Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

γλυκια μου δεν εχω ουτε χρονο αλλα ουτε και κουραγιο να παω γυμναστηριο με τρια παιδια,ασ ελπισω οτι θα τα χασω αργοτερα,εκανα και εγω αιτηση στην ομαδα των χριστουγεννων εδω και αρκετο καιρο γιατι ακομη δεν εγκριθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινακι,εχεις δικιο...με 3 παιδακια λιγο δυσκολο το γυμναστηριο...εγω εχω στο σπιτι διαφορα οργανα...βαρακια,σχοινακι κτλ και ολο και κατι κανω αν προλαβω...ευα με λενε κατερινακι!!!!

για την ομαδα τωρα...μαλλον δε θα εχει δει την αιτηση η γιωτα!!!!!

γιωτου!!!!!!!!η ομαδα σε ζηταει!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ!!

ΓΙΩΤΑ,ΒΙΚΥ,ΕΥΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ ΑΦΕΛΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΜΑΤΙΝΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ Η ΜΑΤΙΝΑ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ..ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ....

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...

Κ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!! :P

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και απο μενα σε ολλες τις Ελλενιτσες και Κωνσταντινες και σε οσες γιορταζουν τα αγαπημενα τους προσωπα.Υγεια ευτυχια και αγαπη σε ολλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες μου :P

εγω κοιμησα τα αντρακια μου και μπηκα να δω τα νεα σας...

σοφακι και πατσουλινι να χαιρεστε τους αντρες σας....και ολοι μας γενικως να χαιρομαστε τους δικους μας ανθρωπους που γιορταζουν :)

κατερινα τωρα ειδα οτι ειχες κανει αιτηση στην ομαδα... :blush: εγκριθηκες :P

ευακι ωραια πιστευω οτι τελικα θα τα καταφερουμε να τα πουμε απο κοντα :) εγω θα ελεγα να πηγαιναμε παλι στο αλσος της φιλαδελφειας...ειναι ονειρεμενο μερος...αν εχει καλο καιρο βεβαια :dry:

αυτα..........φιλια και θα τα πουμε και το βραδυ με νεα απο την παιδιατρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω κι εγω χρονια πολλα κι απο δω σε πατσουλινι και σοφακι!!!!να χαιρεστε τους αντρες και τις οικογενειες σας γλυκα μου κοριτσακια!!!!!!! ;)

γιωτα μου,ωραια ειναι εκει απ οτι ειδα στις φωτο!!!!!εμενα καπου θα πρεπει να με παραλαβετε βεβαια ή θα παρω ταξακι!!!θα δουμε...με μια ματια στον καιρο ειδα οτι θα εχει συννεφια την τριτη αλλα μεχρι τοτε εχουμε καιρο!!!! :) θελω να σε ρωτησω και κατι για το γιατρο....μπορει να σε παρω αργοτερα τηλ.γιατι τωρα εχουμε καλεσμενους για φαι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΛΟΤΕΣΣΣ!!!!!!!!ΣΟΦΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ.ΟΛΙΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ.ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ.ΤΡΥΦΕΡΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕ Κ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΒΙΚΟΥΛΑ.ΧΡΥΣΑ,ΒΙΚΑΚΙ,ΕΥΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ.ΕΧΩ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΨΙΛΟΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ Η ΑΝΤΡΟΠΑΡΕΑ.ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΩ Κ ΤΟ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΤΣΙΖΚΕΙΚ ΜΕ ΠΑΓΩΤΟ.ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΑΛΛΟ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ Η ΤΣΙΓΓΟΥΝΑ.ΑΑΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!

ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΑΚΙ Κ ΣΟΦΑΚΙ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

Α ΝΑ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ,ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΝΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΛΥΣΗ!

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ Κ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΩΤΟ.

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ.

ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΒΡΕΞΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ Κ ΕΚΑΝΕ Κ ΚΑΤΙ ΒΡΟΝΤΕΣ Κ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΤΡΟΜΑΞΕΙ.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΜΗΝΑ..

ΕΥΑΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ Π.Μ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ.

ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΚΟΥ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα και απο μενα.Μπηκα στα γρηγορα να δω τα νεα σας και να συνεχισω το πακεταρισμα..

Πατσυ μου και Σοφακι να χαιρεστε τους αντρες σας..Σοφακι πολυ γλυκουλης ο μπεμπακος σου και σου μοιαζει πολυ..

Εγω συνεχιζω τις δουλειες και το πακεταρισμα ..Πρεπει να τα ετοιμασω μεχρι το αλλο Σαββατο που θα κανουμε την μετακομιση ..Κοριτσια και ολα μονη μου τα κανω ..Εχω ψοφησει..

Κατερινα και εγω με τα κιλα εχω ενα θεμα αλλα εχω θυροειδη..Την προηγουμενη εβδομαδα πηγα στο γιατρο και μου ανεβασε τη δοση στο χαπι που παιρνω οποτε πιστευω οτι θα αρχισω να χανω..

Βικακι οντως τα μωρακια των χριστουγεννων ειναι ολα κουκλια !!!!!

Φιλια πολλα σε ολες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ Κ ΜΑΣΤΙΓΙΟ.Η ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ........

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :laugh: :laugh:

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕΜΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΔΕ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ!!! :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ 24;Ε 24 ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΤΡΙΤΗ.ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..Κ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΦΑΓΑ ΦΛΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Να χαιρεστε τους Κωστες σας!!!!!!!!!!!!!!Λενακι χρονια πολλα και καλα!

κοριτσια θελω κι εγω να βαλω φωτο καινουριες μολις βρω χρονο με τον μικρο να τρωει κρεμα!

Αννουλα εχουμε το ιδιο καρεκλακι φαγητου!

Σας αφηνω!Μπηκα βιαστηκα και παω στο καθηκον που με καλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Τωρα βρηκα χρονο να μπω να δω τα νεα σας!

Καταρχην χρονια πολλα στην Λενα μας και στοθς αντρες σας Πατσυ και Σοφια!

Εγω σημερα πηρα τον μικρο και βγηκαμε για εξωτερικες δουλειες,εφορια και τραπεζες!

Το μωρακι μου ηταν το καλυτερο παιδι!

Δεν γκρινιαξε καθολου και χαμογελουσε σε ολο τον κοσμο!!

Μονο που εκανε κακα και παρκαρα το αμαξι και τον αλλαξα στην θεση του οδηγου :P

Καλα Γιωτα οντως κι εγω θελω να βαλω καμερα να δω ποσες φορες ξυπναει. :blink:

Τι παθανε μου λες;

Εμας που ταν τα καλυτερα μωρα; :silly:

Πραγματικα αρχιζω και το περνω αποφαση οτι ετσι θα ειναι πια μεχρι να χρονισει... :blush:

Ρε κοριτσια τι παλιοκαιρος αυτος;

Εδω μια βγαζει ηλιο μια συννεφιαζει και μια πιανει μπουρινια!

Αντε να ξαναρθει το καλοκαιρι μας!!

Α να ευχηθω και στην φιλη μου την Δημητρουλα με το καλο η βαφτιση της φραουλιτσας την Κυριακη!!

Αυτα δεν θυμαμαι αλλα απο τοσα πολλα που γραψατε!

Α Σοφια οντως η φωτο σας πολυ ωραια ειναι!!

Φιλακια σε ολες σας!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!

εμεις πηγαμε παιδιατρο σημερα το απογευμα....ο ταλιμπαν εχει φτασει αισιος τα 14 κιλα και 97 ποντους...κοντευει το ενα μετρο το μαναρακι μου...αχ!!ποτε μεγαλωσε :)

ο ιασωνας πηρε 6 ολοκληρους ποντους στο υψος :blink::blink::blink: επαθε σοκ η παιδιατρος αφου το μετραγε και το ξαναμετραγε.. :laugh: :laugh: :laugh: και πηρε και ενα κιλο στο βαρος :woohoo: επιτελους :)

εμεινε παρα πολυ ικανοποιημενη και απο τους 2 :)

επισης σε 2 βδομαδες ξεκιναμε φρουτοκρεμα :) και βλεπουμε...δεν θα δοσουμε καθολου κρεμες εμποριου και τον αλλο μηνα παμε για εμβολιο :)

επισης μου ειπε οτι αντι για κρεμες εμποριου και αν καποια στιγμη θελησει να φαει και τριτο γευμα να δωσουμε η γλυκοπατατα η κολοκυθα...

ματινακι ειπα στην παιδιατρο για το γιαουρτι και τραβαγε τα μαλλια της...μου λεει οτι ειναι υπερβολικα μικρη για γιαουρτι...τεσπα...ο καθε γιατρος με τα δικα του....

βικακι παλι θα μας την κανεις ε;;;;

οσο για δωρο...κλεισε σε ενα ωραιο εστιατοριο τραπεζι για να φατε... ;)

χρυσα και εγω αυτο εχω αρχισει να πιστευω..οτι δεν θα κοιμηθει ποτε... :S

λενακι χρονια σου πολλα και ελπιζω ολα να πηγαν καλα με τις μπουμπουνιερες και με την βαφτηση....καλοφωτιστος ο μικρος σου πριγκηπας... :)

δημητρουλα με το καλο και η δικια σας βαπτιση..να χαιρεσαι την φραουλιτσα σου :)

ευακι παρε τηλεφωνο οποτε θες... :kiss:

πασχαλια μου περιμενουμε τις φωτο με τον μπεμπη σου :cheer: ...τελικα τι εκανες με την εκκλησια;;;; :dry:

ολια μου καλο κουραγιο με την μετακομιση...παλι καλα που εχεις την μαμα σου και κραταει τον μπεμπη σου :)

καλο σας βραδυ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα χρονια πολλα και απο μενα .Ο μικρος μου κοιμηθηκε κατα τις 930 και γω επιτελους θα ξεκουραστω λιγο !!!!!!

Γιωτα μια χαρα τα αγορια σου !!Αντε με το καλο να ξεκινησετε φρουτα.Και γω ανυπομονω να ξεκινησουμε κρεμες και φρουτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι,χρονια πολλα!!!!!!περιμενουμε φωτο απο τη βαφτιση!!!!!! :laugh:

δημητρουλα,με το καλο η βαφτιση της φραουλιτσας!!!!!!!! :laugh:

γιωτου,τα αγορια σου ειναι σουπερ!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι ωραια που δε σου ειπε για κρεμες!!!!! ;) για να δουμε εμεις τι θα κανουμε... :dry: αυριο θα προσπαθησω να σε παρω!!!!

ολια μου,κι εμενα κοιμηθηκε 10 και ξεκουραζομαι επιτελους!!!!!!

χρυσα,βικακι και πατσυ πολλα φιλακια και πολλα σκουντηγματα!!!!!

καληνυχτα σε ολες με λιγοτερα ξυπνηματα!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ.ΓΙΩΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΙΣΙΟ.ΤΕΛΕΙΑ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΡΕΒΥΘΙΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΝΤΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΨΗΤΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΕ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ,ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ.ΕΥΑΚΙ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΡΕΜΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ.ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΩ.Η ΗΜΙΚΡΝΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΓΙΩΤΟΥ.ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΦΑΣ.ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑ.ΑΛΛΑ ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΚΟΡΔΕΛΑ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.......ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ.ΟΛΙΑ ΟΧΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕ.ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΜΟΥΤΣ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!

Τι μου κανετε;

Εδω παλι κωλοκαιρο εχουμε!

Το βραδυ εριχνε κατι βροντες αλλο πραγμα!

Περασε και μια βδομαδα,αλλες δυο μεχρι να ρθει ο αντρουλης μου!!!

Γιωτα μια χαρα τα αντρακια σου!!

Βικακι που εισαι;

Χαθηκαμε!!!

Παντως σαν ιδεα κι εγω μου αρεσει να κλεισεις σε ενα εστιατοριο τραπεζι!

Η μπορεις να ετοιμασεις το μπανιο με κερακια,να γεμισεις την μπανιερα με αφρο,να παρεις αιθερια ελαια,να παρεις κι ενα μπουκαλι κρασι και τα υπολοιπα τα φανταζεσαι!!

Κλεισε και τα τηλεφωνα εννοειται και δωσε τον ξανθουλη στην γιαγια και ολο το βραδυ στην μπανιερα μεχρι να μουλιασετε ¦P

Εγω το χα κανει αυτο μια χρονια του Αγιου Βαλεντινου πριν τα παιδια ομως!

Τωρα μας εχει φαει η μαρμαγκα!!!!

Την καλημερα μου σε ολες!

Σοφακι χαθηκες η μου φαινεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΧΑΘΗΚΑ ΝΑΙ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΦΩΤΟ ΤΟΝ ΜΑΓΟΥΛΑΡΑ! ΤΕΛΕΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ,ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ;) ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΘΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΠΑΛΙ! :blush:;)

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ,ΜΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΑ Κ ΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ! :kiss:

ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ 200 ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...ΗΡΩΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΚΩΣΤΗΣ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.Κ ΕΧΟΥΝ Κ ΛΙΓΟ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ..Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΥΠΝΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ!!(ΨΩΝΑΡΑ ΟΥΥΥΥΥΥ)ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΙΩΣΑ Κ ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΗ ΣΕ ΚΑΤΙ Κ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΞΑΝΑ! ΕΧΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ Κ ΘΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ!!ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕ :woohoo: :silly:

ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ!! :P

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολυ στεναχωρημενη κοριτσια.Ημικρη μου εχει τελικα ουρολοιμωξη ,γι αυτο δεν περνε βαρος.Ξεκιναμε αμμεσα αντιβιωση και την Τεταρτη θα επαναλαβουμε μια καλλιεργεια ουρων για να δουμε αν την πιανει.Κοντευω να σκασω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου :)

σημερα απο το πρωι δουλειες...μου εχει μεινει μονο το μεγαλο μπανιο και να απλωσω ενα πληντυριο...παλι καλα :)

εμεις τα ιδια οπως τα ξερετε....εγω αυπνη...συνεχιζω να εχω ζαλαδες και ενα στομαχι χαλια...τι να πω πια... :(

σοφακι μπραβο..χαρας το κουραγιο σου....παντως δεν ειναι κακη ιδεα να το κανεις επαγγελματικα... ;)

πατσουλινι και εγω τρωω σουβλακια απο εξω και δεν τον πειραζουν...οσο για την χοριακη κανε μια γιατι το πρεντικτορ που πηρες ειναι μεγαλη μουφα...

μαρακι μου τι να πω;;;;στην ματιασανε την κουκλαρα σου...κριμα ρε γαμωτο :( περαστικα να ειναι...

ευακι ακομα περιμενω... :laugh: :P

χρυσα περναει ο καιρος...και θα ερθει ο αντρουλης σου :)

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!

ΕΥΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΠΜ!

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.τι κανετε?τρελο χαλαζι μιλαμε.χαμος.ουτε τα ρεβυθια μας πειραξανε ουτε τιποτα.μια χαρα ειναι το μωρο.την αλλη φορα που εισα φαει ρεβυθια εγινε το σωσε.τι καλα....αμαν.εσκασε ενας κεραυνος εδω.πεταχτηκαμε.χαχαχα α.ο καημενος ο μικρος στα ταβανι εφτασε.χαχαχαγιατι ειναι μουφα το πρεντικτορ?μαρακι περαστικα..μην στεναχωριεσαι.θα περασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...