Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...

ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΕΧΤΕΣ???

ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΛΑ...ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ "ΚΑΚΑΤΖΕΛΟ ΘΑΛΑΣΣΑ" ΣΤΗ ΜΙΑ Η ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΕΥΜΑ...

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ...ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΩΜΑΤΙΑ...???

ΕΓΩ ΩΣ ΓΝΩΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ PHYCO ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ!!!

ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ -ΓΕΝΝΗΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...Κ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ 40ΗΜΕΡΩΝ...ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΑΥΤΟ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΠΤ...Ο ΔΕ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...ΔΕ ΘΕΛΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 651
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια εχω και εγω ενα μπεμπακι Ιανουαριου μια κορουλα που γεννηθηκε στις 21/1/10 3100 τωρα ειναι 6200.Την εχουμε ακομα στο δωματιο μαζι μας, πινει ξενο γαλα 6 γευματα την ημερα και ειναι υπναρου!Τρωει στις 12 και μετα το πρωι στις 7.Το προβλημα μας ειναι οτι την τελευταια εβδομαδα εχει μειωσει πολυ το φαγητο της.Διαβασα και αλλες κοπελες που εχουν γραψει κατι αντιστοιχο.Λεω σημερα να την παω στο γιατρο.Ετρωγε γυρω στα 850 και τωρα τρωει 700-750.Με εχει παρει απο κατω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες ... Χαίρομαι που όλες είστε όλες καλά και να μωράκια σας είναι ακόμα καλύτερα... :cheer::cheer:

Εμείς χτες πήγαμε στη παιδίατρο και τον γιόκα μου τον βρήκε μια χαρά ! και μάλιστα είναι αρκετά ψηλός :side:

Εντωμεταξύ, ήταν να κάνουμε τη 2η δόση του εμβολίου ROTARIX για τη γαστρεντερίτιδα, αλλά μου είπε η γιατρός ότι αυτο το εμβόλιο το έχουν αναστύλλει προσωρινά (διάβασα και την εντολή απο το ΕΟΦ). Και έτσι κορίτσια δεν το κάναμε! και μάλιστα μου είπε ότι εγώ δεν το κάνω στο παιδί γιατί γνωρίζω ότι μπορεί να κανει σοβαρές επιπλοκες και το φοβάμαι σαν εμβόλιο. Αφου κάναμε τη 1η δόση άστη τη 2η.

Εγώ επικοινώνησα με την εταιρεία και μου είπε ότι δεν είναι τίποτα (τί θα έλεγαν ?? :blink: ) απλά προληπτικά το σταμάτησε ο ΕΟΦ και μάλλον θα ξαναεγκριθεί.... αλλά εαν σε 10 μέρες δεν έχει γίνει τίποτα θα επιστρέψω το εμβόλιο και θα μου δώσουν τα λεφτά πίσω.

Γι'αυτό αν είναι να πάτε να το κάνετε συνενοηθείτε πρώτα με το γιατρό σας... μη δίνετε τσάμπα 80 ευρώ ...

Επίσης, σε 10 μέρες θα του αρχίσω φρουτόκρεμα... πρώτα μηλο 3 κουταλίτσες, μετά απο 3 μέρες θα προσθέσω αχλάδι, μετά μπανάνα και μετά πορτοκάλι. Αχ... ανυπομονώ αν και ξέρω ότι θα είναι δύσκολο μέχρι να μάθει το κουτάλι!

Το άσχημο είναι ότι τη κρέμα μου είπε να του τη δίνω στο 2ο γεύμα, στις 10 δηλαδή περίπου, εγώ όμως θα είμαι στη δουλειά και θα του δίνω μόνο το ΣΚ... Τις καθημερινές θα του τη δίνει η πεθερά μου που το κρατάει... :(:(:( ... λέτε να μάθει περισσότερο εκείνη και μ'έμενα να μη με αγαπάει τόσο πολύ? (έχω και ένα θέμα με τη πεθερά αλλα ας μη το θίξω τώρα !!!) :blush::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΝΑΝΑΜΠΙΛ ΜΗΝ ΣΦΑΧΤΗΤΕ ΟΧΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΙ Κ Η ΟΛΙΑ ΜΑΣ Κ Η ΠΑΤΣΥ(ΤΣΕΛΙΝΓΚΑΣ) ΓΙΟ ΑΡΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΟΙ ΚΑΛΛΟΝΕΣ ΣΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ! ;) ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΚΑΠΑΡΩΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ Κ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΛΙΜΑΝ!!:P:P ΑΡΑ...ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!!

ΣΟΦΙΑ ΚΙΟΛΑΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ Ε??ΑΝΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!! ΜΗΝ ΛΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΒΡΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΑΠΛΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΣ ΑΠ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ! ΛΕΤΕ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ??

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΠΑΤΣΥ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΗΣΟΥΜΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟ-ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ,ΒΑΣΙΛΕΙΑ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ!

ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΕΤΡΩΓΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΝ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

Α! ΝΑΝΑΜΠΙΛ Κ ΕΓΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ ΜΟΥ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!ΧΙ ΧΙ ΧΙ

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Επιτέλους ξεμπέρδεψα από το ατελείωτο σίδερο και κατάφερα να μπω. Maskella80 καλωσήρθες στην παρέα και να σου ζήσει το μπεμπάκι. Nanabill μην ανησυχείς και εγώ δεν την έχω βάλει στο δωμάτιό της. ΔΕν μπορώ μωρέ...θα μου λείπει. Άσε που ξυπνάει συχνά το βράδυ για την πιπίλα...αμά είναι και σε άλλο δωμάτιο δε θα κλείνω μάτι. Τώρα απλώνω το χέρι και της τη βάζω. Χτες με τάραξε..από τις 2 μέχρι τις 4π.μ. την πέταγε συνέχεια και έκλαιγε. Οπότε για να μην ξυπνήσει τον πατέρα της που ο δόλιος δουλεύει, έμεινα άγρυπνη για να της την πιάνω. Όλα τα έργα του star είδα :silly: :P .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!Καλως ηρθες Μαρκελλα!

Σημερα κοριτσια τα παμε καλυτερα.Στο πρωτο γευμα εφαγε λιγο αλλα τα 3 επομενα ηταν οκ...οποτε ανησυχω λιγοτερο η τρελη!! :)

nanabill και εγω μαζι μου την εχω!Μετα τον 6ο λεω να τη βγαλω!Ασε που ο αντρας μου σε αυτο το θεμα ειναι χειροτερος απο εμενα!!!Με παρακαλαει να τη βαζω στο κρεβατιΕμενα ευτυχως την πιπιλα τη θελει μεχρι να την παρει ο υπνος μετα την πεταει απο μονη της!

athinouli μη λες την απαγορευμενη λεξη...ας τα και τωρα να δεις γελια με τα καλοκαιρινα!!! :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophiak και ο άντρας μου τα ίδια θέλει συνέχεια να τη φέρνω στο κρεβάτι. Προσπαθώ να μην το κάνω γιατί άμα μάθει δε θα ξεκολλάει με τίποτα. Η απαγορευμενη λέξη είναι το σίδερο; Τα έχω παίξει....κάθε μέρα έχω να σιδερώσω από 3 πλυντήρια. Πώς τα έχω καταφερει έτσι. Ήθελα νά ξέρω τι θα κάνω όταν επιστρεψω δουλεια. Γιατί βρε ασχολείσαι συνέχεια με το πόσο τρώει; είναι ελλειποβαρες το κουκλάκι; Και εγώ είμαι νευρωτική αλλά εσύ....φρικάρεις. Κοιτάει καμία το μωρό όταν κοιμάται να δει αν αναπνέει ή εγώ είμαι η εντελώς φρικαρισμένη; Πώ και τη βλέπω κάθε 10 λεπτα :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maskella80 welcome...!!!

ΛΟΙΠΟΝ...ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ...ΔΕ ΠΑΙΡΝΩ ΟΡΚΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΩ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ROTARIX H ROTATEC...

ΤΕΣΠΑ...FIRFIRIKO...ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ ΛΟΙΠΟΝ...ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...Κ ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΕΝΤΗΣΕΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΑ...ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ - Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ - Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΟΥ...

ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΗ...ΧΑΧΑΧΑ

ΕΜΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΚΡΕΒΒΑΡΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ, ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΜΕ ΕΞΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΖΗΤΑΕΙ ΠΙΠΙΛΑ, Κ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΦΤΥΝΕΙ...ΜΕΤΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΣΙΔΕΡΟ...ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΜΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΠΜ...ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΔΕΙΣ...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ROTARIX...

http://nosfar.blogspot.com/2010/04/rotarix.html

ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ...ΣΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ, ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ,ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ...

ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ...ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΤΕ...

ΕΜΕΝΑ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ Κ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ....ΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟΣ ΣΥΝΕΙΡΜΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι να κανω ξεσκεπαζεται ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!Με δυο κινησεις εχει πεταξει το σκεσπασμα σε χρονο dt, αφηστε που εχει αρχισει και κανει "βολτες" μες στην κουνια, το μεσημερι που ξυπνησε τη βρηκα καθετα ξαπλωμενη αγκαλια με το μαξιλαρακι να το τρωει!!!Μ'αρεσει που αποστειρωνω πιπιλες σαν τρελη....ολο στο στομα απευθειας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa tzanampetaki h mikri e???

egw de xerw ti na kanw me ta xeria ths,,,olh thn wra mesa sto stoma...ta vgazw,,,ta vazei...tis dinw pipila...k vazei thn pipila sth mia akri k to xeri sthn allh...

koritsia pairnei kamia sidhro???exw 3-4 koutakia fusiofol perissia k de xerw ti na ta kanw...an kapoia ta thelei euxaristws na tis ta steilw...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα..Εγω το ζουζουνο μου τον κοιμιζω εδω και ενα μηνα στο δωματιο του..Ναbail και μενα ολη την ωρα βαζει τα χερια του στο στομα και τα δυο .Μ αρεσει που κανουμε και αποστειρωση..

Συνεχεια το κανει..

Αυτο με το εμβολιο δεν το καταλαβα .Και μεις καναμε μονο την πρωτη δοση .Την δευτερη ειναι να την κανουμε τον επομενο μηνα .Τελικα για ποιο λογο απαγορευτηκε?

Sophia εγω τον μικρο μου τον σκεπαζω μολις κοιμηθει καλα..

Markella 80 καλωσηρθες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο το χερι μεσα στο στομα,ε?Μια απο τα ιδια :laugh: :laugh: :laugh:

Το καλυτερο εγινε χθες, πηγε ο Κωστας(ο αντρας μου) και της πηρε μασητικα της fisher price τα βουταει λοιπον το αστερι μου και με λυσσα στο στομα...το ενα ομως την πονεσε οποτε βγαζει μια κραυγη πονου και επειτα το κραταει και αρχιζει να του τα χωνει....πεσαμε κατω απο τα γελια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΦΑΓΟΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥΣ...!!!ΕΜΕΝΑ ΑΝ Κ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΔΕ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΟΜΩΣ Κ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ...

OLIAX TO ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ.

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ROTATEC...TO ROTARIX ΑΠΟΣΥΡΑΝΕ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ...!!!ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΡΗΞΕΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΟΜΩΣ...ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΖΥΓΙΣΜΑ...ΑΧ ΣΟΦΙΑ...ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ....ΛΙΜΠΙΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα τι να σου κανω που εισαι μακρια βρε Αθηνουλα!!!Θα ερχοσασταν για καφεδακι και ζυγισμα!!! :P:P Παντως χωρις πλακα ειδικα στην αρχη δε γινεται χωρις ζυγαρια!Πρωτη φορα μαμα που να καταλαβω αν θηλαζω σωστα!Τις πρωτες 15 μερες νομιζα οτι τα εκανα ολα λαθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα!!!Αγορασα μια αλλα ηταν για κλαματα και νοικιασα μια 35 ευρω το 3μηνο!Πριν λιγες μερες περασε και του εδωσα αλλα 35 για να την κρατησω αλλους 3 μηνες!Τη ζυγιζω μια φορα την εβδομαδα και ειμαι ησυχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑΣ!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ Κ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ!

ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΙ ΣΟΥ?ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΛΥ ΘΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.nkclub.gr/0010001932

Εγω απο εδω την εχω παρει, κανε ενα τηλ. νομιζω στελνουν και εκτος!Για να αγορασεις δεν συμφερει μια καλη εχει γυρω στα 200 ευρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nanabill το rotarix καναμε...

Εγω παντως ζυγαρια δεν πηρα αλλα γραφω τι τρωει καθε μερα και ετσι βλεπω πως τρωει..Αχ και μεις τον αλλο μηνα ξεκιναμε κρεμες και φρουτα ..Ναναbill με εκανες αιτηση επαφης την αποδεχτηκα αλλα δεν ξερω γιατι δεν την πηρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΕΙ ΞΕΝΟ...ΘΗΛΑΣΑ 30 ΜΕΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΟ ΕΚΟΨΑ...ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ (9 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ-ΠΕΘΑΙΝΑ)...Κ ΕΤΣΙ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ...ΕΔΩ Κ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ...ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΗΜΕΙΩΝΩ Κ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΧ ΧΑΜΟΓΕΛΑ, ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΤΛ

ΠΙΝΟΥΜΕ HUMANA HA...ESEIS?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...