Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΓΙΩΤΑΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ!ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣ ΕΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ!

ΕΥΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΤΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟΤΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

grousi οι μεγαλοι δεν με ενοχλουν καθολου,κοιμουνται και δεν σηκωνονται καθολου και αν θελησουν τουαλετα πηγαινουν μονοι τους,και το πρωι ο μεγαλος σηκωνεται μονος του και βλεπει παιδικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυτες που θηλαζετε πως πατε με τα κιλα της εγκυμοσυνης;τα χασατε;εγω πηρα 26 κιλα και εχασα τα 12 και εχω κολησει δεν χανω ουτε γραμμαριο,στις αλλες εγκυμοσυνες τα εχασα ολα(20κ και 15κ)αλλα δεν θηλασα τοσο πολυ και τα ειχα χασει πολυ γρηγορα.Αλλα ακουσα οτι οταν θηλαζεις χανεις μαλλον μυθος ειναι τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.τι κανετε?ολες καλα?εγω λεω να παω να παρω κι ενα πρεντικτορ τωρα γιατι πανε 10 μερεες καθυστερησης.με τσουζει κ η πλατη μου δεξια αλλα δεν εχω κατι εκει.δεν ξερω τι ειναι αυτο παλι ρε γμτ.ουτε κοκκινο ειναι ουτε τιποτα.αλλα με ξεσκιζει στον πονο.αυτα κοριτσακια μου.τα λεμε μετα.παω τωρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κα1,εγω θηλαζω αποκλειστικα και εχω χασει τα περισσοτερα!!!!3-4 θελω ακομα να χασω αλλα τρωω παρα πολυ!!!!!!!βασικα,αυτο που χρειαζομαι επειγοντως ειναι συσφιξη!!!!!! ;) τωρα τι να σου πω...γενικα λενε οτι με το θηλασμο τα χανεις πιο ευκολα...αλλα τιποτα δεν ειναι απολυτο τελικα!!!!! :)

ματινακι,εσυ μπορεις τριτη απογευματακι?????το πιο πιθανο ειναι να μπορω τριτη...δευτερα πιο δυσκολο....τα υπολοιπα κοριτσια τι λετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Με ψαχνεις Ευα ε;

Σημερα ηρθαν τα παπουτσια του Μιχαλη και πηγαμε να τα παρουμε.

Πηγα και την ληξιαρχικη πραξη του μωρου στην εκκλησια και ολα καλα!

Τωρα βραζω φασολαδα να φαω και ειναι σκληρη γαμωτο!!

Πειναωωωω!!

Καλα για το βραδυ δεν εχω να σας πω μιας και πλεον ολα μηχανικα γινονται.

Δεν ξερω ποσες φορες ξυπναει ουτε αν κοιμαμαι!

Σαν ζομπι ειμαι!!1

Για τα κιλα κοριτσια που λετε εγω ειχα βαλει 25 και μου μεινανε 7.

Δεν εκανα διαιτα αντιθετως σαβουριαζω οτι βρω αν και τελευταια το κοψα κι αυτο.

Πιστευω οτι αποδιδει ο θηλασμος αλλα με λιγο προσοχη!

Γιωτα μου χαθηκαμε!

Δεν εχω και μσν γιατι δεν εχω τον δικο μου υπολογιστη και σας εχασα ολες!

Τα φιλακια μου σε ολες!

Παω να δω αν εγινε η φασολαδα μου!!!!

Πατσυ και Βικακι μπλλλλλ!!!

Ευα παω να σε σκουντηξω παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΝΗΤΙΚΟΟΟΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΙ ΤΡΩΤΕ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΑ ΕΒΑΛΑ 14 ΚΙΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΟΧΙ.ΑΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΧΑΝΕΙΣ.ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ...ΚΛΑΦΤΑ.ΧΑΧΑΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ! ΕΓΩ ΕΔΩ ΤΡΕΧΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά και από εμάς!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κούκλες??

Θα φύγετε το τριήμερο ?? Εμείς θα πάμε σε μια βάφτιση στην πελοπόννησο

και θα το εκμεταλλευτούμε... θα μείνουμε καμιά μερούλα έτσι να πούμε ότι απομακρυνθήκαμε λίγο από την Αθήνα .... Ο καιρός μας τα χαλάει λίγο αλλα καλή διάθεση να υπάρχει!!!!!!!!!

Αν δεν κπορέσω να ξανα μπω μέχρι φύγουμε, σας εύχομαι ένα όμορφο και ξεκούραστο τριήμερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες και τα μωράκια σας επίσης!!!!!!!!

Bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθουσα να βαλω τη φωτο απο χτες και σημερα καταλαβα οτι ειναι βιντεο γιαυτο δεν εμπαινε!!!!

να μαστε τρωμε την πρωτη μας κρεμουλα και εχουμε ξετρελαθει!!!!!!!

εφαγε και η μαμακα λιγο!!!!χαχα

απο κιλα ειχα παρει 25 και εχασα 19 αλλα6 και μετα αλλα 5 να γινω κορμι θανατηφοροοοοοο!

θηλαζω αλλα δεν νομιζω οτι βοηθαει ειχα κολλησει για κανα 2μηνο μεχρι που αρχισα γυμναστηριο και ξαναπηρα μπρος αλλα η κοιλια δεν λεει να μαζευτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι ειναι ολοι τη μπερδευουν χα χα!ευχαριστω παντως!

ξετρελαθηκε λες και ειχεξαναφΑΕΙ κατευθειαν καταπινε χωρις να φτυνει το πιασε και το κουταλακι και πασαλειφηκε!!!!!!θα τρωγε ανετα παραπανω αλλα μονο 3 κουταλιτσες επρεπε για πρωτη φορα σε λιγο παμε παλι για μαμ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα .Εχω τρελαθει με τις δουλειες στο καινουριο σπιτι.Καθαριζω και πηγαινω και πραγματα .Τα χω δει ολα αυτες τις μερες.Ευτυχως ηρθε η μαμα μου και κραταει το μωρο..

Το αλλο σαββατο κανω την οριστικη μετακομιση..Εκλεισα και μεταφορεα..

Ολη τη μερα κανω δουλειες..

Ο μπεμπακος μου ευτυχως ειναι καλα.Την τριτη καναμε εμβολιο .Πηγε 71 εκατοστα στο υψος και στα κιλα 8370..

Εσεις απο οτι βλεπω ειστε ολες καλα..

Κατερινα καλωσηρθες και να χαιρεσαι τα παιδακια σου..

Πατσυ ακομη δεν σου ηρθε?

Χρυσα βικακι Χρυσουλινι Γιωτα Μαγδα Ευα Μαρακι φιλια σε ολες .... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλιτσες.. τι κανετε? εμεις πηγαμε εκδρομουλα με τον αντρουλη μου και το μωρακι μας και ηρεμησαμε λιγο... γυρισαμε εχθες και σημερα πηγαμε στην παιδιατρο καναμε το εμβολιο.. μεγαλωσαμε παρα πολυ φτασαμε 9500 κιλα και 69 ποντους.. απο την δευτερα ξεκιναμε και κρεμουλα.. ειμαι πολυ χαρουμενη περιμενω να ερθει η δευτερα να δω την αντιδραση του... ευχομαι να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας... δεν προλαβα να διαβασω τα νεα σας.. :* :*.. φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΣΕ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΥΣΙΜΟ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΑΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΑΛΛΑ Κ ΚΛΑΙΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Σήμερα είχε επιτέλους κι εδώ ωραίο καιρό! Ηλιαράκο και ζέστη! Όλη μέρα βόλτα - σούπερ ;)

Η μπέμπα το καταχάρηκε και έχει πέσει ξερή για ύπνο - να δούμε για πόσο :dry:

Κατερίνα και Όλια τι μεγάλα τα μπεμπάκια σας!!!

Ευάκι από ότι ξέρω στην Ελλάδα δύσκολα κάποιος γιατρός θα σε αναλλάβει για φυσιολογικό αν έχει προηγηθεί καισαρική...δυστυχώς...Στην Νορβηγία όμως ο φυσιολογικός τοκετός μετά από καισαρική είναι πλέον ρουτίνα οπότε έχω ελπίδες :)

Γιώτα δεν το είχα πάρει χαμπάρι ότι έχω την ίδια μέρα γεννέθλια με το μικρό! Έτσι θα θυμασαι και τα δικά μου τώρα B)

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες και πιο πολλά στα όορφα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΕΔΩ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΜΑΙΟ ΜΗΝΑ..ΑΣΤΑ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΡΥΩΝΩ Κ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ ΜΑΚΟ ΠΥΤΖΑΜΑ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.

Α ΣΟΦΑΚΙ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ ΦΩΤΟ!!

Κ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΤΗΣ ΟΛΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ!ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε;ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

ΚΑ1 ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ,ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΗ ΚΟΖΑΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 3ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΓΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΣΑΣ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΟΜΙΖΩ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΕΙΝΑΙ,Κ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΝΑ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΑΛΑΞΙΑΣ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλες;;;;;

Εμεις σκεφτομαστε να φυγουμε για τριημερο στο εξοχικο στην Κορινθο αλλα δεν εχουμε αποφασισει ακομα.

Χρυσουλινι μου εχω χαθει ε;;;;μ'εχει απορροφησει ογιος μου!ή μαλλον μ'εχει ρουφηξει για να κυριολεκτουμε!κι οταν δεν με ρουφαει το βαμπιρακι μου θελει ολο χερια και αγκαλιτσες...πολυ χαδιαρικο μας βγηκε ε τον μαθαμε κι εμεις ετσι προφανως...παντως δεν μπορω να κανω δουλεια...μονο αν κοιμαται αλλιως φωναζει και χαλαει τον κοσμο!

Σχετικα με το θεμα του γιαουρτιου για να μη γινομαι κουραστικη να πω οτι Σοφακι μου δεν ειμαι αφελης.Σαφως και υπαρχουν καλοι και κακοι γιατροι .Ομως η καθε μια απο μας ακολουθωντας το ενστικτο της (γιατι ιατρικες γνωσεις καλως ή κακως δεν εχουμε)και με κριτικη σκεψη επιλεγει το γιατρο της και αξιολογει αν θα του εχει εμπιστοσυνη ή οχι.Το Ματιανακι θα κρινει απο μονο του αν ην πειθει ο γιατρος.εμεις δεν τον ξερουμε.Ασε που εγω ειδικα σε οτι αφορα το παιδι ειμαι πολυ επιφυλακτικη...αυτο αποδεικνυεται αλλωστε και απο το οτι αλλαξα παιδιατρο στον 2ο μηνα!Γιατι πολυ ωραια τα λεγε ο μαγκας περι θηλσμου κλπ(ειναι και της μοδα τωρα οι γιατροι που υποστηριζουν το θηλασμο)αλλα πιστεψε με ηταν ανιδεος ο ανθρωπος.Για να καταλαβεις με ρωτησε ποσες φορες τον θηλαζεις;;;5πεντε;;;;;τι;;;;;;;τι πεντε του λεω καλε 15 και οσες θελει.Γενικα ο ανθρωπος ελεγε ολο κουλα.Και μου λεγε να θηλαζω κι απο τα 2 στηθη απο 10 λεπτα και μαλκιες.και το παιζε και ειδικος...ελεος.γι'αυτο σου λεω.φυσικα και δεν εχω απολυτη εμπιστοσυνη στους γιατρους αυτο μας ελειπε.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...

εμεις ειχαμε παμε σημερα στους γονεις μου και μαζευτηκαμε αργα...

ευακι κατα 90% θα μπορεσω και εγω την τριτη :woohoo: ...ομως απογευμα...δηλαδη μετα τις 4 το μεσημερι..

χρυσουλινι να περασετε τελεια στο τριημερο :) ...το βραχιολακι αυτο το πηρα απο το πολυκαταστημα εδω στο κορωπι...

ρενα μου πολλα φιλια στο αντρακη σου..να περασετε και εσεις τελεια στα πατρια εδαφη :P

χρυσα και εγω μια απο τα ιδια...ουτε και ξερω ποσες φορες ξυπναει το βραδυ...πρεπει να βαλω την καμερα ενα βραδυ να τραβαει...ειμαι πολυ περιεργη να δω τον αριθμο :blink:

πασχαλακι να φυγετε...να ξεφυγετε...εφοσον μπορειτε :)

μαγδα ναι τωρα σιγουρα θα θυμαμαι τα γενεθλια σου :laugh:

βρηκες καμοια μπουμπουνιερα που να σου αρεσε;;;;

βικακι με γεια τα βαπτιστικα σας...δεν εβαλες καμοια φωτο να δουμε :)

κατερινα εγω τα εχω χασει ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης και συνεχιζω...αλλα κανω αυστηρη διατροφη λογω αλλεργιας του μικρου....μηπως εχεις θυροειδη;;;;

αννουλα πολυ ομορφη η κορουλα σου...τσαχπινα...να την χαιρεσαι :)

ολια μια χαρα ο μπεμπακος σου..τελεια η αναπτυξη του :cheer:

κατερινακι και εσενα ο μπεμπης σου δεν παει πισω... :)

εμεις αυριο εχουμε παιδιατρο...εχω και ενα σωρο δουλειες που με περιμενουν...να δω ποτε θα γινουν ολα αυτα :S

βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :side::side::side::side:

φιλια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες,βικακι sorry δεν το ειδα,δεν μενω μεσα στην κοζανη αλλα σε ενα χωριο 17 χλμ ενα τεταρτακι απο κοζανη που λεγεται Κερασιά οταν θα ξαναρθεις θα χαρω να βρεθουμε ή και να ερθεις στο σπιτι μου,καταλαβα που περιπου μενει ο αδερφος σου.bourique1983 δεν εχω θυροειδη και δεν τρωω και πολυ αλλα δεν ξερω τι γινεται μετα τι προηγουμενες εγκυμοσυνες τα εχανα αμεσως τωρα κολησα,οχι τιποτα αλλο δεν με χωρανε τα ρουχα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula sorry δεν εχει μαλλακια γιαυτο μαλλον αν και τα περισσοτερα σαυτην την ηλικια δεν ξεχωριζουν,τον δικο μου παλι πολλοι τον περνουν για κοριτσακι εχει και πολλα μαλλακια ουριτσα γινονται.Αφου εφαγε τοσο καλα για πρωτη φορα δεν θα δυσκολευτεις καθολου στο ταισμα,τα δυο μου τα μεγαλα για να τα ταισω σουπιτσες εκανα αμαν με το ζορι ετρωγαν και ακομα και τωρα με κουραζουν πολυ στο φαγητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!!!!!

πως ειστε???εμεις μπορω να πω οτι κοιμηθηκαμε καπως το βραδυ... ;)πηγαμε βολτουλα οικογενειακως χτες και την κουρασα!!!!!!! :laugh: σημερα ομως χαλασε ο καιρος και παλι μεσα θα τη βγαλουμε.... :angry:

αννουλα,πολυ γλυκουλα η μικρουλα σου!!!!εχουμε και το ιδιο καρεκλακι φαγητου,μονο που εμας ειναι σε πορτοκαλι χρωμα!!!!!αν θες πηγαινε στις ομαδες και κανε αιτηση στην ομαδα των χριστουγεννων να βαζεις εκει φωτο!!!!να δεις κι εμας!!!!!

γιωτουλα μου,κι εγω απογευματακι μπορω.στις 3 φτανω οποτε πιο μετα.για που λετε????

ματινακι,εσυ μπορεις???

βικακι,τελικα μπορει να μεινω ερυθραια στον πεθερο μου.αλλα μια βολτα απο το κερατσινι θα περασω!!!!!

χρυσα,ναι σε ψαχνω!!!!!!που εισαι?????μονο να σκουντας ξερεις????????? :P:P:P

πατσουλινι,μακια!!!!!!!!!!!!!

μαγδα,θα τον ρωτησω κι εγω τον γυναικολογο μου...θα ηθελα να γεννησω φυσιολογικα το επομενο.... :)

χρυσουλινι,εσυ τελικα μπορεις την τριτη?????????

ολια μου,πολλα-πολλα φιλακια και μην κουραζεσαι πολυ!!!!!!

κατερινακι,θα φυγουν τα κιλα σιγα-σιγα!!!ισως και καποιο γυμναστηριο να βοηθουσε!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...