Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα πως εισται;εμεις χτες πηγαμε για βαφτιστικα αλλα δεν τα κλεισαμε ακομα θα ξαναδει η νονα μονη της σημερα.Βικακι πολυ καλος ο ξανθουλης σου γιγαντας,μαρακι περαστικα με την μεση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΒΙΚΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ!

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΧΑΠΙΑ!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!ΥΠΟΜΟΝΗ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ!ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΡΤΙΑ!ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ?

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?

ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι μου ειναι καλα τα αγορακια μου,ο μπεμπουλης μου μονο λιγο εχει λιγες μυξουλες σημερα κατα τα αλλα ολοι καλα,εσενα η μπουμπου σου ειναι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!

και εγω ελπιζω την επομενη φορα κοριτσια να εχουμε απαρτια...και ελπιζω καποια στιγμη να βρεθουμε και με τις υπολοιπες(πατσυ,χρυσα,ολια,κατερινα και κατερινα,σοφακι,δημητρουλα,αγγελικη)ελπιζω να μην ξεχασα καποια :blush: θα ειναι σουπερ :)

εμεις ολα καλα....σημερα ηταν να παω στο ικα αλλα δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου...βαριομουν :blush:

χθες ο μπεμπουλης ξυπνησε μονο στις 5 και μιση :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μακαρι να αρχισε να φτιαχνει παλι :)

μαρακι περαστικα...περιμενουμε νεα απο την μικρη σου :cheer:

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ,ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΛΟΓΩ ΕΜΒΟΛΙΟΥ ΘΑ ΞΕΡΑΘΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕ ΠΟΛΥ.

ΧΘΕΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΤΑΙ Κ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΝΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ.

ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ H&Μ ΣΤΟ ΑΤΗΕΝS HEART ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ MALL Κ ΚΑΤΣΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.Κ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ MALL.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΜΑΛΛ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ,ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΛΕΙΠΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνουν τα μπουμπουκάκια σας; Σίγουρα θα είναι κουκλιά!

Την κυριακή τελειώνω με εξεταστική και θα τα λέμε συχνα! Φιλια πολλα σε ολες τις μανουλες και τα νινακια ους! χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι κανεις κουκλιτσα;;;;;;;;;;;;;;

οι κορουλες σου!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;

πολλα φιλια και μην χανεσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπέρα! πως είστε σήμερα??

εμείς συνεχίζουμε να ξυπνάμε 5-6-7 φορες κάθε βράδυ γι αυτό κ δεν το γράφω συνέχεια γιατί θα με βαρεθήτε στο τέλος! :silly:

το ποιηματάκι που εγραψα στο προσκλήτηριο.να μην ειστε αυστηρες πολυ δεν είμαι ποιήτρια :blush:

Γεννήθηκα με χιόνια

στις 23 Γενάρη

μα τώρα είπε η μαμά

έγινα παληκάρι.

Χιονούλη με φωνάζουνε

<<μπέμπης ο ομορφούλης>>

και ηρθε η ώρα τώρα πιά

να γίνω Χριστιανούλης.

Θέλουν να πάρω όνομα

πρέπει να με βαφτίσουν

και στο δρόμο του Θεού

να με καθοδηγήσουν.

Σας περιμενω ολους κλπ κλπ....μονο το τελευταιο στοιχακι δεν ειναι δικο μου,το εκλεψα αν θυμαμαι καλα..

σας αρεσει??

φιλακια πολλα πολλα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!

ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΤΑΙΖΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΓΑΝΙΣΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΦΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ,ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΓΟ ΜΕ ΦΕΤΟΥΛΑ Κ ΣΑΛΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΜΑΤΙΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ.Η ΚΟΡΗ ΑΤΑΚΤΗ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ,ΜΙΛΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΛΥ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΑ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΕΦΕΛΗ ΜΙΛΑ ΠΙΟ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΣΙΡΙΖΕΙΣ.ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΝΕΙ.ΕΛΕΟΣ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΕΛΑΣΤΡΟΥΛΙΝΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ ΚΑΤΙ ΠΧ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΛΕΕΙ ΝΑΙ.ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.ΧΑΧΑΧΑ.ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΟΙΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥΡ.ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΛΟΙΜΩΔΩΝ ΤΡΙΤΗ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ.ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ,ΜΟΥΤΣ,ΜΑΤΣ.ΓΙΩΤΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟ.ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΜΠΑΡ.ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ.ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΜΕΡΑ!

ΒΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΥΤΟ?

ΣΟΦΑΚΙ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΙΠΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Ο ΝΟΤΗΣ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ MALL ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ Κ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΛΛ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΑ Κ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ.

ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ H & M EKEI ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΕ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!Α ΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΣΝΟΥΠΥ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑΝ Κ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΤΗΣ ΠΗΡΑΝ 300 ΕΥΡΩ Κ ΚΑΤΙ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ.ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou eiste bre ki efaga to forum na sas brw???!!!5 meres eleija kai to metakomisate to magazaki mas?

koritsia h baftish sto karpenhsi teleiaaa!me broxh kai 3 ba8mous kelsiou to bradu....alla teleia!perasame fantastika!!!

giwtaki se upereuxaristw!me eswses me to an m'agapas!koritsia eixa trela8ei xwris mpomponieres 4 meres prin thn baftish kai mia mera prin fugw!auth h paliohli8ia 8a mou to plhrwsei!8a kanw fusika katagkelia sto INKA kai opou bre8w ki opou sta8w 8a lew thn istoria mou!giati einai o,ti xeirotero mporei na sou sumbei prin apo ena toso omorfo gegonos pou to oneireuesai k to proetoimazeis mhnes!Giwtaki xilia xilia xilia euxaristw!oi an8rwpoi sto an m agapas htan uperoxoi kai me e3upethsan amesws!sthn arxh mou eipan oti mono 40 bonbonieres prolabainan(ki etsi parrhghla ki alles 40 apo ena zaxaroplasteio ths geitonias mou gia na mai sigourh) alla telika mou eftia3an 120!kai pio fthnes kata 1euro kai pio wraies kai to shmantikoteto mesa se 1 mera!!!!aaax giwtaki mou agalma 8a sou sthsw!

opote mporesw 8a sas balw photografies koritsia!ante kai stis dikes sas me to kalo!filakia se oles xxxxxxxx(paw giati shmera o manos(pleon exei onoma xixi) einai mes thn gkrinia logo dontiwn ki exei bgalei kai kati sspurakia...ti na pw?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι κριμα για την γιαγια σου,την καημενη τι να πω ετσι οπως παμε θα ακουμε πολλα τετοια,η μαμα μου μενει στη Θεσσαλονικη και πριν κανενα τριμηνο της ανοιξαν το σπιτι αλλα ευτυχως δεν βρηκαν τιποτα αλλα της εσπασαν την πορτα και ολα αυτα στις 10 το βραδυ και κανεις δεν πηρε χαμπαρι τελοσπαντων.Ινε γεια σου,ειμαι η Κατερινα εκεινη την μερα που εσυ ειχες το προβλημα με τις μπομπονιερες εγω εγραψα πρωτη φορα,να σου ζησει ο γιοκας σου να τον δεις οπως ποθεις,ο μικρουλης μου τελικα ειναι αρρωστουλης εχει μυξουλες δακρυζουν τα ματακια μας και καναλε και κατι δεκατα και μεσα στην γκρινια το μαναρακι μου,και αναβαλαμε και το εμβολιο για αυριο :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα περαστικά σας κοπέλα μου :) ευχομαι να γίνει γρήγορα καλά το μαναράκι σου!! :)

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα καλά σας λόγια :kiss::kiss:

Βικάκυ μου κρίμα... :(:( έχουνε κλέψει πολλούς συγγενείς κ φίλους αλλά κ εμένα όταν είχα το μαγαζί 2 φορές κ ξέρω πως είναι!

Αύριο έχουμε κ εμείς εμβόλιο ελπίζω να μην κλάψει πολύ το αγοράκι μου πάλι κ να μην έχουμε μετα δέκατα κλπ.θα δείξει...

πού είστε όλες?? θα πάρω παρουσίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου ευχαριστω πολυ,ολο το απογευμα δεν ξεκολαει απο το βυζι αντε να δουμε τη νυχτα μας περιμενει,δεν πειραζει ομως μονο να γινει καλα το μαναρακι μου,καλο εμβολιο στον μικρουλη σου και χωρις παρενεργειες,ασε ολες χαθηκαν σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki kalws hr8es sthn parea!perastika ston mikroulh sou!anarwtiemai pws ta kataferneis me tosous antres ekei?!XAXA!emeis edw enan exoume kai mas trexei!na tous xairesai kai na toys kamarwneis!

bikaki mou auto den einai tipota!prin 5 xronia mphkan sto patriko mou kai phran mexri kai thn bera tou patera mou!!!h mana mou epa8e sok!thn taizame lexotanil san karameles gia na 3exnaei ton pono ths!giati ta lefta den einai to 8ema...alla ta kosmhmata pou eixan sunais8hmatikh a3ia...apo propappoudes kai progiagiades!asta!alla parte thn giagia gia ligo se allo xwro gia na 3exastei.h mama mou gia meres den antexe na einai sto spiti.pragmatika einai ena eidos biasmou,niw8eis polu perierga otan 3ereis oti sou parabiasan to xwro,oti agki3an ta pragmata sou!ti na pw?!dwste ths kouragio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΡΙΜΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!ΘΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΛΕΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!ΚΑΛΕ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΕΙΧΑΤΕ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ,ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΑΚΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΗΣ,ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι που σε βοηθησα :):):) οντως τα παιδια που το εχουν ειναι πολυ ευγενικοι ανθρωποι...βεβαια ειναι λιγο ακριβουτσικο αλλα δεν πειραζει...σημασια εχει οτι ειναι σωστοι επαγγελματιες και εχουν πραγματικα πολυ ωραια πραγματα για ολα τα γουστα ;) αχ!!!!!!!!!!!!!!!ποσο χαρηκα,σε ειχαμε εννοια τοσες μερες...

να σας ζησει λοιπον ο μανος σας,καλοφωτιστος και παντα χαρες στην ζωη του :)

περιμενουμε φωτο να βαλεις στην ομαδα :cheer:

βικακι τι να πω;;;;κριμα...φανταζομαι η γιαγια σου θα ειναι χαλια :( κριμα και παλι κριμα....

κατερινακι περαστικα στον γιοκα σου...α!!!!!τωρα ετσι θα ειναι στο βυζι συνεχεια...ειναι η παρηγορια τους.. ;)

πατσυ μην χανεσαι...

σοφακι ειδες;;;;πολλες απουσιες...κρατα απουσιολογιο :laugh: :silly: :P

φιλιαααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Ινέ μου να σου ζήσει ο Μάνος! Περιμένουμε φωτό!

Πολύ κρύο στο Καρπενήσι :dry:

Και μετά παραπονιέμαι εγώ που έχουμε και 10 βαθμούς :laugh:

Γιώτα κι εγώ τελικά πήρα τα ΠΑΝΤΑ από το αν αγαπάς! Μήπως να αρχίσεις να τους ζητάς ποσοστά? :P Πάντως έχουν όντως πολύ ωραία πράγματα. Εγώ καταβολεύτηκα...από εκεί που δεν είχα κανονίσει τίποτα, σε 1 βράδυ έκλεισα τα πάντα ;) Θα τους βάλω αύριο την προκαταβολή.

Σοφία πολύ γλυκό το ποιηματάκι :kiss:

ΒΙΚΑΚΙ κρίμα η γιαγιά...Φοβήθηκε πολύ? Ευτυχώς εδώ δεν έχουμε πολλά τέτοια...Έχει και τα καλά της η Νορβηγία.

KA1, έχεις μια πολύ όμορφη οικογένεια!(είδα τη φωτο στην ομάδα) :)

:kiss::kiss::kiss: σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα πολυ χαιρομαι...ειδες;;; αυτο το σαιτ ειναι οτι πρεπει για σενα :laugh: ;)

τα ποσοστα γρηγορααααααααα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πως παει η γουροβιζιον;;;;;τι λενε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

πως παει η γουροβιζιον;;;;;τι λενε;;;;

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα...

Αν σου πω ότι δεν έχω ακούσει καν το τραγούδι της Νορβηγίας? Ούτε της Ελλάδας....

Δε μ'αφήνει η Μαρκέλλα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΩΤΟΥ.ΕΙΧΕ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΡΕΠΟ Κ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ.ΒΙΚΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΠΙΤΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΚΙ ΟΛΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΝΑ ,Ε ΠΑΕΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ.ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΚΛΕΨΟΥΝ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΛΕΦΤΑ ΟΥΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΞΙΑΣ.ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΤΕ ΜΕΣΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΝ.ΑΦΟΥ ΒΑΖΩ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΜΑΓΔΑ ΓΥΡΙΣΑΤΕ?ΛΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΑΣ.ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ.ΜΠΑΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...