Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 ωάρια! … περισσότερες πιθανότητες;


Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!

Είσαι πολύ γλυκιά!!!!!! :):):)

Σε 14 ημέρες χοριακή!

Μετρά και η σημερινή! ;)

Αύριο τικεράκι! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

IreneValadia έγραψε:

serprefar πήρα την 2η μέρα περιόδου (για να ειμαστε σιγουροι πως ήταν περίοδος)και για 5 ημέρες 1 χάπι το πρωί και ένα το βράδυ.

Εύχομαι γρήγορα να τα καταφέρουμε και οι 2!!!!

Τα ιδια κι εγω!!Πηγες στο γιατρο εσυ και ειδε πως εχεις 3 ωαρια αν καταλαβα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις ευχές μου για τα καλύτερα αποτελέσματα, σαφώς αυξάνει τις πιθανότητες ο αριθμός των ωαρίων, εύχομαι να πάνε όλα τέλεια. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι σε 14 μερες απο σημερα να μαθεις τα πιο ομορφα νεα της ζωης σου ..και σε 9 μηνες να εχεις το ονειρο σου αγκαλιτσα..

θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου πόοοοοοσο σας ευχαριστώ!!!!

Σήμερα ήρθα στο γραφείο αλλά … σε χαλαρούς βαθμούς… δεν είναι για κούραση αλλά ούτε και για την γυάλα … σωστά; ;)

anastasia32 μου, ναι, πήγα στην 10 ημέρα για υπέρηχο και είδαμε τα 3 ωάρια!

Εσύ πότε με το καλό;

Irene1 συνονοματούλα!!!! Σε ευχαριστώ και εύχομαι και για σένα γρήγορα!!!!!!

Nikol. μου μακάρι!!! Δε ξέρετε πόσο κουράγιο μου δίνετε!!!

Σας φιλώ όλεσσσσσσς!!!!! :kiss::kiss::kiss:

WENDY μου σε ευχαριστώ και εσένα!!! Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώωωωω!!!

Καλή επιτυχία και σε εσένα Ελενάκι μου!!! Εύχομαι να πετύχεις ΔΙΑΝΑ!!!!

Μαράκι μου μακάρι!!! Μακάρι να είμαι σε αυτό το 15%. Και σε εσένα δε χρειάζεται … ξέρεις … είσαι στο μυαλό μου και σε νιώθω τόσο δίπλα μου!!! Θα τα καταφέρουμε … θα δεις!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και ένα να είναι … κανένα πρόβλημα δε θα έχω!!! Εχθές ο γιατρός μου για να με κάνει να γελάσω και να χαλαρώσω μου έλεγε: «Να δω τι θα τα κάνουμε μετά τα τρίδυμα!!!»

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου τώρα είδα το θέμα σου.Σου εύχομαι και εγώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου σύντομα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαρω να χαρω να χαρω, το μωρο το μωρο το μωρο.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: η να πω τα μωραααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειρηνη μου γλυκεια, φιλεναδααααααα ποσοοοοοο χαρηκα Παναγια μου!!!!!!!!

Με το καλο βρε κοριτσαρα, σε λιγες μερες να δεις μια χοριακη τοοοοοοοοοοοοοσο μεγαλη...με το συμπαθειο :blush::blush::blush::blush:

Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη πολυ πολυ πολυ πολυ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki twra eida kai egw to thema sou!!! sou euxomai kali epituxia, na exeis thetika apotelesmata!!

ki egw ksekinisa serpafar auton ton mina omws den tha kanw parakolouthisi kai spermategxusi. o giatros mas eipe na dokimasoume fusikes epafes monoi mas kai blepoume.... pisteuei oti einai panw katw oi idies pithanotites me tin spermategxusi.. apla exoume gero programma! epafi mera para mera!!! gia na doume euxomai na eimaste kai oi 2 tuxeres auton ton mina...

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans Χαχαχαχαχαχαχα…. τα μωρά εεε; Περιμένω γρήγορα και τα δικά σου καλά νέα! Έχω τους λόγους μου να σε ευχαριστώ λίγο παρά πάνω… ξέρεις εσύ!

twiggy σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! μακάρι να είναι οι μήνας μας. Εγώ από σήμερα άρχισα και τα UTROGESTAN

… μη μας ξεχάσεις … να μα ενημερώσεις πως πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene μου εμενα δεν μου ειπε να παω να δουμε ποσα ωαρια εκανα!Εντομεταξυ οταν τελειωνουν τα χαπια, αρχιζει ποναει το στηθος μου πολυ και η αριστερη μου μερια σαν σφαχτες....γιατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι να κάνεις σπερματέγχυση? Τα ωάρια τα ψάξαμε για να δούμε πότε είναι έτοιμα ώστε να κάνουμε την ένεση και να σπάσουν την κατάληλη στιγμή. Κοίταξες τις παρενέργειες των χαπιών; Ίσως σου προκαλούν αυτά όλη αυτή την κατάσταση. Καλύτερα όμως να το πεις στον γιατρό σου για να ηρεμίσεις κιόλας… εε; Τι λές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν ειμαστε ακομα για σπερματεχγυνση.Απλα μου τα εδωσε για να αυξησουμε τις πιθανοτητες συλληψης επειδη ο αντρας μου εχει χαμηλη κινητικοτητα.Λέμε σε κανενα 2μηνο να κανουμε μια πρωτη προσπαθεια σπερματεχγυσης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπίζω και να μη χρειαστεί!

αυντομα να μείνεις από μόνη σου!

θα περιμένω νεα σου!

εχεις και σήμερα ενοχλήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...