Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Εχθες πηγαμε πρψτη φορα κολυμβητηριο. Πολυ ωραια ηταν. Ομως ο μπεμπης πεινασε και στα αποδυτηρια τον θηλασα... Αλλες μαμαδες ειχαν γιαουρτακια η κρεμουλες αλλα ειχαν λιγο μεγαλυτερα παιδακια. Καθως θηλαζα λοιπον ερχετε μια και μου λεει

-τι κανεις? Θηλαζεις? Εχουμε παιδια εδω και τα σοκαρεις! :ohmy:

Αυτη εντω μεταξυ ειχε φερει την κορη της μαζι με την φιλλιπινεζα της :S Της λεω

-γιατι σοκαροντε? Ειναι μωρακι και τρωει? Πιο το κακο?

-Ε δεν ειναι μωρακι μου λεει! Ολοκληρο παιδι ειναι..

-Αν ενοχλησε, της λεω, μην κοιτας ουτε εσυ ουτε το παιδι σου!!

Μετα ερχετε μια αλλη και μου λεει

-εμενα δεν με πειραζει αλλα βρε παιδι μου μετα το κολυμπι πεινανε πολυ! Γιατι δεν το ταιζεις? Σιγα μην χορταινει με το γαλα αυτο!

-Χορταινει

-Σιγα μην χορταινει.

-εγω ξερω καλυτερα. Φευγω και κανω μια σταση στο λητω. Ειχε περασει μιαμιση ωρα απο τον τελευταιο θηλασμο και ο μικρος ηταν κουρασμενος εκλαιγε... Παιρνω αυτιο που ηθελα και μου λεει η πωλητρια.

-Γιατι κλαιει? Πειναει μωρε?

-Ε ειναι κουρασμενος και θελει να θηλασει να κοιμηθει!

-Ιιιιιιιιιιιι!!!!! Κοφτου το τωρα που μπορεις! Σε λιγο καιρο θα ειναι πολυ δυσκολο! Κοφτου το κοφτου το!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry: Δεν ειχα αντοχες να μιλησω. Εφυγα και αποφασισα οτι θα περιορισω τους δημοσιους θηλασμους! Οχι δεν ντρεπομαι αλλα βαρεθηκα να απολογουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν πια οπως το πες.

Αλλα σηγα μην κατσω να σκασω!!!

Εγω παντως τους χαμογελαω με υφος Τζοκοντα...σαν να λεω...λεγε εσυ οτι θες...και να πας να πνυγεις...

Δεν τους αντιγυρνας και κανενα...μα καλα εσυ δεν πρεπει να δινεις γιαουρτακι στο δικο σου παιδι...σοκαρεις και εμενα και το δικο μου παιδι....

πωπω...απιστευτες ειναι.

Εμενα παντως σκασηλα μου, ειχα θηλασει στο ΙΚΕΑ σε ενα υπεροχο σαλονακη εξοπλησμενο σουπερ και πολυ κομψο..αλλα κανενας δεν μου εδοσε σημασια..καιθ ας φαινοταν οτι θηλαζα.

Και στο μαρινοπουλο θηλασα κια μαλιστα οταν ηταν πολυ μικρο και παλη κανενα δεν μου εδοσε σημασια...μαλιστα κατι παιδακια που με ειδαν πηγαν να παιξουν πιο διπλα οχι γιατ ενοχλουταν αλλα να κοιμηθει το μικρο...

Ριναι στον ανθρωπο...αμα καποιος ειναι περιεργοσ..ειναι..

Τι σε νιαζει καλη μου ν εγω θηλαζω η οχι..εγω σου τη λέω που δεν θηλαζεις;;;;

Μα καλα ρε Τρισ..ποσοσ ανεπτυγμενο πια ειναι το 7 μηνων μωρο σου- χρονια πολλα by the way να τα εκατοστισετε- και το λεει ολοκληρο παιδι...εμενα ειναι 10 και ακομα μωρο φαινετε!!!!

Φιλια..keep breastfeedeing!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Σημασία μη δίνετε σε κανέναν.Αν τους ενοχλεί ας κοιτάξουν αλλού.Αλλά και άλλα δεν ενοχλούν τους ενοχλεί που μια μητέρα θηλάζει το παιδάκι της!!!Πολύ αφύσικο...τι να πω πια...Μακάρι να τον θήλαζα ακόμη τον δικό μου.Keep going.....!!!!!!!!Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονεμενη ιστορια

και εγω τα εχω ακουσει αυτα 2-3 φορες φανταζομαι τυχαινει στις περισοτερες ολο και καποιος θα βρεθει να σχολιασει τον θηλασμο

παντως ακομα θηλαζω παντου και σε οποιον αρεσει

και που εισαι ακομα!!!!!!!αν τον συνεχισεις και μετα το χρονο αστα να πανε εχεις να φας πριξιμοοοοοοοοοοο....

μην στεναχωριεσαι δεν αξιζει τον κοπο :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε και συ βρε κοριτσι μου...να θηλαζεις το παιδι...που ακουστηκε!!!!

Δεν του επαιρνες κανενα σουβλακι? Ολοκληρο παιδι, ντροπη...σε λιγο θα παει πανεπιστημιο!!!

Καλα μωρε, πανε καλα??? Οχι, θα θηλαζεις οποτε θελει το μωρο σου! Αυτο μας ελειπε τωρα να μας κανει κουμαντο η καθε βλαμμενη! Οριστε μας! Της αλληνης σοκαριστηκε το παιδι...οταν βλεπει τον πωπω της Τζουλιας φαρδυ πλατυ στη Λαμπιρη καθε μεσημερι η την καθε χαριτωμενη με μουσι δεν σοκαρεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ανεπτυγμενο βρε Σες!! Ενα φυσιολογικο μωρακι 7 μηνων ειναι!!! Αντε μωρε πια!!! Τα νευρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια φωτο λαλα!!! Εξωτερικο ε? Ξερω οτι ολες λιγο πολυ τα περναμε αλλα βαρεθηκα!! Γκρινια γκρινια γκρινια απο ολυς... Γνωστους και ξενους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aπίστευτες....δηλαδή το φυσικό είναι το γιαουρτάκι και η κρέμες και το αφύσικο ο θηλασμός..?? :blink: ας γελάσω χα χα χα χα...

Μην πτοείσαι φιλενάδα, θήλαζε και μη ερευνα...αν κάποιος δεν γουστάρει, ας πάει πιο πέρα,είναι βλέπεις και τόσο σοκαριστικό το θέμα... :P εμένα πάντως μόνο ευχάριστα θα με σόκαρε...

Θυμάμαι είχα θηλάσει δημοσίως ενώ είχαμε βγει έξω και πίναμε καφέ ( πουρτοκαλάδα απο πουρτοκάλια εγώ ) κ επειδή είχε απίστευτο κόσμο, έβαλα ένα σεντονάκι πάνω στην μικρή που συνεχιζε κανονικά τη δουλειά της..στα πεντε λεπτά είχαν μαζευτεί διάφοροι περίεργοι και με κοιτούσαν κάπως ετσι.. :blink: εεε θηλαζει η μικρη τους λέω και σε λίγο θα αποκοιμηθεί κιόλας....

" Μα τι θα σκάσει με το σεντόνι, τι θα κρουφτεί, τι θα φοβηθεί, τι δεν θα βρει στοχο...τι θα θα θα θα..." άκουσα εκεινη τη μέρα...εγώ χαμογελούσα στωικά και έλεγα, βρε τιποτα δεν παθαινει, ειναι εξυπνα τα μωρά σου λέω...στο τελος βαρέθηκα να εξηγω, έβαλα τ ακουστικά απο το κινητό και "Πιο πολύυυ" απο Χατζηγιάννη και ηρέμησα...Αμαν πια!!

Σε καταλαβαινω απολυτα.!

τα φιλιά μου κ καλημέρες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα ειναι τα σοκαριστικα θεαματα...που ολα τα παιδια ερχονται αντιμετωπα με αυτα καθημερινα...οχι ο θηλασμος..αλλα τι να πεις..δεν αξιζει να ανοιξεις καν συζητηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από σεμνοτυφία και εξυπνακίστικη συμπεριφορά στην Ελλάδα άλλο τίποτα.

Άκου είναι...παιδιά μπροστά!

Ήθελα να ξερα, όλοι αυτοί που κάνουν παρατήρηση για το θηλασμό την έχουν πει ποτέ σε ξέκωλα? Αλλά φαίνεται πιο εύκολος στόχος μια μαμά με ένα μωράκι...

Και όλοι αυτοί που έχουν έτοιμη τη συμβουλή της κακιάς ώρας (κοντινοί και ξένοι) πραγματικά θεωρούν ότι εκείνοι νοιάζονται περισσότερο; Για το αν το παιδί σου χορταίνει ή αν εσύ ξεκουράζεσαι;

Τρις έχεις δίκιο να αγανακτείς και να κουράζεσαι με όλο αυτό, αλλά τουλάχιστον ξέρεις πως κάνεις το σωστό.

Και σε μια πιο εύθυμη νότα: πώς είναι η πισίνα και ο μικρός;Θέλομε και εμείςνα ξεκινήσουμε με το που κλείσουμε τον 6ο... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλεος ρε παιδιά,τι άλλο θα ακούσουμε...

Μην ακούς τίποτα αγάπη μου,συνέχισε εσύ το μεμεδάκι όσο πιο πολύ μπορείς,κανείς δε ξέρει καλύτερα απο τη μανούλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόσα άσχημα πράγματα συμβαίνουν καθημερινά γύρω μας που είναι όντως σοκαριστηκά και αυτές τις κυρίες τις πείραξε μια γυναίκα που θήλαζε το μωράκι της :angry: ...τι να πω ...όπου του κόβει του καθενός!!

Εσύ να συνεχίζεις να κάνεις αυτό που θεωρείς σωστό για το μωρό σου και μη δίνεις σημασία στο τι λένε οι άλλοι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όσες δεν καταλάβατε, η αγαπητή ΛαΛα επιτέλους μας έδειξε το παγωμένο χειμωνιάτικο μουτράκι της που ΟΛΕΣ θέλαμε να δουμε!!!!!! Ορίστε! Είχε δίκιο η Φανή!!!!!! Τυπώστε το οι υπόλοιπες!!!!! :) :)

Αννούλα τι να σου πω. Μην αναφέρεις πουθενά ότι θηλάζεις για να μη σε πρήζουν. Εγώ έχω σταματήσει να μιλάω για το τι κανω. Αν πάλι θηλάσεις έξω...

"Το γάλα σου δεν το πιάνει" - Για να το ζητάει, κάτι ξέρει. Αν δεν χορτάσει θα ξαναπιει σε λίγο.

"Είναι ντροπή να θηλάζεις μπροστά σε παιδιά" - Γιατί αυτά δεν θήλασαν; Αν σε ένα παιδί πεις ότι ο θηλασμός είναι καλός, θα το δει σαν κάτι φυσιολογικό. Αν η μητέρα το παρουσιάσει σαν κάτι κακό, το παιδί θα κάθεται και θα κοιτάει....

"Κόψε το όσο είναι καιρός. ΙΙΙΙΙΙ! Μη θηλάζεις!!!!" - Γιατί; Ποιόν ενοχλεί;

Ουφ! Μόνο στην Ελλάδα και πιστεύω περισσότερο στην Αθήνα λένε τέτοια πράγματα. Και να φανταστείτε ότι όλο διαβάζω στα ελληνικά άρθρα για έρευνες που στηρίζουν και εξυμνούν τον θηλασμό. Μόνο εγώ τα διαβάζω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Κατα τη γνώμη μου αυτό θα επρεπε να σε πισμώσει παραπάνω και να θηλάζεις μόνο έξω!!!!!

Αμαν πια με τα κολλήματά τους , απορώ δεν ντρέπονται καθόλου για τις αηδίες που λένε?Και είναι και μανούλες!

Δεν θα επεκταθώ απλα πραγματικά καταλαβαίνω οτι κουράστηκες να σε πρίζουν αλλα μην το αφήνεις να περάσει....Να σκάσουν αυτοί , όχι εσύ...

Αντε από κει με τις σεμνοτυφίες τους....

Παραλληλα θα πω οτι ειναι και θέμα αντίληψης και ανθρώπου,είχα θηλάσει δημόσια στο cosmos θυμάμαι στη αιθουσα για φροντιδα παιδιών που υπάρχει, και είχε και αλλες μανούλες που κυκλοφορούσαν με γιαουρτάκια,βαζάκια κτλ...και ένα μικρό αγοράκι με κοιτούσε που τον θήλαζα με απορία και προσήλωση...Το πλησιαζει η μαμα του και του λέει :αγάπη μου το μωράκι τρώει,αλλα που να ξέρεις εσύ από αυτα,αφού δεν σε θήλασα.Και μου χαμογελάει...

Με εκανε να αισθανθώ άνετα και όμορφα!

Αντε καλέ που δε θα ξαναθηλάσεις έξω!!!Συνεχίζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αν με καθε χαζο σταματουσα τωρα δεν θα θηλαζαμε εξω καθολου και θα ημαστα κλεισμενες μεσα!

εχω πολλα τετοια χαζα και εχω δει πολλλα τετοια βλεματα :blink:

αλλα εχω και τετοια :cheer:

αυτο μου το ειχε πει μια στην καφετερεια μετα την συραγγα του Αρτεμισιου...

πηγαινα στο χωριο μονη με την μικρη(ακολουθουσε η αδελφη μου με το δικο της αμαξι) και εκανα σταση να πιω καφε και να θηλασω την μικρη!

η κορη μου ηταν 16 μηνων καθισαμε στα τραπεακια παρηγγειλα τον καφε μου κκαι ξεινησα να θηλαζω.... σε λιγοτερο απο λεπτο ερχετε μια και μου λεει....

αυτο που κανεις ειναι προστυχο.... μπα γιατι ρωτω εγω?

εδω μεσα υπαρχουν αντρες.... ε και απαντω? αυτοι δεν θηλασαν?

ειναι αισχρο αυτο που κανεις..... συνεχιζε εκεινη χωρις να με ακουει....

νευριαζω και εγω και της λεω ανα δεν σου αρεσει εσενα η του αντρα σου μην κοιτατε( ο αντρας της μου κανει νοημα οτι δεν το ενοχλει)το παιδι μου ταιζω..... αυτο θελει φαι και εσυ του δινει γαλα... που να το πιασει να περπατησει(δεν περπατουσε η κορη μου)... εεεε μετα της επιτεθικε μια κυρια που απο οτι μου ειπε μετα ειχε θηλασει 9 παιδια .....τσακονονταν για κανα 10λεπτο ... εγω συνεχιζα να θηλαζω..... εφυγα και τις αφησα εκει....

η επομενη σταση μου ηταν στο φουρνο οπου θηλασα μεσα στο αμαξι)οχι λογω του περιστατικου αλλα γιατι ειχα παρκαρει το αμαξι κατω απο μια υπεροχη μουρια....

κλεισε τα αυτια σου!

εχεις καομα να ακουσεις παρα πολλα!

απλα αδιαφορεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρις αμα σου πω..ηθελα πολυ να βαλω θεμα..τα κουλα που ακουσαμε οσο θηλαζαμε...

Ομολογω Βικυ το δικο σας περιστατικο θα ηταν στα 3 πρωτα βραβεια!!!!

Πολυ γελιο..

Αμα καθοσουν με ενα μινι μεχρι τον αφαλο και με το στηθος εξω απο το ντεκολτε..σταυροποδι...δεν θα ησουν προστυχη..θα ησουν παρθενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα, μεχρι στιγμης δε μου χει τυχει κατι παρομοιο αλλα φανταζομαι πως θα μου τυχει στο μελλον. Βεβαια εχω ακουσει κι εγω πολλα κουλα. Για να παιρνεις κουραγιο για να συνεχισεις αυτη την αγια πραξη, να σκεφτεσαι παντα οτι δεν εισαι μονη. Κι εγω αυτο σκεφτομαι και παιρνω πολυ κουραγιο. Φανταζομαι πως ηδη θα νιωθεις πολυ περηφανη γιαυτο που κανεις γιατι ξερεις ποσο οφελιμο και μοναδικο ειναι για το αγγελουδι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κακο ειναι οτι ψιλοπειραζετε κι ο αντρας μου. Δεν νοιωθει και πολυ καλα να ειμαστε εξω και να θηλασω. Δεν μου εχει πει τιποτα αλλα τον βλεπω οτι ειναι αμηχανος. Κι ετσι αποφευγω να βγουμε και να θηλασω. Παω στο αυτοκινητο. Ξερετε... ειναι το γαμωτο. ΔΕν ντρεπομαι αλλα γιατι να πρεπει να ψιλοερχομαι σε αμηχανια καθε φορα που τον βλεπω οτι αρχιζει και πειναει? Ποιον ενοχλω και γιατι? Θελω να θηλασω οσο παει!! Μου εινΑι πιο ευκολο απο το να μαγειρευω! Αληθεια!!!! Μου την σπαει που απο την τριτη που θα ξαναπαμε κολυμβητηριο θα εχω αγχος. Το ξερω οτι δεν πρεπει αλλα το νοιωθω. Τελος παντων! Που ειναι η Λαλα καλε που λετε? Αγαλματα δεν ειναι αυτα? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα!!!ολα και ολα!!!!αμαν πια θα πω και εγω..που δεν εχω γεννησει ακομα!!!ο,τι γουσταρεις να κανεις ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ για να νιωθεις και τρισευτυχισμένη! :silly: :lol:

κουμανταδορο στο β@ζ$ σου θα βαλεις....??? :angry: :woohoo: :angry: :woohoo: :S

και αμα αυτες οι μανταμίτσες εχουν προβλημα να φυγουνε να πανε αλλου.... :P:angry::) :silly: ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!! και κατι αλλο....στην τελικη σε βρήκαν να θηλάζεις, δεν σε βρηκαν καβαλα με τον αντρα τους!!! :laugh: :laugh: :laugh: ας χαλαρωσουν λοιπον...!!!!αντε μην ερθουμε ολες οι φανς του mammyland και αρχισουμε αυτες τις μανταμιτσες στις πατητες!!! :laugh: :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα αυτό πήγαινε ως απάντηση/ σχόλιο/ αστείο στο θέμα με τον θηλασμό - μια τρυφερή "θυσία" που το Τυρογαριδακι αναφέρθηκε στο κρύο πρόσωπο της ΛαΛα!!!!

Κοίτα, αν ξέρω ότι ενοχλούνται τα άτομα που είναι δίπλα μου, όπως η αδερφή μου όταν είναι και ο άντρας της μπροστά, βρίσκω μια ήσυχη γωνιά ή πάω σε άλλο δωμάτιο. Αλλιώς δεν τραβάω ζόρια. Σε άσχετους όμως που θα έρθουν με τσαμπουκά να μου την πουν... και το βρακί μου θα βγαλω!!! Εγώ πλέον θηλάζω σπάνια έξω. Έχουμε κόψει τους ημερίσιους θηλασμούς και ελπίζω να κόψουμε σύντομα και τους νυχτερινούς! Η αλήθεια είναι ότι εγώ τους έχω κόψει. Η μικρή ακόμα ζητάει να είναι στο στήθος μου όλη την ώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️ η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω...  αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται.... εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;
    • αχ Λευκη μου εχω κι εγω γαμοβαφτιση το Σαββατο πολυ καλης φιλης και εχω την ιδια απορια... φανταζομαι θα μου πει να κατσω στα αυγα μου!!!! 😂 ασε που θα εχω και τον αντρα μου κερβερο.... ολο λεει "στην κατασταση σου" και "στην κατασταση σου" λες και ειμαι αρρωστη.... δε λεω μου αρεσει που με εχει ματια χαδια 🥰 αλλα μην υπερβαλουμε κιολας!!! δεν θα κλειστω και σε γυαλα... επισης ρε κοριτσια, αυτο το να μην σηκωνουμε βαρη θεωρω οτι ο γιατρος εννοει γνκ μεγαλα βαρη... αλλα π.χ. μια τσαντα του σουπερ 3 κιλα δεν ειναι κατι... ενταξει δεν θα παρω και 6αδα νερα αλλα δε νομιζω οτι 3 κιλα ειναι κατι...
    • ναι εννοειταιιι!!!! θα ενημερωνουμε το πινακακι και για αυχενικη και για β επιπεδου και για ΠΗΤ και φυλο!!!! ας πανε ολα καλα και στα της οργανωσης αφηστε το πανω μου!!!! 😇🤓
    • Ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχες σου!!!! ❤️❤️ να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου!!!!🤱❤️να ειναι γερο και καλοτυχο!!!!🙏
    • Λευκη μου επειδη γνκ εχω σιδηροπενικη αναιμια και παιρνω καθε μηνα σιδηρο στις μερες της περιοδου, αν παιρνεις χαπι για το θυροειδη, νομιζω πρεπει να εχει καποια χρονικη αποσταση απο το χαπι του σιδηρου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...