Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο2


lena

Recommended Posts

soyla μου μην αγχωνεσαι.ολα καλα θα πανε.και η επομενη να εισαι μην αγχωνεσαι!!!

κοριτσια χτες συναντησα μια κοπελα με διδυμακια 8 μηνων αγορι και κοριτσι και μου λεει:γεννησα στις 38 βδομαδες,μου εσπασαν τα νερα,το κοριτσι γεννηθηκε 3700 και το αγορι 2750!!!επαθα σοκ!!! :blink:

δηλαδη αυτη η γυναικα κουβαλαγε μεσα στην κοιλια της κοντα εφτα κιλα παιδακια!!!

μου ειπε να μην φοβαμαι τιποτα και ολα θα τα βρουμε στην πραξη.ηταν δυο κουκλακια και πολυ ησυχα.κ να φανταστειτε ειχαν και ενα κοριτσακι 2 ετων ηδη που ηταν μαζι τους!!!πολυ χαρηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυ. Βλεπω μας εχει πιασει ανχος.

Ολα καλά θα πανε καλέ δεν ειναι ωρα ακομα. Εχουμε βαλει ολες στοχο τις 36 κ ελπιζω να τις φτασουμε.

Αλικη μου δεν ειναι δειγμα μην φοβασαι. Εγώ που γεννησα την μικρη φυσιολογικά την ημερα που πηγαινα να μου βάλουν ορό γιατι δεν εβγαινε η κυρια με επιασαν κ πονοι κ ηταν εντονοι πονοι περιοδου αλλα κραταγαν συνεχεια κ γενικώς αισθανομουν δυσφορια.

Θα εχουμε το νου μας μην σε χάσουμε μιας κ εισαι η επομενη. Βρε κοριτσια περασε ο καιρος λιγο λιγο ολες παιρνουμε σειρα.

Εμεις πηγαμε χθες στην βαφτιση κ ηταν πολύ ωραια τελικά κ παρολο που ειχαμε κ την μικρή μαζι γυρισαμε κατα τις 12. Το θεμα ειναι οτι εγώ δεν μπορώ να φάω μαλλον θα χουν μεγαλώσει τα αντρακια γιατι μολις βάλω μια μπουκιά στο στομα μου νιώθω λες κ εχω φαει ολοκληρο μοσχάρι. Προσεχουν την μανουλα τα χρυσουλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASILIKI ΤΑ ΒΡΗΚΑ 250€ ΤΟ ΕΝΑ ΕΝΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΑ ΕΧΟΥΝ 290!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ!!!!!!!

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 38η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να σας πω εχω μια ελπιδα.μιας και ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει,προς το παρον τουλαχιστον,κανενα δειγμα προωρου τοκετου λεω μπας και φτασω τις 37 ή μακαρι και τις 38.

βασιλικη μην αγχωνεσαι!εδω θα ειμαστε και μετα θα σε περιμενουμε και σενα να γεννησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως κοριτσια ο προηγουμενος γιατρος μου μου ειχε πει οπως σας εχω ξαναπει να κοιταξω να με ενδιαφερει να τα κρατησω οσο περισσοτερο γινεται κ οχι τοσο το βάρος τους. Με λιγα λογια να παρουν οσο περισσοτερο γινεται στην κοιλια. Σας αφηνω προς το παρον παω για δουλεια κ αργησα τα λεμε μετααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 έγραψε:

VASILIKI ΤΑ ΒΡΗΚΑ 250€ ΤΟ ΕΝΑ ΕΝΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΑ ΕΧΟΥΝ 290!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ!!!!!!!

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 38η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!

αν φτασεις στην 38η εβδομαδα, δεν νομιζω να εχεις κουραγιο για παρτυ με δυο μωρακια στην κοιλιτσα :silly: :woohoo: :woohoo: :silly:

αληθεια κοριτσια απο ζαχαρο πως πατε???

παω αυριο για καμπυλη και εχω λιγο αγχος γιατι στον υπερηχο μου ειπε ο γιατρος οτι τα μωρα ειναι μεγαλα και μαλλον εχω παρουσιασει διαβητη κυησης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

εγω να σας πω εχω μια ελπιδα.μιας και ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει,προς το παρον τουλαχιστον,κανενα δειγμα προωρου τοκετου λεω μπας και φτασω τις 37 ή μακαρι και τις 38.

βασιλικη μην αγχωνεσαι!εδω θα ειμαστε και μετα θα σε περιμενουμε και σενα να γεννησεις!!

πιστευω να προλαβαινετε να μπαινετε....

να μου δινεται καμμια συμβουλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω και μονη μου να ειμαι θα μπαινω!!!!

ζετουλα δουλευεις σημερα;

αλλα εσεις θα εχετε και κοσμο τωρα.σωστα!βασιλικη πας για ζαχαρο ε;θελει προσοχη αλλα ειναι κατι που ρυθμιζεται.δεν θα παρεις και πολλα κιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasiliki,

κάνε πρώτα την καμπύλη και βλέπεις και εμένα τα μωρά είναι μεγαλα για την εβδομάδα τους, αλλά δεν έχω πρόβλημα με το ζάχαρο, απλώς αυτός είναι ο ρυθμός τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημέρα φιλενάδες! σήμερα όλα καλά, δεν αισθάνομαι τίποτα το ανησυχητικό :)

κι εγω έχω κάνει εκπτώσεις στις εβδομάδες αλλά ξεκίνησε από το γιατρό μου! αρχικά μου έλεγε 37-38 και την παρασκευή που πήγα μου είπε ότι "1 βδομάδα που θέλω ακόμη την έχουμε"!!! βέβαια μου εξήγησε ότι οι δίδυμες κυήσεις μέχρι τις 32 εβδομάδες δεν διαφέρουν σε τίποτα από τις μονές. απο εκει και πέρα τα πράγματα μπορεί να εξελιχθούν λίγο διαφορετικά, π.χ. να μην παίρνουν τα μωρά τόσο γρήγορα βάρος, να στριμωχτούν, η γήρανση πλακούντα και διάφορα άλλα τέτοια ευχάριστα :S

κι εγω έκανα συμφωνια με τα μωράκια να μείνουν μέχρι μέσα ιουνίου στην κοιλίτσα και όταν γεννηθούν θα τους κάνω όλα τα χατίρια, όλο αγκαλίτσες και βόλτες! για να δούμε αν τα δελέασα!!!

βασιλικη εγω έχω διαβήτη κύησης, το ανακάλυψα την 29η εβδομάδα. δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο και να έχεις γιατί με τη σωστή διατροφή φεύγει πολύ εύκολα. βέβαια πέφτει πείνα...αλλά έχει και τα καλά του, αντί να πάρω κιλά έχασα κι 1! τις τελευταίες μέρες την παράτησα λίγο τη δίαιτα γιατί έχουν πέσει τόσο πολύ οι τιμές του ζαχάρου που είναι σαν να μην είχα ποτέ...οπότε έφαγα κάτι παγωτάκια τις τελευταίες μέρες :P

τα μωράκια δεν έχουν πρόβλημα, η μόνη παρενέργεια είναι ότι μπορεί να μεγαλώσουν λίγο περισσότερο αλλά για εμας με τα διδυμάκια δεν είναι πρόβλημα αυτό γιατί γεννιούνται νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω...

νομιζω πως οι γιατροι μας τρομαζουν λιγο παραπανω ωρες ωρες...

πιστευω τα μωρακια σας, οπως και τα δικα μου στην πορεια, να μεινουν οσο χρειαζεται στην κοιλιτσα της μανουλας και να ειναι υπακουα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυυυ.

Λιονταρακι ναι ειμασταν ανοιχτα σημερα αλλα ειχε κ σχετικα περισσοτερο κοσμο το νησί. Βεβαια απο δουλεια δεν ειχε αλλα λεμε τώρα.

Αχ κοριτσια μου κ εγω πιστευω οτι την Πεμπτη που θα παω η το αργοτερο το Σαββατο αν κανονισουμε για το ντοπλερ θα μου πει ποσο νομιζει οτι εχουμε ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγωω τσουπριτσες μου..

Καλες μου τι κανετε?

Εγω ειμαι μια χαραα ολα καλα..ακουω σε ολες καλα νεακια..

βασιλικη μου μην φοβασαι ακομα και αν εχεις θα αντιμετωπιστει don't worry..

Κοριτσια εμενα η αδερφη μου μενει Σουηδεια [ειμαστε εττεροθαλη αδελφια]

και ερχετε αυριο..και μολις σημερα εμαθα οτι ειναι εγκυος 7 μηνων..

τι να πω ρε κοριτσια ποτε δεν ειχαμε καλες σχεσεις τουλαχιστον οχι τελειες αλλα να μην μαθω τιποτα? εεμ τι να πω τωρα το μονο που με στεναχωρησε σημερα..

Φιλεναδα τι κανετε ολα καλα? η κοκκινιλα υποχωρησε?

τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσιαααααααααααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ειμαι πολυ πιο ...νεούδι απο εσας και θα ηθελα τα φωτα σας

1. με τα κιλα πως πατε? Ποσα πηρατε? στα ποσα πρεπει να ανησυχησω?

2. εκανε καμια σας αμνιο?

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

5 χρόνια:6 ivf+18 φυσικοί.4 εγκυμοσύνες.1η 3διμα-22 εβδ εσπασαν νερά από αμνιο.2η παλλίνδρομη.3&4 βιοχημικές.5η σε εξελιξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali σε σκεφτομουν χτες βραδυ και ελεγα ποσο θετικη ενεργεια μου μεταδιδεις!δεν ξερω γιατι αλλα βλεποντας σε με τοσα παιδακια και τοσο καλη διαθεση παντα πιστευω πως ολα ειναι δυνατα να γινουν!και επισης μην σκας με την αδερφη σου.εδω εγω με τη μια δικια μου την μικρη μενουμε στην ιδια πολη και δεν εχουμε πολλα πολλα.συμβαινουν αυτα στις περισσοτερες οικογενειες.οχι βεβαια οτι ειναι ευχαριστα αλλα τι να κανεις;

μαρα μια χαρα προχωρας!!εγω εχω παρει 18 κιλα αλλα δεν ανησυχω.σιγα μην κατσω να σκασω!ουτε ο γιατρος μου λεει τιποτα.

αμνιο δεν εχω κανει.εκανες εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α..μολις ξεστρωσαμε τα χαλια μας!!αφου δεν μας επιασε αυγουστος!!!ολο το αναβαλαμε.ο αντρας μου δηλαδη ξεστρωσε και το απογευμα θα ερθει η μανα μου να κανουμε καμια δουλεια!!

εγω εκανα τη βεραντα γιατι μου αρεσει να πλατσουριζω με τα νερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΑΚΥΡΟ ΤΟ SPARCO CLUB. ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 290€, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΤΩ ΤΕΛΙΚΑ. ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ. ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

MARAGR ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 12. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ή ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ. Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 31η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΜΝΙΙΟ, ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μολις τωρα διαβασα τα νέα σου. Τι λες τώρα 7 μηνων κ ποτε περιμενε να σου το πει με την γέννα?

Τι να πω? μην δινεις σημασια ομως κ μην στενοχωριεσαι κοιτα να εισαι εσυ καλα κ τα ζουζουνακια σου.

Η κοκκινήλα καλά κρατεί αλλα τουλαχιστον δεν με πονάει μαλλον ειχε αρκετο δηλητηριο η σκατινουλα.

Κοριτσακια μου βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιι. Ειπα να κοιμηθώ αλλα τελικά δεν με παιρνει ο υπνος αν κ νυσταζω μιας κ ο αντρας μου παλι ροχαλιζε ολη νύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα για τα καθισματακια... και ειχα χαρει κι εγω....

λεω 100 ευρω θα γλιτωσουμε... δεν πειραζει..

κοριτσια εγω δεν εκανα αμνιο, εκανα ομως τροφοβλαστη διοτι ειχαν βγει περιεργα τα αποτελεσματα στο παπ-α αλλα ευτυχως τσαμπα το αγχος!!!

ολα καλα ειχαν βγει στην τροφοβλαστη και εμαθα απο τοτε με σιγουρια και το φυλο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική τι παιδακια περιμένεις?

εγώ εχω ακομα το ανχος για το πώς θα αντιδρασει η μικρή μου.

Εκτος των αλλων ρωτησαμε χθες την πεθερα μου για το αν θα μπορεσει να μας κρατησει την μικρή μονο δυο μερες για να ρθει η μαμα μου στην γέννα. Τι μας ειπε? δεν ξέρω εχω την μέση μου κ θα δουμε. Αν ειναι δυνατόν εδω υπολογιζουμε την γεννα για τελος Ιουνιου πρωτα ο Θεος κ αυτη μας λεει οτι εχει την μέση της?????

Δεν παλευεται η γυναικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι

2002

vassiliki76

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις.

Αμνιο δεν εκανα, γιατι θα δειτε στην υπογραφη μου ειχα πολυ κακη εμπειρια στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και εκτοτε εχουν περασει 5 χρονια για να τα ξανακαταφερω. Περιμενω τη β επιπεδου με αγωνια φυσικα.

Απο κιλα δεν εχω θεμα, εχω παρει μονο αυτα που χα χασει απο τους εμετους τους πρωτους μηνες, δηλαδη 3.5-4, αλλα ανησυχω μην αφεθω γιατι εχω μια πεινααααααα και δεν ξερω τι εχουν αναγκη τα εμβρυακια και τι εγω...

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

5 χρόνια:6 ivf+18 φυσικοί.4 εγκυμοσύνες.1η 3διμα-επιλεκτικη μειωση σε 2 & 18η βδομαδα εσπασαν τα νερα απο αμνιο & 22 εβδ εσπασαν νερά&στο 2ο.

2η παλλίνδρομη.

3&4 βιοχημικές.

5η σε εξελιξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla έγραψε:

Βασιλική τι παιδακια περιμένεις?

ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!!! :silly: :silly: :silly:

αληθεια βρε κοριτσια με καροτσσι που καταληξατε???

πηγα και κοιταξα σημερα και ενω ελεγα οτι θα παρω το aria twin

ειδα οτι δεν ξαπλωνει τελειως οποτε δεν μπορεις να τα βαλεις 2-3 μηνων να πας μια βολτα...

εσεις τι πηρατε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι τελεια ενα κ ενα ειναι οτι καλύτερο.

Εγώ βασικά δεν αγορασα μιας κ μου χάρισαν δυο ολοκαινουρια καροτσια.

Μου εδωσαν ενα τριροδο της mothercare το οποιο ειναι ωραιο αλλα πολύ μεγάλο. Βεβαια εχει ωραιο μεγαλο καλάθι απο κάτω κ ειναι ευκολοδήγητο χαχα.

Το αλλο ειναι της mac laren το οποιο ειναι παναλαφρο ξαπλώνει τελειως εχει καλαθια απο κάτω κ πιανει χώρο οσο ενα μονό καρότσι. Ανοιγει κ κλεινει ευκολα κ γενικά ειναι μια χαρά. Οπότε διαλέγω κ παιρνω χιχι.

Πωπω νευρα κοριτσια με το παραμικρο γινομαι τουρμπο. Τωρα μολις τα εβαλα με τον αντρα μου τηλεφωνικώς γιατί λειπει ολη μέρα κ τα χω πάρει εχω βαρεθεί μονη μου συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...