Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

αλοοοο.κιεμενα ξερνοκοπαει σημερα.γιωτα ολα καλα?που εισαι σημερα?δοκιμασα μπανανα σημερα.για να δουμε αυριο τα κακα.κατερινα ελπιζω να μην δω τριτο παιδι.γιατι πολυ απλα δεν θα κανω τριτο. :( ευα θες κρεμα?παρε της χολ με κεχρι.χωρις γαλα κ τετοια.ειδικη/μονο σα βιολογικα μαγαζια.αλλιως η φρουτα η λαχανικα... :P φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας... :)

ο μικρουλης μου ειναι πολυ καλυτερα,δοξα το θεο....μιλησα με την παιδιατρο και μου ειπε οτι απλα μπορει να περναγε κατι ελαφρια,οπως πχ μια ιωσουλα και λογω ευαισθησιας που εχει απο την αλλεργια να εκανε τα πολλα κακα και τις αναγωγες...τεσπα...ειναι καλα...

εγω δεν εχω κεφια...συνεχεια νυσταζω...εχω και ενα χαλια σπιτι...βαρεθηκα...ολη την ωρα δουλειες και συνεχεια χαμος γινεται :(:angry:

ευακι για μενα ξεκινα 6 μηνων κατευθειαν με χορτοσουπα η φρουτοκρεμα...

μην δωσεις κρεμες.. ;)

μαγδα πως σου φανηκε η γιουροβιζιον;;;; :huh:

βικακι να τον πατε σε παιδογαστρεντερολογο γιατι μαλλον θα χρειαζεται και το σιρλοτον ειναι σιροπι και αυτο για τις καουρες... ;)

κατερινακι χαιρομαι που ειστε καλυτερα... :cheer:

ολια φανταζομαι θα κανεις την μετακομιση...αντε να ξεμπερδευεις και να ξεκουραστεις και εσυ λιγο.... :)

χρυσα ολα βολτουλες εισαι! :woohoo:

ματινακι μου ελπιζω να ειναι καλυτερα η διαθεση σου B)

που ειστε οι υπολοιπες;;;;

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia ti kanete?egw simera sernomai den exw kai poli oreksi !etoimazw na valw tin niso na dw se dvd!i mpempamou xtes efage stis 12 to vradi ksipnise simera stis 10kai misi to prwi efage 250ml gala kai eixame mia grinia mexri twra allo pragma pou den to sinithizei!tis edwsa kai 100ml kinterte kai to roufikse olo!mallon den tha tin eftase to gala tha pinage!ayrio ksekiname kremes!twra koimatai to mwraki mou!eseis ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι και εγω χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο μικρουλης σου!!!

fwt31n1 πως σε λενε;παντως εισαι πολυ τυχερη φτου φτου αν κοιμαται ετσι καθε μερα τοσες ωρες συνεχομενες,καλη αρχη με τις κρεμουλες!!

πατσυ περαστικα στο μικρουλη σου!!!

ματινακι υπομονη θα βγουν τα πρωτα δοντακια και θα ηρεμησουμε για λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΟ!ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμάς!!

Μάγδα , μου θύμισες εμάς με την eurovision στο τέλος μας πήρε ο ύπνος τοσο σιγά που είχαμε την tv... και σήμερα το πρωί πήραμε χαμπάρι τι έγινε. :P

Φωτεινούλα τι κάνεις? καιρό έχω να σε ακουσωΕίδα κάτι φώτο στο fb από αγώνες moto και μου θύμισες τα καλά του άντρα μυ, που με έτρεχε στο wrc μες στην ζέστη...Φιλάκια στην μικρή σου!!

Γιωτού (όπως σε λέει και η Εύα) μπράβο που ο μικρός την πέρασε ελαφρυά... την Πέμπτη θα πας στη μαμά σου?

Βικάκι μου ,καιρό έχουμε να μιλήσουμε και μαζί.. οι φώτο στο fb τέλειες !! ο μικρός σου είναι σκέτος κούκλος!!!!!

Κα1 μπράβο που τα καταφέρνεις με τα τρία παιδιά!!! Είδα φώτο στην ομάδα.. είστε μια όμορφη οικογένεια!!Γεροί να είστε και ευτυχισμένοι!!!!

Ευά . τις φώτο στείλτες με ε μαιλ, ή στο φβ ή όπως θέλεις.. εννοείται ότι δεν θα τις ανεβάσω στο fb... ;OsΌσο για τον διαγωνισμό .. :angry: πάρε με μαζί σου Βενετία χα-χα-χα... please..... :laugh: :laugh:

Φιλάκια σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες!

Σημερα πηγαμε κι εμεις βολτιτσα αλλα οπως εχθες ζεσταθηκε πολυ το μαναρακι μου...μαλλον πρεπει να κοψω το φανελακι ή να του βαζω αμανικο φανελακι κατω απο το κοντομανικο.Αλλα νομιζω η καλυτερη λυση ειναι να του βαζω απευθειας ολοσωμα κοντομανικα φορμακια.Αληθεια παπουτσακια(και καλτσες) τους φορατε;;;;Μηπως πρεπει να παρουμε πεδιλακια;;;(μπλιαχ δεν μ'αρεσουν καθολου!στα αγορακια)

Πριν απο λιγο κοιμηθηκε ...ψοφιος ητανε παραλιγο να κοιμηθει στο μπανιο του!ο κακομοιρης μου!

Την Πεμπτη φευγουμε για Κρητη κι εχω ενα σωρο ετοιμασιες..

Γιωτα μου μπραβο που το ξεπερασε γρηγορα το θηριακι σου!

Χρυσουλινο μου σου στελνω πολλα φιλακια σε σενα και στην κορακλα σου!

ΒΙΚΑΚΙ μου φυσα λιγο τσιγαρο προς τα δω!!!χαχαχα(η χαρμανω)

Μαγδα μου πως παει η μικρη με τον υπνο της;;;εστρωσε καθολου;;;

Πολλα φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ευχαριστω και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου

Πασχαλακι εγω ακομη δεν του εβαλα κοντομανικο με τον κολοκαιρο που εχουμε εδω,και τις καλτσες του τις βγαζω μονο για λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας-γεια σας!!!!!!!!! :laugh:

εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο βολτιτσα!!!!!πηγαμε για καφεδακι!!!μια χαρα περασαμε!!!!!εφαγε και 2 φορες η μπουμπου μου!!!!!ευτυχως τωρα βγαινει ευκολα το βυζι απο τα καλοκαιρινα ρουχα!!!!!χαχαχα :laugh: :P αυριο θα ανεβουμε παλι αθηνα αυθημερον....δεν εχουμε ξεκουραστει καθολου και ουτε προβλεπεται ξεκουραση συντομα!!!!

γιωτου,ελα αυριο απο το μητερα το πρωι!!!!!φιλακια στα ταλιμπανακια!!!!

πασχαλακι,εγω μονο κοντομανικο της φοραω και καλτσακια.της εχω παρει και παπουτσακια αλλα δεν τα εχουμε βαλει ακομα!!!! :)

πατσουλινι,χαιρετισμους στην πατσουρου!!!!!! :laugh:

χρυσουλινι,απο βδομαδα οι φωτο γιατι δεν εχω το καλωδιο εδω να τις περασω!!!!βενετια δε σε παιρνω!!!!!!!χαχαχα!!!!ζηλια!!!!!χαχαχα :P:P

φωτεινουλα,χαθηκαμε!!!!φιλια στην κουκλα!!!!

ματινακι,να σε παρω τηλ.αυριο μηπως τα πουμε????

κατερινακι,επιτελους σε πετυχα στο τσατ!!!!! :cheer:

βικακι,χρυσα,σοφακι,ολια,μαρακι και σε ολη τη μαμμυλαντοπαρεα πολλα-πολλα μακιααα!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!!!!

εμεις ειχαμε παει παιδοτοπο...ωραια περασαμε...αν και το μεσημερι και μεχρι να παμε ημουνα χαλια...μου ερχοτανε συνεχεια εμετος :x:x:x και ειχα ζαλαδες :S ...αλλα μετα με ετρεχε ο ταλιμπαν μου και μου περασαν ολα :P :laugh:

ευακι δυστυχως δεν μπορω να ερθω αυριο... :( εχω τρεξιματα...πρεπει να παω στο δημαρχειο να δηλωσω τον μικρο για να παρω οικογενειακη κατασταση...ασε και δεν μπορω καθολου τα συνεχομαι ολα αυτα :angry:

παρε να μου πεις τι εγινε ;)

χρυσουλινι μου την τεταρτη εχει ρεπο η μαμα μου...αν μπορεις θα τα πουμε απο κοντα...παρε τηλ...χαχα...θα σας χρεωσω ολες :laugh: :P

πασχαλια μου εγω χθες τον ειχα μονο με την πανα...και σημερα μονο με ενα φορμακι αμανικο και φυσικα χωρις καλτσες...εχει πολυ ζεστη για να του φορας και μπλουζα και φορμακι απο μεσα...εσυ τοσα ρουχα φορας;;;;να ξερεις οτι τα μικρα μας ζεστενονται πιο πολυ απο μας ;)

καλα να περασετε στην κρητη :cheer: για διακοπες πατε;;; :dry::huh:

ματινακι ελπιζω να της περασει η γκρινια και αυριο να ειναι καλυτερα... :) μαλλον της λειπει ο μπαμπας,οπως και στην μανουλα της :P

πατσυ περινουμε νεα απο την πατσουρου :)

κατερινιω φιλια στους αντρες σου... :kiss::kiss::kiss: οχι στον μεγαλο μεγαλο,μην παρεξηγηθω :P

φιλακιααααααααααααααα!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας-γεια σας κι από μένα :)

Έχω πολλά νεύρα τον άντρα μου σήμερα, γιατί είχε πολύ ωραία μέρα αλλά δεν κάναμε τίποτα γιατί βαριότανε -ε...είχε και τέννις στην τβ :angry: Πάλι μόνη μου περπάταγα με τη μικρή στο καρότσι για να κοιμηθεί... Πολύ ωραία Κυριακή...Το κατάλαβε βέβαια ότι τσαντίστηκα και έπλυνε το μπάνιο το απόγευμα για να εξιλεωθεί :P

Γιωτού (έτσι θα σε λέω κι εγώ - μ'αρεσει ;) ) ψιλοβαρετή μου φάνηκε η γιουροβίσιον φέτος... Μήπως όμως έφταιγε που είχαμε χαμηλά τον ήχο? Πάντως δεν αποκοιμηθήκαμε κι όλας σα μερικούς μερικούς - Χρυσουλίνιιιιιι ουουου!!! :laugh:

Πασχαλάκι μου τι να στρώσει η μικρή...αυτή όσο πάει και ξεστρώνει :S Πέρα από εκείνη την αναλαμπή που είχε κοντα στο Πάσχα που ξυπνούσε μόνο μια φορά, χάλια κοιμόταν, χάλια κοιμάται και το έχω πάρει απόφαση ότι έτσι χάλια θα κοιμάται για καιρό...Τι να πω....Δεν ξέρω τι της φταίει...Εσείς πώς τα πάτε? Είσαι σε διαδικασία αποθηλασμού που έλεγες?

Πάτσυ τα σέβη μου στην Πατσούρου :laugh:

Εύα τι διαγωνισμό κέρδισες? Τι έχω χάσει? Ταξίδι στη Βενετία λέει? Τη φίλη σου τη Μάγδα που σου έστειλε και σαλιαρίτσες δε θα την πάρεις μαζί? :laugh:

Ματίνα-Χρύσα-Κατερίνα-Φωτεινή και όοοοολες όσες ξεχνάω πολλά πολλά φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα και μενα μου αρεσει το γιωτου...ετσι με λεει ο αδελφος μου ;) οποτε μου ειναι πολυ οικειο...

οντως πολυ βαρετη ηταν η γιοροβιζιον και σας το λεω εγω που ειχα κανονικη ενταση στην τηλεοραση...μαλλον θα φταινε οι κρυοκολοι νορβηγοι :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

μαγδα και μενα μου αρεσει το γιωτου...ετσι με λεει ο αδελφος μου ;) οποτε μου ειναι πολυ οικειο...

οντως πολυ βαρετη ηταν η γιοροβιζιον και σας το λεω εγω που ειχα κανονικη ενταση στην τηλεοραση...μαλλον θα φταινε οι κρυοκολοι νορβηγοι :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

Κρυόκολοι οι Νορβηγοί? Έλα τώρα...μα πώς σου'ρθε? :P

Σήμερα που τα'χω και με τον άντρα μου βρίσε τους όσο θες - μαζί σου :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα!!!!!μαγδουλα!!!!!!!!!!! :P αντε....για τις σαλιαρες κατι μπορει να κανουμε για σενα!!!!!!!!!! :laugh: αν ειχα κερδισει στ αληθεια θα σε επαιρνα μαζι!!!!!!!!!! :P αλλα δυστυχως....μουφα η βενετια!!!!!χαχαχαχα :P :laugh: :P

γιωτου μου,θα σε παρω να σου πω....!!!! ;) καλο τρεξιμο αυριο!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΛΕΣ ΓΙΩΤΑΚΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΗΣ?ΜΠΟΡΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΗ!ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΑΜΑΝΙΚΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ!ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!

ΕΥΑΚΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΚΑΘΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΩ ΛΙΓΟ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!

Κ ΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ Κ ΑΝ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ Κ ΜΑΚΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Η ΑΝ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΦΥΣΙΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΣΑΝ ΤΖΙΝΑΚΙ DIESEL ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.Κ ΠΑΕΙ Κ ΜΕ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΠΑΛΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΟΛΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ Κ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΑΤΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΘΟΛΟ Κ ΟΙ ΒΡΥΣΕΣ ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΡΕΣ Κ ΟΛΟ ΘΕΛΟΥΝ ΓΥΑΛΙΣΜΑ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΧΛΙΑΡΗ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ.Ο ΑΛΚΑΙΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΝΤΩΣ,ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟΣ.ΤΟ ΠΕΡΣΥΝΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα το βραδυ ο μπεμπουλακος μου ξυπνησε μονο μια φορα,και κοιμοταν και απο τις οχτω χτες ως τις οχτω το πρωι φτου φτου μην τον ματιασω. :):)

ματινακι χρονια μας πολλα να τα εκατοστισουμε και να ειμαστε ευτυχισμενοι,μονο που θα γιορτασουμε μονες μας την επετειο δεν πειραζει :(:(

σας ζηλευω ολες που εχετε ζεστη εμεις με τον παλιοκαιρο χαλια,σημερα παλι συννεφια εχει αντε να δουμε ποτε θα βγαλουμε μπρατσακια και μπουτακια εξω :angry::angry:

φιλακια σε ολες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια....

Δεν μπαίνω πολύ συχνά, αλλά σας σκέφτομαι...

Είμαστε καλά (με βασανίζει όσο μπορεί το παιδί μου!!!). Αρχίσαμε φρουτόκρεμες! Πριν από 10 μέρες περάσαμε κ μια ιωση με την μικρή... Κατα τ'αλλα ήσυχα. Η παιδίατρος μας έδωσε το οκ για μπάνια αλλά λέμε να μην την πάμε φέτος που είναι τόσο μικρή.

:dry:

Αρα ούτε κ φέτος μπάνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

κατερινακι και ματινακι να τα χιλιασετε και ευχομαι του χρονου να ειστε με τους αντρες σας και να περασετε σουπερ :)

εμενα παλι χθες ξυπνησε στις 12 και μιση και στις 5 :S κομματια παλι ειμαι σημερα...δεν μπορω ρε κοριτσια εχω θεμα με τον υπνο...καλυτερα να μην τρωω παρα να μην κοιμαμαι....τεσπα...που θα παει θα φτιαξει... :dry::unsure:

το σαββατο ξεκιναμε φρουτοκρεμα :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι τελεια...ηρθε η ωρα να φαει....ελπιζω να του αρεσει :cheer: ξεκιναμε με μηλο :)

αγγελικη μολις ειδα οτι εγραψες...γιατι να μην κανετε μπανια;;;;ειστε σε νησι και δεν θα κανετε;;;;μην εισαι χαζουλα βρε...δεν θα παθει τιποτα...απλα μην την εχεις στην αμμο....κριμα ειναι..θα τρελαθει η μικρη....πως ειναι με την φρουτοκρεμα;;;;την τρωει;;;;της αρεσει;;;;με τον υπνο κοιμαται τελικα με την μουσικη;;;;

σε ζαλισα :S:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!Η μπουμπου εδω και 10 μερες δεν ξυπναει καθολου το βραδυ για φαγητο φτου φτου να μην τη ματιασω,επιτελους κοιμαμαι ηρεμα!!!Την Πεμπτη θα παμε για τις εξετασεις.Γενικα πολυ βαρεμαρα,εχω κατσει μεσα στο σπιτι λογω μεσης 1 εβδομαδα και βαριεμαι αφορητα!!!

Ανυπομονω και εγω να ξεκινησουμε κρεμουλες!!!

Φιλακια σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου, γκρίνια.... πολύ γκρίνια!!!!!! Μάλλον τα δόντια της φταίνε. Συνήθως κοιμάται πιο καλά με την μουσική. Αν κ κάποιες νύχτες δεν την παλεύει! Έχει τύχει βράδυ να ξυπνάει (χωρίς υπερβολή) κάθε μια ώρα.

Και πολύ θέατρο.......... το δάκρυ το έχει στο τσεπάκι!

Με την φρουτόκρεμα το παλεύουμε.... Ξινίζει τα μούτρα της! Σιγα σιγα... θα δούμε! Το σκ ειναι να ξεκινησουμε κ τις κρεμες το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!

Σας εχασα παλι!

Κωλο δεν βαζω πια!!!!!!

Εμεις χθες περασαμε ενα απο τα χειροτερα βραδυα!

Ο μικρος ξυπνουσε καθε μια ωρα και ειχα και τον Μιχαλη μαζι που επεσε απο το κρεβατι 3 φορες χωρις να χτυπησει ευτυχως!

Με τετοιο ατσαλο υπνο που κανει...

Οταν δε επεφτε με κλωτσουσε!

Και φυσικα 7 η ωρα ειχαμε εγερτηριο...

Περιμενω και τον αντρουλη μου την Πεμπτη!

Αντε να ρθει να ξεκουραστω και να τον δω γιατι μου λειψε πολυ!!!

Εντωμεταξυ εχει αφορητη ζεστη εδω!

Ξαθεσαι και ιδρωνεις...

Αγγελικη μου και εγω συμφωνω με την Γιωτα,μπορεις θαλασσα αλλα οχι αμμο!

Εγω παντως περιμενω τον αντρουλη μου και βουρ για μπανακια!!

Φιλακια σε ολες δεν σχολιαζω αλλα γιατι δεν θυμαμαι κιολας....

Το απογευμα εμεις παλι βολτουλα θα παμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι φανταζομαι θα εχεις φρικαρει μεσα στο σπιτι;;;τι να κανεις υπομονη....

περιμενουμε και νεα απο τις εξετασεις.....φιλια στην κουκλα σου :kiss:

αγγελικη ακομα γκρινιαζει ε;;;;;τι να κανεις υπομονη!παντως να κανετε μπανια στη θαλασσα...καλο θα της κανουν... ;)

χρυσα παλι χαθηκες...δεν βαζεις κωλο κατω...ολο βολτες μου εισαι...λειπει ο γατος και χορευουν τα ποντικια :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...