Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010


Recommended Posts

Αγαπητή tselinkopoula έχεις δίκιο! Απλώς εγώ είμαι στην ενδιάμεση φάση. Μου έχει μειωθεί δραματικά το γάλα από το στήθος και της δίνω 3 φορές τη μέρα στήθος και τις υπόλοιπες μπιμπερό. Η παιδιάτρος είναι ενήμερη για αυτή την κατάσταση και μου συνέστησε να της δίνω και λίγο νεράκι. Μιλάμε για λίγες γουλίτσες 3 φορέ τη μέρα. Της φαίνεται και λίγο παράξενο και δεν πίνει και παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 651
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ , ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ , ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ (ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ)...ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!

ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ...!ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ...ΠΩ ΠΩ ΖΟΡΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ...!!!

ΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ...!!!

3 ΚΟΥΠΟΝΙΑ...2 ΤΩΝ 1,50 ΚΑΙ 1 ΤΩΝ 2,00

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Athinouli στο fcb εχω ενα αλμπουμ απορρητο τις εχω βαλει εκει τις φωτο απο το ευχολογιο μολις το δεις στειλε μου ενα pm να βγαλω παλι το ονομα σου...ειναι η εκκλησια που θα βαφτισω τη μπουμπου και το σπιτι της μαμας μου και τα εχω βαλει μονο για να τα δει η κοπελα με το στολισμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα..Εμεις απο πανες τωρα χρησιμοποιουμε Libero .Πριν χρησιμοποιουσα pampers τα baby dry και τα πορτοκαλι τα οποια ηταν πολυ ξερα .Παθαμε και ουρολοιμωξη και αποφασισα να τα αλλαξω...Βρε κοριτσια κανει νερο τοσο μικρα ?Εμενα η γιατρος δεν νομιζω να μ αφησει..

Νanabil σαλια εχει και μενα πολλα αυτες τις μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...?

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ...ΥΠΟΘΕΤΩ...ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΛΙΚΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΕΥΕΙ ΠΟΔΙΑ Κ ΑΕΡΙΖΕΤΑΙ!ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???????????????????????????

ΜΑΡΑΖΩΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΕΙ...ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ...

ΑΧ ΔΕ ΞΕΡΩ!!!ΝΙΩΘΩ ΑΝΗΜΠΟΡΗ ΕΤΣΙ...ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΩ!!!ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ Ο Β.ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ-ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΦΑΓΑΜΕ!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Τι καιρος?Θα παρει μια αποφαση?

Nana μηπως παρουσιαζει μια μικρη δυσκοιλιοτητα και σου θυμιζει κολικους?Οσο για τα σαλια ασε....οι σαλιαρες και τα πανακια...πανε και ερχονται!

athinouliαφου σου αρεσε το ευχολογιο, οταν κατεβω πιο μετα για ψωμακι θα ρωτησω σε τι αλλα θεματα το εχει να σου πω!

oliax εχουν μεγαλη διαφορα στα χρηματα?Στην αρχη που ειχα κοιταξει νομιζω δεν ειχαν!Εγω χρησιμοποιω active fit αλλα χθες της πηρα το baby dry να το δοκιμασω αλλα δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!ΔΕ ΞΕΡΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΜΗ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ (CAREFOUR)...EXEI ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ -2ΕΥΡΩ

ΠΗΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ-ΕΙΧΑ Κ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ!!!

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΑCTIVE FIT ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ...ΑΝ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΡΟΥΛΟΥ...

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΩΡΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ - ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ...ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ...ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΧΑΛΙΑ ΔΛΔ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΣΤΙΣ 12.. ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΣΤΙΣ 4...ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΣΤΙΣ 8...

(ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΑΝΑΛΟΓΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo εμεις σημερα ειχαμε διαροη το πρωι...την ειχα και στα ποδια μου...καταλαβαινεις :P:P:P !Σε σχεση με τα active fit εχουν μικροτερα τυχωματα!Πηρα το μεγαλο μεγεθος, θα τα χρησιμοποιησω ολα και αν συνεχισουν οι διαροες ξαναγυριζω στα active fit, αν δεν εχουμε βεβαια εννοειται πτι συμφερουν!

Nana κατσε να μπουν οι στερρεες πρωτα και βλεπεις!!Μπορει απο μονη της να σου αλλαξει προγραμμα!Παντως εγω ανυπομονω φιλεναδα...κουραστηκα γαλα...γαλα!!Θα μου πεις τι να κανουν και αυτα που το πινουν ;););)

Ρωτησα τη παιδιατρο για το νερο και μου ειπε οχι ακομα!Ο καθενας εχει τις δικες τους αποψεις τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα! SophiaK αν σου κάνει ο δρόμος δες. Έχει κάτι με πεταλούδες; Τελικά για το νερό βλέπω διίστανται οι απόψεις. Οπότε ό,τι λέει ο γιατρός...nanabill νομίζω ότι δεν πρέπει να ανησυχείς για το πρόγραμμά της. Εμένα κάθε 15 μέρες αλλάζει συνήθειες στο φαγητό. Αν Φάει ικανοποιητικά θα ξαναφάει μετά από 4 ώρες. Αν για τον οποιοδήποτα λόγο δε φάει πολύ θα ξαναφάει σε 2. Ανάλογα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΗ...ΟΛΟ ΜΑ ΟΛΟ ΠΟΝΗΡΑΔΕΣ ΚΑΝΕΙ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΣΟΦΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΡΩΤΕ...ΕΜΕΙΣ ΙΟΥΛΙΟ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ ΣΑΝ ΦΥΣΤΙΚΙ ΣΑΠΙΟ ΜΥΡΙΖΕΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ Κ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ!!!

ΕΧΕΙ Κ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ζουζούνες!!!!!!

Σας είπα;; Δεν σας είπα!

Σαν σήμερα πριν από 1 χρόνο συλλάβαμε τον μπέμπη μας!!! Για την ημερομηνία είμαι σίγουρη 1000% γιατί ήξερα "τι" έκανα και πότε (είχα προσχεδιασμένο το "συμβάν" ) και επίσης συμβάδιζε και με τις ημερομηνίες του γιατρού! Τελευταία περίοδος 04/05/2009 και ημερομηνία σύλληψης 18/05/2009.

Δηλαδή βρε κορίτσια σήμερα έχει γεννέθλια το νινί μου; :P:P

Αν το δούμε λογικά είναι 1 ετους! :blink: ΧΑ ΧΑ!!! Τα έχω παιξει τελείως!!!! :silly: :laugh:

nanabill και εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσουμε στερεες τροφές! Και για να αλλάξει γεύσεις αλλά κυρίως για να υποχωρήσει η παλλινδρόμηση...

Η γιατρός μας είπε μια βδομάδα μετά που θα κλείσει τον 5ο θα ξεκινήσουμε, δηλαδή γύρω στις 5 Ιουλίου. Αντε να δούμε! Όσο για το νερό ρώτησα και εγώ και είπε οτι οι θηλάζουσες αποκλειστικά, δεν δίνουν νεράκι. Τα υπόλοιπα μωράκια ειδικά το καλοκαίρι πρέπει να πίνουν μέσα στην ημέρα νερό που πρώτα έχει βράσει και το έχουμε αφήσει να κατέβει σε θερμοκρασία δωματίου.

sophiak τα active fit σαφώς και είναι καλύτερα, αλλά ευτυχώς προς το παρόν μας καλύπτουν τα baby dry. Φροντίζω όμως και του αλλάζω πάνα σε κάθε γεύμα και έτσι δεν έχουμε πρόβλημα. Το βράδυ μόνο που θα ξυπνήσει 1 φορά για να φάει δεν τον αλλάζω για να μην ξεσηκωθεί, αλλά ευτυχώς καμία διαρροή μέχρι στιγμής! :lol:

athinouli μου και εμένα μια από τα ίδια! Αν φάει καλά, θα ξαναφάει μετά από ένα τρίωρο. Αν χαζολογάει ως συνήθως, παρατηρώντας το φωτιστικό, την τηλεόραση, την κουρτίνα,κλπ θα φάει μετά από 2 ώρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!ΓΑΝΙΑΣΑ!!!

9.30 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΩΡΑ ΦΑΓΗΤΟ, ΕΓΙΝΕ ΚΟΛΑΣΗ,,,ΚΛΑΜΑ ΚΑΚΟ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ...ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ Κ.Α.Θ.Ο.Λ.Ο.Υ.!!!!!!!

ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Νανα μου μη φρικαρεις, ακου χθες πηγα για καφε στην κολλητη φιλη και κουμπαρα to be η οποια ειναι και η μαια μου...ολα αυτα :laugh: ..ενα παιδακι 7 μηνων μιας πελατισσας της την περασμενη εβδομαδα με τη ζεστη δεν ετρωγε ΤΙΠΟΤΑ, ουτε γαλα, ουτε φρουτο, ουτε κρεμα!Η κοπελα ηταν να σκασει!!Της ειπε και η φιλη μου για δως του γιαουρτακι που ειναι δροσερο να δουμε...καλα φανταζεσαι τι εγινε....το καταβροχθισε!!Επειδη με ξερει λοιπον το αυτοκολλητακι μου τι τρελη που ειμαι με προειδοποιησε...."προσεχε ΤΡΕΛΗ να το παρεις ψυχραιμα αν κοψει αποτομα το φαι μολις ξανα πιασει η ζεστη"!!!Τα μωρακια σε αυτες τις ηλικιες εχουν το αισθημα της αυτοσυντηρησης οσο αφορα το φαι...αν πεινανε δεν μπορει θα κλαψουν!!

athinouli πηγα κ ειδα...λοιπον αυτο με τηνπεταλουδα δεν μου αρεσε γιατι εχει μαυρο περιγραμμα στο εξωφυλλο, ειχε ενα ωραιο ομως με καρδιες!Μου ειπε το παιδι αν θες να το βγαλω φωτο να το δεις!Ολα εχουν απο 5.5 μεχρι 10 ευρω!

Αληθεια κοριτσια που γεννησατε?Λετε να ειμασταν μαζι στο ιδιο μαιευτηριο....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΜΑΣ...ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ??

ΣΟΦΙΑΚ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΝΕΝΝΑ.ΕΔΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ Κ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΑ ΝΕW BORN ΜΕΧΡΙ Κ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΥΡΙΖΑΝ ΠΑΝΤΩΣ Κ ΤΑ ACTIVE FIT ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΝΤΛ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΛΑΡΕΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ Κ ΣΤΗΝ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΩ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Κ ΜΙΑ ΞΕΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΝΤΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.Κ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΟΥΝ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ! ;)

ΕΧΤΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...ΑΧ ΕΙΝΑΙ 200 ΚΟΜΜΑΤΙΑ....ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Maryloo μου να τα εκατοστήσετε βρε!!!!

SophiaKάστο προς το παρόν, να κοιτάξω και εγώ στα βιβλιοπωλεια της περιοχής και άμα είναι σου λέω. Χίλια ευχαριστώ πάντως για την ενασχόληση :) Εγώ γέννησα στο Ιασώ, αλλά δε νομίζω να συνατήθηκα με καμία γιατί απ'ότι βλέπω όλες έχετε γεννήσει προς το τέλος του Γενάρη. Εμείς είμαστε οι πιο μεγάλες απ'ότι φαίνεται :P:P

Κορίτσια sos[/b: πίνει γάλα έτοιμο ως επί το πλειστον και δεν έχει κάνει κακάκια από την Κυριακή το βράδυ. Να πανικοβληθώ;;;;;; Δε φαίνεται βέβαια να ζορίζεται αλλά είναι φυσιολογικό αυτο;;;;;;;;;;; Όποια ξέρει ας μου απαντήσει...τα έχω παιξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo εχεις γενεθλια?Να τα εκατοστησεις!!Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!

athinouli τα μωρακια που κανουν μικτη διατροφη εχουν αυτο το θεματακι με τα κακακια!Εχεις δοκιμασει να της βαλει χαμομηλονερο στα γευματα με το ξενο γαλα?Ειναι παλιο κολπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιας και έχουμε ανοίξει το θέμα με τις πάνες, μου είπε χτες ο άντρας μου ότι μια συνάδελφός του επειδή έχει 3 μωρά παραγγέλνει μ΄ρσω τηλεφώνου τις nanny's, οι οποίες έχουν βγει από τα supermarket λόγω ανταγωνιστικότητας ραφιού. Πληρώνει για το κουτί των 50 10€. Οποια ενδιαφέρεται να μου πει για να της δώσω περεταίεω πληροφορίες. Εγώ λέω μόλις μου τελειώσουν τα κουπόνια Libero να το δοκιμάσω. Δεν χάνω κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

maryloo εχεις γενεθλια?Να τα εκατοστησεις!!Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!

athinouli τα μωρακια που κανουν μικτη διατροφη εχουν αυτο το θεματακι με τα κακακια!Εχεις δοκιμασει να της βαλει χαμομηλονερο στα γευματα με το ξενο γαλα?Ειναι παλιο κολπο!!!

Σοφάκι χτες της έδωσα λίγο χαμομήλι και σήμερα..μια φορα τη ημερα...θελει περισσοτερο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Αθηνα πες το το τηλ. γιατι πολλα λεφτα...!!

Νannys φοραγε ο αδερφος μου...ειναι 12ετων και τα εχω προσφατα!!

firfiriko καλη δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 22620.89871 (εργοστάσιο).

Σας στέλνω δειγματοληπτικά και κάποιες τιμές:

4 – 9 kg, 25 τεμάχια, 4,83€

4 – 9 kg, 50 τεμάχια, 9,66€

8 – 18 kg, 25 τεμάχια 5,34€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλες τιμες!!!!!

Για τα μεταφορικα πληρωνεις?Μπορεις να παραγγειλεις οσα πακετα θες?Γιατι την πρωτη φορα δε γινεται να παρουμε πολλα, ενα λογικα για δοκιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!

ΑΘΗΝΑ...ΣΥΝΩΝΟΜΑΤΗ...ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Κ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΕΧΩ ΑΠΕΙΡΑ- ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ Κ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΛΗΓΟΥΝ ΤΟΝ 7ο!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΖΟΝΣΟΝ Κ ΠΡΟΔΕΡΜ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ - ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΦΕΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΛΟΓΩ ΕΡΥΘΡΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ , Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕ Μ ΑΦΗΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΗΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙ!!!

ΣΟΦΙΑ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ Κ ΤΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ...ΑΔΥΝΑΤΩΝ!!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΜΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΚΕΙ ΞΕΓΕΝΝΟΥΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...