Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

πολλες καλημερες σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

καταρχας να πω,οτι χαρηκα που γνωρισα απο κοντα τη γιωτου μου,το ματινακι μου και το χρυσουλινακι μου!!!!!!! :silly: εχω βεβαια ενα παραπονο.... :P ο γιος της γιωτας προτιμαει τη δικηγορινα....και της μικρης δικηγορινας ομως της αρεσει πολυ!!!!! :laugh: θα δειτε τι εννοω οταν βαλω φωτο!!!!!θα τις ειχα βαλει αλλα εχω αφησει το καλωδιο της μηχανης στην αμοργο...οποτε καντε λιγη υπομονη μια βδομαδα περιπου που θα γυρισω!!!!!!! ;)παντως εχουμε τα πιο ομορφα μωρακιααααα!!!!!!!!! :laugh: ααααα,κοριτσια!!!θα παω βενετια!!!!κεδισα το διαγωνισμο!!!!!χαχαχα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P πλακα κανω φυσικαααα!!!!!! :silly:θελω κι αλλη συναντηση ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

βικακι μου,ηρθα κερατσινι αλλα εκατσα πολυ λιγο γι αυτο δε σε πηρα....ισως ξαναερθω ομως οσο ειμαι εδω... :) αν ειναι θα σε ειδιποιησω!!!!!κι εμενα με ειχαν κλεψει μια φορα...μετα για καιρο φοβομουν μονη μου στο σπιτι...πως ειναι η γιαγια σου τωρα??????

σοφακι,ολα τελεια!!!!!!και το ποιηματακι πολυ-πολυ γλυκο!!!!!εισαι πραγματικα πολυ αξια που τα εκανες ολα αυτα με ενα μικρο μωρακι που δεν κοιμαται ποτε!!!!!!!τωρα ετοιμασου για παραγγελιες!!!!!!! :cheer:

λενακι,χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με τη βαφτιση!!!!!!να σας ζησει ο κουκλος και περιμενουμε πολλες φωτο!!!!!! ;)

κατερινακι,περαστικα σας!!!!!!!πριν λιγο καιρο ηταν κι η δικια μου ετσι και της κρατησε καμια βδομαδα.... :huh:

πατσουλινακι μου,χαθηκαμε!!!!!πατινι πισω απο τις πορτες?????? :laugh: το μονος στο σπιτι μου θυμιζει!!!! :P πολυ καλα κανεις παντως....!!!!! ;)

χρυσααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

μαγδουλα μου,εδειχνα στα κοριτσια την κολεξιον απο τις σαλιαρες!!!!!!χαχαχα!!!!! :laugh: τις εχουμε τιμησει ιδιαιτερως!!!!!!! ;)

μαρακι μου,περαστικα!!!!εισαι καλυτερα???η μικρουλα σου???τι εγινε με την καλλιεργεια????

εμεις πηγαμε στο παιδων για την κυστουλα και ειπαν δεν ειναι τιποτα.αν μεγαλωσει πιο πολυ θα τη βγαλουμε....αλλα δε μας εδωσαν και πολλη σημασια...τη δευτερα εχω ραντεβου στο μητερα να παρω κι απο κει μια γνωμη και βλεπουμε...

ελπιζω,να μην ξεχασα καμια.... :blush: πολλα φιλια σε ολες!!!!ελπιζω καποια στιγμη να συνατηθουμε ολες μαζι!!!!!να κανονισουμε καπου που βολευει ολες!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια γεια σας,τι κανετε;εμεις ολη τη νυχτα τη βγαλαμε στο βυζι,αλλα τωρα ειναι καλυτερα ευτυχως δεν εκανε πυρετο μονο που τα ματακια μας κλαινε ετσι λεει ο δευτερος μου ο Γιωργακης.

ευχαριστω πολυ ολες τις κοπελες για τα περαστικα.

Μαγδα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια :):)

Λενα,με τοσους αντρες γινεται ενας μικρος χαμος,αλλα οσο μεγαλωνουν με προσεχουν ολο και πιο πολυ,χαλαλι τους!!!!

Μαρακι πως πατε με την ουρολοιμωξη;τι εδειξε η καλλειεργεια;

Ευακι τι κυστουλα εχει το μικρουλη σου,μην το αφηνεις ετσι παρε κι αλλη γνωμη

:):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!

ΕΥΑΚΙ ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΙΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙΣ!

ΜΑΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ?Η ΜΙΚΡΗ?

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΘΕΛΩ ΥΠΙΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!ΨΗΦΙΣΕ ΤΟ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΤΙΧΟ!

ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΓΙΑΓΙΟΥΛΑ ΣΟΥ?

ΠΑΤΣΥ,ΧΡΥΣΑ,ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ,ΟΛΙΑ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΣΟΦΑΚΙ,ΛΕΝΑΚΙ,ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΛΠ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!ΠΩΣ ΠΑΤΕ;

ΕΓΩ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ.

Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑΝ Κ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΓΡΙΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΜΒΑΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΓΡΙΟΥΛΑ Η ΚΛΑΣΙΚΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ,ΦΥΛΑΕΙ Κ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΔΗΛ ΤΗ ΠΡΟΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΨΩΝΙΖΕΙ,ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ.ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΒΙΑΣΜΟ,ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ ΑΚΡΙΒΨΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ Κ ΜΕ ΕΡΙΞΑΝ Κ ΚΑΤΩ.ΣΙΧΑΙΝΕΣΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΣΟΥ,ΚΑΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΤΥΧΕ ΜΕΣΑ.ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ.

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΛΚΑΙΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΟΛΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ.

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ!!

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΟΛΟ ΚΛΑΜΑ ΝΑ ΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΟΥ ΔΑΓΚΩΝΕ ΤΟΝ ΩΜΟ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΟΝΤΙΑ.ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.Κ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ!!ΜΟΥΤΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι,εννοειται οτι θα παρω κι αλλη γνωμη!!!!πανω απο το φρυδακι της ειναι αλλα δεν φαινεται σχεδον καθολου προς το παρον... :dry:

ματινακι μου,ωραια θα ειναι να κανονισουμε παλι...!!!!!! ;) εγω εχω ερθει ναυπλιο τωρα αλλα τη δευτερα θα ειμαι παλι αθηνα.αν μπορειτε κανονιζουμε για τοτε!!! :) χρονια πολλα στον μπαμπα σου!!!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΟΠΑ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΦΕΡΙΤΕΛ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ Ο ΡΙΜΠΑΚ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΥΑΚΙ ΑΛΩΝΙΖΕΙΣ ΕΙΣ ΤΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΜΑΘΑ Ε?ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΕΝΟΣ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ.ΧΑΧΑ.ΒΙΚΑΚΙ ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΕΣ?ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΚΛΕΙΝΩ 9 Η ΩΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΑΠΟΨΕ.ΝΤΥΘΕΙΤΕ,ΣΤΟΛΙΣΤΕΙΤΕ,ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΚΡΑΓΙΟΝΙΑ ΣΑΣ,ΤΑ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΠΑΤΕ ΜΩΡΑ ΣΕ ΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 9 Η ΩΡΑ.ΧΑΧΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ,ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΑΜΑ Η ΜΑΓΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.ΜΟΥΤΣ.ΧΑΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera!!!

giwta phra pali shmera sto an magapas k zhthsa ki alles giati 8elw polles akoma na dwsw!8a tous pw gia sena otan paw na tis parw!xaxa!

magda mh milas ka8olou me tous 10ba8mous!3 ba8mous thn paraskeuh kai trelh broxh kai omixlh!!emena m'arese pantws....den eimai ths zesths!

patsu mou kina einai o mpampas mou!xaxa!logo douleias menei ekei ta teleutaia 2 xronia!opote epiasan topo kai oi ekei xairetismoi sou!xaxa!

emeis x8es koritsia poluu klama!me ta dontia tou exei trela8ei!olh mera htan mes thn gkrinia kai to dakru!prwth fora pou ebgale dakrua!!!!shmera einai mia xara!exei ki auta ta mikra kokkina spurakia sto proswpo o kahmenos!eutuxws den ta bgale sthn baftish!mono mia gratzounia sth muth eixe!xaxaxa!h opoia fainetai se oles tis foto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ??? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

ΕΙΝΑΙ 8.500 ΚΙΛΑ Κ 67 ΠΟΝΤΟΥΣ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΟΥ!!!

ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΝ ΕΙΧΕ Ο ΚΩΣΤΗΣ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΚΙΧ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ!!ΤΕΛΕΙΑ!!

ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 27 ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΡΕΜΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! :woohoo: ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!! Α! Κ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!! ΟΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ,ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΛΑΙΓΑ :( ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΚΛΑΙΕΙ..Κ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΞΕΝΗ ΠΙΠΙΛΑ,ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!ΑΝΑ 15 ΛΕΠΤΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΞΥΠΝΑΓΕ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΖΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΕΛΟΣ! ΚΟΙΜΑΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΞΥΠΝΙΟΣ..ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΥΤΟ :( ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ????

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΕΥΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! :kiss:

Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!ΧΑΧΑΧΑ :P :silly:

ΠΑΤΣΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΜΠΩ Κ ΕΓΩ.

ΧΡΥΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ...

ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!Ευτυχως η ενεση που μου εκανε ο γιατρος ηταν σωτηρια,με ανεστησε!!!!Πηραμε σημερα την καλλιεργεια που εκανε παλι η μπεμπουλα και δειχνει οτι η αντιβιωση την πιανει και παει καλυτερα.Βεβαια μου ειπε η παιδιατρος να παρει αντιβιωση για 20 μερες και να την κανω και εναν υπερηχο νεφρων για να δουμε μηπως ειναι παλινδρομηση των ουρων.Αν και δεν πιστευω πως ειναι κατι τετοιο.

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ολες ωραια νεα.ο δικος μου διαβαζει τωρα εφημεριδα με το ...στομα.χαχα.ο σκατιαρης.καλα ε..εφαγα ολο το σπιτι/πρεπει να σταματησω γιατι θα γινω σαν ντουλαπα και γιατι ποναει η κοιλια μου πολυ.λενακι χαχα καλο ε.χαρηκα που πηγαν στην κινα τα χαιρευ=τησματα μου.χ;αχαχαχαχαχαχ.τα λεμε σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΦΑΚΙ ΟΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΝΕΑ!!

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΙ,ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΤΟ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ,ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ.ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΩΣΑ Κ ΛΟΥΣΤΗΚΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Χαθηκα παλι!!!

Χθες πηγαμε σε ενα παρτυ γενεθλειων και ο Μιχαλης μου ξεσαλωσε!!!

Μονο αυτος ακουγοταν!!!

Ο μικρουλης εκλεψε την παρασταση!

Ηταν ο πιο μικρος και τον χαζευαν ολοι!

Σημερα πηγαμε πεθερα,μετα παρκο και μετα καφεδακι!!

Τωρα εμεινε εκει ο Μιχαλης για να ηρεμησω κι εγω λιγο!

Τα φιλακια μου σε ολες!

Δεν σχολιαζω γιατι ειστε και πολλες!

Τα ξαναλεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΣΟΦΑΚΙ ΣΩΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

ΜΑΡΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΟΠΑ.......

ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ;Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΦΥΓΑΜΕ;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ,ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΑΙΖΑ Κ ΑΚΟΥΓΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ ΤΟΥ ΛΑΠΤΟΠ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΓΛΑΡΩΝΕ Κ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε??

Λένα σε σκεφτόμουνα και αναρωτιόμουν τι να έγινε με την βάφτιση.. Χάρηκα πολύ που όλα πήγαν τέλεια!!!!! Να σας ζήσει το μωράκι σας !!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε φώτο! Αλήθεια έκλαψε??

Βίκακι, στεναχωρέθηκα με την γιαγιά σου.. τι να πεις , δεν υπολογίζουν αν είναι ημέρα ή νύχτα.. πάλι καλά που έλειπε η γιαγιούλα σου και δεν της κάνανε τίποτα κακό.. με τόσα που ακούγονται τρομάζει κανείς.... Ας είναι καλά... καταλαβαίνω να κλέψουν τα ευρώ .. τα βιβλιάρια τι τα ήθελαν??? Δεν πάμε καλά... :angry:

Ματινούλα όμορφη να χαίρεσαι τον μπαμπά σου!!!!!!

Σοφάκι χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στο γιατρό .. μόνο ευχάριστα να ακούς!!!!!!!!

Πάτσυ διαβαστερός ο μικρός :laugh:

α ρε Μαγδούλα με το χιούμορ σου :laugh:.. ... η μικρή τι κάνει ψηλώνει ??? Πόσο έχει πάει??? Πότε θα ξανά έρθετε Ελλάδα?? Περάσατε ωραία στην Πωλονία?? Εχώ μείνει λίγο πίσω ...

Γιωτίνι μου τι κάνεις????

φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες,ο μπεμπουλης σημερα ειναι πολυ καλυτερα,οταν ηταν δυο μηνων ειχε περασει βρογχειολιτιδα και κανουμε ακομα εισπνεομενα aeroline καιflixotide και απλα μας ειπε να αυξησουμε τη δοση του aeroline καθε 6 ωρες,μεχρι να ανοιξει καλα ο καιρος και να συνελθει τελειως θα συνεχισουμε τα εισπνεομενα,δεν εβαλε αρκετο βαρος και αγχωθηκα λιγο πριν απο 20 μερες περιπου ηταν 6800 και 68 ποντους και τωρα ειναι 7100 υψος δεν μετρησαμε,κατι μου ειπε για συμπληρωμα αλλα εγω δεν θελω σε δυο εβδομαδες θα ξαναπαμε για εμβολιο και θα δουμε τοτε,κρεμουλες σε 15 μερες θα αρχισουμε δεν ξερω τι να πω γιατι δεν εβαλε βαρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΕΡΑΣΕ...Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΠΝΗ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΥΠΝΗ Κ ΝΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ Κ ΝΑ ΤΡΟΜΑΖΩ!!! ΜΠΟΥΥΥΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Κ 300ΓΡ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΗΝΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΚΕΨΟΥ ΕΒΑΛΕ 600ΓΡ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ,ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΟΜΙΖΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΣΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ Κ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τι κανετε;

Μαγδα μου εγω ημουν φεις και μετα πηγα νανι!

Δεν ηξερα οτι μπηκες στο τσατ!

Σοφακι μου τα λεγαμε και χθες....

Υπομονη...

Θα στρωσει καποια στιγμη!

Και μενα που κοιμοταν εδω και 2 μηνες ξυπναει παλι!

Κατερινα ειναι οπως στα λεει η Σοφια μην ανησυχεις.

Και μενα τον προηγουμενο μηνα εβαλε 400γρ μονο.

Φιλακια σε ολες και καλημερα!!!

Τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

χαθηκαμε...ειμασταν στους γονεις μου χθες και ισα που προλαβα να δω τα νεα σας...και να κανουμε λιγο τσατ...

σημερα ειχα παει ικα...πατσυ ξερεις εσυ γιατι :P :laugh:

και τωρα προσπαθω να ταισω τον μικρο...

πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

μολις γυρισαμε απο το γιατρο.

7.700γρ και 65εκ. μια χαρα λεει ειμαστε!!!!

μας εδωσε να ξεκινησουμε στερεες τροφες....δεν ξερω αν θα ακολουθησω τη διατροφη του....θα το σκεφτω...παντως δε σταματαω το θηλασμο με τιποτα...θα θηλαζω πριν απο καθε γευμα...ειδομεν....για μπανακια στη θαλασσα μου ειπε να ξεκινησουμε και απο αυριο αν θελουμε!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!!! :woohoo:

ωραια ηταν χτες στο τσατ!!!!θυμηθηκα τα παλια μας!!!!!

μαγδαααααα,σε κοροιδευουν!!!!!μολις σε ειδαν εφυγαν!!!!!χαχαχα!!!!! :P πλακα κανω φυσικα!!!!! ;)

χρυσουλινι,εγω κερδισα στο διαγωνισμο!!!!χαχαχα!!!!! :P

μακια σε ολες!!!!!δεν προλαβαινω να γραψω αλλα γιατι η μικρη κλαιει... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ 400-600 ΓΡ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΜΕΝΗ.ΟΠΟΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΜΗΝΑ!

ΣΟΦΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ Η ΕΥΑ?

ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑ,ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΩ,ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...