Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

καλα εκανες και το εκοψες ματινακι,αφου δεν το θελει η μικρουλα σου!!!!!της το δοκιμαζεις ξανα μολις μεγαλωσει λιγακι!!!!! ;)

εγω κοριτσια σκεφτομαι τη διατροφη ακομα....εχω μπερδευτει.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με ολα αυτα σημερα ξεχασα οτι ο μικρουλης μου σημερα κλεινει πεντε μηνες το μωρουλινι μου. :):):)

Σοφακι καλα λες το ξερω οτι πρεπει να τριπλασιασουν στο χρονο και οι δυο οι μεγαλοι μου στο χρονο ηταν 10 κιλα και γεννηθηκαν 3300 και 3250 αλλα αγχωνομαι μηπως δεν του φτανει το γαλα μου τελοςπαντων θα δουμε σε δυο βδομαδες,παντως δεν εισαι η μονη αυπνη και εγω χτες δεν κοιμηθηκα καθολου,και εχει και γκρινια και απο τα δοντια βαζει χερια συνεχεια μεσα και απο σαλια πλυμμηρα,ολα μαζι μεσα στη γκρινια ειμαστε :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?Εγω ειμαι καλυτερα αν και δεν βγαινω ακομα εξω.Την Δευτερα εαν κανονισετε συναντησουλα ειμαι μεσα,να σε γνωρισω Ευακι και απο κοντα.Την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να κανουμε στην μπεμπα υπερηχο νεφρων και κυστεογραφια για να δουμε απο που προερχεται η ουρολοιμωξη και φοβαμαι λιγο γιατι νομιζω η κυστεογραφια ειναι λιγο εποδυνη!!!Να ρωτησω Γιωτα εσυ που γεννησες στο Ιασω,σου δωσαν ενα χαρτι απο την Εθνικη Ασφαλιστικη που λεει οτι τον 1ο χρονο το ασφαλιζουν δωρεαν με 10% συμμετοχη για το Ιασω παιδων?Γιατι εμας μας εδωσαν ενα τετοια φυλλαδιο και μετα ειπαν οτι θα μας στειλουν στο σπιτι το ασφαλιστηριο.Σκεφτομαι να το χρησιμοποιείσω γιατι αυτες οι εξετασεις κοστιζουν 200 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAΡΑΚΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛ.ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΧΑΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΜΑ....Σ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.ΜΑΓΔΑ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΜΕ ?ΚΑΛΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΦΥΓΑΤΕ?ΓΛΙΤΩΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΛΥΜΜΗΡΕΣ?ΧΤΕΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΕΔΩ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ,Η ΝΕΦΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ.ΣΗΚΩΙΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΛΩΣΑ,Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ,ΑΛΛΑΖΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ..ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.ΕΛΕΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΧΕΙΣ 2 ΠΑΙΔΙΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΕΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!ΕΦΥΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΝΟΜΑΙ!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ!ΠΕΡΥΣΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΛΟΓΩ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕ!ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΡΙΤΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ....ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΣΟΡΥ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..

εμεις δεν ειμαστε καλα....ο μικρος μαλλον εχει γαστρεντεριτιδα γιατι απο το πρωι εχει κανει 8 φορες κακα τελειως νερουλα και τωρα το βραδυ εκανε και 3 εμετους.... :(:(:(:(:(:( πριν απο λιγο κοιμηθηκε....ειμαι εξαντλημενη...δεν μπορω να καταλαβω που την βουτηξε....τεσπα...τουλαχιστον το περναει σχετικα ελαφρια...χωρις πυρετους κ.α....μεχρις στιγμης βεβαια...μου ειπε η παιδιατρος πως η διατροφη μου τωρα πρεπει να ειναι αυστηρα κοτοπουλο βραστο με λαπα ρυζι :x:x:x:x αχ!!!!!!!!!!να δω τι αλλο θα κανω....

χρυσουλινι εμενα παντως δεν με πηραν τηλεφωνο για το διαγωνισμο...δεν ηταν το τυχερο μου :side:

η μικρη σου τι κανει;;;ολα καλα;;;;μιλησες με τον παιδιατρο;;;;

κατερινακι μου μια χαρα ειναι το βαρος του μωρου και μια χαρα του φτανει το γαλατακι σου...μην τρελενεσαι...περαστικα και παλι...και υπομονη... :S

σοφακι μου κομματια εισαι ε;;;;ποσο σε καταλαβαινω...τι κανεις;;;σου βγηκε πολυ ζορικος ο μικρος....εχεις δοκιμασει διαφορες πιπιλες;;;μηπως να επιμεινεις λιγο;;; :dry:

πατσυ ελα και απο δω για καμοια δουλεια!!χαμος γινεται εδω μεσα :ohmy::S

μαρακι και μενα μου το εχουν κανει αυτο με την εθνικη αλλα δυστυχως ισχυει μονο για οταν κανεις εισαγωγη το παιδι...οχι για εξετασεις... :(

μαγδουλινι πες σου ποια σε πειραξε να την φαωωωωωω :P :laugh:

ματινακι να ξερεις οτι πολλες φορες τα παιδια οταν αρνουνται να φανε κατι ειναι γιατι τους πειραζει ;) η μικρη ξερει καλυτερα μου φαινεται απο ολους εμας τι πρεπει να φαει και τι οχι ;):)

ευακι μια χαρα η κορουλα σου..τελεια!!!!!!! :) αντε καλα μπανια τωρα :laugh: να μου την φιλησεις :kiss:

εγω δεν πιστευω οτι θα τα καταφερω για την δευτερα...δουλευει η μαμα μου απογευμα στην δουλεια οποτε δεν εχω που να αφησω τον ταλιμπανακο μου...κριμα :(:(:(:(:(

αυριο εχουμε και μια βαπτιση...δεν μπορω καθολου...

φιλια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται αστειευόμουν χτες :)

Σας τρόμαξε το ( :angry:) ? Έπρεπε να το στολίσω και με κανά ( :P) και ( :laugh:) :)

Κρίμα όμως που δε σας πρόλαβα - έχουμε ολύ καιρό να τσατάρουμε, αλλά αλήθεια δεν προλαβαίνω με τη μικρή καθόλου. Αυτό που λέτε που και που "το μωρό κοιμάται και βαριέμαι" εγώ δεν το έχω νιώσει ποτέ :S

Γιώτα περαστικά σας!

Χρυσουλίνι γύρισα Νορβηγία :) Ωραία περάσαμε αλλά μας τη χάλασε λίγο ο καιρός... Τις περισσότερες μέρες έβρεχε - τουλάχιστον δεν είχε το κρύο που έχουμε εδώ...

Πατσουλίνι αγχώνεσαι μήπως είσα εγκυούλα χρυσό μου? Είδες για να κάεις αταξίες? :P :laugh:

Εμένα πάντως δε μου έχει έρθει ακόμα περίοδος κι ούτε έχω κανά σημάδι ότι θα έρθει. Ωραία είναι...

Σας αφήνω να πάω να κοιμηθώ γιατί χτες ξύπναγε συνέχεια η Μαρκέλλα κι είμαι κομμάτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα σιγα που μας τρομαξες... :laugh: δεν σε μαθαμε τοσο καιρο;;;; :P

ματινακι ελαααααα να περνεις τα πανω σου...μην στεναχωριεσαι..να σκεφτεσαι πως εχετε πολλους επετειους να γιορτασετε! :)

πολλα φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi έγραψε:

καλα εκανες και το εκοψες ματινακι,αφου δεν το θελει η μικρουλα σου!!!!!της το δοκιμαζεις ξανα μολις μεγαλωσει λιγακι!!!!! ;)

εγω κοριτσια σκεφτομαι τη διατροφη ακομα....εχω μπερδευτει.... :dry:

τι ακριβως σκεφτεσαι;;;;τι σου ειπε ο παιδιατρος;;;;του ειπες οτι δεν ξεκινησες κρεμα;;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ!ΤΕΣΠΑ ΑΣ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΞΕΝΥΧΤΑΤΕ!ΕΓΩ ΔΕ ΘΗΛΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ!ΑΝ ΘΗΛΑΖΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΜΗΣΥΧΩ ΜΑΓΔΑ...2 ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜ....ΤΟ.ΓΙΩΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ ΣΕΙΣ.ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΝΩΔΥΝΑ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΗΤΙΔΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

περαστικα σας γιωτου μου!!!!!γρηγορα και χωρις να ταλαιπωρηθει ο γαμπρος μου!!!!! ;) δεν του ειπα τιποτα του γιατρου.τωρα μου εγραψε μια διατροφη με ρυζαλευρο και καποια φρουτα.απλα δεν ξερω αν θα την ακολουθησω.... :dry:

κατερινακι,χρονια σας πολλα!!!!!!κι εμεις 5 μηνων σημερα!!!!!μεγαλωσαμε!!!!!! ;)

ματινακι μου,σε καταλαβαινω απολυτως.... :( τα εχω περασει κι εγω αυτα...

σημερα ειναι η γιουροβιζιον??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε;εμεις σημερα ειμαστε πολυ καλυτερα μας εμεινε λιγο βηχας αλλα το παλευουμε,σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση :):)

Γιωτακι περαστικα στον μικρουλη σου,υπομονη και θα περασει γρηγορα να του δινεις πολλα υγρα

Ματινακι μην στεναχωριεσαι και εγω μονη μου θα ειμαι εφυγε και μενα ο αντρουλης μου και θα λειψει 20 μερες περιπου θα τρεχω και δεν θα φτανω με τρια μικρα,ευτυχως εχω κοντα την πεθερα μου και παιρνει λιγο τα μεγαλα :(:(

Ευακι ευχαριστω να χαιρεσαι την κορουλα κι εσυ,γιατι δεν τη δινεις κρεμα βανιλια για αρχη να συνιθησει το στομαχακι της πρωτα και μετα συνεχιζεις φρουτα και χορτοσουπες;

Πατσυ με τρια παιδια να δεις τι γινεται,μηπως θα δεις συντομα ,εκανες τεστ;

Μαγδα ουτε κι εγω εχω περιοδο ακομα και το απολαμβανω :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Εμεις ολο στις βολτες ειμαστε!!!

Χθες πηγα το πρωι σε μια φιλη μου για καφε και το απογευμα πηγα εξω με μια αλλη!!

Ο μικρουλης μου ειναι κυριος!!

Γιωτα μου περαστικα σας!

Ματινα και εγω τα ιδια με σενα!

Να τωρα λειπει ηδη 2 βδομαδες και εχει ακομα μια!

Κατερινακι κι εσυ τα ιδια ε;

Υπομονη τι θα κανουμε!!

Κοριτσακια μου ολες σας φιλακια!

ΘΑ τα πουμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!

ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΙΣ ΡΟΔΕΣ ΜΙΑΣ ΝΤΑΛΙΚΑΣ..ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΗΣ ΟΜΩΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ???

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12.30 ΜΕ 4.30 Κ ΜΕΤΑ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΞΥΠΝΙΟΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΙΣ 6 ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΓΕ ΣΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΛΠ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ :(:(:(:(:(

ΣΑΣ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΟΥ Ε?? ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ! :(

ΠΙΠΙΛΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ,ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ.... :angry: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΟΣΟ ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ? ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ. ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΜΑΣΗΤΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕ ΤΟΣΟ ΣΙΧΑΣΙΑΡΗΣ?? ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΡΑΒΑΕΙ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :(

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ??

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟ ΜΥΑΑΛΟ ΜΟΥ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 5 ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΕΙΝΑΙ 1 ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΞΕΧΑΣΑ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ??

ΑΧ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ 3.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 2.30 ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΡΑ ΠΑΕΙ Κ Ο ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟΣ ΥΠΝΟΣ :(:angry::(

ΦΕΥΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΝΤΑΛΙΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι χαλαρωσε και εγω καπως ετσι ειμαι παμε μαζι για τη νταλικα που λες και ο δικος μου πιπιλα παιρνει οταν θυμηθει αλλα εχουμε αλλο συστημα βαζουμε τον αντιχειρα ετσι κοιμαται,και απο χερια γενικως γινεται χαμοε ακομα και οταν θηλαζει απο την μερια βαζει το δαχτυλακι του,ποιος ξερει τι πονο τραβανε κι αυτα με τα δοντακι του,ειναι πολυ καλυτερα ομως σημερα,μας εμεινε λιγο βηχας τον εχω ταραξει να ριχνω ορο και να ρουφαω μυξουλες,να περασεις καλα στη βαφτιση και ειναι μια χαρα ιδεα να δωσεις λεφτα μη σου πω η καλυτερη.

lemon και εσυ τα ιδια δεν ειμαι η μονη να παιρνω κουραγιο :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ.Κ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΜΕ 2 Η 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ;Κ ΕΣΥ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΧΘΕΣ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ ΤΡΕΜΩ ΜΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ Κ ΧΘΕΣ ΟΛΟ ΓΟΥΛΙΕΣ.ΟΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΝ.ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.Κ ΤΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΤΟ ΕΠΑΝΤΟΡΕΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ,ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ,Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΛΑΙΚΗ Κ ΤΩΡΑ ΠΗΓΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ.Κ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΟΥΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΖΑΝΗ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΛΑΣΩΝΑ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ Κ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.

ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ.ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι μου μην απελπιζεσαι,υπομονη σε λιγο καιρο θα βγαλει δοντακια θα ησυχασεις για λιγο και θα περασει γρηγορα ο καιρος και δεν θα θυμασαι τιποτα θα ξεχαστουν ολα οπως ξεχνιουνται και οι πονοι της γεννας και θα βλεπεις φωτογραφιες και θα λες ποτε ηταν ετσι;το επαντορεν τι ειναι;ο αδερφος σου τελειωσε και ξενοικιαζει;μηπως εχεις χαμηλο αιματοκριτη και σου κοβονται τα ποδια;

που χαθηκατε ολες σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι,αυτο το ρυζαλευρο βανιλια εχει μεσα γαλα και δε θελω να το δωσω.... :dry: θα δω...ισως δωσω το απλο ρυζαλευρο ή καθολου....εσεις εχετε ξεκινησει στερεες????

βικακι και σοφακι,υπομονη....οσο γινεται δηλαδη.... :dry: κι εμενα πολλη γκρινια τις τελευταιες μερες και δε ξερω γιατι....μαλλον δοντια...

χρυσα,μαζεψου σπιτιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι γιατι δεν θελεις την κρεμα βανιλια,εχει καποια αλεργια στο αγελαδινο γαλα;

εκεινη την ωρα που εγραψες κοιμιζα τον μπεμπη και δεν το ειδα αλλα μετα βγηκες εσυ δεν σε προλαβα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κατερινακι,δεν εχει αλλεργια απ οτι ξερουμε....απλα ηθελα μετα το μαμαδογαλατακι να παει κατευθειαν στο φρεσκο οταν πια χρονισει!!!!!στερεες εσεις εχετε ξεκινησει???ρωταω γιατι εχουν ακριβως την ιδια ηλικια τα μικρα μας!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ευακι δεν ξεκινησαμε ακομη σε δυο βδομαδες θα ξαναπαμε στην παιδιατρο και τοτε θα μας πει,αλλα οπως και στα δυο αλλα 5μιση μηνων αρχισαμε,εσυ τοτε μπορεις να δωσεις κατευθειαν φρουτοκρεμα με φρεσκα φρουτα φυσικα ενα ενα στην αρχη ή και χορτοσουπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ!ΕΙΧΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΓΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ!Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΖΑΒΛΑΚΩΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ,ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ.ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΖΕΣΤΗ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΕΓΙΝΕ.

ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΤΡΩΕΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ!ΕΙΧΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΓΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ!Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΖΑΒΛΑΚΩΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ,ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ.ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΖΕΣΤΗ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΕΓΙΝΕ.

ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΤΡΩΕΥ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τι πάθαν καλέ τα μωράκια σας και γίναν γκρινιαράκια?

Τα κόλλησε η δικιά μου μήπως? :P

Γιώτα καλύτερα ο μικρούλης?

Σοφία όχι! Μηηηηη! Φύγε μακρυά απ'τη νταλίκα! :laugh:

Θα έρθω κάποια στιγμή να πέσουμε μαζί αν είναι :P

Υπομονή καλή μου, σε καταλαβαίνω!

Εμείς χαζεύουμε γιουροβίσιον αλλά έχουμε πολύ χαμηλά τον ήχο μην ξυπνήσει το τερατάκι και δεν ακούμε πολύ καλά :S

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Raf123κοριτσι μου συνηθως τ μικρα μωρακια αναπληρωνουν τ βάρος τους γρήγοροτερα. Οπότε μην ανησυχείς! Να βγειτε να πατε κ σπιτακι σας να ειστε ολοι μαζι!
    • Κορίτσι μου και εμένα με το κάνει με τον ύπνο αυτό χασμουριέται  αλλά δεν κοιμάται εύκολα μου ξυπνάει όταν την αφήνω εγώ την έχω αγκαλιά  πάνω κάτω μέσα στο δωμάτιο λευκό θόρυβο τέρμα σκοτάδι και αργεί να κοιμηθεί με ταλαιπωρεί το καλό είναι όταν τα καταφέρνω να την κοιμησω μετά από κόπο κοιμάται 4-5 ώρες σερί  το μεσημέρι δεν μπόρεσα να κοιμησω  γιατί μόλις την άφηνα τσουπ ξυπνούσε   εεε τελικά κοιμήθηκε από της 6 το απόγευμα έως 8 στο σαλόνι να φωνάζει να τσιρίζει η μεγάλη αυτήν κοιμόταν 🙄.. λέω το μεσημέρι που είχαμε ησυχία δεν μπορούσε να κοιμηθεί να ξαπλώσω και εγώ ; Τώρα δεν ξέρω τι ώρα θα καταφέρω να την κοιμησω για βράδυ 🤷‍♀️
    • @Kiddoσου γράφω κι εδώ, και εγώ έπαιρνα σαλοσπιρ, υψηλο κίνδυνο προεκλαμψίας, πίεση πάντα 11-8, σταδιακά ανέβηκε 13-14, μέχρι εκεί.. κι έφτασα σχεδόν 39 εβδομάδων με προγραμματισμενη καισαρική και ο κύριος μού έσπασε και τα νερά οκτώ ώρες πριν την καισαρική!!! Τέτοιο πρόγραμμα ο αιγόκερως😅😅😅😅 στις πρωτότοκες ανεβαίνει νομίζω ο κίνδυνος προεκλαμψίας. επίσης απωθημένο το έχω που δούλευα μέχρι επτά μηνών και μια θέση δεν μου προσέφεραν έξω( η κοιλιά φαινόταν) . Μα σε τι κράτος ζούμε???  
    • @Raf123 να σας ζήσει η μπουμπουκα! Θηρίο θα γίνει μέσα στο δίμηνο μείνε ήσυχη! Το πόσο τυχερή είσαι με αυτούς τους τοκετούς φτου φτου❤️🙏🏻🧿🧿🧿
    • Σ' ευχαριστώ πολύ!!  Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το πιεσόμετρο που πήρατε και πήγαινε στο φαρμακοποιό σας να σας δείξει πως θα το χρησιμοποιείτε σωστά.. αλλιώς αν θέλεις στείλε μου ένα πμ με φωτογραφίες του να σε βοηθήσω..  Να μας πεις τα νέα και από το γιατρό με το καλό όταν πάς!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...