Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Δεκεμβρη 2010


Recommended Posts

Kalimera koritsia!!! Ti kanete? Panagiota, kali epityxia simera sto giatro. Kalws irthes Mariareti. Ego simera kouvalisa kati sakkoules apo to super-market kai meta evriza ton eauto mou giati kourastika. Kathe fora pao na agoraso ena pragma kai kataligo toulaxiston me deka, apo ti laimargia kai ti ligoura mou. Grrrr. xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα σε μαλωσωω..

βρε αστο καλυτερα μην κουβαλας τπτ..τελοως παντων τελευταια φορα που το εκανες promise?..

Aχ κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη θα κλεισουμε τελικα το σπιτι..και επειτελους θα μετακομισουμε εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα κι απο μενα!!

την περασμενη Τριτη ακουσαμε την καρδουλα του και αυτο ηταν το αποκορυφωμα συναισθηματων!!

για τον γιατρο ηταν η εναρξη για να αρχισω τις απαραιτητες εξετασεις:πακετο εγκυμοσυνης,οποτε σημερα το πρωι πηγαμε στο ΙΑΣΩ κι εκανα γενικες αιματος,ουρων και δυο εξετασεις κολπικες..

στις 25/5 θα παω για την αυχενικη και για το Papp-a...μακαρι ολα να πανε καλα!!

δεν παω στο γραφειο,μεχρι να κλεισω το α' τριμηνο ο γιατρος θελει να ειμαι σπιτι..οπως ειπε χαρακτηριστικα θελει ο πλακουντας να κανει απο μονος του την δουλεια του!!

πολυ βαρεμαρα κοριτσια!! δεν την παλευω!!η αηδια στο στομαχι συνεχιζεται για τα καλα παντως!!!

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΛΟΓΩ ΓΑΛΑΚΤΟΡΟΙΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΠΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 6 ΜΗΝΕΣ.....ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΜΜΕΤΟΥΣ Κ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ....ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Μ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΧΕΔΟΝ 13 ΜΗΝΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ 73700.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ?ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ!!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ :cheer: ΠΗΤ ΕΧΩ 30/12/2010. ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πο πο αφηξεις που εχουμε σημερα..

καλε τη μερα και η σημερινη..πολυ χαιρομαι..

καλως ηρθατε κοριτσακια ροζι και ιρβα στην παρεουλα μας..

με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας..

ειμαι η Ναταλι και περιμενω το 4ο στις 19/12..

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

water --> 22/11

katerinatel --> 02/12

marinax --> 11/12

αγαπακι83-->15/12

natali.str --> 19/12

nika --> 20/12

kbotzo --> 21/12

theano --> 22/12

zwoula_ --> 25/12

asterias

maraki82 --> 27/12

panayiota --> 29/12

margaritalim

mariareti --> 15/12

rozi

irva9 --> 30/12

αυτη ειναι η λιστουλα μας..

ανανεωμενη ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia!! Kalosorisate Rozi kai Irva9!! Me to kalo.

Natali, kaloriziko to kainourio sas spiti!! Sou yposxomai pos den tha xanasikoso tipota. To eipa kai ston antra mou kai m'evrise. Afou meta apo tis typseis xaplosa gia 2h toulaxiston.

Marinax, ypomoni kai kala apotelesmata stis exetaseis sou. Oute ego exo kanei kamia exetasi akoma..Exo rantevou me to giatro mou stin Athina stis 28/5, opote tote tha tis kano. Mou eipe i maia pos den yparxei provlima. An epitrepetai, poso sou stoixisan giati ki ego sto Lito skeftomai na tis kano gia eykolia, kai pisteuo oi times pano kato idies tha einai.

Sas filo xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nika έγραψε:

Kalispera koritsia!! Kalosorisate Rozi kai Irva9!! Me to kalo.

Natali, kaloriziko to kainourio sas spiti!! Sou yposxomai pos den tha xanasikoso tipota. To eipa kai ston antra mou kai m'evrise. Afou meta apo tis typseis xaplosa gia 2h toulaxiston.

Marinax, ypomoni kai kala apotelesmata stis exetaseis sou. Oute ego exo kanei kamia exetasi akoma..Exo rantevou me to giatro mou stin Athina stis 28/5, opote tote tha tis kano. Mou eipe i maia pos den yparxei provlima. An epitrepetai, poso sou stoixisan giati ki ego sto Lito skeftomai na tis kano gia eykolia, kai pisteuo oi times pano kato idies tha einai.

Sas filo xx

nika,οι εξετασεις που εκανα στοιχισαν 225€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Γεια σου παναγιωτα μ..

καλημερα τι κανει ο νικολακης?

Εσυ ολα καλα?

καλη επιτυχια σημερα στον γιατρο..

Καλημερα κοριτσια !!!!

Ναταλι μου, μη με παρεξηγησεις που γραφω ετεροχρονισμενα.

Γραφω μονο οταν κοιμαται ο νικολας γιατι οταν ειναι ξυπνιος δε με αφηνει να σταυρωσω λέξη.

Καλοριζικο και το νεο σας σπίτι!!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας.

Ολα καλα με το γιατρο.Σχεδον 1 cm ειναι το μωρό.

Νικα μου,μη σηκωνεις και πολλα βάρη ε; :)

Καλωσοριζω και εγω τα νεα κοριτσια και με το καλο ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ :laugh: !!!

140 ΧΤΥΠΟΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΝΟΣ ΕΚΑΤΟΣΤΟΥ!ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝΕ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΩΣ ΝΑ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ 2011.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΗΤ 1/1/2011!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....ΚΙ ΟΣΟ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΣΟΥΠ ΓΕΜΙΣΕ ΠΑΛΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ...ΧΕΧΕ.ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες to be!

Από τα μωράκια Ιουλίου 2010 "πετάχτηκα" να δώσω ευχές!

Καλή εγκυμοσύνη να έχετε, με το καλό τα μωράκια σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!! Ti kanete?

Panayiota kai Irva bravo!!

Rozi kai Margaritalim perimenoume nea sas!!!

S'euxaristoume poly HaraAbel!! Ki esy me to kalo, m'ena gero moraki!! Konteveis vlepo. M'ena pono!!! Exeis agoraki i koritsaki?

Natali pou xathikes esy?

Filakia polla xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Καιρο εχουμε να τα πουμε, αλλα λιγο η μικρη, λιγο η δουλεια που να μεινει χρονος...Ευτυχως απο προχθες τελειωσαν τα σχολεια (αρχιζουν βεβαια οι εξετασεις) αλλα οπως και να 'χει θα λασκαρουν λιγο τα πραγματα.

Να καλωσορισω κι εγω με τη σειρα μου τις καινουργιες μελλουσες μαμαδες και να ευχηθω καλη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Καλησπέρα μανουλίτσες to be!

Από τα μωράκια Ιουλίου 2010 "πετάχτηκα" να δώσω ευχές!

Καλή εγκυμοσύνη να έχετε, με το καλό τα μωράκια σας! :kiss:

Ευχαριστούμε συνεγκυούλα!!!!!

Και εσυ με το καλό!!!Κοντευεις ε;;;

Μαργαριτα ναι!!!Ακουσαμε!!!Με το καλο ο υπερηχος σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι να σκασω σημερα...

Η μικρη μου απο χθες το βραδυ εχει πυρετο! :(

Παντα Σ/Κ θα μας βρει η ιωση...παρατηρημενο...

...και αυτο το παιδι δεν "ξερει" να κανει ενα φυσιολογικο πυρετο...μονο 39,5-40!

Η καημενη τωρα πηρε αντιπυρετικο και κοιμαται. Μας βλεπω τη Δευτερα για την παιδιατρο. Καιρο ειχαμε να παμε να τη δουμε... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλή εβδομάδα.

Ευχομαι να ειστε καλά!!!!

Θεανώ περαστικά σας!!!!

Μαργαριτα εχουμε κανα νέο;;;;;;

Ναταλι μην κουραζεσαι παρα πολυ.Οσο μπορεις με 3 παιδια.

Εμεις καλα ειμαστε.Απλώς νιώθω απιστευτη κούραση.

Φιλακια σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se oles sas kai kali evdomada! Piya to Savvato sto yiatro mou. Mou eipe oti akomi na kleisw 6 vdomades, den xerw, alla egw eixa tin entipwsi oti ekleisa tis 6 evdomades kai mou edwse ΠΗΤ 9/1/2011. Mou ekane kolpiko iperixo opou eidame 2 sakoulakia alla den akousame kardoules , mou eipe se mia evdomada. Peritto na sas pw oti eidame akomi ena sakoulaki to opoio itan mikrotero kai pistevei oti palindromise kai tha aporrofithei apo ton organismo mou.

Oufou koritsia!!! Eimai para poli agxwmeni!!! Noiwthw oti kati den paei kala.. Noiwthw oti ipoxwroun ta simptwmata mou, akomi den me piasan anayoules kai emetoi, tis prwtes meres eixa kati san kaoures twra ipoxwrisan kai afta. Arxisa na mourmourw kai na eimai kakokefi, agxwnw kai tous allous yirw mou.. Den tha anteksw ws to savvato.. Noiwthw fovo mesa mou. Ti na kanw? VOITHEIAAAAAAA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...