Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά


dreamgirl

Recommended Posts

Γιουλη μου ελπίζω να είσαι καλά μην το βάζεις κάτω εμένα η αδελφή μου το έχασε απέβαλε όταν ήταν 2 η 3 μηνών δεν το ήξερε ότι ήταν έγκυος και δούλευε και το έχασε !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ .ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΑΛΟ ΜΗΝΑ ΕΜΙΝΑ ΕΝΓΚΥΟΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΤΕΙΟΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια και εγώ από τότε που ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον άντρα μου συνεχεία αυτό το πράγμα σκέφτομαι ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά αυτό κάνω συνεχεία και στην δουλειά που είμαι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl ειναι απολυτα λογικο και εγω το σκεφτομουνα ολη μερα καθε μερα για σχεδον τρια χρονια που προσπαθουσαμε και δεν μπορω να σου πω να σταματησεις να το σκεφτεσαι γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει τετοια περιπτωση...το μονο που θα σου πω γιατι εμενα αυτο με βοηθησε ειναι η θετικη σκεψη και οτι πλεον ημουν σιγουρη ναι ΤΩΡΑ θα μεινω εγκυος...αν δεν εχετε καποια προβληματα οπως ειχαμε εμεις για παραδειγμα δεν εχεις κανενα λογω να μην τα καταφερεις...θετικη σκεψη και πολλυ σεξ...τιποτα αλλο :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ όχι δεν έχουμε πρόβλημα κανένα εγώ το σκέφτομαι και!!! ο άντρας μου δεν το σκέφτεται καθόλου δεν αγχώνετε εγώ γενικά στην ζωή μου είμαι αγχώδης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!!!

αλλη μια μερα υπομονη και θα δω αν θα ερθει η ακατανομαστη.....μακαρι να μην ερθει!!!!

dreamgirl γιατι αγχονεσε πουλακι μου τοσο πολυ....ειναι πολυ νωρις βρε κοπελα μου....δεν κανει καλο!!!! εμεις ολες εδω προσπαθουμε να το αποβαλουμε με καθε τροπο και προσπαθουμε πολλους μηνες!!!! κοιτα να περνας καλα και ολα θα ερθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω όχι θα σταματήσω να αγχώνομαι γιατί έτσι δεν θα καταφέρω τίποτα το ξέρω ότι προσπαθείτε πιο πολύ εσείς , εγώ τώρα έχω ξεκινήσει ένα μηνά περίπου άπλα ο άντρας μου νόμιζε ότι θα γίνει με το που κάνουμε ελευθέρα και με έκανε να το πιστεύω και εγώ αλλά κατάλαβα ότι θέλει προσπάθεια τώρα το κατάλαβε και εκείνος :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl kai egw mia ap ta idia me sena eimai ston deutero mhna prospatheiwn exw arketo agxos enw o antras mou katholou dixnei na mhn to skeftete kai einai polu xalaros an k egw eimai se mia katastash pou h tha to skeftomai olh thn wra h tha asxoloume me kati allo..upomonh tha erthei lew se oles..tuxeroula sou euxomai na mhn sou erthei h trellh..filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι να είναι έτσι εμένα είναι να έρθουν στης 14 Μαΐου η ακατονόμαστη:angry: ως τότε κάνω προσπάθειες με τον άντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ουτε αυτον τον μηνα τα καταφεραμε ηρθε σημερα η ακατανομαστη και ειμαι χαλια σωματικα και ψυχολογικα...... παμε για αλλα αυτον τον μηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερουλα δεν πειράζει αυτό το μηνα κάνε ξανά προσπάθειες μπορεί ο Μάιος να είναι ο μηνας σου και να σου έρθει το σποράκι σου μην απογοητεύεσαι τελικά δεν κάνουμε καλο στον εαυτό μας χειρότερα είναι να έχεις πιστη και όλα θα γίνουν…… :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...