Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Δεκεμβρη 2010


Recommended Posts

Κοριτσακια καλησπερα..

ειμαστε ολες καλα?

Θεανο μου περαστικα στην μικρουλα σου!ευχομαι να ειναι καλα σημερα..

παναγιωτα γιατι κουραζεσαι καλο μ?λο δουλιες κανεις?

μαργαριτα ολα καλα θα πανε θα το δεις..μην ανησυχεις..

εγω σημερα πηγα το πρωι σουπερ μαρκετ..συναντησα και μια φιλη μου εγκυουλα και ειπαμε να παμε για καφεδακ το απογευμα..

οποτε οπως καταλαβατε εχουμε εξοδο ..χαχα

αυτα τα νεα μου..

Αντεεεε ποτε θα αρχοσουμε να φουσκωνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλεναδες μου..πως ειστε??εγω τωρα μετρω ωρες ως αυριο το μεσημερι που εχω γιατρο..μακαρι αυριο να εχω να σας πω ευχαριστες εξελιξεις... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.

Αχ τι τραβαω κι εγω και η Κατερινουλα μου (γιατι μια παιδευεται αυτη και δυο εγω!)

Αφου χαζοηρεμησαμε απο τον πυρετο, μας βρηκε μια μινι διαρροια και στο καπακι στοματιτιδα! Το καημενο εχει δυο μερες που ζει με λιγο νερο και ακομη πιο λιγο γαλα!

Μεσα σ' ολα λειπει και η παιδιατρος μας στο εξωτερικο και πηγαμε σε μια αλλη που δε γεμισε καθολου το ματι του αντρα μου και καθε τρεις και λιγο με ρωταει ποτε θα επιστρεψει η δικη μας...Που να ξερω κι εγω???

Ας αλλαξω θεμα...τι κανουν τα μεγαλα παιδακια σας; τα μωρακια στις κοιλιτσες ολα καλα;

Παναγιωτα ασ΄τα...και εγω ειμαι ολη μερα ενα πτωμα...περιμενω πως και πως να τελειωσουν και οι εξετασεις για να χαλαρωσω λιγο.

Μαργαριτα κι εγω δυο σακους ειχα στην αρχη και τελικα το ενα δεν αναπτυχθηκε αλλα το αλλο ειναι μια χαρα.

Βρε Ναταλι ηθελα να ηξερα πως τα φερνεις βολτα με τρια μωρα και προλαβαινεις και πινεις και καφε!!!Ζηλευω... :blush:

Αστεριας περιμενουμε νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια.. :)

ολες καλα βλεπω ειμαστε..

Θεανω μου περαστικουλια σας..θα περασει και αυτο..

οσο για το αν προλαβαινω..χαχα..απλα τα κρατησε λιγο η μαμα μου..

που λετε πηγα την Δευτερα χαρηκα πολυ γιατι ειχα πολυ και..ρο να την δω την Ελευθεριτσα μου..ειχε και μια κοιλιτσαααα πολυ γλυκουλα :P:P

σε 1 βδομαδα μπαινει στον 9ο και εχει ανχωθει ΚΑΙ αυτη :laugh:

τελως παντων μην σας τα πολυ λεω περασα πολυ καλα ξεφυγα λιγο..

Εχει πριστει και η κοιλια μ..

αυτα απο μενα..

Τα φιλια μου.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Ti kanete? Exo ki ego arrosto to antraki mou, tis teleutaies dyo meres. Oxi tipota sovaro, ligo pyreto se syndyasmo me myxes, pou parolo pou tou vazo oro tis katapinei kai exei xekinisei vixas, flemata kai katalavainete. Einai kai ligaki paraponiaris..

Ego niotho synexeia kommatia, mia pou me xypnaei o mikros 2-3 fores kathe vrady, mia pou sikonomai me ton antra mou kathe proi stis 6:30 (nai, eimai mazoxa), einai kai oi ormones mou geia sas kai niotho retali.

Margarita, prospathise na xalaroseis. Ta symptomata erxontai kai fevgoun. Emena mono to thema tou stithous me exei stresarei apisteyta kai olo to piano na do an ponaei. Elpizo na to xeperaso molis kleiso to 1o trimino, prota o Theos Panagitsa mou!!

Theano, perastika sas kai pali.

Natali, tyxeroula. Na'mouna ki ego Athina, na epina ena kafedaki sti liakada.. Ax, vax!!

Asteria, pos pige sto giatro?

Filakia xx :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας.

Ήρθα κι εγώ εδω λοιπόν όπως μου προτείνατε απο το άλλο ποστ (Μανούλες τον Δεκέμβριο 2010).

Νάταλι μιας και είδα οτί εσύ ενημερώνεις την λίστα βάλε κι εμένα

ΠΗΤ 27/12.

Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες. Σήμερα πήγαμε για αυχενική, όλα καλά ευτυχώς, δεν είδαμε φύλο ακόμα. Επόμενη επίσκεψη σε 1 μήνα. Καλή συνέχεια σε όλες!

bg1105638.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

koριτσια ολα καλα κ με εμενα..το μωρακι μια χαρα..τελος του μηνα θα κανω την χοριακη κ αν δεν προκειψει κατι εκτακτο μετα απο ενα μηνα απο την αυχενικη θα με δει ο γιατρος μου..αντε να δουμε ποτε θα περασει ο καιρος..φιλακια σε ολες
μπραβο κοριτσακι μου πολυ χαιρομαι...ολα θα πανε καλα...αχ!!!!!!!!!!!!!!!τι ομορφα νεα ειναι αυτα....να μην εχεις αγχος και να ευχαριστηθεις την εγκυμοσυνη σου :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεα λιστα με σειρα ΠΗΤ :)

water --> 22/11

katerinatel --> 02/12

marinax --> 11/12

αγαπακι83-->15/12

mariareti --> 15/12

natali.str --> 19/12

nika --> 20/12

kbotzo --> 21/12

theano --> 22/12

Demi80 --> 22/12

zwoula_ --> 25/12

maraki82 --> 27/12

papa.s --> 27/12

panayiota --> 29/12

irva9 --> 30/12

margaritalim

asterias

rozi

Δε βρηκα την Πητ απο τα τρια κοριτσια.αν θελουν ας τη βαλουν μονες τους ή ας τη γραψουν.

Φιλακια σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,ουτε που εχω ρωτησει τον γιατρο για πιτ γιατι ειναι το μονο που δεν σκεφτομαι αυτη την στιγμη λογο του ιστορικου μου παρα μονο να πανε ολα καλα..ωαση περιοδου ομως ειμαι γυρω στης 10 δεκεμβριου..δλδ 9/12/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

koριτσια ολα καλα κ με εμενα..το μωρακι μια χαρα..τελος του μηνα θα κανω την αυχενικη κ αν δεν προκειψει κατι εκτακτο μετα απο ενα μηνα απο την αυχενικη θα με δει ο γιατρος μου..αντε να δουμε ποτε θα περασει ο καιρος..φιλακια σε ολες
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

Μεσημεριαζει βεβαια αλλα δεν πειραζει..

Περαστικα νικα στο αντρακι σου..

παπα.σ καλως μας ηρθες σε εβαλε η παναγιωτα στην λιστουλα μας..

Ντεμι καλως μας βρηκες και εσυ..

Κοριτσακια οι υπολοιπες τι κανετε?

Εγω σημερα ειμαι μια χαρα..αλλα ρε παιδι μου τι ειναι αυτο με τις ιωσεις τωρα τελευταια η μικρη μου αρχισε βηχα ελπιζω να μην ειναι τιποτα..και να μην μου κολλησει και τα αγορια..

αυτα απο εμενα..

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

water --> 22/11

katerinatel --> 02/12

asterias --> 09/12

marinax --> 11/12

αγαπακι83-->15/12

mariareti --> 15/12

natali.str --> 19/12

nika --> 20/12

kbotzo --> 21/12

theano --> 22/12

Demi80 --> 22/12

zwoula_ --> 25/12

maraki82 --> 27/12

papa.s --> 27/12

panayiota --> 29/12

irva9 --> 30/12

margaritalim ???

rozi ???

asterias ολα θα πανε τελεια :):)

Σε εβαλα στη λιστα με Πητ για γούρι. :kiss:

Κοριτσια φιλακια.Εγω εχω πολλες ζαλαδες και πονοκεφαλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω!πω! κι εγω εχω κατι ζαλαδες που λεω οτι θα πεσω κατω...ακομα και στο κρεβατι που ειμαι ζαλιζομαι λες και ειμαι σε καραβι!! πώς το αντιμετωπιζουμε αυτο;τωρα που σας γραφω,σηκωθηκα εφαγα μια ντοματα γεμιστη....και δυο μπισκοτα !! δε παω καλα!!!αντε την Τριτη θα κανω αυχενικη...φοβαμαι γιατι ειμαι 38 χρονων..μακαρι ολα να πανε καλα!! την Κυριακη θα με παει ο Μανος στο μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου,να αναψω ενα κερακι και να προσευχηθω για καλα αποτελεσματα..το εχω πολυ αναγκη!! φιλια κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα σταματησα οι ζαλαδες και αυτα και ελπιζω να μην ξανα ερθουν..οπεραστικα σας κοριτσακια ευχομαι και σε εσας να υποχωρησουν γρηγορα..

εφτιαξε η μαμα μου παστα φλορα και την τσακιζω εφαγα και φραουλες πριν..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia!!

Kali epityxia Marina. Anapse ena keraki kai gia mas, na mas pane ola kala.

H alitheia einai oti exo poly liges zalades, alla xekinisan nauties, oxi aparaitita proines... Fysika auto den me ptoei ap'to na troo... Molis evgala kati tyropitakia apo to fourno kai "xtypisa" ena, dyo, tria...(de synexizo...ntrepomai). :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nika έγραψε:

Kalispera koritsia!!

Kali epityxia Marina. Anapse ena keraki kai gia mas, na mas pane ola kala.

H alitheia einai oti exo poly liges zalades, alla xekinisan nauties, oxi aparaitita proines... Fysika auto den me ptoei ap'to na troo... Molis evgala kati tyropitakia apo to fourno kai "xtypisa" ena, dyo, tria...(de synexizo...ntrepomai). :blush:

Nika!!φαε και για μενα!!!!το τυρι ειναι κατι που δεν το αντεχω και φαντασου οτι πριν μεινω εγκυος μπορει να ετρωγα μισο κιλο φετα στο πι και φι...

θα αναψω κι ενα κερακι για ολα τα κοριτσια του mammy,μαμαδες,εγκυες,κοπελες που προσπαθουν,κοπελες που ευχονται να μη τους ερθει η ακατανομαστη..

φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ..ΟΠΩς Κ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΚΟΠΕΛΕς ΕΥΧΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΝΑΥΤΙΕΣ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΥΤΡΟΓΚΕΣΤΑΝ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια χθες ειχαμε παει σε μια γιορτη αλλα ηταν και τα μικρα μαζι και γυρισαμε κατα τις 10 σπιτι..

και εγω ρε παιδιαα τρωω..

πφφ θα γινω τεραστια.. :/

τελως παντων εκανα ΣΕΞ..χαχα

αυτα τα νεα μου εσεις? τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...

Τι κανετε σημερα?

Ρε κοριτσια μ' εχει διαλύσει αυτη η αναγουλα καθε μα καθε απογευμα...σερνομαι...

Το μεσημερι πηγαμε με παρεα για τσιπουρα οποτε μετα τα χαζοκαλαμαρακια ειμαι ακομη χειροτερα σημερα... :blink:

Οσο για τα κιλα...στην πρωτη μου εγκυμοσυνη πηρα 10-11 κιλα, σ'αυτη το βλεπω να τα διπλασιαζω :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 12+5!ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ....ΚΑΙ ΠΗΤ 29/11 ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ....ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ Κ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi μπραβο χαιρομαι πολυ που ειδατε το νινακι..

Να ερχεσαι να μας λες τα νεα σου και εσυ..

Θεανω μου θα περασουν ολα αυτα υπομονη..

εμεις ειμαστε πολυ καλα..δωξα το Θεο..

ηθελα και κατι να ρωτησω αλλα το ξεχασα..τελως παντων οταν το θυμηθω θα το πω..

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...