Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περικωδωνικές Συμφύσεις μετα απο σαλπιγγογραφία!


Recommended Posts

Μόλις γύρισα απο το διαγνωστικό με την Υστεροσαλπιγγογραφία στα χέρια μου. Το πόρισμα? "περικωδωνικές συμφύσεις" και στις δυο πλευρές.

Ο γιατρός εκει μου ξεκοψε τελειως φυσιολογική σύλληψη.

Περιμένω να περάσει η ωρα να πάρω το γιατρό μου και πάω να σκάσω, κλαιω και δεν μπορω να σταματήσω. Ξέρει καμιά σας? σας έχει τύχει?

Γράφω κ κλαίω , τόσο τραγικά είναι? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki μου δεν ξερω τι ειναι αυτες οι συμφυσεις :(:(:(Απλα θελω να σου δωσω κουραγιο κ δυναμη. Σε παρακαλω ηρεμισε και μην κλαις!

Πηγαινε στον γιατρο κ φροντισε να εισαι ηρεμη για να καταλαβεις τι θα σου πει!!

Ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσακι μου μεσα απο την ψυχη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε φιλεναδα? καλησπερα κιολας..ηρεμησε μην πανικοβαλεσαι..για ολα υπαρχουν λυσεις...δεν εχω ιδεα πανω σε αυτο που λες αλλα πιστεψε με θα βρεθει λυση..απλα ηρεμησε...ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΑΚΙ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ! ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ....

ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!!!! ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΜΟΝΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκι μου δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό, απλά θέλω να σου πω μην μου απελπίζεσαι και μην χάνεις τις ελπίδες σου. Μίλησε με τον γιατρό σου μπορεί να μην είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Μην χάνεις την πίστη σου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μην απελπιζεσαι, καταρχην μπορεις να κανεις λαπαροσκοπηση και να λυθουν οι συμφησεις αλλα ακομη κι αν ειναι τοσο σοβαρη η κατασταση με τις συμφησεις, σιγουρα μπορεις να κανεις εξωσωματικη, οπως ειπαν και τα αλλα κοριτσια, ολες θα γινουμε μανουλες :) .

Ηρεμησε κι ολα θα πανε καλα, θα δεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια

Πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου και με καθησυχασε "κάπως".

Μου ειπε να παω απο εκει να συζητησουμε. Με ηρέμησε και ο αντρούλης μου οταν του το είπα μου είπε "Τέλεια αν κάνουμε εξωσωματική μπορει να εχουμε και διδυμάκια, Σούπερ" Κορίτσια πραγματικά εγω εκλεγα και αυτός εβρησκε λογους να με κάνει να γελάω.

Δεν με τρομαζει καθολου η ιδεα.Εφοσον εντοπίστηκε το πρόβλημα, τώρα αρχίζει η λύση του. Εχω ηρεμήσει απλά μόλις είχα μπει στο σπίτι με τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Εφοσον εντοπίστηκε το πρόβλημα, τώρα αρχίζει η λύση του. Εχω ηρεμήσει απλά μόλις είχα μπει στο σπίτι με τα αποτελέσματα.

ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ... ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ. ΟΙ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ. ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΑΦΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΙ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ. ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΔΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι,δεν ειναι τιποτα και οπως ειπαν κ τα κοριτσια λυση υπαρχει!!

Θα κανεις μια λαπαροσκοπηση θα λυθουν οι συμφησεις ο γιατρος επι τη ευκαιρια θα δει κ τη μητρα σου τις ωοθηκες..θα χει πληρη εικοονα για τον εσωτερικο σου κοσμο και θα σε συμβουλεψει αναλογα!!!

Μωρακι μετα θα μπορεις να κανεις κ φυσιολογικα!!!

Καλυτερα που δεν εμεινες εως τωρα γιατι οι συμφησεις ευθυνοντα για αποβολες και εξωμητρια οποτε εισαι τυχερη κ απο αυτη την αποψη!!!

Καλη επιτυχια να χεις καλη μου!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα αυτό μου είπε και ο γιατρος.

Τι στο καλό στο 2010 είμαστε μπορούμε να γίνουμε ολες μανούλες, απλά λίγο παραπανω θα ταλαιπωρηθούμε..

Σας ευχαριστω πολύ παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου??? χρονια σου πολλα κουκλα μου!!! σου ευχομαι γρηγορα τα καλυτερα...σου εχω ευχηθει και στο αλλο θεμα που ανοιξα χρονια μας πολλα..και του χρονου με υγεια κι ενα γερο μπεμπε... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOULAKI mou, mou 8ymises emena...

Otan ekana tin salpiggografia kai brikan "mikri kwdwniki katakratisi" i giatros mou tote, mou eipe oti den mporw na syllabw, dioti oi symfiseis stous kwdwnes twn salpiggwn den afinoun to wario mou na mpei stis salpigges kai na gonimopoii8ei, etsi mou proteine tin ekswswmatiki. Bgika apo to iatreio tis mesa sta klamata... mauri apelpisia... aaaxxx oso ta 8ymamai tote...

Gia na min sta polylogw, auti i salpiggografia itan i aitia na gnwrisw mia poly kali mou fili twra, pou eixe to idio problima kai prospa8ousame kai oi 2 na broume sto intrenet parigoria kai lysi...

Egw epeleksa na kanw ekswswmatiki giati pleon i ypomoni mou eixe eksantli8ei (milame oti ekana ekswswmatiki stous 14 mines prospa8eiwn...) ekeini pali fobotan...

8es na sou pw to apotelesma???

Egw exw ena koritsaki me tin prwti mou ekswswmatiki kai ekeini exei ena koritsaki me fysiologiki syllipsi (sylabame me 3 imeres diafora.... den einai megali symptwsi??) kai twra einai egkyos sto 2o pali me fysiologiki syllipsi!!!!!!!!!!!!! Isws an den biazomoun na eixa syllabei kai egw fysilogika, (giati ekeini prospa8oume kati mines parapanw apo emena)... isws pali kai oxi...

Who knows???

to 8ema omws einai oti yparxei lysi kai na min klais!!! Kai i ekswswmatiki den einai kati tragiko.... egw toulaxiston tin 8ymamai san mia yperoxi fasi tis zwis mou, pou mou xarise to koritsaki mou!!!!

Se filw kai sou euxomai kali epityxia se oti kai an apofasiseis!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΠΗΓΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ. ΤΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΤΗς ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ "ΗΠΙΕΣ ΠΕΡΙΚΩΔΩΝΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ" ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΗΨΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΔΥΝΑΤΗ!!!!

Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ 2η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ) ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ ΑΠΟ ΧΑΡΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ Π Α Ν Τ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΟΥΛΑΚΙ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΙς ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ Η ΟΧΙ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΠΕΡΙΚΩΔΩΝΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΚΑΜΕΝΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΕΙΠΕ Η Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ Η ΤΩΡΙΝΗ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ ΕΧΑΣΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΦΑΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΤΕΙ ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.................................................. ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

water έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΟΥΛΑΚΙ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΙς ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ Η ΟΧΙ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΠΕΡΙΚΩΔΩΝΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΚΑΜΕΝΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΕΙΠΕ Η Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ Η ΤΩΡΙΝΗ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ ΕΧΑΣΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΦΑΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΤΕΙ ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.................................................. ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ...........

Μπράβο water!!!

Μια ακόμα κοπέλα που ξέρω με περικωδωνικές συμφήσεις που έμεινε μόνη της έγκυος!!!

Καλή εγκυμοσύνη σου έυχομαι και ένα γερό μωρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΑΚΙ ΝΕΦΕΛΗ ΞΕΡΕΙΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΑΛΛΑΖΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ ΩΣΠΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΖΕΨΑ 15000 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...........ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΒΓΑΖΩ...........ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΣΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ο ακτινολόγος εγραψε στο πορισμα και μου ειπε οτι οπως τα βλεπει δεν υπάρχει πιθανότητα και οτι ειναι φραγμένες. Ο γιατρός μου , μου είπε οτι άλλα βλεπει στις ακτινες κ αλλα στο πορισμα. Απο τις ακτινες λέει φαινεται οτι το υγρο περνάει, απλα με λίγη καθυστέρηση. Η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος μου τη λύση της εξωσωματικής μας την εδωσε τελευταια μιας και ο ιδιος δεν κάνει. Απλα λογω των πολυκυστικω δεν μπορω να ξανααρχισω και αλλες ορμονες. Τωρα κλεισαμε ραντεβου και σε καποιον αλλο να δουμε και να αποφασίσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι μου καλησπερα!!!

Και εμενα η σαλπιγγογραφια ειχε δειξει συμφησεις,κατακρατηση υγρού και ο γυναικολογος μου προτεινε λαπαροσκοπηση.

Ε, την ημερα που ειχα κλεισει ραντεβου να παω να το συζητησουμε ανακαλυψα οτι ημουν εγκυος!!!!!!Με φυσικη σύληψη!!!

Τώρα περιμενω το 2ο μωράκι μου!!!!

Οποτε τιποτα δεν ειναι απιθανο!!!Ο,τι καλυτερο ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Γεια σου Γιουλακι!Τα ιδια σχεδον εχω περασει και εγω αλλα μου ειπε η γιατρος για τη σαλπιγγογραφια αλλιωs τα εγραφε η γνωματευση του ακτινολογου(υπερβολικα).Ο αντραs μου μου ειπε για εξωσωματικη μακαρι δυδιμακια!!Περιμενω νεα σου ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...