Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σας αρεσουν τα κερια...εχω κατι να σας πω!


Recommended Posts

...ειμαι σιγουρη οτι σε πολλες απο εσας αρεσουν τα κερια

και σιγουρα λιγο η πολυ θα αναβετε στο σπιτακι σας!

Αποφασισα να μοιραστω μαζι σας τη χαρα μου,η κολλητη μου

σε λιγες μερες ανοιγει το πρωτο καταστημα -εργαστηρι με οικολογικα κερια

απο σογια,δεν περιεχουν παραφινη,τοξικα και ποσα αλλα που δεν

γνωριζουμε.Φυσικα ειναι καταλληλα και για τα παιδακια μας.

:kiss: Σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να θεωρησετε οτι κανω διαφημηση

δεν θα αναφερω διευθυνση,ονομα ..τιποτα.εαν καποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ

εγω σας το γραφω οπως κανουμε ολες για οτι μας φαινεται χρησιμο,

οικολογικο και ενδιαφερον.

με εκτιμηση Μαρια(purple) :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω και Γω!!!καλε βαλε το site δεν κανεις διαφημιση αφου ολες ενδιαφερομαστε!!!!!!θα ασχοληθω με κερια εδω στην πολη και θελω να παρω ιδεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ πες το site κανονικά. Όλες ενδιαφερόμαστε! Και εγώ από εδώ βρήκα το κατάστημα που πήρα τα έπιπλά μου! Βοηθιόμαστε έτσι. Στο κάτω κάτω είναι θετική διαφήμιση. Δεν διαφημίζεις και ναρκωτικά :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω να σου πω, πως ολλα τα σαιτ που βαζουμε για πληροφορειες ετσι κι αυτο καλυστα θα μπορουσες να το βαλεις.

Ειναι κριμα να μην υπαρχει.

Εμεις παντος δεν το παιρνουμε σαν διαφημηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

καλές δουλείες στην κοπέλα κ από μένα!

ΗarAbel το nick σου μου θυμίζει το Άνναμπελ (στάσου μύγδαλα)

:laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,

ΛΙΓΗ ΚΑΛΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΝΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ! :)

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ,Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ (ΝΑΤΑΛΙ)ΜΟΥ ΕΙΠΕ

ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ MAMMYLAND!!!ΟΠΟΤΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ

ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑΤΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ :woohoo:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Είδαμε τον σάκο που έχει μεγαλώσει πολύ και τον λεκιθικο ασκό. Εμβρυϊκά στοιχεία δεν είδαμε και καρδούλα, όσο και αν προσπαθήσαμε, δεν ακούσαμε.  Βέβαια δεν απογοητεύτηκα γιατί ξέρω πως είναι πολύ νωρίς ακόμα ( 5w 3d).  Μας είπε πως για τις εβδομάδες μας είμαστε πολύ καλά και πως θα ακούσουμε καρδούλα την άλλη εβδομάδα. Αυτααα
    • Θα τα καταφέρετε γλυκιά μου, έχετε ήδη μια εγκυμοσύνη στο ιστορικό σας που αν θυμάμαι σωστά ήρθε σχετικά εύκολα. Θα ξαναγίνει το θαύμα όσο κι αν φαίνεται μακρινό τώρα. Στο λέω εγώ που η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθε με τη μία με μετρημένες 3 επαφές σε ό,τι να ναι μέρες γιατί δεν είχα ιδέα από γόνιμες κτλ όταν ξεκίνησα. Κι όταν λοιπόν ξανα ξεκινήσαμε τον Ιούλιο του 2023 πίστευα ότι θα έρθει εξίσου εύκολα. Δεν ήρθε όσο άμεσα όσο και την πρώτη φορά, αλλά πιστεύω πως όταν ήρθε τότε ήταν πραγματικά έτοιμο και το σώμα μου. Απ τον Ιούλιο μέχρι το Δεκέμβρη πέρυσι ο κύκλος μου είχε γίνει από 30-33 μέρες 26-27, η περίοδος μου άλλαξε τόσο πολύ, λες και ξαναγεννήθηκα ένα πράγμα. Από το Φλεβάρη και μετά νιώθω ότι επανήλθε το σώμα μου σε μια κανονικότητα, όχι όπως ήταν προ εκείνης της εγκυμοσύνης αλλά ήρθε σε μια αρμονία. Και τότε ήταν που ξαναέμεινα έγκυος. 1 χρόνο ακριβώς μετά την αποβολή. Καταλαβαίνω ότι ένας χρόνος σου ακούγεται τώρα ένας αιώνας, αλλά είναι η πραγματικότητα κάποιες φορές. Άλλες περιπτώσεις πετυχαίνουν άμεσα, όπως η @Elk, αλλες πιο μετά, ποτέ δε θα ξέρουμε το γιατί και το πώς. Το πιο σημαντικό είναι να μην αφήσετε αυτό το θέμα της σύλληψης να σας καταβάλει εσένα και το σύντροφό σου. Προσπαθείστε να εστιάσετε στους εαυτούς σας, κάντε βόλτες, εκδρομές ό,τι μπορείτε, να χαίρεστε αυτό που έχετε ήδη, ο ένας τον άλλο. Η αναμονή είναι ψυχοφθόρα αλλά ζήστε το παρόν - είστε μαζί, ε΄ιστε αγαπημένοι κι υγιείς. Αυτό ❤️
    • Κορίτσια δεν σας κρύβω,  εχθές το αγόρι μου την ώρα που με είχε αγκαλιά μου λέει λες να τα καταφέρουμε; και κείνος το σκέφτεται αρκετά,  τώρα θέλει να μιλήσουμε με κάποιο ανδρολογο μήπως υπάρχει σε εκείνον κάποιο θέμα,  έχει φοβηθεί κι εκείνος 
    • https://www.lifo.gr/various/blastokyttara-mythoi-kai-alitheies Βρήκα αυτό αλλά είναι του 2008 το άρθρο! Κι εγώ προς όχι τείνω!
    • @Barbiee Νομίζω είναι για λευχαιμία κορίτσια, για τέτοιες ασθένειες αλλά επισης νομίζω πάλι πως αυτά διατηρούνται για μερικα χρόνια (πχ 5 χρόνια ) μετά είναι άχρηστα δεν ξέρω κιολας αν τα λεφτά αυτά τα 1000-1500 καλύπτουν την φύλαξη πχ και για τα 5 χρόνια  ή θα πρέπει να ξανά πληρώσεις 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...