Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως θα προφυλαξω την μπουσουληθρα μου?!!


Recommended Posts

Βεβαιως!!!!!!

Σημερα ηταν να παω στα τζαμπο αλλα προεκυψαν αλλα πραγματα. Αμα παω θα σου παρω...γιατι χρειαζομαι κι'αλα εγω...εχω μεριακ δοματια "ξεσκεπαστα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 wrote:

Επιστημη έγραψε:

Με ξετρελανε και η δικια σου μπουμπου!!!τι ειναι το βαρελακι?οι σβουρες παντως πρεπει ναναι τρελα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πορωνεται η γλυκουλα σου ε?μπραβο το γιαβρακι μου!!!αντε κι εγω περιμενω την δικια μου μπεμπα και ειμαι σε κατασταση τρελας!!! :silly: :silly: :silly: :silly:[/quote:1t5r9fdg]

Βαρελακι λεω εγω τις τουμπες που κανει απο μπρουμυτα ανασκελα και το αναποδο ξανα και ξανα. Παντως το πως χειριζετε την στρατα ειναι απιστευτω. Θα γινει αυτη μια οδηγος σκετος Σουμαχερ σας λεω. Χαζομαμααααααααααααααααααααααααα :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P :laugh: :silly: :P

Αντε Αργυρώ μου με το καλο και εσυ να αγκαλιασεις την μπεμπουκα σου να δεις για τι λαχταρα μιλαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia wrote:

Μμμμμμ!Νοστιμο κ αυτο!!! 14042010546.jpg

Παναγια μου τι μελι φατσουλα ειναι αυτη;

Τρελαθηκα που την ειδα. Ενα κουκλι ειναι η ατιμη.

Και τι νοικοκυρα! Αυτο ειναι που λεμε το εγλειψα το σπιτι, το εκανα λαμπικο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ειναι υπεροχηηηηηη!!!!χαχαχχαχαχ πεθανα απο τα γελια μολις την ειδα να γλυφει τη ροδα!!!

Επιστημη μου ,σε ευχαριστω κι εσενα οπως και την Αναστασια για τα καλα σας λογακια!με μπριζοσατε τωρααααα...περιμενω πως και πως να τα ζησω ολα αυταααααααααααα με τρελαααααααααααα!!!

φιλακια πολλα και να χαιρεστε τα νινακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia na ti xerese tin Annie sou :) einai sketi glyka !!!

ego den exo na pros8eso kati parapano oti eipan ta koritsia ... to skalopati na prosexeis ena deyterolepto pairneis ta matia sou apo pano tous kai ayta volida ...

ego eimai stin alli akri to spiti einai oikopedo ,alana epipla miden ,tipota ,ka8olou pos allios na to po ... eimaste edo prosorina kai etsi...

opote emena allo einai to provlima mou ...

mipos argisei na perpatisei giati den exoume epipla na paei apo to ena sto allo ???? :(

ouf ta eipa kai ksalafrosa

3Ha1m4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως θα παρατηρησατε το ροδακι ειναι...γυαλισμενο!!!αχαχαχα

Ειπαμε...χαλαρα η μαμα για να εξερευνησει η κορουλα τον κοσμο!!!! :P:P

Επιστημη :laugh: :laugh: :laugh:

Ετσι!!!Νοικοκυρα μεγαλη!!!

Μαρινα μην ανησυχεις!Εγω νομιζω πως ετσι θα δυναμωσει το ωματακι κ θα μαθει να σηκωνεται μονος του χωρις να πιανει! ;)

Καντου κ εσυ "στρατα-στρατουλα" για να μην το εχεις στο μυαλο σου!!!

Το σημερινο μενου ειχε: ποδια σιδερωστρας,χαλι κουζινας(ψαθινο :P ) κ τα παπουτσια της ενω τα φορουσε!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μπουσουληματα ,εγω για σφουγγαρισμα χρησιμοποιω πρασινο σαπουνι σε νιφαδες δυαλυμενο σε ζεστο νερο και φυσικα δεν αφηνω κανενα να περπατησει με παπουτσια στο σπιτι παντως απο ενα σημειο και μετα το παιρνεις αποφαση οτι το αλλοτε πεντακαθαρο σαν τα γαργαρα νερα παιδακι σου μεταμορφωνεται σε γουρουνακι που γλειφει οτι βρωμικο βρεθει στο διαβα του :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε!!! Γρηγορα σου μπουσουλισε!!!! :woohoo: :woohoo: Εμεις ουτε κατα διανοια!! :( Τον βαζω μπρουμυτα και χτυπιετε σαν ψαρακι. Ανοιγει χερια ποδια και χτυπιετε... Σε ζηλευω! :blush: Παντως αφου ξεκινησε στα ειπαν ολα τα κοριτσια. Εμεις λιγο πολυ τα εχουμε κανει γιατι αλωνιζει το σπιτι με την στρατα... :P Και οπου δει μπριζα σεληνιαζετε... :angry: Αντε καλα τρεχαματα!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Litsa :laugh: :laugh: Σαν το πρωην γαργαρο νερο!χεχεχε

Αννα μου εσενα ειναι αντρακι!!!Βαρυ κ ασηκωτο!!!

Τα αγορακια θελουν το χρονο τους συνηθως!! ;)

Με το καλο να αλωνιζει κ μπουσουλωντας σε λιγο καιρο κ να σου σφουγγαριζει κ εσενα το πατωμα :laugh: :laugh: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεφτηκα κατι αλλο που πρεπει να προσεχουμε. Να κλεινουμε την πορτα του μπανιου μην τυχει και βρεθουν με το πιγκαλ για γλειφιντζουρι :laugh: :laugh: :laugh:

Μπλιαχ!!!!!!!!!!!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...