Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

snowgirl σε ευυχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,οταν ξαναερθεις Αθηνα θα συναντηθουμε σιγουρα!!

Γιωτα και εμενα μου λειπει πολυ η κοιλτσα μου,αλλα θελω να χαρω λιγο την μπεμπα,να την δω να μεγαλωνει και μετα να κανω αλλο.Ασε που θελω του χρονου να γαμοβαφτηστουμε οπετε πρεπει να κανω υπομονη ,μετα τον γαμο σιγουρα θα βαλω μπρος για 2ο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΛΕΝΑ ΜΗΝΥΣΗ.ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ.ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΑ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ.ΧΑΧΑ.ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ?ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΧΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ?ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΞΑΝΑ ΤΕΣΤ :unsure::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ρε κοριτσια δεν ξερω τι με εχει πιασει....μου λειπει πολυ η κοιλιτσα μου...ποτε θα μου φυγει αυτο το συναισθημα....μου αρεσε πολυ που ημουνα εγκυος...τι ομορφες μερες θεε μου...και η γεννα...αχ!!!!!!!ποσο θελω να τα βιωσω ολα παλι...αλλα τι θα γινει;;;που θα φτασω;;;;ποσα παιδια θα κανω μεχρι να μου φυγει αυτο;;;και θα φυγει ποτε;;;

τι ειναι ολο αυτο;;;;;στον ταλιμπαν σταματησα να το αποζητω μολις εμεινα εγκυος ξανα...

σορυ που σας πριζω...αλλα μονο σε εσας μπορω να τα λεω αυτα......

Μπουρεκάκι σε βρίσκω έτοιμη για το τρίτο ταλιμπανάκι ε? :P

Τα παιδάκια είναι ευτυχία!

Από τη στιγμή που μπορείς να τους παρέχεις ότι χρειάζονται για να είναι κι αυτά ευτυχισμένα να κάνεις όοοοσα θες!

Μην αγχώνεσαι...θα σου φύγει κάποια στιγμλη...όταμ μπεις στην κλιμακτήριο :P :laugh:

Κι εμένα μου λείπει η κοιλίτσα μου πάντως :) Τώρα είναι έγκυος μια φίλη μου -5 μηνών - και μου λέει τα νεα της και θυμάμαι τα δικά μου και τα νοσταλγώ...Πότε άκουσα πρώτη φορά καρδούλα, πότε άρχισε να φαίνεται η κοιλίτσα, τις πρώτες κλοτσίτσες - μαγικές στιγμές :) Το μόνο που δεν αναπολώ είναι η γέννα :S Ελπίζω το επόμενο -όταν και αν με το καλό έρθει- να μπορέσω να το γεννήσω φυσιολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΛΕΝΑ ΜΗΝΥΣΗ.ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ.ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΑ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ.ΧΑΧΑ.ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ?ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΧΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ?ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΞΑΝΑ ΤΕΣΤ :unsure::blush:
πατσουλινι κανε μια χοριακη να σου φυγει το αγχος....

απλα στο ξαναλεω...με τον θηλασμο δεν ξερεις ποτε θα σου ερθει...ειναι σαν εχεις πολυκυστικες ωοθηκες....αλλα νταλλων δηλαδη....

κανε την χοριακη γιατι μονο αυτη θα σε κανει να ηρεμησεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα!

Γιωτα σε θαυμαζω κοπελα μου...εγω ο Θεος να με συγχωρεσει αλλα μονο που σκεφτομαι για δευτερο παιδι αυτη τη στιγμη ανατριχιαζω!χαχα.Ας χρονισει ο μικρουλης και βλεπουμε.Επισης δε μου λειπει καθολου η περιοδος τηης εγκυμοσυνης μου...ηταν πολυ τραυματικη εμπειρια.καθε μηνας και προβλημα.Μονο στον 5ο μηνα ειχαμε η=ρεμησει λιγο...αλλα μετα ηρθε το σακχαρο...

Για το γιαουρτι δεν ξερω ποτε μπαινει, αλλα ρε κοριτσια για να της το πει κατι ξερει.Επισης απ'οσο γνωριζω ακολουθουν αλλα βηματα στα παιδια που θηλαζουν και αλλα σε οσα πινουν ξενο γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλακι μου τι μου κανεις;;;;

δεν ξερω ρε κοριτσια...ειμαι ανωμαλη το παραδεχομαι...αλλα δεν ξερω γιατι μου συμβαινει αυτο...αισθανομαι παλι κενη,αδεια....τεσπα...σας ζαλισα

πασχαλακι εγω προσωπικα δεν αναφερομαι σε παιδια που θηλαζουν...και φυσικα δεν λεω οτι μου κατεβει....ολα αυτα ειναι απο οσα γνωριζω λογω επαγγελματος και απο την δικια που παιδιατρο....αλλα οπως και να εχει γιαουρτι στον 5 μηνα δεν δινουνε...ακομα και τα ιδια τα γιαουρτακια λενε απο τον 6 μηνα...το ξερω γιατι εδεινα στον ταλιμπαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΒΡΕ ΠΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ.ΚΑΝΕΝΑΣ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ Η ΟΧΙ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΑ.ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΟΣΕΧΩΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

γιωτακι,ετσι αισθανομαι κι εγω!!!!!ακριβως το ιδιο!!!αλλα κρατιεμαι,να μεγαλωσει λιγο η μικρη μου,να κανουμε και τη γαμοβαφτιση και μετα βουυυυυυυυυυρ!!!!χαχαχα!!!!! :laugh:

ματινακι,κι εγω ξερω οτι το γιαουρτι μπαινει κοντα στο χρονο....τωρα τι να πω...ο καθε παιδιατρος λεει αλλα....

λενακι,τι εκανες τελικα??????

μαγδα,με καισαρικη γεννησες????μπορουμε μετα φυσιολογικα?????

κοριτσια,για συναντηση ποτε λετε τελικα????εγω τριτη μπορω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ...

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΙΑ!!ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??? ΕΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΧΡΙ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 6 ΦΟΡΕΣ...ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ..

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΑΓΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο Κ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?? ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ.ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ...

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟΣΤΑΤΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2009 ΤΥΧΑΙΟ ΕΙΝΑΙ???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :laugh:

ΙΝΕ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΚΡΗ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΕΠΟΛΙΑ :evil: Κ ΕΚΑΤΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΦΕΥΓΑ ΓΙΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ Ο ΓΑΜΟΣ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ..

ΜΑΡΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ,ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟΙ Κ ΕΑΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Κ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΒΡΕΦΟΥΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙ..ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ?? ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑΝ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΙΒΛΙΑ??ΕΓΩ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΩ...ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ? Κ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΧΥΜΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Η ΝΑ ΑΛΕΘΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΧΛΑΔΑΚΙ ΜΕ ΜΗΛΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ??

ΤΕΣΠΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΤΣΙ ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΠΡΙΝ.ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ(ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ) Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΛΠ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ??

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΛΥΚΕΣ Κ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,bourique1983 ειναι στιγμες που γινεται χαμος οταν ειναι ολα μαζι.Το μωρο θηλαζει και παλι καλα που τα καταφεραμε,τα αλλα δυο φωναζουν μαμα το ενα μαμα το αλλο και δεν περιμενουν,απο δουλειες γινεται ενας πανικος αντε να τα προλαβω ολα,ευτυχως εχω πολυ βοηθεια απο τον αντρουλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matinap εχουμε επετειο γαμου την ιδια μερα,ποια χρονια παντρευτηκες εγω 2003,και εγω συμφωνω με τις υπολοιπες για το γιαουρτακι οτι ειναι πολυ νωρις.Πρωτα να συνηθισει τις κρεμουλες και μετα και στα αλλα δυο μου παιδια οχτω μηνων αρχισαμε,αλλατι να πω γιατρος ειναι κατι περισοτερο ξερει.Ποιες θηλαζετε?Ποσο καιρο θα θηλασετε?Ο αντρας μου επιμενει να σταματησω το θηλασμο μετα τον εκτο μηνα αλλα εγω ζοριζομαι λιγο.Τα βραδια και εμεις ξενυχταμε,ενω ξυπνουσε μια φορα μονο τον τελευταιο καιρο μπορει και να ξυπνησει εως και5-6 φορες και την μερα δεν κοιματε και πολυ.Τα αλλα δυο τα θηλασα απο 2 μηνες τον καθενα και απο 3μηνων κοιμοταν ολο το βραδυ.Μηπως ειμαστε πιο πολυ μαζι με τον θηλασμο και το βραδυ δεν θελει να με αποχωριστει τι λετε κι εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι,πολυ δικιο εχεις!!!!!!!!!!!!!!!καποιοι δυστυχως δεν καταλαβαινουν.... :angry: ποσες φορες μου εχει ερθει να βρισω διαφορους οταν ερχονταν στο σπιτι πριν σαραντισει το μωρο και χωρις τηλ????μια ειχε ερθει και κρυωμενη!!!!!!! :angry: πως δεν της δαγκωσα το λαρυγγι δεν ξερω!!!!!! :blink: ημουν και φουλ απο ορμωνες τοτε....ασε.....μην τα θυμαμαι.... :dry:

κα1,παλι καλα που εχεις βοηθεια απο τον αντρουλη σου!!!!κι εγω εχω πολλη ευτυχως!!!!αληθεια,που γεννησες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες :)

εμενα χθες το βραδυ ξυπνησε για μεμε στις 10 και μιση,μετα στις 12 και μιση και μετα παλι στις 6...τουλαχιστον αυτα θυμαμαι :silly: βρεβαια και παλι νιωθω κομματια :S

σοφακι ο κοσμος δυστυχως κοιταει μονο την παρτι του και δεν σκεφτεται αν εσυ ξενυχτας..

ευχαριστω για την φωτο... :)

ευακι βλεπω και εσυ αλλαζεις φωτο ε;;;;;

ΚΑ1 πως σε λενε;;;;παλι καλα που σε βοηθαει ο αντρουλης σου :)

οσο για τον θηλασμο εγω σιγουρα μεχρι χρονο και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γιωτα!!!!!βαζω μια φωτο ονομα και πραγμα!!!!!!χαχααχα!!!!! :P

κα1,εγω γεννησα 29 και ελεγα μηπως ημασταν στο ιδιο μαιευτηριο αλλα εγω γεννησα αθηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΒΛΕΠΩ ΕΓΙΝΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ!ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

ΣΟΦΑΚΙ ΧΥΜΟΥΣ ΟΧΙ ΕΜΠΟΡΙΟΥ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΜΗΛΟ,ΑΧΛΑΔΙ,ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΝΩ ΜΙΣΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΝΕΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 45,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΤΙΑΝΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!

ΚΑ1 ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΤΟ 2008 ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΕΓΩ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι ονομα και πραγμα;;;δηλαδη βαζεις την φωτο του σκυλου σου;;;;

ματινακι μου εννοειται οτι θα σου ελεγε να ακους μονο αυτον....αλλα δεν ειναι ο θεος...κανενας αλλωστε δεν ειναι....τεσπα...

τον χυμο θα τον φτιαξεις μαζι με ολα τα φρουτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ματινακι σορυ που σε πριζουμε αλλα ειναι πολυ τραβηγμενο απο τα μαλλια ολο αυτο...

εφοσον θα δινεις φρουτα γιατι να μην τα δινεις με τη μορφη κρεμας φρουτοκρεμα δηλαδη αλλα με τη μορφη χυμου :huh: υποτιθεται οτι σε αυτην την ηλικια κανεις γευματα οχι χυμους...

οπως επισης δινετε στο παιδι ενα σωρο κρεμες και γιαουρτια ενω εφοσν θελει να προσθεσει καποια αλλη τροφη ας βαλει χορτοσουπα που εχει και βιταμινες....

δεν ξερω....καλο θα ηταν να παρεις και μια δευτερη γνωμη....πρωτη φορα ακουω για τοσο αλλοπροσαλη διατροφη... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι έγινε ρε κορίτσια και αλλάξατε τις φώτο σας??

Εύα τι έγινε με τις φώτο από το fb με το μωρό που έλεγες .. δεν το κατάλαβα.... :ohmy::S εγώ έβγαλα μερικές από το άλμπουμ της μικρή μου... Αρχικά έλεγα ότι δεν θα βάλω καμία αλλα μετά είπα σιγά μωρέ...

τι έγινε τελικά??

Κορίτσια εγώ την Πέμπτη θα μπορούσα λόγω απεργίας δεν θα πήγαινα δουλειά την Τρίτη δεν ξέρω ακόμα αλλα θα προσπαθήσω γιατί θα το ήθελα να σας ξανα συναντήσω... ίδομεν αν δεν έρθω πάντως να βάλετε πολλές φώτο και να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κα1 καλώς ήρθες!!!!!!!

Σας χαιρετώ προς το παρόν και ίσως να μπω αργότερα.

Τα φιλιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΠΡΙΖΕΤΕ!ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΥΜΟ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ 3/6.ΔΕΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ!ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ!ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΥΜΟ ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΞΤΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΑΠΟ 3/6.ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΓΕΥΣΕΙΣ.ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΒΑΝΙΛΙΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΚΤΛ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω ματινακι....καλο θα ηταν να παρεις και αλλη γνωμη....σε αυτη την ηλικια το πιο σημαντικο σε ενα βρεφος ειναι η διατροφη του και ειναι πολυ ασχημο να γινονται λαθη ειτε απο αμαθεια ειτε απο αγνοια...αν γινονται κιολας....εγω ετσι θα εκανα για να εχω ησυχο το κεφαλι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...