Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΗ Κ ΝΙΩΘΩ Κ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΠΗΓΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΟΝ ΩΜΟ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΜΑ ΓΕΝΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου γεια σας και απο μενα. Εγω παλι απο το πρωι πακεταρω.Η μανουλα μου εφυγε και εχω και το μωρο και τις δουλειες τωρα.Απο το απογευμα και μετα ομως μου βγηκε η κουραση των ημερων και σερνομαι .Ουτε το μωρο δεν μπορουσα να ταισω .Αρχισαν να μου φαινονται ολα βουνο και με επιασε ψυχοπλακωμα .Να δω πως θα τα προλαβω..

Μαρακι μην αγχωνεσαι με την ουρολοιμωξη.Εμενα επαθε οταν ηταν 3 μηνων και μειναμε 6 μερες στο νοσοκομειο γιατι ηταν μικρουλης.Ηταν και πασχα.Πηραμε αντιβιωση και ευτυχως ολα καλα..

Πατσυ μια χαρα με τα φαγητα .Μακαρι να συνεχισει ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

μαρακι,τι γινεται????πως παει η μικρουλα????

γιωτου,σκεψου οτι τωρα εκατσα λιγο...γι αυτο δε σε εχω παρει τηλ.ακομα!!!! :blush:

πατσυ,θελω κι εγω τσιζκεικ!!!!!!!! :silly:

βικακι και ματινακι,σας στελνω πμ!!!!!

ολια μου,πως παει????τελειωνεις τις δουλειες????

χρυσα,θα φτιαξεις καμια φορα το μσν?????? :P

σοφακι,εγω στο εχω ξαναπει!!!!ελα να αναλαβεις τη γαμοβαφτιση μας!!!! ;)

εδω βρεχει συνεχεια...και για την τριτη βροχες λεει...αντε,να δουμε ποτε θα φτιαξει ο καιρος..... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρη ευτυχως την πινει την αντιβιωση αν και ειναι αηδια λιγο που δοκιμασα.Μακαρι να ειναι ειναι κατι περαστικο,θα πρεπει να ψαξουμε απ'οτι προηλθε!!

Ρε κοριτσια μου φαινεται ο καιρος μας εχει κανει να ειμαστε ολες στα down μας,αντι να καλοκαιριαζει χειμωνιαζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΕΥΑΚΟ!!ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!!

Κ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΣΤΑ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ..ΡΙΖΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΒΡΟΧΗ,ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΤΟΥ ΜΟΥ!

ΠΑΤΣΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΥΤΑ! ΑΝΤΕ Κ ΣΤΟ ΜΠΡΟΚΟΛΟ ΠΟΥ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΕΥΧΟΜΑΙ!!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ???

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΝΕΙ ΕΤΣΙ,ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΛΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΩ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ Κ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΑΧΑΧΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου......

γιατι ολες εισαστε down;;;;

μαλλον θα φταιει ο καιρος....πολυ χαλια ρε γαμωτο...πανω που μυρισε καλοκαιρακι παλι τα ιδια....σκατοκαιρος :angry::angry: να φυγεις να πας αλλου :laugh: :laugh: :laugh:

μαρακι θα κανετε υπερυχο;;;πρεπει να δειτε μηπως κανει παλινδρομηση ουρων...υπομονη θα περασει καρδουλα μου και η μικρη σου θα ειναι μια χαρα παλι :)

σοφακι καλο νανουρισμα....και σοβαρα να το κανεις επαγγελμα αν σου αρεσει τοσο πολυ ;)

ευακι δεν πειραζει βρε...οποτε μπορεσεις :)

πατσυ μπραβο και για τα ρεβυθια που τοσο πολυ σου αρεσουν :) οσο για τα πρεντικτορ δειχνουν πολυ ψευδη αποτελεσμετα ακομα και στο θετικο..ποσο μαλλον στο αρνητικο...γι αυτο κανε μια χοριακη για να σου φυγει το αγχος ;)

φιλακια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sοφακι οντως στα Γιαννενα βρεχει συχνα.Εγω ηρθα περσυ 15Αυγουστο και θυμαμαι πως καποια μερα εβρεξε.Εγω παλι θα ειχα παθει καταθλιψη εαν εμενα σε ενα τετοιο μερος,θελω ηλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Κοιμαστε ολες?Εμενα η ζουζουνα μου εχει 2 μερες τωρα που δεν ξυπναει καθολου το βραδυ,το παει σερι μεχρι τις 8.Τωρα περιμενω να παει 9 για να πιει την αντιβιωση!!!

Φιλακια σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

μαρακι μου,το κοριτσακι σοτ ειναι παρα πολυ καλο και γλυκουλι!!!!!!!να μου το φιλησεις και περαστικα σας!!!!!!!εσυ θα μπορεσεις την τριτη ή δεν γινεται λογω ουρολοιμοξης????

σοφακι,εγω δεν κανω πλακα!!!!!θα σου πω πως το σκεφτομαι,θα σου στειλω τα υλικα και οτι αλλο θες για μια τελεια γαμο-βαφτιση!!!!!!!! :laugh:

πολλα μακια!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ Κ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ,ΕΒΡΕΧΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ,ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΕΡΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΒΡΟΧΗ 2-3 ΜΕΡΕΣ.ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ....ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!! ΒΡΕΧΕΙ? ΧΙΟΝΙΖΕΙ? ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ?? ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ Κ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ!!

ΕΠΑΘΑ ΨΥΞΗ ΡΕ Γ@ΜΩΤΟ Η ΠΙΑΣΙΜΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΞΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΥΠΟΦΕΡΩ :( ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ Κ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ...Κ ΤΑ ΕΜΠΛΑΣΤΡΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΓΑΛΟΥΧΙΑ...ΠΟΝΑΩ ΟΜΩΣ :angry:

ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!! ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!! :kiss:

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΩΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΗ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΠΤΗΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΩΣ.ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! :silly: :P

ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥΣ Κ ΣΕ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ!!! :woohoo:

ΑΠ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ..ΘΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΤΟΥ :(

ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ,ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΛΟΙ... :(:(:(:(:(:(

:kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα τι κανετε;χθες δεν μπηκα καθολου γιατι καναμε παρτυ για τα γενεθλια του μεγαλου μου ευτυχως μας κρατησε ο καιρος και δεν εβρεξε και ετσι ημασταν ολοι εξω.γιωτα ποσα κιλα και υψος ειναι ομικρουλης σου;εμεις θα παμε την πεμπτη στην παιδιατρο,μαρακι περαστικα στην γλυκια μπεμπουλα σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι,απο μενα κανενα προβλημα για το mall!!!!τι λενε τα υπολοιπα κοριτσια?????ματινακι???γιωτου????χρυσουλινακι?????αλλος για τη βαρκα μας!!!!!!!χχαχαχα :P:P:P

σοφακι μου,οταν ειναι η ωρα θα κανονισουμε!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: πολυ χαρηκα!!!!!ωραια θα ειναι να ανοιξετε μαγαζακι!!!!κι εμεις εχουμε στο μυαλο μας για καμια επιχειρηση εδω....ειδομεν!!!!! :)

σημερα βαφτιζει η δημητρουλα νομιζω???????με το καλο!!!!!!!!! :laugh:

κατερινακι,να χαιρεσαι το γιο σου!!!!να τον δεις οπως ποθεις!!!!!!!φιλια και στα 3 αγγελουδια σου!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου να τον χαιρεσαι!!!Πολυχρονος!!!

Εμενα η μπεμπου ειναι 5800 η σκατουλα.Πιστευω μολις περασει η ουρολοιμωξη θα παρει τα πανω τς το μαναρακι μου.Απο υψος δεν ξερω να σου πω γιατι εχουμε να μετρηθουμε 1 μηνα και ηταν 64 ποντους.Εσενα τρωει ο μικρουλης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι ευχαριστω πολυ και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου και οτι επιθυμεις.Ζηλευω που δεν μπορω να ερθω και εγω στην συναντηση που λετε να σας γνωρισω κιολας αλλα ειμαι πολυ μακρια :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ:) ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ ΠΑΛΙ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΑΛΙ... ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ.... ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ... ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ. :) ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ευχαριστω πολυ και εσυ να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου,κανε υπομονη να γινει καλα γρηγορα σου ευχομαι,ο μικρουλης μου τρωει καλα μονο μαμαδισιο γαλατακι την πεμπτη θα παμε παιδιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!

ευακι εγω ειμαι μεσα για την τριτη :woohoo: :woohoo: :woohoo: επιτελους θα σε γνωρισω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι λετε κατα τις 5 ειναι καλα;;;;;

κατερινιω και εγω σιχαινομαι το σιδερο :x:x:x δεν εχω χειροτερο :S

κατερινακι εμενα ο μικρουλης ειναι μολις 6200 και 67 ποντους...ειμαστε αρκετα αδυνατοι λογω αλλεργιας...τωρα καπως ξεκινησε να περνει τα πανω του...

σοφακι δυστυχως δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας...αλλα και μονο που θα εχεις την μανουλα σου διπλα να σε βοηθαει ειναι τελεια...μακαρι και εγω να μπορουσα να ειχα μια βοηθεια :(

οσο για το μαγαζι για μενα μην ανοιξεις...κανε παιχνιδι απο internet και με καρτες και απο στομα σε στομα...εχει σαφως λιγοτερα εξοδα και με το internet εχεις μεγαλυτερη γκαμα ανθρωπων για να βρεις ;)

κοριτσια εγω ειμαι ενα πτωμα σημερα...χθες το βραδυ ο μικρος ξυπναγε ανα διωρο...δεν μπορω αλλο τα εχω δει ολα :side: και ειχα τραπεζι σε ενα φιλικο ζευγαρι με ενα παιδακι...χαμος εγινε...απορω τι καθαριζα χθες αφου σημερα γινανε ολα παλι χαλια :(

ο ταλιμπαν δε επειδη δεν κοιμηθηκε το μεσημερι εκανε σαν τρελο...σεληνιαστηκε....ο μικρος μου εβγαλε την πιστη να κοιμηθει....α!!και μετα αφου εφυγαν αυτοι ηρθε ενα αλλο ζευγαρι,χωρις παιδι αυτη την φορα.....

δεν ξερω ρε κοριτσια...μπορει να ακουγομαι κακια αλλα δεν ειμαι για πολλα πολλα...με το ζορι κανω και αυτα τα λιγα....

αυτα...παλι σας ζαλισα :blush:

πολλα πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Τελικα εμεις δε φυγαμε...ειχε και σκατοκαιρο Παρασκευη και Σαββατο..

Εντωμεταξυ εχθες και σημερα μου κοιμηθηκε στη βολτα 1.5 ωρα συνεχομενη...και φυσικα μετα ειχαμε παρτυ στο σπιτι!και χθες το βραδυ τι επαθε παλι...Ξυπνησε 3.30 με 5.30 το πρωι!...Τα νευρα μου...και το ωραιο ειναι οτι δεν ξυπναει για να φαει,να παιξει θελει!

Γιωτα σε καταλαβαινω απολυτα...εχεις δικιο..και μεις εχθες που ξενυχτησα με το μπεμπη ειχαμε κοσμο μεχρι τις 2...ελεος.Μα δεν καταλαβαινουν;;;τι; προαλλες ειχαμε επισκεψεις και εκει που κοιμιζα το μωρο μπηκε μεσα μια φιλη μου για να το δει...μα δεν καταλαβαινουν οτι ετσι τα ξεσηκωνουν...και δεν ερχονται και νωριτερα αυτο ειναι το ωραιο...ουφ! τα ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!!Εγω σημερα εκανα παλι πακεταρισμα και δρομολογια στο σπιτι .Ο μικρος μου απο τις 800 γκρινιαζε τελικα τον εκανα μπανιο και κοιμηθηκε κατα τις 1000.

Μαρακι πως ειναι η μικρη σου?

Πασχαλιτσα το προσκλητηριο με το καρουζελ ειναι πολυ ωραιο αλλα λιγο ακριβο..

Δημητρουλα να σου ζησει η φραουλιτσα σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...