Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 651
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες!!Καλε τι χαλια καιρος ειναι αυτος σημερα?Ξυπνησα και εγω με ορεξη...αλλα!!!

nanabill ειναι καλυτερα σημερα το κουκλι?Εμεις ευτυχως κολικους ειχαμε μονο για 7 ημερες περιπου οταν σαραντησαμε και δοξα το Θεο ηταν πολυ light!Ασε μη μου θυμηζεις το θεμα της δουλειας.... :unsure: Δεν ξερω τι να κανω...γυριζω το Οκτωμβρη και απο τωρα το σκεφτομαι!Ο Κωστας μου λεει αν δε θελω να μην παω και οτι θα τα καταφερουμε...αλλα ειναι πολλα!!!Η ασφαλιση, τα χρηματα....θα δουμε!!Την Δευτερα θα παω και εγω να παρω ριζοχαρτο, θα κανω προσκλητηριο με μπουκαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 750.ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΤΡΩΝΕ 850-900-1000!!!! ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΝΕΙ ΑΝΧΟς ΠΑΛΙ.ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩς ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΝΑΝΑΜΠΙΛ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ,ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ :) ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΤΥΠΟΓΡΑΦΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΙΚ ΡΩΤΑΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΞΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΤΑ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕΣ! :kiss:

ΣΟΦΙΑΚ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΘΑ ΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΜΑΜΑ!! :silly: :woohoo:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ ΠΙΑ.ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ Κ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΩΠΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!

ΠΑΤΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ...Κ ΕΓΙΝΑ ΑΛΛΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...

ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ...

ΛΟΙΠΟΝ FIRFIRIKO...ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ (ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΚΟΠΙΣΜΟΥ) ΤΕΤΟΙΑ ΞΥΛΑΚΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΙΔΗ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ...ΝΟΜΙΖΩ Κ ΣΤΑ JUMBO EXEI ΕΙΔΗ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ...

ΣΟΦΙΑΚ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΚΛΕΙΣΑ...ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ 1,20 Ε .

ΜΑΡΚΕΛΑ80 Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΜΕ 850...ΜΙΑ -ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα..Ο ζουζουνος μου ειναι λιγο ανησυχος απο χθες.Σημερα δεν χορταινει .Μarkella καθε μωρο τρωει διαφορετικα και εχει τη δικη του αναπτυξη .Μη σε στενοχωρει αυτο ..

Εγω γυρναω στη δουλεια τελη σεπτεμβρη αλλα θα παρω και την αδεια του 2010 οποτε θα γυρισω προς τα τελη οκτωμβριου.

Σοφακι η κολλητη μου προχθες μου εφερε προσκλητηριο για τη μικρη της που τη βαφτιζει την κυριακη και το εφτιαξε μονη της..Μολις μπορεσω θα το βαλω φωτο .Μαλλον ειναι κατι σαν αυτο που ψαχνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα. Πολύ παλιόκαιρος σημερα!!!! nanabillμεγια το μαλλι!!ευχαριστω για την πληροφορία για το εμβόλιο. Απ'ότι φαινεται εμεις δε θα το κανουμε...Κορίτσια βλέπω οι περισσοτερες επιλεγετε να μεινετε σπιτι. Καλα θα ήταν, αλλά εγώ θέλω και δε θέλω πρέπει να επιστρεψω το Γεναρη, με εντελως αλλαγμενο καθεστος. Μου μαυρίζει η ψυχη που θα αφησω το μπεμπακι μου απο τη μια μερια και απο την άλλη δε θα βρω το καταπληκτικο κλίμα που άφησα όταν έφυγα. Sophiak πως θα το φτιαξεις μονη σου το προσκλητηριο; Θα δωσεις να στο τυπώσουν φανταζομαι. Είπατε "αντε";;;Καλε εσεις μιλατε!!!Εμεις μονο ουουουουουαααααααοοοο και τετοια. Το αγκου το έχει αφήσει μηνες πισω. Αντε και κανενα "γκαααα" λεμε. Τετοια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.neraidorama.gr/com_eshop/pro ... hs/36.html

Aυτο ειναι το προσκλητηριο που θα φτιαξω!Μου παει 1,70 για 2 λογους, ο 1ος οτι η νεραιδουλα που κρεμεται εχει 0,26 επιπλεον και ο 2ος ειναι οτι η κολλητη μου εχει γραψει ενα κειμενο με θεμα τις νεραιδες ...λιγο μεγαλο και μου παει πιο ακριβα η εκτυπωση!

athinouli αυτο με το κλιμα στη δουλεια ειναι ενα θεμα!!!Εισαι στο δημοσιο εσυ?Το αφεντικο μου με εχει ζαλισει...ποτε θα ερθεις και ποτε θα ερθεις???Θελει να παει διακοπες το πουλακι μου!!!

oliax τι εχει το αγορακι σου?

Αληθεια κοριτσια απο που ειστε?Η nana ειναι λιγο μακρια....οι υπολοιπες να κανονισουμε καποια στιγμη...πριν επιστρεψοουμε στις δουλειες να πιουμε κανενα καφεδακι...τι ειπα τωρα???ΚΑΦΕΣ....ποσο μου εχει λειψει!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

εγω δεν γεννησα γεναρη του 2010 αλλα 29 δεκεμβριου 2009!!!!παραλιγο γεναρη δηλαδη... :laugh: αλλα μπηκα να καταγγειλω το σοφακι-φιρφιρικο την ολια και την πατσυ-τσελινκα οτι το παιζουν σε διπλο ταμπλο!!!!!! :P:P:P και εδω και στις μανουλες των χριστουγεννων!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ουουουουου!!!!!και μπλλλλλλλλλλλλλ!!!!!ξερετε εσεις..... :laugh: :P :laugh:

να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσια!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι Σοφάκι είμαι δασκάλα σε δημόσιο σχολείο. Εγώ είμαι από τον Ασπρόπυργο...για τον καφέ είμαι μέσα. Πλάκα θα εχει! με τα μπεμπακια για να γνωριστουν και αυτα;Παρεμπιπτοντως super το προσκλητηριο!!!! Εγώ θα ΄το κάνω σε μακρόστενο φάκελο λευκο και θα φτιάξω πεταλούδες φούξια και μωβ και θα το διακοσμησω απ'εξω. Για μπομπονιέρα δεν έχω καταλήξει ακόμα. Τον Ιούλιο έχεις πει ότι θα την βαφτίσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...ΣΚΕΨΟΥ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΤΥΠΟΥ ΠΛΩΜΑΡΙ Κ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ Κ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ

ΑTHINOYLI...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΜΑΚΡΟΣΤΕΝΟ ΜΠΕΖ ΦΑΚΕΛΟ Κ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΜΕ ΧΟΝΤΡΗ ΚΛΩΣΤΗ ΕΝΑ ΑΛΟΓΑΚΙ!

ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill ΄σου βάζω το Link για να καταλαβεις πώς λέω να τη φτιάξω. Προχώρα δεξια και θα δεις ένα προσκλητηριο με πεταλουδα στο φακελο μωβ-φουξια http://www.happyevents.gr/index.php/201 ... osklitirio. Εγώ θα τη βάλω Γλυκερία, σα τη μαμά μου. Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΟΝΟΜΑ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑ ΔΕ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΩ...ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΧΑΚΕΡ...!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ FB Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ "ΦΙΛΕΣ" ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες...τι μου κανετε???

Εμεις χθες το βραδυ ειχαμε ολη νυχτα επειχηρηση σξεπασμε-ξεσκεπασμα!!!!Οληηηηηηη νυχτα!!

athinouli κοντα ειμαστε!!Αντε να μαζευτουμε σιγα σιγα!Ασχετο εχω γαμο στα μερη σου στις 29!Το προσκλητηριο σουπερ...το εχω "μελετησει" αυτο το site!!

nanabill και εγω της πεθερας θα δωσω Αλεξανδρα.Το δευτερο δικο μου...χιχιχιχιχιχι!!Ηθελα αν εκανα αγορι να το εβγαζα Εκτορα και κοριτσι Νεφελη!

firfiriko παιρνεις και απο εκει προσφορες για νυφες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΣΟΦΙΑΚ ΟΧΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΚΕΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΦΙΛΙΚΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ?? Κ ΕΧΩ Κ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΛΑΜΠΑΔΑ...ΠΩ ΠΩ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ :S

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?? ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ , ΧΑΖΕΥΕ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!

ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΞΕΣΚΕΠΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ...ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ Κ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΒΖΖΒΖΒ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ....ΚΛΩΤΣΑΕΙ Κ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ...ΑΠΙΣΤΕ!!!Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕ Τ'ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΑ...

:laugh: ΠΟΤΕ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ???

ΕΓΩ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ...ΕΒΑΛΑ Κ ΠΟΛΛΑ...27 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ!!!

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ 20...ΑΝ ΧΑΣΩ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΕΣ-ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ Κ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ...ΑΛΛΑ ΤΠΤ...ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Απ'ότι βλέπω έχουμε πολλές θέμα με το σκέπασμα. 3 βράδια έχω να κοιμηθώ κανονικά γιατί ακούω τα πόδια της που κλοτσάνε τα σκεπάσματα. Χτες όλοι κρυώναμε αυτή τίποτα...ξεσκέπαστη!!! Firfirikos γιατί έχεις να φτιάξεις και τη λαμπάδα; Η νονά ή νονός την κάνει. Ή έχετε κάποιο έθιμο στα μέρη σας;

nanabillαυτο με το στήθος είναι θέμα...έχω φρικάρει γιατί το ένα έχει πιο πολύ γάλακαι είναι πιο μεγάλο από το άλλο. Πώς θα βάλω μαγιο;;;; :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ ΟΧΙ ΝΑΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ!!! :laugh:

Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ.

ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΝΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΑΝΕΛΑΒΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΟΛΑ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ :)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΣΚΕΠΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ Κ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΑ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΣΚΕΠΑΣΜΕΝΗ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΝΑΡΛΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου τι κανουμε?Τα μπεμπακια?Εμεις σημερα ειχαμε κοσμο...το πρωι οι δικοι μου,το απογευμα ο κουμπαρος μου με το γιο του και ενα φιλικο ζευγαρι με αποτελεσμα η κυρια να ειναι με το ματι γαριδα σχεδον ολη μερα!!Μολις κοιμηθηκε και απο οτι προβλεπω σημερα θα κανουμε dream-feeding!!!

nanabill ανοιξες τρελο θεμα με τα κιλα!Εγω πηρα 13 και μου εχουν μεινει 6.5....δεν κουμπωνει τιποτα!!!Πικρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΩ ΡΟΥΧΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ LIBERO Κ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ, ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΜΙΑ?Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑ ΒΡΑΚΑΚΙ-ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΛΔ Κ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ...pampers ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα pampers θα μας στειλουν κουπονια τωρα που θα μπουν στον 4ο!Το βαλιτσακι που μας πηραμε στο μαιευτηριο δινουν μονο για τους 4 πρωτους μηνες!!

Κοιτα δεν νομιζω να εχεις καποιο προβλημα με τα libero αν και απο οτι εχω δει δεν εχουν μεγαλη διαφορα με τα pampers!Η κοπελα που γεννησαμε μαζι και κραταμε επαφες βαζει στο μωρακι της πανες απο τα lidl και δεν εχει παθει κατι!!

Εγω δεν το εχω σκεφτει να της αλλαξω τα pampers ακομα, ασε που τωρα η μεγαλη συσκευασια εχει 15.70 λογω προσφορας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...