Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΧΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ...ΤΕΛΙΚΑ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΜΟΣ Κ ΦΥΓΕΙ...ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΗΣΥΧΑΣΑ...

ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟ...ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ!!!

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ SITE EINAI ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΟΣ...

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑ Η ΜΙΑ Η ΚΟΥΚΟΥΛΑ Κ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΑΛΛΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 651
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΥΝΟΥ...

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ SITE www.epithumies.gr

ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΚΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ...ΓΙΑ ΑΡΙΕΛ ΓΙΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΤΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα! Τι μου κάνετε; Νανούλα περαστικούλια. Και εμένα η δικιά μου το βράδυ είναι πολύ ανήσυχη και εκεί που κοιμόταν του καλού καιρού, εδώ και μια βδομάδα ξυπνάει κλαίγοντας. Η παιδίατρος μου είπε ότι είναι δόντια και να της δίνω λίγο ντεπόν πριν κοιμηθούμε. Πράγματι, βάζει παιχνίδια και τα τρίβει με μανία. Νανά νομίζω ότι το site το γράφεις λάθος. Είναι epithimies.gr και όχι με u. Γράφτηκα και εγώ. πριν πόσο καιρό γράφτηκες και σου έστειλαν κουπόνια;

Firfiriko επιτέλους ένα παιδί στα μέτρα μας!!!! :laugh: :laugh: Μας περνάτε 1 κιλό αλλα στο ύψος είμαστε στα ίδια. Τσολιάδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε?

Εχθες εμαθα κατι τραγικο...μια συναδελφος της μητερας μου την ημερα του Πασχα ειχε ενα ατυχημα με το αυτοκινητο, ενας ασυνειδητος την εκλεισε και την πεταξε σε μια κολονα της δεη!!Δυστυχως στο αυτοκινητο μαζι της ηταν και τα δυο παιδακια της...κοριτσια δεν μπορω ουτε να το γραψω...το κοριτσακι 8 ετων δεν αντεξε προχθες και εφυγε.Εχω συγκλονιστει.Αμεσως μετα απο αυτα τα νεα ενα ακομα τηλεφωνημα ακολουθει η συναδελφος μου που παντρευεται αυριο μου ανακοινωνει ολο χαρα οτι ειναι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πεις Σοφάκι....όχι απλώς τραγικό, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ. Θεψρώ ότι το χειρότερο που μπορεί να τύχει στη ζωή του ανθρώπου είναι να χάσει το παιδί του, όποιας ηλικίας κι αν είναι αυτό. Τώρα που έγινα μάνα το καταλαβαίνω περισσότερο. Καλό ταξίδι στην ψυχούλα :(

Και ευτυχώς που όλα στη ζωή ζυγίζονται και έμαθες και καλά νεα. Η μπουμπού σου καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα το φρατζολακι μου την εχει καταβρει...ολο βολτες ειμαστε!Ο γαμος που εχω αυριο ειναι στα μερη σου Αθηνα!

Βρε κοριτσια πως τα πατε με τα σπιτια σας?Το δικο μου δε μαζευεται με τιποτα!Παντου εχει παιχνιδια, ριλαξ, καθ.αυτοκινητου.....τι χαμος!Ολη μερα μαζευω,ολη μερα το σπιτι ανω κατω ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ!!!

ΑΧ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ!!!

ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΛΑΘΟΣ...ΣΙΓΟΥΡΑ...ΧΑΧΑΧΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΑΚΟΜΗ...ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΟΜΙΖΩ!!!

ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ...

ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΝΤΩΣ ΧΑΜΟΣ...Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ!!!

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ...ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΑΛΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Νανα 10 φορες την ημερα την αλλαζω...πολυ σαλιο!

firfiriko φτου φτου το αγορι σου!

Κοριτσια πο χθες το βραδυ την σκεπαζω μονο με σεντονακι, κανει πολυ ζεστη!Εσεις?

Η παιδιατρος μου ειπε μολις γινει 6 μηνων να την βαλω και στη θαλασσα!!

Αχ...θα παρουμε και μπικινακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!!!!

Πήγαμε χθες στην γιατρό μας!

Ο μπέμπης μου έφτασε τα 7.070γρ και τους 65 πόντους!!! Μια χαρά είμαστε! Ακολουθούμε πάντα την 90η καμπύλη σε ύψος και βάρος! Εχουμε σωστές αναλογίες αν και στα ανώτερα όρια!

Σάλια έχουμε και εμείς πολλά και του φοράω μόνιμα σαλιάρες τις οποίες αντικαθιστώ περίπου κάθε 2-3 ώρες γιατί γίνεται μούσκεμα!

Μας είπε να βάζουμε αντηλιακή κρέμα σε κάθε μας έξοδο. Πρότεινε της φρεζιντερμ.

Επίσης στην θάλασσα μας είπε οτι μπορούμε να πάμε οποτε θέλουμε!! Δεν υπάρχει χρονικός περιορισμός!

Κρεμούλες θα ξεκινήσουμε τελικά 5μηνών και όχι 5μισι που ήταν κανονικά. Αντε να δούμε αυτή η παλλινδρόμηση πότε θα σταματήσει.

Αυτό ρε κορίτσια που με ανησυχεί με την παλλινδρόμηση δεν είναι τόσο οι εμετοί που κάνει την ημέρα αλλά σχεδόν κάθε βράδυ κάνει και στον ύπνο του... :(:( τον βλέπεις τον καημένο και όταν του έρχεται εμετός ξυπνάει, γουρλώνει τις ματάρες του και προσπαθεί να πάρει αναπνοή... :( , και εντάξει κοιμαμαι ελαφριά γιατί τον έχω στο νού μου, αλλά φοβάμαι μην παρακοιμηθώ καμιά φορά και γίνει κάτι κακό και δεν τον πάρω χαμπάρι... Παναγίτσα μου βοήθα τον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΝΑΝΑΜΠΙΛ!!

ΜΑΡΥΛΟΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΛΙΓΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΟΛΙΑΔΑΚΙΑ :) ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΚΛΙΣΗ Η ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ.ΒΑΛΕ ΑΠΟ 2-3 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΙΜΗΘΕΙΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ! Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕΡΑ...ΑΧ Ο ΜΑΦΙΟΖΟΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ???

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?? ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!

Τι κανουν τα πιτσιρικια σας? Εγω χθες το βραδυ κοντεψα να τρελαθω!!!!

Καναμε το μπανακι μας ομορφα ομορφα, πλατσουριζαμε και μας μπηκε νερο στο ματι και πολυ λογικα την ενοχλησε.Κλαμα το μπουμπουκακι μου κλαμα και η μαμα....ευτυχως ηρεμησαμε γρηγορα.Μετα εκανα σαφαρι....!Ειχε μπει ενα βρωμοκουνουπο στο δωματιο της :angry: αλλα το "κανονισα" :cheer: . Εσεις βαζετε κανενα εντομοαποθητικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Καλέεεεεεεε τι ζέστη ειναι αυτήηηηηηη;;;;; Καήκαμε άμα κάνει από τώρα έτσι!!!! :blink:Σοφάκι νομίζω ότι η κατάσταση του δικού σου σπιτιού είναι ίδια με τη δική μου. Παντού παιχνίδια, ριλάξ, καρότσι, καθισματάκι, πανάκια...χαμός!!! Είχαμε έρθει τις προάλλες σεκάτι φίλους στα μέρη σου που έχουν 2 παιδάκια, 2 και 3 ετών. Το σαλόνι τους ήταν σαν παιδότοπος. Τσουλήθρες, φουσκωτά κάστρα....οπότε εμείς ακόμα είμαστε καλά με τα ριλάξ και τα καρότσια μέσα στο σπίτι :laugh: :laugh: Σε ποια εκκλησία είναι ο γάμος που έχεις; Αμα είναι Ευαγγελιστρια, είσαι στη γειτονια μου, ελάτε να σας κεράσω ένα drink ;)

Μaryloo μου κάνε λίγη υπομονούλα ακόμα. Τον φάγαμε και τον 4ο μήνα, σε λίγο θα αρχίσετε να τρώτε και θα τελειώσει η αγωνία σου. Νομίζω πάντως ότι όλες οι μανούλες έχουμε το άγχος μην παρακοιμηθούμε (και εσυ ακόμα περισσότερο), αλλά όντως το ένστικτο της μάνας ειναι πολύ δυνατό.

Βλέπω ότι εσάς σας επιτρέπει ο γιατρός να μπείτε στη θάλασσα...τι έγινε ρε παδιά; Έχω πέσει σε αυστηρή παιδιάτρο;;;

Νομίζω ότι απόψε ούτε με σεντονάκι δε θα τα σκεπάσουμε. Εγώ χτες την ξεκίνησα με σεντονάκι, στην πορεία της έριξα και πικέ και κάποια στιγμή το παιδί ξύπνησε λούτσα στον ιδρώτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna78 έγραψε:

Καλημερα και απο εμενα!!!!

Τι κανουν τα πιτσιρικια σας? Εγω χθες το βραδυ κοντεψα να τρελαθω!!!!

Καναμε το μπανακι μας ομορφα ομορφα, πλατσουριζαμε και μας μπηκε νερο στο ματι και πολυ λογικα την ενοχλησε.Κλαμα το μπουμπουκακι μου κλαμα και η μαμα....ευτυχως ηρεμησαμε γρηγορα.Μετα εκανα σαφαρι....!Ειχε μπει ενα βρωμοκουνουπο στο δωματιο της :angry: αλλα το "κανονισα" :cheer: . Εσεις βαζετε κανενα εντομοαποθητικο?

Εμείς βάζουμε αλλά έχω μια επιφύλαξη κατά πόσο είναι καλό αυτό για το μωρό. Είδα χτες σε ένα site το cosycorner.gr ένα ωραίο κόλπο για κουνούπια που κάνει ένα θόρυβο και τα απωθεί. Λέω να το παραγγείλω. Κουνουπιέρα δε του βάζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΜΙΚΡΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΘΟΡΥΒΟ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΤΟΜΟΑΠΟΘΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΧΗΜΙΚΑ.

ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΕΔΩ ΜΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?? ΠΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΜΙΛΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΙΚΑ ΚΕΡΑΚΙΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ...ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΕΜΕΙΣ ΣΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!

ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ!!!

ΜΑΡΙΛΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΙΣΗ...ΒΑΛΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ Η ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ.

ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ -ΕΠΙΠΛΑ ΚΤΛ...Κ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΕΛΕΓΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙPS ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!

Αθηνα μου τελικα ηταν στον Αγιο Νικολαο στην παραλια λοκ!!Μια χαρα τα περασαμε!Η μπουμπου μου κυρια!!

maryloo μη φοβασαι...το ενστικτο δεν κοιμαται με τιποτα!

Νανα εδω να δεις τι ζεστη κανει!Που να πιασουν και τα 40αρια!!!

firfiriko θα παω στα τζαμπο να το παρω αυτο που λες, ακουγεται καλο!Ετσι κι αλλιως χημικα δεν εβαζα και πριν την μπεμπα!

ioanna μηπως μπηκε σαμπουαν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!! :)

athinouli δεν της εχω βαλει κουνουπιερα.Λεω να παρω και εγω αυτα τα μηχανηματακια γιατι χημικα δεν βαζουμε

sophiak ναι τις μπηκε σαμπουαν γι'αυτο τρελαθηκα

nanabill εμεις τα πεταμε ολα το βραδυ.Της βαζω σεντονακι μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ Κ ΚΑΛΑ!!!ΕΙΝΑΙ Κ Η ΧΑΖΟΖΕΣΤΗ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.εγω περσι ειχα τετοια μηχανηματα κ μας κατατσιμπησανε.φετος το παλιο πτροπαραδωτο τροπο.χημικα στην πριζα.χαχαχα.και παρτα κατω τα κουνουπια.χαχα.εμενα σημερα κλαιει και κανει αβερτα κακα και εχει και πολυ λιγο αιμα.τον πειραξε η μπανανα παλι.γρρρ.φιλια.αυριο εχουμε παιδιατρο.μπαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου, τι κανετε?Εμεις σημερα πηγαμε σε μια βαπτιση και μετα καπακι για φαγητο εξω!Η κυρια περασε τοσο καλα που 4 ωρες και ενα τεταρτο εμεινε νηστικη!!Οταν μπηκαμε σπιτι εκανε ενα νιαουρισμα....εφαγε πολυ και κοιμηθηκε για μια ωριτσα να χαλαρωσει!!Ειδατε τι κανει η βολτα?χαχαχαχαχαχαχαχα....γυρλου θα μου βγει!

Νανα μου υπομονη γιατι και τα δοντια και η ζεστη θα τα κουρασουν τα λουλουδια μας!

Εγω κοριτσια της εβαλα σημερα την κουνουπιερα γιατι χθες τρυπωσε ενα ατιμο αλλα ευτυχως τσιμπησε μονο εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΧΩΛ Η ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΥΓΡΟ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ...ΤΠΤ ΔΕ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΝΙΜΑ-ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ!!!

ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΣΗ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ...

ΕΚΑΝΑ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ...ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ...!!!

ΑΧΧΧΧ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

ΑΑΑΑΑ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!!!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ...!!!

ΣΟΦΙΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΕΛΙΚΑ???ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΠΗΡΕ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ 3ο ΣΕ 4ο?

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ...ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΤΑ ΤΑΙΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ? Η ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?ΠΧ ΚΛΑΨΕΙ ΔΕ ΚΛΑΨΕΙ ΣΤΙΣ 3 Η 4 ΩΡΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νανα μου σε καταλαβαινω και εμενα ο Κωστας λειπει αρκετες ωρες και την κραταω αποκλειστικα εγω!Μεχρι και μπανιο μαζι κανουμε!

Αν δεν κανω λαθος γυρω στα 750 πηρε, τους προηγουμενους επαιρνε κιλο+!

Εμενα το λουλουδι σπανια κλαιει απο πεινα!!Εχουμε βρει τα ωραρια μας!Στην αρχη βεβαια δεν ηταν ετσι!Σημερα ας πουμε που ειμασταν πολλες ωρες εξω δεν πεινασε, μια αλλη φορα που ειχαμε παει για καφεδακι πεινασε γκρινιαξε και την ταισα εξω!Παντως κοριτσια οποτε εχει χρειαστει να την ταισω εξω τρωει γρηγορα και λιγο.Υποθετω οτι εχει συνηθισει να τρωμε σε ησυχια και να ειμαστε μονο οι δυο μας!(οταν ειναι ο Κωστας μπροστα παιζει δεν τρωει....τον εχει παρει χαμπαρι απο τωρα...ο μπαμπας μου=το παιχνιδακι μου).

Μαλλον θα το παραγγειλω απο το site με τα 389 γιουρα...απλα πρεπει να παω να βγαλω μια προπληρωμενη καρτα γιατι δεν εχουμε πιστωτικη!Να το παρω και το χρωμα που θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...