Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια του 2007 !!!


Recommended Posts

Κορίτσια ευχαριστώ :)

Mama eva να χαίρεσαι και την Αριάδνη σου (δε βρήκα ευκαιρία να σου ευχηθώ).

Να είναι πολύχρονη κι ευτυχισμένη [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Καλή μέρα να έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 610
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σαι καλα Κυριακη μου κ συ να χαιρεσαι την οικογενεια σου , να καμαρωσεις τ'αντρακια σου οπως επιθυμεις !

Μια καλη μερα κ απο εμενα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Είστε καλά?

Εμείς περάσαμε ένα Σαβ/κο με μύξες .. :?

Περισσότερο ο ένας είχε και του έβαζα συνέχεια ορό.. :ymsigh:

Τρέμει το φυλοκάρδι μου με αυτές τις μύξες μήπως βουλώσουνε πάλι τ' αυτιά μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σε ολες.εγω χαθηκα λιγες μερες απο την παρεα γιατι τελικα η γαστρεντεριτιδα μας εστειλε στο νοσοκομειο.εκεινο το σαββατο την πηγα το απογευμα στο νοσοκομειο γιατι ειχε ακατεβατο πυρετο κ πολυ πονο στην κοιλια.μας εδιωξαν αλλα ο χειρουργος που την εξετασε μου ειπε οτι αν συνεχιστει ο πονος στην κοιλια ολ το βραδυ να την ξαναπαω.κ οπως κ εγινε.ξημερωματα κυριακης ξαναπηγαμε κ μας κρατησαν μεσα.την επιασε κ ωτιτιδα κ τα ειχαμε ολα.μας ειχαν ορο κ τις βαζαν εκει αντιβιωση.βγηκαμε την πεμπτη πριν δυο βδομαδες.την προυγουμενη βδομαδα δεν την εστειλα παρα μονο αυτη που μας περασε.ας ελπισουμε αλλο κακο να μην μας βρει.χθες εμαθα κ κατι που με ψιλοτρομαξε.μια φιλη πηγε την μικρη της στο παιδιατρο κ της ειπε οτι στην πολη εχει μεγαλη εξαρξη της γριπης Η1Ν1,των χοιρων.κ το βραδυ μαθαινω για μια γνωστη μας που το κολλησε.ωρες ειναι να μας ερθει κ στην πολη μας,αλλωστε δεν απεχουμε κ μακρυα.αυτο μας ελειπε τωρα.κατα τα αλλα καλα....ετοιμαζομαστε για τα καρναβαλια.ελπιζω φετος να τα καταφερουμε να παμε στην γιορτη του σχολειου γιατι περυσι ειμασταν αρρωστες.πηραμε κ στολη.εσεις τι θα ντυθειτε?εμεις......σπαμενταν....ω ναι καλα ακουσατε πηραμε στολη spiderman.ειπαμε η κορη μου καταλαθος βηκε κοριτσι...ελπιζω αν το δευτερο ειναι κοριτσακι να ειναι με τα ολα του...με τα φουστανακια του,τα καλτσονακια του,τα κοκαλακια του,ολα...γιατι η μικρη μου ουτε να τα δει ολα αυτα...μια κοτσιδα κ φορμες με τζιν κ τιποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σίσσυ μου εύχομαι περαστικά και άλλο κακό να μη σας βρεί!! Αυτή η γαστρεντερίτιδα φέτος έχει ταλαιπωρήσει πολύ κόσμο..

Εμβόλιο για τη γρίπη δεν έχει κάνει η μικρή? Αν έχει κάνει τότε δεν υπάχει λόγος ανησυχίας.

Πώς πάει η εγκυμοσύνη??

Εγώ σήμερα τα πήγα πρώτη μέρα παιδικό μετά από δυο μήνες απουσίας και ο Θεός βοηθός.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κυριακη μου.τις το εκανα τον οκτωβρη το εμβολιο οπως κ τις δυο προυγουμενες χρονιες.η αληθεια ειναι οτι εκτος απο τις ωτιτιδες που μας ταλαιπωρουν ολο το χρονο,δοξα το θεο δεν εχουμε παθει τιποτα αλλο.εκτος απο αυτην την γαστρεντεριτιδα που οσο κ να θες δεν την γλυτωνεις.με την εγκυμοσυνη ευτυχως εδω κ 4 μερες εχω ηρεμησει κ δεν κανω εμετο.ελπιζω αυτο να ηταν κ οχι αλλο γιατι κουραστηκα παρα πολυ.αυριο εχω ραντεβου για αυχενικη κ ευχομαι ολα να ειναι καλα.να το πω επιτελους κ στο κοριτσακι μου που ακομα δεν τις ειπαμε τιποτα.κ εγω αυτο ειπα:την εστειλα κ ο θεος βοηθος.ας περασει κ ο μαρτης κ μετα θα ειναι σιγουρα καλυτερα τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς φέτος με τις ωτίτιδες έχουμε ταλαιπωρηθεί πολύ και ο ένας μου μικρούλης νοσηλεύτηκε μέχρι και στο νοσοκομείο.. :o ..εξαιτίας της ωτίτιδας...

Κι εγώ πιστεύω πως μετά το Μάρτη που ανοίγει ο καιρός θα είναι καλύτερα..

Καλή επιτυχία αύριο ;)

Εύχομαι να είναι όλα καλά :-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.περαστικα στα αρρωστα παιδακια.εμεις δοξα το θεο ειναι καλα και οι δυο.φετος αρωστησε ο μεγαλος μια φορα μονο και ο μικρος δυο μεχρι στιγμης.φτου φτου να μην τα ματιασω τα αγορακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!! Χαθήκαμε... :?

Κάνετε πάρτυ εσείς σήμερα στα σχολεία σας :ymparty::ymparty: [smilie=occasion16.gif] ??

Εμείς ναι αλλά έστειλα μόνο το Στέφανο γιατί ο άλλος είναι κρυωμένος (και ο Στέφανος είναι αλλά λιγότερο). Τον έντυσα gummy bear, στον οποίο έχει αδυναμία και του Σταύρου του έχω πάρει στολή ραλίστας καθώς έχει τρέλα με τα αυτοκίνητα!!

Εσείς τι ντυθήκατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα...εμας σημερα δεν εχουν γιορτη αλλα εδω κ μια εβδομαδα η δασκαλα τους φτιαχνει διαφορα καπελα κ τους βαφει τα προσωπα κ καθε μερα ειμαστε καρναβαλακια :lol::lol:

γιορτη θα κανουν την αλλη παρασκευη(πριν την καθαρα δευτερα).εχουμε παρει στολη κ φυσικα τι αλλο θα μπορουσαμε να παρουμε :?::?::?:

σπαιντερμαν :lol::lol::lol: αυτη η κορη μου δεν παιζεται!!!

σημερα θα ντυθουμε κ θα κανουμε μια περατσαδα σε θειους κ φιλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...