Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ...

24052010632.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΜΠΟΜΠΟ ΜΕ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ Κ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ...

24052010630.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Κ ΑΥΤΕΣ ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ,ΜΕ ΠΡΕΛΟΚ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΕΠΑΡΓΥΡΟΜΕΝΟ.ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ??? :blush:

24052010634.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφία πλάκα κάνεις???

Μόνη σου τα έκανες όλα αυτά?

Τέλεια!!!

Μου αρέσουν πάρα πολύ!

Πότε είναι η βάπτιση?

Αν ήμουν Ελλάδα θα ήθελα κι εγώ να τα κάνω όλα μόνη μου... Από εδώ όμως λίγο δύσκολο, κι όταν θα έρθω θα έχω μόνο δυο εβδομάδες :S Οπότε ψάχνω να παραγγείλω τα πάντα από ιντερνετ για να μην τρέχω σαν την τρελή τελευταία στιγμή! Γιώτα από το "αν-αγαπάς" που μου είπες μάλλον θα παραγγείλω τα περισσότερα - αν όχι τα πάντα.

Ερώτηση...τι είναι των γονιών και τι των κουμπάρων?

Φιλιά σε όλες - σας αφήνω να κάνουμε μπανάκι και νάνι!

ΥΓ:Πάλι κ@λ@κρυο στη Νορβηγία...σκέτο ψυχοπλάκωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!ti kanete??emeis kala eimaste!

vikaki na zisete emeis eixame epeteio stis 9 mai!!!

dimitroula na sou zisei i fraoulitsa sou geri kai dinati kai panta koukla na tarakounei tous antres olous tou vora:)

sofaki teleies einai !!!poli wraia!!!xaras sto kouragio sou!!!

egw evala na mageirepsw fagito gia twra kai ayrio patates stin gastra me mpiftekia kotopoulou !!!ayta!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ πολύ Μάγδα μου!!:) η βάπτιση είναι 3 Ιουλίου...

ναί μόνη μου τα έκανα!

τα περισσότερα υλικά τα βρήκα κ εγώ στο ιντερνετ αλλά επειδή πήγα Αθήνα πήγα κ τα πήρα από μαγαζιά μόνη μου να μην πληρώνω κ έξοδα αποστολής..

λοιπόν ο κουμπάρος πληρώνει: στολισμό εκκλησίας εαν θέλεις,λαδόπανα,λαμπάδα τα ρούχα του,το κουτι της βάπτισης κ τον Σταυρό του παιδιού εάν ξεχνάω κατι συμπληρώστε με κορίτσια.

Όλα τα υπόλοιπα είναι των γονιών...μπομπονιέρες,φωτογράφος,δώρο κουμπάρου κλπ

Μάγδα κ εδώ κρύο έχει με καλοριφέρ είμαστε,σίγουρα οχι όσο κρύο κάνει εκεί αλλά έχει κ εδώ κ βρέχει κ συνέχεια ρε παιδί μου δεν αντέχω άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές σας!

Με το καλό να έρθει και η δική σας σειρά!

όλα πήγαν ΄πολύ καλα , αν και η μικρή μου έκλαψε αρκετά θα έλεγα !

φιλάκια πολλά !!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

σοφακι τελειες οι μπουμπουνιερες και τα προσκλητηρια απλα θεικα :)

πιανει πολυ το χερι σου....το δικο μου παλι...τουβλο σκετο :P

βικακι να ζησετε παντα ευτυχισμενοι με τον μπιλακο σου με πολλα παιδακια :)

δημητρουλα μου να σας ζησει η κορουλα σας...βαλε καμοια φωτο στην ομαδα να δουμε :)

ινε μου που εισαι;;;;ακομα καρπενησι;;;;να σου ζησει ο γιοκας σου :cheer:

ματινακι χρονια πολλα στην μπουμπου σου...περναει ο καιρος...εμενα σαν χθες μου φαινεται που γεννησα...και σε λιγες μερες γινεται 6 μηνων...

μαγδα οι γονεις πληρωνουν προσκλητηρια,μπουμπουνιερες,φωτογραφο,δωρο κουμπαρου και στολισμο εκκλησιας αν θες...σπανια τον πληρωνει ο κουμπαρος και αν γινεται αυτο ειναι καθαρα λογω εθιμων που εχουν διαφορες περιοχες...

ο κουμπαρος πληρωνει ολα τα βαπτιστικα,δηλαδη ρουχα,λαδοπανα,μαρτυρικα,λαμπαδα,κουτι βαπτιστικων,σταυρο,παπουτσια,καλτσες...αυτα...ελπιζω να μην ξεχασα κατι... :dry:

κατερινα και φωτεινη να ζησετε και εσεις να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να χαιρεστε τα παιδακια σας :)

εγω δεν εχω καθολου ορεξη...ποναει ολο μου το σωμα...ο μικρος μεχρι στιγμης εχει ξυπνησει 4 φορες :blink: οχι για μαμ...αλλα τι το θες...ολη την ωρα να ασχολησε μαζι του....δεν ξερω αν ακουγε καπως..αλλα με εχει κουρασει παρα πολυ...μαλλον ειχα καλομαθει απο τον ταλιμπανακο μου που κοιματανε πολυ ευκολα και πολυ και τωρα μου φαινεται βουνο ολο αυτο... :(:(:(

αντε να δουμε τι με περιμενει παλι το βραδυ... :ohmy::unsure::S:side:

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ,ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!

ΣΟΦΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ!ΑΨΟΓΗ!

ΕΥΑΚΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΚ ΦΕΥΓΕΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

ΥΣ:ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΕΠΕΤΕΙΟ,ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ!!!ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΑΣ Κ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ.ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!

ΚΑΛΑ ΣΟΦΑΚΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΛΑ ΟΜΩΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ,ΡΟΥΧΑ,ΛΑΔΟΠΑΝΑ-ΠΕΤΣΕΤΕΣ,ΛΑΜΠΑΔΕΣ,ΛΑΔΟΣΕΤ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ.

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΠΗΡΑΜΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΣ.Κ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες πως ηταν η νυχτα σας;εμεις ξυπνησαμε μονο μια φορα χτες,να χαιρετισω και τις κοπελες που δεν με ξαναειδαν,Δημητρα να σου ζησει η κορουλα σου,ματινακι να χαιρεσαι και εσυ την μικρη σου,Σοφακι ειναι ολα τελεια αυτα που εφτιαξες,ποτε βαφτιζεις;Γιωτα κανε υπομονη και εγω καπως ετσι αισθανομαι ασε που εχω κουνησει τοσο πολυ στους αλλους δυο που δεν θελω να το κουναω καθολου τον μπεμπακο προτιμω να κουμαται καθως θηλαζει. ;);):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας και απο μενα!!!

Βικακι χρονια σας πολλα .Να ζησετε και να στε παντα ευτυχισμενοι .

Δημητρουλα να σου ζησει η φραουλιτσα σου ..Βαλε φωτο στην ομαδα .

Σοφακι τελεια τα προσκλητηρια και οι μπομπονιερες .Πολυ μου αρεσαν.Μπραβο σου .Αντε μετο καλο η βαφτιση σας..

Γιωτακι υπομονη .Που θα παει θα στρωσει ο μικρουλης .Πιπιλα του δινεις?

Κατερινακι δεν εχουμε μιλησει εμεις ..Ο μικρουλης σου ποσο ειναι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου olia ο μικρος μου στις 28 κλεινει τους 5 μηνες,την πεμπτη θα παμε στην παιδιατρο να σας πω και κιλα και υψος,ο δικος ποτε γεννηθηκε;κοριτσια να περασετε καλα στην συναντηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΑΛΙ,ΑΠ'ΤΗ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ.Κ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΦΩΤΟ!!!

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΕΝΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΨΑΛΙΔΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΝ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΤΕΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!

ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΗΓΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ.ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΙΜΑΤΑΚΙ(ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΨΩ!) Κ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΙΑ ΚΟΡΩΝΑ Κ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΥΠΩΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ ΝΑ ΑΧΝΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ Κ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ! :woohoo:

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Κ ΣΕ ΓΑΜΟ Κ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ Η ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ.ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Η ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ-ΝΟΝΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕΡΟΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΗΞΕΡΑΝ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΠΑΛΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ :) 3 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΙΝΑΙ.

ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΦΑΤΣΟΜΠΟΥΚΙ...ΣΟΡΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ! :blush:

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ!! Ε Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΤΣΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΠΟΛΥ!ΕΥΑΚΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΙΔΑ!ΑΝΤΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!

εμεις περασαμε πολυ ομορφα στην συναντηση...ειδαμε επιτελους και το ευακι απο κοντα με την κορουλα της που ειναι πολυ γλυκα...ειδικα τα μαγουλακια της ειναι για φαγωμα :P ...

τελικα ηρθε η ματινα μονη της...το χρυσουλινι με την δικηγορινα της(που απο οτι φαινεται ειναι ο κρυφος ποθος του γιου μου :laugh: :P )...και εγω....

δυστυχως το μαρακι δεν ηρθε γιατι επαθε λουμπαγκο...περαστικα μαρακι και απο δω.. :)

μας εκανε και ωραιο καιρο...και πηγαμε και μια βιαστικη βολτιτσα στα μαγαζια :)

τελεια ηταν...αντε τωρα παμε για την επομενη συναντηση :cheer:B)

χθες το βραδυ ο μπεμπουλης μου ξυπνησε στις 2 και μετα στις 6 και 30 το πρωι...μακαρι να συνεχισει ετσι και ακομα καλυτερα....γιατι νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωω :(

κατερινακι και εγω προτιμω να κοιμηθει οταν θηλαζει αλλα δυστυχως δεν κοιμαται ετσι πλεον...ενω πιο παλια αυτο εκανε...

ολια πιπιλα του εχω δωσει απο ημερων...ομως οταν ξυπναει το βραδυ δεν την θελει ο κυριος :angry:

σοφακι μου περιμενουμε το ποιηματακι ;)

βικακι την εγινε με την παιδιατρο;;;;

φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑΚΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!Η ΚΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΦΛΕΡΤΑΡΕΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΝΑ!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΕΝΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ!ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΨΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ΧΡΥΣΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι ε!!!δεν μπορεις να πεις οτι του κανει την δυσκολη...ειναι ετοιμη να πεσει :laugh: :laugh: :laugh: ...στην επομενη συναντηση...

α!!!!!!φωτο εβγαλε το ευακι...οποτε αναμενουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΙ Κ ΚΙΛΑ 8300.ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΛΙΓΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΣΩ Κ ΝΑ ΦΑΩ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ B) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περάσαμε τέλεια, αφού πέρασε η ώρα και ούτε που το κατάλαβα!!!!!!!!!!!!!! Χάρηκα που σας ξανα είδα κορίτσια και εσένα Εύα μου επιτέλους που σε γνώρισα με την όμορφη μπουμπού σου!!!!!!!!

Σοφία είναι Τ Ε Λ Ε Ι Α όλα τα πράγματα που έφτιαξες για την βάφτιση! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να τον βαφτίσετε!!!!

Δημητρούλα να σου ζήσει η φραουλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!

Βικάκι ο μικρός σου γίνεται σωστό αντράκι ... άντε μας έλειψες που δεν ήρθες .. όχι τίποτα άλλο αλλα πάλι πολλές νύφες πέσανε στον γιο της Γιώτας .. .φέρτο και εσύ να καπαρώσει καμια τσούπρα...!!! Την επόμενη φορά να οργανωθούμε καλύτερα και να μαζευτούμε περισσότερες!!!

Λεμονάκι πως τα περνάτε??

Πάτσυ μου χαθήκαμε, είστε καλά??

Καληνύχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ..ΑΡΑΓΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΠΟΤΕ???? :(:(:(:(:( ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΝΩΡΙΣΑ..ΚΛΟΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!

Χαθηκα λιγο...

Κατεβηκα χθες αγορα με τα μωρα γιατι ηθελα να παρω κατι δωρα μιας και σημερα εχουμε να παμε σε κατι γενεθλεια!

Το μεσημερι με πηρε η μαμα του κουμπαρου μου και ηθελε να ερθει το απογευμα κι ετσι σηκωθηκα να κανω καμια δουλεια γιατι γινοταν χαμος στο σπιτι.

Μου πε οτι κλεισαν τα βαφτιστικα και απλα ηθελε να ρωτησει ποσα μαρτυρικα να παρει.

Εγω εκλεισα και τα γλυκα της βαφτισης.

Παστακια τελικα.

Περιμενουμε φωτο απο την συναντηση σας!

Βικακι αν και αργα να ζησετε φιλη μου!

Να στε παντα ευτυχισμενοι και να χαρισετε στον ξανθουλη σας ενα ομορφο αδερφακι!

Καλα ε γιγαντας ο ξανθουλης!!

Φτου φτου!!

Δημητρουλα εμεις τα παμε και στο τηλ να σας ζησει η μπουμπου!

Κι οσο εκλαψε στην βαφτιση να ταν το τελευταιο της κλαμα στην ζωη της!

Σοφακι απλα τελεια αυτα που εφτιαξες!

Κι εγω την ιδια μπομπο εχω αλλα για ολους,οχι μονο τα παιδακια!!

Τα φιλια μου σε ολες!

Ματς μουτς!

Απο δω και περα μονο να χαμογελαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Πολυ στεναχωρεθηκα που δεν ηρθα στην συναντηση αλλα την πατησα ασχημα με την μεση μου,εχω δισκοπαθια και κανω ενεσεις τωρα!!!!Ειμαι ολη μερα στο κρεβατι και εχει ερθει η μαμα μου και κοιμαται εδω γιατι εγω δεν μπορω ουτε να την ταισω την μπεμπου μου!!!

Την πηγε τωρα το πρωι παλι στον μικροβιολογο για να δουμε πως παμε με την ουρολοιμωξη!!!

Περιμενω να δω φωτο οπσδηποτε!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...