ μια χαρα ο μικρουλης σου σε αναπτυξη!!!!!!!!!!!

να ξερες ποσες φορες το εχω κανει αυτο....να κοιταω τα παλια θεματα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης μας η ακομα και τις ανακοινωσεις της εγκυμοσυνης μας....αχ!!!!!!!!!!ποσο μου εχουν λειψει ολα αυτα....και η κοιλιτσα μου...πο πο καταθλιψη θα παθω στο τελος..... :blush:

λενακι τελεια η φωτο...φιλια στο μανο σου :kiss:

ματινακι πολυ χαιρομαι που η μικρη σου ειναι ηρεμη σημερα :)

κατερινακι ασε και εδω απο αυριο χαλαει ο καιρος...αμαν πια! :angry::(

που ειστε οι υπολοιπες;;;; :dry:

εμεις τιποτα νεοτερον...τα ιδια...ειμαι πεσμενη ψυχολογικα :( αλλα που θα παει θα μου περασει....

ΥΓ.ευακι τι εγινε τελικα με τον Υψηλαντη;;;;;

φιλιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!

Εννοειται βρε κοριτσια πως μονο φανελακι μεσα στο σπιτι για εξω φοβαμαι με τα ρευματα μην ιδρωσει και εχουμε αλλα.Αλλα σημερα ας πουμε εχει απνοια.Ξυπνησε ηδη μια φορα ως τωρα...ααχχ, μαλλον απο τη ζεστη αλλα εφαγε κιολας.Απαρηγορητος ηταν.Γιωτα μου βαφτιζει η αδερφη μου την ανεψια μου στην Κρητη και γι'αυτο θα παμε.Θα συνδυασουμε και λιγες μερες διακοπες.

Εγω βρε κοριτσια φοβαμαι για θαλασσα.Προφανως η γιατρος θα επιτρεψει αλλα τις ωρες που θα επιτρεψει η θαλασσα δεν ειναι παγωμενη;;;;ΘΥμαμαι ετσι ο ανεψιος μου μπηκε μικρος και μετα τον ειχε πιασει η κοιλιτσα του και εκανε διαροιες, τουρτουρισε το πουλακι μου.Επισης απόσο ξερω η παιδιατρος μου (μου πε η κουμπαρα μου που χουμε την ιδια)απαγορευει το αντηλιακο πριν το χρονο νομιζω(δεν ειμαι σιγουρη για την ηλικια ακριβως) λογω των χημικων που περιεχουν,Θα την τ==ρωτησω ομως την αλλη φορα ν αμου εξηγησει η ιδια πως και τι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΑΝ Κ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ Κ ΕΚΕΙΝΟΙ ΕΣΑΣ!!!ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

Κ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΧΡΥΣΑ(ΛΕΜΟΝ)ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΗΣ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΘΕΛΩ ΓΛΥΚΟ Ε;ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΝΤΛ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΜΙΑ ΚΡΕΠΑ.Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΟΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΑΡΙΔΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ Η ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΠΑΛΙ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ;ΓΚΡΡΡΡ!!!

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΟΣ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΚΟΥ,ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ.Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΥΠΟΜΟΝΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeeera!

epitelous den douleuw shmera!phra adeia apo thn shmaia!xaxaxa!

pasxalaki emena h dikh mou paidiatros mou apagoreuse to mpanio prin ton 8o!alla anthliako mou eipe oposdhpote!ena ths frezyderm!kai genikws einai kata twn farmakwn....opote den nomizw na apagoreuetai!

bikaki kalh arxh me tis kremes!koritsia emena perase 1 bdomada agwna gia na katapiei thn mosxarokrema!xaxaxa!x8es thn efage(oxi me euxaristhsh alla thn katapie)gia prwth fora!!!!!isws gi auto tis 3ekiname pio nwris emeis gia na trwme sthn wra mas!xaxaxa!

se 3 meres kleinoume ton 6o!re koritsia pote megalwsan etsi oi mu3es mas?san skoulikaki htan otan ton ferame spiti kai twra einai oloklhro an8rwpaki!xixi!emena pantws den mpampadizei akoma!esas????

giwtaki giati pesmeno????ftaiei ki autos o kairos pou den leei na kalokairiasei!zesth xwris hlio....ti na peis?

katerinaki matinaki xronia polla!!!!an kai ka8usterhmena!katerina oi antres sou einai sugklonistikoi!!!na tous xairesai!!!kai me tetoia omada!!!ftou ftou ta paidia!panta tetoia!xixi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα και καλο μηνα

ινε και βικακι σας ευχαριστω πολυ και εσεις να χαιρεστε τις οικογενειες σας :):)

ινε μου ο δικος μου ολη μερα μιλαει και φωναζει εμαθε φαινεται απο τους αλλους,εχει καλους δασκαλους,και οταν τους βλεπει ξεκαρδιζεται απο τα γελια :laugh: :laugh:,αφου σου αρεσανε οι γιοι μου να κανεις μια κορη να την κανουμε νυφουλα :laugh: :laugh:

εδω σημερα εχει ενα κρυο αστα να παει λες και παμε για χειμωνα :angry::angry:

ευακι κοιμηθηκε ο μπεμπουλης,εβαλα και εγω να σιδερωσω και σε μιση ωρα ξυπνησε ολο γκρινια το γαιδουρακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Χρύσα, χρόνια πολλά!!!!

Εμείς καθόμαστε αγκαλια με την μπεμπίτσα, μιας κ δεν κάθεται ούτε σε ριλάξ ούτε σε καρότσι! Δεν μπορώ να κάνω τίποτα όλη μέρα. Αν την αφήσω πλαντάζει στο κλάμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Μπηκα να δω τα νεα σας και παω να ταισω Μιχαλη και μετα μικρο!

Ναι ναι σημερα εχω γενεθλεια!

Ευχαριστω για τις ευχες!

Θα τα πουμε αργοτερα!

Σημερα μαλλον σπιτι θα την βγαλουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!

τι χαλια καιρο εχει σημερα;;;;; :angry::angry::angry: ελεος πια!!!!!!!ελπιζω να ειναι η τελευταια φορα που χαλαει!

βαριεμαι,νυσταζω,παλι ζαλιζομαι....ουφφφφφφφφφ!!!!!!!!τα νευρα μου :angry:

ευακι ακομα περιμενω!που εισαι;;;; :dry:

χρυσα μου να τα εκατοστησεις και απο δω...οτι επιθυμεις! :)

αγγελικη μου φαινεται η μικρη σου εχει μαθει στα χερια;;;η ειναι η ιδεα μου;;; :P :laugh:

κατερινακι χειμωνας στην κοζανη;;;;ασε...πολυ χαλια...να κανω και μια ηλιθια ερωτηση;;;;εχετε θαλασσα εκει;;;; :blush::unsure: :silly:

βικακι τελικα σε αλλεργιολογο πατε;;;;δεν μας εχεις πει τιποτα :huh:

λενακι ο μικρος σου πρεπει να εχει πολυ γελιο... :woohoo: :laugh: βαλε μας και καμοια φωτο με την μπουμπουνιερα...τα βαπτιστικα...να περνουμε ιδεες :P

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΧΡΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ?ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΛΟΚΑΙΡΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΜΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΗΛΙΟ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΝΕΦΙΑ!

ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΛ. ΕΧΤΕΣ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΑΛΛΑ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!ΘΑ ΣΟΥ ΜΑΘΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΧ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

ΑΝ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΜΑΤΙΝΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου σε ευχαριστω και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου

γιωτα η πιο κοντινη παραλια ειναι στην κατερινη γυρω στις 2 ωρες,αλλα θελει αποφαση για να ξεκινησεις,και εγω νυσταζω πολυ και εχω και ενα παλιοσυναχι χαλια ειμαι :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!

ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΛΙ..ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ,Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΡΙΖΕΙ.

ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΜΕΡΗ!ΝΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΝΤΩΣ Η ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ Κ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ.

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ.

ΓΙΩΤΑΚΙ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ,ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ Κ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΚΙΝΙΛΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ.

ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ.

ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Κ ΝΑ ΜΗ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ..

Η ΟΛΙΑ ΧΑΘΗΚΕ,ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα!!!!!!!!!!!

κοριτσια ολο ξεχναω να σας πω οτι εδω και κανενα 20ημερο εχει σκασει μυτη δοντακι!!!!!!!!!!!!

κατω προς το κεντρο εχει βγει μια ασπρη μυτουλα που γρατζουναει!!!!!!!!!

Χρυσα να τα χιλιασεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα καλησπερααααααα

συγνωμη που εχω χαθει ολο αυτο τον καιρο :(:S

αλλα δεν σας ξεχναω φυσικαα τοσα περασαμεε μαζιιι :silly: :blush:

Μπηκα να σας πωω καλοο μηναα

και εμεις σημερα κλεινουμε τον μισοοο μας χρονοοο :woohoo: :woohoo:

Υ.Γ :τα νεα μου ολο αυτον τον καιρο ειναι οτι εχουμε βρει σπιτιι εχουμε παραγγειλει και τα επιπλα και σε 2 βδομαδες θα παμεε να μεινουμε εκειι.. :woohoo: τα μικρουλιαα μεγαλωνουν.. ο μικρος εδω και μια βδοαμαδα ξυπναει τα βραδια 2 φορες για γαλαα :evil: αλλα ενταξειι προσπαθουμε να ξαναστρωσουμε..χεχε κατα τ'αλλα ειμαστε ολοι καλαα.. αυταα τα δικαα μου..

τα φιλια μου σε οοολες

σας αγαπωω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στην φιλη μας χρυσα.κλοτα να τα εκατοστησεις.να σαι παντα ευτυχισμενη.καλο μηνα σε ολες,καλη χρονια,καλο καλοκαιρι,καλο πασχα.κ ηρα ολε!!!!!!!νατ φτου σου.ολο αλλου σε βλεπουμε...ντροπη μας..... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!

ματινακι μου,χτες ετρεχα ολη μερα σε δουλειες και δεν προλαβα τελικα για βολτιτσα.... :( σε ενα μηνα ομως θα ερθω παλι οποτε μπορουμε να κανονισουμε!!!!!!! :laugh:

γιωτου μου,δε σε ξεχασα.... :blush: απλα δεν εχω κατσει καθολου.... :huh: χοντρικα να σου πω οτι ηταν πολυ καλος και ηρεμος!!!!μου ειπε κι αυτος οτι πρεπει να την κανουμε την επεμβαση καποια στιγμη...τα υπολοιπα θα στα πω τηλεφωνικως!!!!!! ;)

χρυσα μου,χρονια πολλα κι ευτυχισμενα κι απο δω!!!!να σε χαιρομαστε κι εμεις και οι αντρες σου!!!!!πολλα-πολλα φιλακια!!!!! :kiss:

ναταλακι,φουσκωνει η κοιλιτσα????? :cheer:

πατσουλινι,γιατι τα σπασατε ολα ρε???????χαχαχαχα :P:P:P

κατερινακι,πως παει το κρυωμα????ελπιζω καλυτερα!!!!!! B)

πασχαλακι,με το καλο το δοντακι σας και χωρις πονους!!!!! :silly:

ολιαααααααααα,που εισαι??????????????? :blink:

βικακι,σκατοκαιρος.... :angry: που θα παει θα φτιαξει.... :dry:

μαγδα,εκει ακομα κρυο εχει????? :unsure:

εμεις εχουμε γκρινια....αλλα ευτυχως κοιμαται το βραδυ...πρεπει να την πειραζει πολυ η ζεστη.δε βαζω και air condition μην κρυωσει...εσεις?????εχουμε κουραστει απ τα πολλα ταξιδια....και εχουμε ακομα..... :huh: και μονο που το σκεφτομαι κουραζομαι.... :S

τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...