Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010


Recommended Posts

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...:(

ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΩΡΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 651
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες!Τι κανετε?Επιτελους σιγα σιγα μπαινει το καλοκαιρακι!!!

Νανα μου περαστικα ελπιζω να μη ειναι τιποτα πο τα δυο και απλα να ετυχε λογω φαγητου!

tselinka λες????

athinouli αν ανοιξουμε αυτο το θεμα με τις μαμαδες του forum που θηλαζουν και κρινουν αυτες που δε θηλαζουν θα μας παρει ωρες!!Οπως εγραψα και στο συγκεκριμενο θεμα εχω διαβασει απο μια θηλαζουσα το απιστευτο σχολιο σε μια κοπελα που και καλα δεν ηθελε να θηλασει οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο μπορει να τυχει σε ενα μωρο!!!Απλα αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι τετοια πορωση?Εννοειται οτι πρεπει να βοηθαμε μια κοπελα να θηλασει και οχι να παει στην ευκολη λυση της φορμουλας αλλα οχι πια και αυτο το πραγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!Εγω ειμαι ταβλα στο κρεβατι με την μεση μου,κανω ενεσεις τωρα!!!Την μπεμπα την φροντιζει η μαμα μου γιατι εγω δεν μπορω να κουνηθω,μαυρα χαλια!!!

nanabil περαστικα και σε σενα!!!!

Φιλακια σε ολες,παω να ξαπλωσω γιατι δεν αντεχω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες!!!! :laugh:

Εχω αρκετές μέρες να γράψω αλλά σας παρακολουθώ με πολύ ενδιαφέρον!!!

Νανά μου περαστικά σου!!!! Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό...

Μαράκι μου και σ'εσένα περαστικούλια!!!!

oliax73 όλοι αυτοί οι σχολιασμοί γίναν στο θέμα για την γυναίκα που θηλάζει το 8χρονο παιδί της!!! Και εγώ είμαι υπέρ του θηλασμού αλλά αν μια μάνα δεν τα καταφέρει για οποιοδήποτε λόγο δεν σημαίνει πως είναι κακιά. Το κάθε παιδάκι αγαπάει την μανούλα του και δεν το απασχολεί ο τρόπος που τρέφεται. Όλες οι μανούλες είναι καλές και μεγαλώνουν τα παιδάκια τους όπως νομίζουν καλύτερα. Δεν κάνει και δεν μπορούμε να κρίνουμε (εκτός από κάποιες σπάνιες περιπτώσεις που χρειάζοντε θανατική ποινη... γκρρρρ... ). Και στο κάτω κάτω βρε κορίτσια και εγώ θηλάζω αποκλειστικά αλλά η πιπίλα είναι ο σωτήρας μας! ;)

Όσο για την περίοδο: είχα λόχεια για 43 ημέρες! Μετά από 3 βδομάδες αδιαθέτησα για πρώτη φορά (16/04) και αυτό το μήνα αδιαθέτησα χθες με καθυστέρηση (25/05). Ελπίζω να Φτιάξει γρήγορα ο κύκλος μου... σκεφτόμουν να ξαναπάρω αντισυλληπτικά αλλά τα έπαιρνα για 8 χρόνια συνεχόμενα και δεν θέλω άλλο να επιβαρύνω τον οργανισμό μου. :unsure:

Για 2ο παιδάκι σκέφτομαι να βάλω μπροστά αμέσως μετά την γαμοβάφτησή μας τον Μάρτιο! Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα συλληψης μιας που έμεινα αμέσως έγκυος όταν το αποφασήσαμε.

Μπάνιο τον κάνω κάθε βράδυ μαζί με τον άντρα μου σε ένα μπανάκι που εφαρμόζει στην μπανιέρα (από το mothercare το πήρα). Μέσα έβαλα ένα υφασμάτινο στήρισμα για να ακουμπάει το μωρό. Εκεί τον βάζω από οταν γεννήθηκε αλλά σκοπεύω τον άλλο μήνα να αφαιρέσω την στήριξη μιας που τρελένεται στο νεράκι για να μπορεί να πλατσουρίζει άνετα! :silly:

Την Παρασκευή το πρωί έχουμε παιδίατρο για την κλασική μέτρηση και εξέταση αλλά και για εμβολιασμό (αχ παναγίτσα μου πάλι θα το τρυπίσουν το μπουτάκι μας :( ) και για την 2η δόση του πόσιμου εμβολίου της γαστρεντερίτιδας (rotateq) .

Επίσης το καλυτερο είναι οτι έχει γίνει ένα πολύ καλό παιδάκι ο μπέμπης μου και τώρα τελευταία που πηγαίνουμε στης πεθεράς μου δεν κλαίει και γκρινιάζει ελάχιστα!!! :):) Δεν ξέρω αν θυμάστε το πρόβλημα που όταν πήγαινα στης πεθεράς μου έκλαιγε με όλη του τη δύναμη και δεν ήθελε καθόλου να είναι εκεί.. :(

Αυτά τα νεάκια μας!

Φιλιά πολλά στα μπουτάκια των ζουζουνιών σας!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι περαστικαααα!!!Τρελος πονος αυτος της μεσης!Ελπιζω να μη σε ταλαιπωρησει πολυ :(:(:(

maryloo και εγω της εδωσα πιπιλα και σχετικα γρηγορα.Δηλαδη τι πρεπει να κανουμε να ειμαστε απο την πρωτη μερα με το στηθος εξω για πιπιλισμα?Δε λεω και εγω την εχω βαλει για παρηγορια στο στηθος...αλλα μεχρι ενος σημειου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απο εμένα!

Γεννησα με φυσιολογικο στις 26/01 και η μπουμπου μου ηταν 3100γρ και 51εκ. Την θηλαζω αποκλειστικά και τώρα είναι περίπου 6800γρ.Την επομενη εβδομαδα θα πάμε στην παιδίατρο και εκεί θα δούμε πόσο ακριβώς είναι.

Μετά τις 40 μέρες επέστρεψα στην δουλεια αλλα ευτυχώς τα καταφερα με το θήλαστρο και τις ώρες που ελειπα (6 περίπου)οπότε η μικρή μου συνέχισε να πινει μόνο γάλα μανούλας και εφτιαξα και τραπεζα γάλακτος.

Όσο για τον ύπνο...κοιμόμαστε...όλοι...Απο 1,5μηνών περίπου δεν ξυπνάει καθόλου το βράδυ.Κοιμάται κατα τις 9:30 και ξυπνάει το πρωι κατα τις 7:30. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στη παρεα μας ioanna78 !Να σου ζησει το αστερακι σου!

Nανα μου μαλλον θα παρω απο το λητω το gold!Την Δευτερα...που θα πληρωθω!!!Να σε ρωτησω κατι, το βαζεις το λουλουδι ακομα στο πορτ μπεμπε ή καθεται στο καθισμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!! Νανα και Μαράκι περαστικά σας! Ιωάννα να σου ζήσει και εσένα το μπεμπέ! Είσαι ηρωίδα! και δουλειά στις 40 μέρες και θηλασμός; Μπράβο σου! Σοφάκι χωράει η μπεμπούλα σου στο πορτ μπεμπέ; Μήπως ζορίζεται μωρεοκιμασα τα Nanny's αλλά δε μου γεμιζουν το ματι. Δε μου αρέσει το υλικό τους. Δεν είχαμε βεβαια διαρροές, αλλά με τόσα που διαβάζω εδώ μέσα για ουρολοιμώξεις μου έχει φοβηθεί το ματι. Πίσω στα Libero λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Αθηνα μου!!!Απλα θελω να αγορασω καινουριο καροτσι και επειδη λενε οτι το καθισμα του ειναι 6+ ρωταω τη Νανα που το εχει αν καθεται το μωρακι της απο τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΣΟΦΙΑΚ ΟΧΙ ΕΛΠΙΖΩ.ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΜΑΡΙΛΟΥ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 14/4 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥΡΘΕ ΑΚΟΜΑ.ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΗΟΥΜΕ ΠΑΝΕΣ ΛΙΝΤΛ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΙΤΕ ΚΑΚΑ ΕΙΤΕ ΠΙΠΙ ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ ΣΤΟΝ ΝΙΠΤΥΡΑ.ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΥΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ...ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΕΣ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ Κ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟΣ!!!

ΣΟΦΙΑ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ Κ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΦΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ...ΑΛΛΙΩΣ Η ΚΛΙΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ!ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ,,,ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΥΡΝΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ QUINNY K TO EXOYN K ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ...Κ ΑΥΤΕΣ ΑΠΟ 4ΜΗΝΩΝ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝΕ!

ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΙ-COSI ΠΟΥ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΙ ΕΠΑΝΩ(ΔΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΕΙΧΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!!!)

ΤΟ ΠΟΡΤ-ΜΠΕΜΠΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΤΗΣ!!!ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ!!!ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ FLEECE Κ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΟ Κ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΕΝΤΟΝΙ!!!

ΡΩΤΗΣΕΣ ΣΕ ΠΙΟ ΛΗΤΩ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΑΙ!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ...

ΙΩΑΝΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ!!!

ΑΘΗΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ! ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΞΥΛΟ ...ΠΕΡΙΠΟΥ 120 - ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...

http://www.hugs-kisses.gr/

στη σελιδα 4...εκει που λεει χρυση δαντελα ...εχει κ το προσκλητηριο μασ βασιλησ-αθηνα...ειχε γινει ειδικη παραγγελια....κ το προσκλητηριο κ η μπομπονιερα...εγω εχω αυτεσ που ειναι πουγκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά έχετε το καρότσι της Quinny; Πολύ ωραία καρότσια, αλλά εμένα με προβλημάτισαν όλοι όταν ήταν να πάρω γιατί έχει 3 ρόδες. Τελικά κινηθηκα κλασσικα, Pegperego. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το προσκλητήριο και η μπομπονιέρα σου!!!!! Αυτό το μαγαζί είναι στην Ξάνθη; Και εγώ με χρυσό τα είχα όλα, προσκλητηριο-μπομπονιέρα-στολισμο αλλα το δικό σου δεν παιζεται :)Σοφάκι γράψε λάθος :blush: Παρανόηση. Έχω δει ένα καρότσι από την εταιρεία αυτή με κάτι χρώματα καταπληκτικά!! Λαχανι, πορτοκαλι φουξια! ΤΟ ποιο τέλειο καρότσι!! Τσελινκαούτε όταν είστε έξω χρησιμοποιείς μωρομάντηλα; Να ρωτήσω: με κάθε αλλαγή πάνας κάνετε αφρολουτράκι ή απλώς πλυσιματάκι με νερό; Εγώ τη βάζω κάτω από τη βρύση και αφήνω νερό αρκετό να τρέχει πάνω της. Μόνο στα κακάκια της βάζω και αφρόλουτρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕΣΩ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ! ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ 50 ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ -ΠΕΡΙΣΕΨΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ...!

ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΜΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ...ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 1200 ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙ...120 ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΩ Κ ΚΑΜΙΑ 30 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΜΕΧΡΙ 150 ΑΤΟΜΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ...ΕΙΤΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΤΕ ΓΑΜΟ...!

ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΒ?

ΕΜΕΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ!

ΑΘΗΝΑ ΤΟ quinny ΛΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΡΙΓΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ.ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΚΑΚΑ.ΣΤΟ ΠΙΠ ΝΕΡΑΚΙ.ΝΑΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εχω ενα θεμα με την μικρη μου!Οταν ειναι κουρασμενη, ιδιαιτερα το βραδυ,θελει να τρωει μονο απο το αριστερο μαστο!Συμβαινει σε καμια σας κατι τετοιο?Ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε οτι μαλλον το κανει επειδη ακουει την καρδια μου.Και εγω δηλαδη ετσι πιστευω.....

:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!! Νανά μου χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις, πάντα γερή και αυτυχισμένη με τον νατρούλη σου, την μπουμπουκίτσα σου και όποιο άλλο παιδάκι έρθει!!! Ναι, αυτό με τις ρίγες λέω. Δεν είναι κουκλίστικο;;; Και εμεις κολλάμε τρελά στην τηλεόραση, αλλά απ'ότι έχω διαβάσει δεν κάνει να τα αφήνουμε γιατί λέει συνδέεται η τηλεόραση με την ανάπτυξη δεσλεξίας, λόγω της ταχύτητας της εικόνας που ο εγκέφαλός τους δεν είναι ικανός να προλάβει σε αυτό το στάδιο. Γι'αυτό φιλενάδες, όσο πλάκα και να έχει, προσπαθήστε να μην τα αφήνετε. Προχτές καθόμασταν στο σαλόνι με τηλεόραση και την είχαμε γυρίσει για να μην κοιτάει. Κάποια στιγμή ανακαλύψαμε ότι κοιτούσε η σουσουράδα μέσα από τον καθρέφτη :laugh: :laugh: :laugh: Μας κορόιδεψε κανονικά!

Ιωάννακαι εγώ αυτό έχω ακούσει με το αριστερο στήθος. Θέλουν μόνο από εκεί για να ακούνε την καρδιά σου. Αν τη βάλεις πρώτα από το δεξί; Δε θα φάει τίποτα;;

Κορίτσια τι τέλεια καλοκαιρινή μέρα σήμερα; Κρίμα που δεν μπορούμε ακόμα να τα πάμε στη θάλασσα. Η παιδίατρος μας είπε ότι οριακά δε θα κάνει μπάνιο φέτος. Θα την εξετάσει τον Ιούλιο και θα δει. Εσάς τι σας έχουν πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,καλημερα!

Νανα μου χρονια πολλα, σου ευχομαι ολοψυχα ο,τι καλυτερο για σενα και την ομορφη οικογενεια σου!!Παντα ευτυχισμενη

Ιωαννα ακριβως αυτο ειναι και μενα παντα πιο πολυ απο το αριστερο στηθος τρωει και μαλιστα απο την πρωτη μερα!

Κοριτσια βρηκα το καροτσι σε ενα site μονο 389ευρω + 40 τα μεταφορικα, λεω να το παρω απο εκει τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αthinouli αν την βαλω στο δεξι μαστο παταει μια τσιριδα!!!!

Οσο για την τηλεοραση δεν την αφηνω γιατι και εγω κατι τετοιο ειχα διαβασει.

Χθες η ζουζουνα μου εκανε χαρουλες με τον μπαμπα της και ξεκαρδιζοταν στα γελια, οχι απλα χαμογελο, και πρωτη φορα εκανε τετοιο γελιο και οι γονεις τρελαθηκαν!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για την θαλασσα την επομενη εβδομαδα θα την ρωτησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλά θα κάνεις Σοφάκι! Από εξωτερικό είναι και είναι τόσο φθηνό; Έχω ακούσει για ένα site από έξω πουτα παραγγέλνεις σε πολύ καλές τιμές. Δυστυχώς το έμαθα αφου είχαμε πάρει το δικό μας :dry: Εμένα γιατί προτιμάει το δεξί στήθος; Έτρωγε συνέχεια μονόπατα με αποτέλεσμα το δεξί να είναι τώρα πιο μεγάλο από το αριστερό. Το έχετε πάθει και εσείς αυτό; Έχω προβληματιστεί.

Κάτι άλλο που με δέρνει απο χτες το βράδυ. Έπιασα τυχαια το μηρό της και βρήκα εσωτερικά ένα τεράστιο σβόλι. Είναι λίγο πιο πάνω από εκεί που κάναμε το εμβόλιο. Λέτε να έιναι απο αυτό . Το εμβόλιο έγινε την περασμενη Πέμπτη. Υπάρχει περίπτωση να εχει εσωτερικό πρήξιμο στην γύρω περιοχή μια εβδομάδα μετα; Θα πάρω σε λίγο και την παιδιατρο να τη ρωτησω. Αν κάποια το έχει αντιμετωπισει ας μου το πει γιατί κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία μου :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΝΑΝΑΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΟΣ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ!!

ΕΙΜΑΣΤΕ 8.500 Κ 67 ΠΟΝΤΟΥΣ! ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΛΟΓΙΚΑ ΑΠ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΝΙΑΟΥΡΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ! ΧΙ ΧΙ ΧΙ

ΙΟΑΝΝΑ Κ ΜΕΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ! ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ! ΓΕΛΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ...ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!! ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΣΟΦΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΙΟΛΑΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...