Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΟΛΑ γΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αχχχ τι να πω για την πεθερουλα??και την κουνιαδουλα επισης??μονο να τις ειχα πιο κοντα!!ειναι απειρως καλυτερες απο μαμα και αδερφη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

An arxisw na milw gia tin agapimeni mou pe8eroula k kouniada :angry: den 8a teleiwnw me tipota!! 8a sas pw liga pragmata k sinoptika:

1) Exasa to mwro k den mpikane sto kopo na paroune ENA til oxi se mena alla sto aima tous (gio k aderfo)

2)Den edwse oute ena euro sto gamo mas k eixe tin apaitisi na taisoume to kosmo tis k oute mas edwse ena xrimatiko poso gia voi8eia (gamilio dwro na to pw)

3)Pote ma pote den pire ena til na rwtisei ti kanoume, an zoume an pe8aname..Exei mines na mas 4a3ei.

4)I kouniada mou sta vaftisia tou giou tis mas kalese tilefwnikos mia evdomada prin

5)Otan 8a pigene gia genna i kouniada mou eipe tis pe8eras mou na min dianoi8ei na mas enimerwsei pote 8a tin piasoune oi ponoi k se poio nosokomeio 8a einai alliws 8a diw3ei k tin mama tis apo to nosokomeio k emas

6)Mia mera 8a erxotan sto spiti mou na tis kanw manikiour k epeidi kati mou etixe k tis zitisa me kalo tropo na to metaferoume tin epomeni mera mou kleise to til k pige na steilei minima ston sintrofo tis k katala8os to esteile se mena k egrafe :''Ekeini den mporei telika''

K mpla mpla mpla...Polla k diafora..

Signwmi gia to mege8os!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Και γιατι ολη αυτη η συμπεριφορα?Πως τη δικαιολογεις απο την αρχη δεν υπηρχαν καλες σχεσεις η ετσι ειναι η γενικοτερη συμπεριφορα τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi stis arxes ta pigaina k me tis dio kala..

As arxisw gia tin kouniada mou..

Mia mera eimouna stin kouzina me tin pe8era mou k mou katigorouse to filo tis kouniadas mou pws den tous milaei, den tous xeretaei otan mpenei sto spiti tous k auto einai aseveia, mono ka8ete trwei k opws ton zwon sikwnete k feugei k den leei ena geia k kati tetoia,ekeini tin stigmi mpike stin kouzina i kouniada mou k i pe8era mou (tin fovate) stamatise na milaei k tote auti katalave pws kati legame k otan tin eidame stamatisame k tote arxise na fwnazei se emena pws piga sto spiti tis na tin katigorisw k den ntrepome k oti exw na tis pw na tis to lew mprosta tis k kati tetoia xaza epemvike i pe8era mou k tis eipe pws milagame gia asxeta 8emata k den tin anaferame kan..Tote arxisa k egw na tis lew pws an i8ela na tin katigorisw den eimai toso xazi na paw na ta pw tis mama tis k pws 3erei pws eimai an8rwpos pou ta lew e3w apo ta dontia k den tin fovame..K auto itan i arxi tou kakou...Oti ginotane apo merias mou i apo merias tis to pare3igousame asxeta an itan apo kalo skopo k apo endiaferon..

Twra pame gia tin pe8era mou..

Eftase sta autia tou andra mou pws i pe8era mou 8a dwsei ta 3 spitia pou exoun periousia mono stin kori tis k otan to akouse o dikos mou enoxli8ike y opws leei k oi 3 vgikane apo tin idia mana k apo tin idia koilia...Na pw pws ta spitia den einai tis pe8eras mou alla tou pe8erou mou k pws einai 3 spitia k 3 paidia..Tote pige o andras mou na tis kanei to parapono tou k tis eipe: "me ton aderfo sou k tin aderfi sou den milate gia ta periousiaka k twra pas na ta kaneis ta idia sta paidia sou?"Na min ta polilogw eftai3a egw..Me pire til (egw me 4ixologia skata y eimoun se 8erapeies gia mwraki) k ti den mou eipe, me rwtise an o andras mou (gio tis diladi) einai seixis k pantreutike pollous ginaikes k 8elei polla spitia,mou xtipage tis 10,000 euro pou mas edwse gia epipla O PE8EROS MOU (oxi auti) aste pou o mpampas mou analave to miso daneio to spiti mas k den to 3erei kaneis k autoi edwsan 10,000 k to lene pantou..Mou eipe kati logia me ekane na klaiw me ekane skata k to ekleise..Meta apo auto lew ftanei..Den a3izoune mia autes oi skrofes!!!

K opws 3erete otan to giali ragisei den 3ana kollaei..

Sas zitw ena megalo signwmi gia to mege8os tou minimatos mou :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, πού τις βρήκατε τέτοιες πεθερές ρε κορίτσια; Η δική μου είναι άγγελος εξ ουρανού μπροστά τους!!!

Η πεθερά μου έχει ένα τεράαααααστιο προτέρημα: μένει μακριά μας!!! Εμείς στην Κύπρο, κι αυτή στην Πάτρα. Είχα να τους δω από το Πάσχα του 2008, οπότε και πήγαμε σπίτι τους για δέκα μέρες και περάσαμε κόλαση. Είπα να μην ξαναπάω, αλλά ένιωσα τύψεις και πήγα ξανά φέτος το Πάσχα (μια φορά στα δύο χρόνια δηλαδή!!!!) και δεν περάσαμε και άσχημα!

Τα ελαττώματά της είναι:

1. Είναι πάααααααρα πολύ βρωμιάρα.

2. Είναι εκνευριστική, κάνει ότι τα ξέρει όλα, και επιμένει στις γνωστές προλήψεις (βλ. ποστ "Για γέλια...").

3. Κάνει διακρίσεις ανάμεσα στα παιδιά της. Λατρεύει το δεύτερο γιό. Για να καταλάβετε, μια φορά της πήγαμε εμείς δώρο ασημένιες κορνίζες και ο άλλος με τη γυναίκα του ένα γκαζάκι Θεόφιλος, και τις κορνίζες τις καταχώνιασε, ενώ το γκαζάκι το παινεύει ακόμα!.

4. Δεν έχει κάνει τίποτα για τον άντρα μου από τότε που τελείωσε το Λύκειο. Τον σπούδασε η γιαγιά του και δούλευε κι αυτός, για τα έξοδα του γάμου έδωσαν μόνο 300 ευρώ και δεν έδωσαν καν δώρο, ούτε αυτοί ούτε τα αδέλφια του, ενώ αγόρασε φόρεμα 500 ευρώ! Κατά τα άλλα, του χτυπάει ότι τον μεγάλωσε και τον σπούδασε και της χρωστάει τα πάντα! Δε μας βοήθησαν βέβαια ποτέ οικονομικά, αλλά δεν μπορούν, και ούτε και οι γονείς μου μπορούν, και προτιμώ να τα κάνουμε όλα μόνοι μας!

Τα προτερήματά της:

1. Δεν ανακατεύεται ποτέ! Μάλιστα, σε περιπτώσεις που η καθεμία θα ανακατευόταν, κράτησε πάρα πολύ διακριτική στάση.

2. Δε ρίχνει ποτέ σπόντες για παιδί! Μόνο καμιά φορά ως ευχή, και είπε και στον άντρα μου να κάνω εξετάσεις, αλλά το ίδιο μου είπε και η δική μου μάνα για τον άντρα μου (η καθεμία θεωρεί ότι δε φταίει το παιδί της). Ποτέ, όμως, δεν πίεσε, ούτε έκανε κάτι αδιάκριτο.

3. Αν δεν ήταν αυτή, το παιδί του δεύτερου γιού από την πρώτη του γυναίκα, θα είχε καταλήξει σε ίδρυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε δεν κρατιεμαι....καντε καφε κ διαβαστε.

Εμενα εδειξε χαρακτηρα απο την 1η μας συναντηση (εγω 20 τοτε κ ο αντρας μου 30).Η πρωτη ερωτηση που μου εκανε ηταν ποσο χρονων ειμαι κ μετα μου ειπε οτι ειμαι μικρη ακομα κ οτι σιγουρα θα βρω αλλον!!! :blink:

Φτασαμε λοιπον στον γαμο!!!!!!εκει να δειτε πανηγυρια!!!!Ηθελε να παραγγειλουμε τα παντα απο γνωστους της χωρις καν να δω την δουλεια τους (τουρτες,λουλουδια,νυφικα,φωτογραφο κτλ).Εδωσα τοπο στην οργη για καποια αλλα πατησα ποδι για το νυφικο.Διαλεξα νυφικο κ της ειπα οτι θα το κλεισω την ταδε ημερομηνια,για να ερθει κ να αφησει προκαταβολη...ηρθε χωρις λεφτα κ εκανε παζαρια επειδη δεν θα επαιρνα φορεματα για παρανυφακια!!!!

Ο αντρας μου πηγε για κοστουμι με τη μαμα μου γιατι εκεινη μαγειρευε!!!!!

Μετα τον γαμο λυσσαξε να μου κουβαλισει στο σπιτι κατι φιλες της!!Το κανονιζουμε κ μου λεει να μην ετοιμασω τιποτα γιατι νηστευουν τα "κοριτσια". Πηγα κ πηρα νηστισιμα βουτηματα κ κουλουρακια.Μολις ηρθαν πηγα να τους κανω καφε κ τους εχασα!Ειχαν σκορπιστει στα δωματια!!

Εβγαλα κ τα νηστισιμα κ μου λεει η πεθερονα ε κανενα τυροπιτακι δεν εψησες??? :blink::blink: Βγαλε μας γλυκο του κουταλιου!Δεν εχεις??

Αυτον τον αντρα μου τον εχει κ τρεχει (κ ειναι κ ο πιο αδικημενος)ενω την κορη της την γεροντοκορη την εχει θεα!!!!Εμεις πρεπει να κανουμε στην κουνιαδα μου ολα τα γουστα κ να ανεχομαστε τα παντα γιατι "τι χαρες εχει δει αυτη?"

Μ.Παρασκευη περνω αρνητικη χοριακη απο σπερματεγχυση κ Μ.Σαββατο μου λεει αντε κ με ενα γιο. :blink:

Παρολα αυτα μετακομισα στην ιδια οικοδομη για να την βοηθαω γιατι της προεκυψε σοβαρο προβλημα υγειας!Μαγειρευα,σιδερωνα ,επλενα κ η κορη της με κοιτουσε.Ειμαι ομως ακομα η κακια νυφη!!!

Ουφφφφφ φουντωσα τωρα κ θα γραψω πολλα :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

εμενα η πεθερα μου ειναι ο καλυτερος ανθρωπος για τους αλλους για εμενα ειναι απλα μια υπουλη κακια πεθερα...θα επιστρεψω με λεπτομερειες...

μια απο τα ιδια.πως το καταφερνουν αυτο δεν ξερω!ασε που και για την εγγονη της που εχει και το ονομα της δεν δινει δεκαρα αλλα μπροστα στον κοσμο σκετο θεατρο.αφηστε μιλαμε για μεγαλο σωου :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

suzanita έγραψε:

μια απο τα ιδια.πως το καταφερνουν αυτο δεν ξερω!ασε που και για την εγγονη της που εχει και το ονομα της δεν δινει δεκαρα αλλα μπροστα στον κοσμο σκετο θεατρο.αφηστε μιλαμε για μεγαλο σωου :angry::angry:[/quote:1l8a9zll]

Τα ίδια τραβούσε και μια φίλη μου, αλλά όχι με πεθερά. Με τη μάνα της. Σε όλο τον κόσμο παρουσιαζόταν ήσυχη, γλυκειά, πονεμένη, ταλαιπωρημένη, φαινόταν να θυσιάζεται για τα παιδιά της και να τα λατρεύει, και όταν έκλεινε η πόρτα ήταν ένα τέρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εγω θα παραθεσω αυτο για την πρωην πεθερα και για τον γιο της.. :angry::angry:

Ημουν μικρη και αβγαλτη

δεν ηξερα η δολια,

πως οταν παντρευτω

θα επεφτε παντοφλα.

Λογια πολλα του εβαζε

η σκυλα η πεθερα μου,

ενας ηταν ο σκοπος

μη τον βαλω στα βρακια μου.

Εγω μιλια δεν εβγαζα

ολα τα προσπερνουσα

γιατι παιδακια ειχαμε

και τα αγαπουσα.

Ερχοτανε στο σπιτι

και εκανε κουμαντο,

ασπρο ελεγα εγω,

οχι εκεινη μαυρο.

Αλλο εγω δεν αντεξα

τα πηρα στο κρανιο,

δεν θα με στειλετε

εσεις στο τρελοκομειο.

Τα πραγματα του μαζεψα

να φυγει απ'το σπιτι

με τη μανουλα του μαζι

να παν σ'αλλο πλανητη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Εγω θα παραθεσω αυτο για την πρωην πεθερα και για τον γιο της.. :angry::angry:

Ημουν μικρη και αβγαλτη

δεν ηξερα η δολια,

πως οταν παντρευτω

θα επεφτε παντοφλα.

Λογια πολλα του εβαζε

η σκυλα η πεθερα μου,

ενας ηταν ο σκοπος

μη τον βαλω στα βρακια μου.

Εγω μιλια δεν εβγαζα

ολα τα προσπερνουσα

γιατι παιδακια ειχαμε

και τα αγαπουσα.

Ερχοτανε στο σπιτι

και εκανε κουμαντο,

ασπρο ελεγα εγω,

οχι εκεινη μαυρο.

Αλλο εγω δεν αντεξα

τα πηρα στο κρανιο,

δεν θα με στειλετε

εσεις στο τρελοκομειο.

Τα πραγματα του μαζεψα

να φυγει απ'το σπιτι

με τη μανουλα του μαζι

να παν σ'αλλο πλανητη.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ Γωγάκι.........................

Έγραψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι επειδη με ρωτησε καποια αν το εισιτηριο ειναι ειδικο και ακριβο...συμπληρωνω...

Το εισιτηριο φτηνο η'ακριβο

θα σε γελασω,δεν ξερω να σου πω.

Τοσα πληρωσα εγω,

να πληρωσω και αυτο?

Το εισιτηριο ειδικο

ειναι για μανα και για γιο.

Αραγε να ειχε πτηση?

η' να παθαν καμια κριση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Κι επειδη με ρωτησε καποια αν το εισιτηριο ειναι ειδικο και ακριβο...συμπληρωνω...

Το εισιτηριο φτηνο η'ακριβο

θα σε γελασω,δεν ξερω να σου πω.

Τοσα πληρωσα εγω,

να πληρωσω και αυτο?

Το εισιτηριο ειδικο

ειναι για μανα και για γιο.

Αραγε να ειχε πτηση?

η' να παθαν καμια κριση?

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Αμ πως!!!

Βλεπεις πηνελοπιτσα????

Ξου και μακρια,στα ορη στα αγρια βουνα... :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Συμφωνώ!!!!!!!!!!

Συμφωνώ!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνώ κι επαυξάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τον "Θεοφιλο"...1η μόστρα!!!

Εμενα είναι σε γενικες γραμμες "καλη", αν εξαιρέσεις κάτι κοτσάνες που πετάει συνέχεια και οτι πάει να τα περάσει όλα με πλάγιο τρόπο και οτι τσουπ καθε 3 και λίγο ενω μένουμε σε κάποια απόσταση!

Τα ρέστα του όμως δίνει ο πεθερός μου στην δική μου περίπτωση...περιπτωσάααααρα!

Ευτυχως που ο άντρας μου νευριάζει περισσότερο απο εμένα μαζί τους κι έτσι έχω συμπαράσταση.

Α! Μην ξεχάσω να πω πως πριν μείνω έγκυος και γεννήσω μας είχαν προτείνει οτι αφου είμαστε 4 χρονια παντρεμένοι και ΕΓΩ ΔΕΝ μπορούσα να γκαστρωθω είχε έρθει η ώρα να χωρίσουμε!

Επίσης να πάρω δάνειο ΕΓΩ για προσωπική χρήση του πεθερού μου αφου είχα μεγαλύτερη δήλωση και μπλα μπλα μπλα. Ειδικά με το θέμα των χρημάτων υπάρχει ζήτημα, ΟΛΑ περιστρέφονται γύρω απο αυτο!

Βαριέμαι να ασχοληθω άλλο...έχω να λέωω, ουυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim έγραψε:

Ρε τον "Θεοφιλο"...1η μόστρα!!!

Εμενα είναι σε γενικες γραμμες "καλη", αν εξαιρέσεις κάτι κοτσάνες που πετάει συνέχεια και οτι πάει να τα περάσει όλα με πλάγιο τρόπο και οτι τσουπ καθε 3 και λίγο ενω μένουμε σε κάποια απόσταση!

Τα ρέστα του όμως δίνει ο πεθερός μου στην δική μου περίπτωση...περιπτωσάααααρα!

Ευτυχως που ο άντρας μου νευριάζει περισσότερο απο εμένα μαζί τους κι έτσι έχω συμπαράσταση.

Α! Μην ξεχάσω να πω πως πριν μείνω έγκυος και γεννήσω μας είχαν προτείνει οτι αφου είμαστε 4 χρονια παντρεμένοι και ΕΓΩ ΔΕΝ μπορούσα να γκαστρωθω είχε έρθει η ώρα να χωρίσουμε!

Επίσης να πάρω δάνειο ΕΓΩ για προσωπική χρήση του πεθερού μου αφου είχα μεγαλύτερη δήλωση και μπλα μπλα μπλα. Ειδικά με το θέμα των χρημάτων υπάρχει ζήτημα, ΟΛΑ περιστρέφονται γύρω απο αυτο!

Βαριέμαι να ασχοληθω άλλο...έχω να λέωω, ουυυυυυ!

Αααααααααααααααα..............

Τόσο καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό δε............ με τα 4 χρόνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μου πεθερά βρε κορίτσια δεν είναι κακιά αλλά είναι ηλίθια κ αυτό είναι χειρότερο... Τώρα άρχισε να μας λέει πως πρέπει να υιοθετήσουμε παιδάκι αφού δεν μπορούμε να κάνουμε... :blink::blink: Έλεος, 4 μήνες πέρασαν από την παλίνδρομη, άσε που η εγκυμοσύνη αυτή είχε έρθει στον πρώτο μήνα προσπαθειών... Νομίζει πως επειδή είμαστε χρόνια μαζί κ δεν... δεν θα γίνει ποτέ... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μια ατακα θα πω μονο. (τον γιο μου τον λεμε Αντωνη απο τον πεθερο.)

Εγω.- Ελεγα αφου εχει ακουστει το ονομα να το βγαλουμε καπως αλλιως αλλα ο Παναγιωτης δεν ηθελε κι ετσι θα τον πουμε Αντωνακη.

Πεθερα-Εγω ειχα πει στον Παναγιωτη να τον βγαλετε Νικολα απο τον παππου μου αλλα ο Παναγιωτης δεν μου το εκανε το χατηρι...

Λες κι εγω δεν εχω μπαμπα να βγαλω το ονομα του και θα επρεπε να ειναι ντε και καλα απο το σοι του... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax!mi mou lete gia ta onomata!emeis den exoume akoma paidaki eimaste stis prospa8eies k otan meinw ta pe8erika mou 8a to ma8oun mono otan fouskwsei i koilia mou toso xrousouzides pou einai! pws to efere i kouventa mia mera sto asxeto k i pe8era mou mou leei:"na elenaki mou an kanete k eseis paidaki k einai koritsi 8a to vgalete Giwrgitsa..k an einai agoraki tou pe8erou sou!!"k tis lew xamogelasti:"ti lete kale??afou exoun akoustei ta onomata k twn duo sas ti 8a leme gia na ksexwrizoume ta paidia mas,a!i Giwrgitsa tou Gianni i giwrgitsa tou Xari k paei legwntas??Oxi vevaia!as er8ei me to kalo to mwraki k 8a vgaloume twn goniwn mou pou den exoun akoustei kiolas!" peritto na sas pw oti anapsokokkinise!kontepse na pa8ei egkefaliko k to voulwse!! siga mi tis kanw ti xari tis ili8ias pou ton gio tis ton "mazepsame" spiti mou apo tous prwtous mines tis sxesis giati ton eixan tou klwtsou k tou mpatsou apo mikro,vlepete opws tou leei akoma k twra den i8ela na se kratisw alla epemene o pateras sou gia na parei megalutero mis8o pou itan stratiwtikos.Gia na katalavete otan itan fantaros oi goneis mou tou estelnan lefta k egw,oi dikoi tou tou elegan stin adeia sou na douleueis gia na vgazeis ta eksoda sou emeis den mporoume!!oute 1 euro de tou edwsan k den kseroun ti exoun!ta de rouxa tou,ta epairna spiti mou na ta plunw apo otan imastan akoma zeugari giati i mana tou tou elege oti ta dika tou de xzwrane sto pluntirio k de mporouse na vazei deutero!kourazotan les k ta eplene sto xeri! Gi'auto oute na tous ftusoume..k o antras mou de tous 8elei ka8olou siga mi vgaloume ta onomata tous..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...