Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Να ρωτήσω τι είναι αυτό ; Δεν γνωριζω καθόλου.. 
    • Καλησπέρα Αναστασία μου!!! Εγώ αύριο θα πάω το πρωί να κάνω την καμπύλη ζαχάρου κι έχω φάει του κόσμου τα γλυκά κ παγωτά... σήμερα πήγαμε είδαμε τον μπέμπη και είναι μούτρο ο κύριος!!! Ξεπέρασε το κιλό στις μετρήσεις και είμαι 27 εβδομάδες ακριβώς... έχουμε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα...αυτές οι κράμπες στον ύπνο δε παλεύονται κ συνεχίζουν να πονάνε τα πόδια όλη μέρα... Εσάς κορίτσια σας είπε ο γυναικολόγος σας για το εμβόλιο του κοκκύτη;; Μου είπε ότι το συστήνουν από την 20η εβδομάδα μέχρι την 35η κ καλό θα είναι να εμβολιαστεί κ το ευρύτερο περιβάλλον (σύζυγος, παππούδες και γιαγιάδες) που θα κρατάνε το μωρό κ μου είπε να το συζητήσω κ με τον παιδίατρο που θα έχω..
    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...