Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Δεκεμβρη 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sas koritsia!! Ti kanete?

Theano, kouragio.. Ki ego ta idia eixa idiaitera tin proigoumeni evdomada.. :o(

Rozi, sygxaritiria kai kala apotelesmata stin auxeniki sou!!

Natali, xairomai pou eiste kala. Ki emeis kala. To sk mas ekane super kairo, me ntala ilio kai 28 vathmous thermokrasia. Olo exo eimaste. Molis psisame kai kati mprizololoukanikakia sto bbq kai "xtypisame". Xoris patates, mono salata parakalo. Mi gourouniaso kai teleiws.. :laugh: :laugh: :laugh:

Ego avrio ginomai 10 evdomadon!! Kai Paraskevi exo giatro stin Athina!! Perimeno pos kai pos!!

Filia se oles xxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Μπράβο Ροζι.Με το καλο η αυχενική!!!!

Ρε Ναταλι με 3 παιδια και προλαβαινεις να κανεις και σεξ;;;

Εύγε!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Νίκα θα ερθετε Ελλάδα;;;;

Θεανώ μια απο τα ιδια και εγω.Υπομονη.

Το κακο ειναι οτι για να σταματησουν κάπως οι αναγουλες πλακωνομαι στο ψωμοτυρι και εχω γίνει σαν μπάλα. :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeraaaaa!!

Panagiota, esy me to psomotyri, ego me ta tyropitakia... Fovamai na zygisto kai den exo kleisei akoma to proto trimino.. :S:S:S Nai, erxomaste Ellada methavrio!!!!! Gia 4 meroules mono, alla ap'to olotela... Meta kalokairaki gia 1,5 mina!!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου το βραδυ που κοιμουνται μια χαρα προλαβαινω χαχα..

αχ μπραβο νικα μου ολα καλα να ναι την παρασκευη..καλο ταξιδι να εχεις..

Δεν εχω κατι το καινουργιο ολα καλα..ξεκουραζομαι ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ..αλλα φυσικα δεν παυουν οι αγκαλιες και με τα 3..

οι υπολοιπες που ειστε καλε?τι κανετε?

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που χαθηκατε?

εμενα εχει ερθει η αδερφη μου που ειναι 7 μηνων εγκυος και με εχει βγαλει απο το κρεβατι μου..ειμαι εξω φρενων λιγο γενικα αλλα τελως παντων προσπαθω..

ποναει η πλατη μου και εχω πολλα νευρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα. Δεν υπάρχει κάτι νεότερο να αναφέρω, οι πολλές αναγούλες υποχώρησαν, αλλά η κοιλιά δε λέει να μεγαλώσει..Επόμενη εξέταση 22 Ιουνίου. Μέχρι τότε είδωμεν..Καλή συνέχεια σε όλες!

dev335prs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μενα...

Τις τελευταιες μερες ειχαμε ενα θεμα με τη συνδεση οποτε δεν ηταν δυνατο να μπω να μαθω νεα σας...

Νικα με το καλο να ερθετε (απο που αν επιτρεπετε; )

Παναγιωτα τι να πω για το φαγητο;;;;Ασε καλυτερα...δε λεω τιποτα γιατι θα εκτεθω ανεπανορθωτα!

Ναταλι θαυμαζω το κουραγιο και την μονιμα καλη σου διαθεση! Μπραβο σου! Εγω με 3 και μισο παιδια θα ειχα κλεισει θεση στο Δαφνι!

Ασχετο...εκλεισα ραντεβου για αυχενικη 15/6.

Αντε να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας.

Χαιρομαι που ειστε καλα!!!!!

Εγω γιατρο εχω 10/06 οποτε μεχρι τοτε υπομονη.

Αυχενικη μαλλον μεσα Ιουνιου με βλέπω.Θα μου πει και ο γιατρος.

Ρε Ναταλι και εσυ εγκυουλα εισαι!!!!Γιατι σε εβγαλε απο το κρεβατακι σου;;;;

Την Τριτη 01/06 τελειωνει η αδεια ανατροφης και επιστρεφω στη δουλειά. :S:S:S:S

Για 1 μηνα μιας και μετα κλεινουν τα σχολεια.

Ευτυχως δε θα εχει μαθηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Την Τριτη 01/06 τελειωνει η αδεια ανατροφης και επιστρεφω στη δουλειά. :S:S:S:S

Για 1 μηνα μιας και μετα κλεινουν τα σχολεια.

Ευτυχως δε θα εχει μαθηματα.

Παναγιωτα "τολμω" να πω οτι δε σε ζηλευω καθολου... :P

Εγω περισυ επεστρεψα σχολειο 10 Ιουνιου. Οχι οτι κουραστικα (μονο 20 μερες ηταν αλλωστε κι αυτες μισες) αλλα ενιωθα λιγο περιεργα, σαν ψαρι εξω απο το νερο!

Ασε που επαιρνα 10 φορες τηλ τη μαμα κ την πεθερα να δω τι κανει η μικρη!

Εσυ σε ποια περιοχη εισαι διορισμενη;

Τον μικρουλη ποιος θα τον κραταει;

Καλο κουραγιο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Με θελετε στην παρεα σας? Ανηκω κι εγω σε αυτο το γκρουπ. Ο γιατρος μου εδωσε ΠΗΤ 21 Δεκεμβριου. Στις 11 Ιουνιου εχω ραντεβου για αυχενικη. Πολλα φιλια σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Jada με το καλο το μωρακι σου..

κοριτσια [θεανω και παναγιωτα] αν επιτρεπεται, δασκαλες σε δημοτικο ειστε?

παναγιωτα μου ειναι μεγαλη ιστορια με την αδερφη μου ειμαστε εττεροθαλης και γενικα δεν εχουμε και τις καλυτερες σχεσεις ε και..τελως παντων..εχω πολλα νευρα μαζι της..

εβγαλα φωτογραφια και την "εξαλη" κοιλιτσα μου χαχαχα..θα σας την βαλωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πολυ ωραιες οι κοιλιτσες σας..εμενα ομως γιατι δεν ξεχωριζει???λες κ δεν ειμαι εγκυος ειναι..εχω αρχισει κ ανησυχω...την δευτερα εχω αυχενικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!!!! Eimai Ellada, ti siginisi. Theano, menoume Londino. Kata ta alla eimaste kala. Natali, ti koilitsa omorfi einai auti? Ki emena exei fouskosei arketa. Katerina kai Asteria, min agxoneste. Kai mia fili mou argise na kanei koilia. Na fantasteite itan ston 5o mina sto gamo tis kai forouse kollito nyfiko. Oute pou tis fainotane. Einai thema somatos. Ego avrio exo giatro, opote tha sas po nea. Na pane ola kala Panagitsa mou!! Jada kalws mas irthes!! Filia se ola ta koritsia! xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η λίστα μας μεγαλώνει

katerinatel --> 02/12

asterias --> 09/12

marinax --> 11/12

αγαπακι83-->15/12

mariareti --> 15/12

natali.str --> 19/12

nika --> 20/12

kbotzo --> 21/12

Jada --> 21/12

theano --> 22/12

Demi80 --> 22/12

zwoula_ --> 25/12

maraki82 --> 27/12

papa.s --> 27/12

panayiota --> 29/12

irva9 --> 30/12

margaritalim ???

Καλημερα κοριτσια.Προσθεσα και τη Jada .Με το καλό. :)

Νίκα Λονδινο ε;;;Καλα είναι;;;

Ναταλι ειμαι καθηγητρια Πληροφορικης (ΠΕ19) σε σχολεια 2/θμιας.

Δεν εχω οργανικη θεση καπου και ειμαι ειτε σε Γυμνασιο ειτε σε Λύκειο ειτε σε ΕΠΑΛ.

Η κοιλιτσα σου ειναι φοβερή!!!!!!

Θεανω στη Γ΄ Αθηνας είμαι.Εσύ;;;;

Αστεριας καλε μην αγχωνεσαι!!!!Εγω στη πρωτη εγκυμοσυνη μετα το Β επιπεδου πήγα και πήρα ειδικα ρουχα.Και αντι να το εκμεταλλευτω καθομουνα και ετρωγα και πηρα 17 κιλα.Ενω αν προσεχα ουτε 10 δε θα επαιρνα.Να χαιρεσαι που εισαι χωρις κοιλίτσα ακομη!!!!!Και να προσεχεις τα κιλά.

Εγω τώρα προβλεπω να γινομαι σα φαλαινα. :S:S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα..

αστεριαα οοκ μην ανχωνεσαι..χεχε..θα φουσκωσεις και εσυ..

Νικα καλως μας ηρθατε..καλα να περασετε και εδω..ποσο θα μεινετε?

τα χαιρετισματα μου σε ολα τα κοριτσια..

σημερα μια χαρα ειμαι.. μεχρι στιγμης..

και η πλατη μου συνεχιζει να με ποναει..μα τι στο καλο να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα...

Νικα καλως ηρθες! :)

Αστεριας μην στεναχωριεσαι και εγω καθολου δεν φαινομαι ακομα...

Στο πρωτο μου παιδι φουσκωσα με τα τον 6ο. Σ'αυτο οπως λεει κ η Παναγιωτα δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα... :blush:

Παναγιωτα εγω ειμαι Φιλολογος στη Γ' Κοζανης (προσωρινη τοποθετηση) αλλα φετος εχω αποσπαση σε σχολειο του νομου μου (Λαρισα).

Ναταλακι ολα καλα; Υπομονη...θα περασει και η πλατη σιγα σιγα.

Ρε κοριτσια τι πραγμα ειναι κ αυτο ολη μα ολη τη μερα νυσταζω απιστευτα! Κοιμαμαι, ξυπναω και παλι νυσταζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια καλησπερα σας..

ελποιζω ολες να ειστε καλα..

σημερα 11 βδομαδων γιναμεε..χαχα τι χαρααα..

θεανω μου εγω να σου πω την αληθεια εχω αρκετη υπερενταση..

θα μετακομισουμε στο καινουργιο μας σπιτι σε 2 βδομαδες και αυριο παμε για επιπλα και τετοια..οποτε μας περιμενει λιγη κουραση..

Λοιπον τα φιλια μου σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Sas grafo apo Londino meria. Gyrisame xthes. Ta kala den kratane poly.. :( Den peirazei se 1,5 mina pali.. :cheer:

Loipon, piga sto giatro mou tin Paraskevi. Ola kala mou eipe, eidame to moraki, akousame kai kardoula. Eniosa tetoia anakoufisi giati stous proigoumenous dyo yperixous pou ekana, eidame to moro, alla den exigisan kai tipota. Pagokolones edo oi giatroi. Telospanton. To Savvato piga kai ekana kai tis exetaseis progennitikou. Na rotiso kati? Emena kai stin proigoumeni egymosini, o giatros mou evale kai kalliergeia kolpikou ygrou gia diafores arrosties. Esas sas tis valane autes tis exetaseis? Mou elege mia fili mou oti einai ypervoli kai den xreiazontai. Mou eipe oti o giatros tis tis evale poly liges na kanei logo oti einai i deyteri egymosini. Vevaia ton Iounio ekleina 1 xrono apo to teleutaio test PAP. Auta.

Mias kai milame gia kila...pira idi 2... :unsure: Apo simera to ravo. Toulaxiston tha kopso to psomi (efera kritharenia paximadakia apo Ellada) kai sta endiamesa geumata tha troo frouta.

Filakia se oles :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεανο μου δεν εχουν βγει αυτα που εχεις γραψει.. :/

Νικα δεν πειραζει θα ξαναερθετεε μωρε συντομα..

εμεις παραγγειλαμε σημερα επιπλα για σαλονι ακι κρεβατοκαμαρα πηρα κατι για τα μπανια και μας λειπει η τραπεζαρια..

ειχαμε παει στο ΙΚΕΑ ..πολυ κουραση ρε κοριτσιαα περα δωθεε :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν οι εγκυούλες μου? Ελπίζω να ειστε όλες καλα!!!Εμείς φτάνουμε αισίως στη 12η εβδομαδα και την Τετάρτη πάμε για αυχενική διαφάνεια!Εχω πολύ αγωνία να δω το μωράκι μας... Να ρωτήσω κάτι παρεπιπτόντως? Έχει καμία πονάκια χαμηλα? Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό... Μου είπανε πως είναι επειδή αλλάζω μήνα, ισχύει κάτι τέτοιο?? Αυτα όσο για κιλά 1 και με το ζόρι μέχρι στιγμής.....

Αυτά από μένα

Σας φιλώ όλες γλυκά

<div>http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/FF33CC/Το%20μωράκι%20μας!!!!/12/15/2010.png</a>

<a"]Make a pregnancy ticker</div>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου εγω σημερα εχω πονακια χαμηλα αν και με ειχαν αφησει για καμποσο καιροο αλλα μαλλον απο την κουραση ειναι..

αληθεια το πρωτο σου παιδακι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...