Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 651
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω Νανα μου θελω να τρωει καλα τωρα που ακομα ειναι μωρουλι, μετα απο λιγους μηνες που θα μεγαλωσουν κι αλλο και βεβαιως οταν περασουν το χρονο δεν υπαρχει λογως ανησυχιας...εξυπνα παιδακια ειναι οσο πινανε θα φανε!Η μαμα μου παντα μας ρωταγε αν θελαμε αλλο αν οχι τελος!!Οταν μας επιανε πεινα τρωγαμε!

Εγω την ζυγισα πριν 2 μερες ηταν 6370 δηλαδη απο την μερα που πηγαμε στην παιδιατρο παιρνει 20γρ την ημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ 3 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΤΡΩΕΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΦΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ-ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ - ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΘΑ ΦΑΜΕ -ΛΕΕΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΦΑΜΕ???ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσάκια και μπεμπάκια!!! Σοφάκι χρόνια πολλά να χαιρόμαστε τους άντρες μας! Λοιπόν, Maraki85 ήρθε η δικά μου για να σε διαψεύσει για το ολιγόφαγα. Χτες πήγαμε παιδιατρο για εμβολιάκι...7400Gr η μανταμ σουσου και 67 ποντους...διμοιρίτισσα τη χαρακτηρισε η γιατρος. Το καλό είναι ότι βγήκαμε από τη λίστα των 3 πιο χοντρών και μπήκαμε στη δεκάδα :P:P:P Περιττο να σου πω Νανουλι ότι η γιατρός με έκραξε για το κλισματακι :( είπε ότι εφόσον τα κακάκια είναι σε υγρη μπρφή το παιδί δεν είναι δυσκοίλιο....και τι να έκανα όμως εγώ που σφιγγόταν και έκλαιγε;;;;Τελοπάντων δε θα της ξανακανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, καλημερα!Να τους χαιρομαστε Αθηνουλα μου!

Βρε μια χαρα ειναι το μπεμπακι, αντε που ειναι χοντρο....!!!4200 δεν γεννηθηκε?3200 εχει παρει,ακριβως τοσα εχει παρει και η δικια μου!!

Χοντρη ειναι η παιδιατρος!!!!!!!!!! :P:P:P

Μαρακι αυτο το μηνα 600γρ ειναι το φυσιολογικο να παρουν!Τους 3 πρωτους παιρνουν παραπανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικια μας παλι το αντιθετο...εχει τρελα με τα μαγουλακια και τις διπλες!!Κατσε να δεις και με τις στερεες που θα φτασουν οι διπλες...θυμαμαι απο τα ανηψακια!!Αντε να δω πως θα τα κραταμε αγκαλια μετα!Η κουνιαδα μου το πρωτο παιδι το ειχε ολο στα χερια!Να φανταστεις πηγε να βγαλει μια ακτινογραφια να δει γιατι ποναγε τοοοοσο πολυ το αριστερο της χερο και της ειπε ο γιατρος πως κανονικα ηθελε γυψο!!Ευτυχως η μπουμπου δεν ειναι τοσο πολυ της αγκαλιας!Καθεται και στην κουνια και στο ριλαξ και στο καροτσι!Απο το ενα στο αλλο τη βαζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: και εγω την ίδια ανακυκλωση κανω...ριλαξ, καροτσι, κρεβατι κουνια και φτου απο τη αρχη. Και στο καθενα εχω και απο διαφορετικα παιχνιδια για να μη βαριεται :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΣΟΦΙΑ & ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ !ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ, ΕΣΑΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΦΙΑ ...ΝΟΙΚΙΑΣΑ ΖΥΓΑΡΙΑ...-ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ!ΤΗΝ ΖΥΓΙΣΑ Κ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ 400ΓΡ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? -ΑΠΟ 5850 ΠΗΓΕ 6250-ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΕΙΣΑΙ Η ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΗΣ ΖΥΓΑΡΙΑΣ!!! ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΖΥΓΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΤΗΣ ΦΑΣΗ Κ ΠΑΤΗΣΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ!!!

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΚΚΟ ΜΠΕΛΑ ΒΑΛΑΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ-ΖΥΓΙΣΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!!Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΦΑΓΟΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΣΑ ΝΑ ΕΒΑΛΕ Κ ΑΥΤΟΣ!

ΑΘΗΝΑ...ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ ΜΩΡΕ ΘΑ ΕΣΚΑΓΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΨΗΛΗ ΚΟΠΕΛΑ!!!ΑΣΕ ΡΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ...ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ...ΠΧ.1. ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΚΙΛΑ ΕΕΕΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ Κ ΤΩΡΑ?

Η ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ?

ΠΧ.2. Κ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ...3750-...Κ ΤΩΡΑ Κ ΟΡΙΑΚΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!

ΚΑΝΕΝΑ SITE ME ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα μου χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σου!!! Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογενειούλα σου :) όσον αφορά τη ζυγαριά που πήρες, εγώ είχα και την ξεφορτώθηκα γιατί δεν μπορούσα να τη ζυγίσω...όλο κουνιόταν και βγαίναν λάθος τα κιλα. Μαλλον η μαμά σου έχει δίκιο για τον κακό μπελά. Εμένα με άγχωνε τρομερά. Για την 1η ερώτησή σου, ε, νομίζω κι εγώ ότι η μπεμπούλα μου ξεκίνησε με το κοντέρ ψηλα :P αν δεν έβαζε κιλά θα ανησυχούσα. Η παιδιατρος μου είπε ότι τα μεγαλα παιδακια βάζουν λιγότερα κιλά σε σχεση με τα άλλα, αλλά και της ξαδερφης μου που γεννηθηκε μεγαλο την ιδια πορεία με τη δικια μου είχε. Οποτε αυτά που λεει η γιατρος μαλλον ισχυουν για άλλο σοϊ :laugh: :laugh: :laugh: Πάντως λέω να στην ξαναζυγισει γιατρος, μη το κανεις μονη σου και τρελαινεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟΝΩΝ ΣΑΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΩΣΤΑΔΕΣ?

ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟΥ-ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΤΣΥΣ-ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ!!!

ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΕΚ ΝΕΟΥ!!!!!!

2 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΖΥΓΙΖΟΜΑΣΤΕ...ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ!!!

ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ...

ΑΑΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΡΙΛΑΞ-ΚΡΕΒΒΑΤΙ-ΚΑΡΟΤΣΙ-ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑ(ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΟΥΝΙΑ)

ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΞΑΔΕΡΦΟΥ Μ Η ΜΙΚΡΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2700 Κ ΠΕΡΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΙΛΟ!!!

ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ Κ 100 ΓΡ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ 70% ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ 90% !!!ΚΟΠΕΛΑΡΑ!!!

ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΘΕΤΩ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στενοχωριέσαι Αθηνούλα, κι εδώ ο καιρός δεν είναι καλύτερος :S Με πήρε μόλις η κουμπάρα μου απο Μυκονο και εκεί είναι χάλια...και έχει πάει για μπάνια η τρελη :laugh: :laugh: :laugh:

Γεγονός είναι ότι είναι πολύ ψηλή...μακάρι να το κρατήσει αυτό και στη συνέχεια και να γίνει πανήψυλη...

Το καινούριο βιβλιάριο έχουμε, εσείς δεν το έχετε παρει ακόμα; Και σε εμάς αργησε πολύ, στην αρχη μας είχαν δώσει μια φωτοτυπία από το Ιασώ. Κορίτσια υποτίθεται ότι περιμένω κόσμο το βράδυ και ακόμα βολοδέρνω :laugh: βαριέμαι απίστευτα να ντυθώ και να βαφτω...ξέμαθα...Χρόνια πολλά και πάλι σε όλους όσους έχετε, να τους χαίρεστε και να είναι όλοι γεροί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου μου μια χαρα βαρος εχει παρει!Τους 3 πρωτους ειναι 30γρ την ημερα, τωρα ειναι 20γρ την ημερα το φυσιολογικο!

Οταν την ζυγισω δεν την κραταω, τη ζυγιζω ΜΙΑ φορα την εβδομαδα πριν το μπανιο και το βραδυνο φαγητο!Κοιτα μην τη ζυγιζεις πιο νωρις δεν θα βγαλεις ακρη!Δε θεωρω καθολου κακο μπελα τη ζυγαρια...ισα ισα με εχει εξυπηρετησει πολυ, π.χ. τωρα που δεν τρωει καλα πηρα την παιδιατρο τηλ. το 1ο πραγμα που με ρωτησε ηταν αν παιρνει βαρος...δεν χρειαστηκε να τρεχω απο εκει, ασε που ειμαι ησυχη γενικα!Πριν πατε την επομενη φορα στην παιδιατρο ζυγισε την να δεις και την αποκλειση με την δικη της ζυγαρια!

Ασε που αν υπολογισεις τις μερες σε σχεση με το λουλουδι της Αθηνας και το δικο μου μια χαρα βαρος εχει παρει!!Ειναι μια χαρα η μικρη bill!!! :silly: :silly: :silly:

Αθηνα μου το ποσο σε καταλαβαινω!!!!!!!!!!!!!Εγω τους περιμενω την Κυριακη γιατι δουλευει μεχρι αργα ο Κωστικος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις γυρισα απο τισ επισκεψεις μου!

εγω το πηρα κατευθειαν το βιβλιαριο την ιδια στιγμη!

καλα τησ αθηνας ειναι σημαιοφοροσ κ οι δικεσ μασ παραστατριεσ!!!

λοιπον αθηνα...επανερχομαι στο θεμα πανα...στον μασουτη...αν βλεπεισ στην τβ θα το ξερεισ (σαν τον μαρινοπουλο στην β.ελλαδα)εχει -40% τις λιμπερο! μηπωσ μαζι με τα κουπονια να σου βαλω σε κανα κτελ κ πανεσ???χαχαχαχα ...

σοφια η μικρη μπιλ...ελπιζουμε να αλλαξει κ να γινει μικρη νανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπεμπουλομαμάδες!!!! Νανούκα, τον κέρω τον Μασούτη γιατί είχαμε πάει πρόπερσι διακοπές χαλκιδική και ψωνίζαμε από εκεί πρωινα, μπυρες κτλ B) όχι ρε...μη μου στείλεις....το παρακάναμε!!! Χτες παρέλαβα το πακέτο απο Nanny's. Μου έστειλαν 1 πακέτο για 4-9 κιλά και 1 για 8-18. Ο τιμοκατάλογος λέει ότι το Midi έχει 50τμχ και κοστίζει 9,50€,το maxi (8-18) 10,50€, το maxi+ (12-20) 11€ και το jumbo (12-25) 11,50€. Αν αποδειχθούν και καλής ποιότητας θα τα προτιμήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μενα!!!Επειδη δεν ετρωγε πολυ η μπεμπα και δεν επερνε ικανοποιητικο βαρος μου ειπε η παιδιατρος να παμε να κανουμε καλλιεργεια ουρων.Μου σειστησε εναν πολυ καλο μικροβιολογο που ειναι διπλα στο νοσοκομειο''Αγια Σοφια''.Πηγαμε εχτες και σημερα πηραμε τα αποτελεσματα.Τελικα εχει ουρολοιωξη και πρεπει να παρει οποσδηποτε αντιβιωση.Περιμενω να με παρει τηλ η παιδιατρος για να δουμε τι θα γινει....

Ανησυχισα πολυ βρε κοριτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω βρε Αθηνα μου πως το κολλησε.Παει ο αντρας μου να παρει τωρα αντιβιωση γιατι πρεπει να την παρει αμμεσα και σε 3μερες θα ξανακανουμε καλλιεργεια.Μου ειπε η παιδιατρος θα το ψαξουμε απ ότι προηλθε.Στα μωρα δεν ειναι απαραιτητο να εχουν συμπτωματα οπως στους μεγαλους με πυρετο και τετοια.Η γιατρος το υποψιαστικε επειδη δεν ετρωγε πολυ.

Κοντευω να σκασω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΑΝΑΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!

ΕΜΕΝΑ Κ 2 ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ Κ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗΣ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ-ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΛΛΕΙΜΑ ΚΡΕΜΑΣ Η ΑΠΟ ΚΑΚΑ ΝΑ ΣΟΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ-

Κ ΑΝ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ ΟΥΡΑ

ΤΗΝ ΕΠΛΥΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ?

ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΠΛΥΝΑ ΣΤΗΝ ΒΡΥΣΗ

ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΠΑΝΑΚΙ

ΤΟ ΣΑΚΚΟΥΛΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΘΕ 20 ΜΕ 30 ΛΕΠΤΑ

Κ ΓΙΑ ΜΕΓΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΠΑΣ Κ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΒΑΛΕ ΓΑΝΤΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.

ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΕ ΜΑΜΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ??ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ...

ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΦΑΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ,Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΣΤΙΣ 27 ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΗΤΑΝ 7,900!!! ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ! ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ :(

MΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΕΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ? ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ.

ΤΙ ΠΕΡΝΑΝΕ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΑ ΜΩΡΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΚΡΙΜΑ ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ....

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΡΑΦΛΗ ΣΕ ΛΙΓΟ!! ΠΟΛΥ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ,ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑΝ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ!

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ??

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΟ ΗΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ...ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΠΑΝΤΟΥ ΧΑΛΙΑ...

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ Κ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...