Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

marianna πολύ ομορφα, αντε με το καλο!

olya να το χαιρεστε και να το δειτε όπως επιθυμειτε. και τελεια τα κουβαδακια σας, μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marianna μπραβο, πολυ ομορφες!!

olya Να σου ζησει το νεοφωτιστο!!!

Εγω δεν μπορω να βρω φωτογραφο.....οι τιμες που μου λενε ειναι εξωφρενικες :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάννα συγχαρητήρια για τις μπομπονιέρες.

Επειδή τις φτιάχνεις μόνη σου, λογικά θα αγοράσεις και καλάθι για να τις τοποθετήσεις στην εκλησία. Να ρωτήσω θα βάλεις κάτι και στο τραπέζι με τις μπομπονιέρες για στολισμο;

Εμείς βαφτίζουμε την κόρη μας τον Οκτώβριο και παραγγείλαμε καρουζέλ για μπομπονιέρες 19 εκ. υψος. Μόνοι μας θα βάλουμε τα κουφέτα αργότερα. Πώς να στολίσουμε το τραπέζι της εκκλησίας; Είναι και τεράστια αυτά τα καρουζέλ! Έχετε καμία ιδέα; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marika me to kalo i vaftisi tis koroulas sas.

exo parei megala kalathia ta opoia tha stoliso me xromatisto touli stis idies apoxroseis pou tha einai kai oi mpomponieres kai tha valo pano kai 2 megales petaloudes.

oso gia to trapezi tha mporouses na pareis touli kai na to stoliseis perimetrika denontas ena megalo fiogo-h na valeis pano raner gaza xromatisti kai pano tis to karouzel.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babaki egw vrika enan fovero apo 750 kai me alboum gia tis nones an eisai apo athina mporw na sou dwsw to til vevaia den exw kleisei psifiako kai den tha einai stin dexiwsi opote den xerw ti xrewnei gia ayta toalboum to diko mas tha einai opws mas to eipe foto book efamillo tou psifiakou min me rwtiseis tis diafores den katalava

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Μαριάννα , φοβερές οι μπουμπουνιέρες σου!!!! Ξεχωρίζω όμως την ροζ περισσότερο!!!

Όλυα να το χαίρεστε το μωρό σας!!!! Τα κουβαδάκια ήταν τέλεια!!!!

Εγώ, τελικά δεν τα κατάφερα να ανεβάσω φώτο .. θα προσπαθήσω αύριο ... βέβαια μόνο τις παιδικές μπουμπουνιέρες θα σας δείξω γιατί τις άλλες των μεγάλων θα τις παραλάβω μέσα Ιουλίου...

Θα επανέλθω λίγο αργότερα.. πάω να πω ένα γεια στις φίλες των Χριστουγέννων και να ταίσω την μπέμπα...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amarillida έγραψε:

babaki egw vrika enan fovero apo 750 kai me alboum gia tis nones an eisai apo athina mporw na sou dwsw to til vevaia den exw kleisei psifiako kai den tha einai stin dexiwsi opote den xerw ti xrewnei gia ayta toalboum to diko mas tha einai opws mas to eipe foto book efamillo tou psifiakou min me rwtiseis tis diafores den katalava

Σε ευχαριστω καλη μου, μενω Ηρακλειο Κρητης! :)

Με συμφερει με τις τιμες που ακουω εδω να κανω τα εισιτηρια σε ενα φωτογραφο απο Αθηνα να ερθει Κρητη για την βαπτιση! :silly:

Εδω ζητανε 1200 με 1300 για 1 ψηφιακο δικο μας ενα της νονας και 2 dvd. :blink:

Πολλα δεν ειναι? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ευχαριστω κοριτσια,αντε να τα βαπτιζουμε μια μια να ηρεμισουμε.με ειχε πιασει ενα αγχοσ πριν τη βαπτιση που μου ποναγε το κεφαλι σχεδον ολο το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στην αρχη την πηρα απο το πλαισιο και οταν χρειαστηκα και αλλη ειχε τελειωσει στο πλαισιο και την πηρα απο εκει που πουλανε ειδη ραπτικης.Βαζεις την κολα και μετα την ριχνεις επανω.Δεν νομιζω να βρεις καπου αλλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ Κ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!! ΣΑΣ ΤΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ

20062010791.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΣ

17062010717.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Κ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ

24062010806.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Κ ΤΕΛΟΣ ΤΟ 1 ΑΠ ΤΑ 3 ΚΕΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΔΙ

17062010713.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ :kiss::kiss:

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ Η ΜΕΡΑ!!!ΑΥΡΙΟ 7.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΑΦΤΙΖΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ ΒΑΙΟΣ(ΞΕΡΩ,ΞΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΛΙΓΟ ΜΠΛΙΑΧ..ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ)

ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. με το καλο να γινει ο μικρος σου χριστιανουλης σημερα!!!Το ονοματακι του ειναι γλυκα!!! :)

firfiriko συγχαρητηρια!!!Ολα ειναι πανεμορφα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιρφιρικο τελεια συνδυασμενα ολα! και εμεις το ιδιο θεμα θα κανουμε αλλα στο ...θηλυκο! πριγκιπισσα!

Ντινα αντε με το καλο και ολα θα πανε υπεροχα! να απολαυσετε την βαπτιση του μωρου σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου! χαιρομαι που σας αρεσαν!

Ντινα μου με το καλο η βαφτιση σημερα!!! κ το Βαιος προσωπικα μου αρεσει παααρα πολυ!! ;)

Μαριαννα μου ναι αλμπουμ ειναι εσκισα τα ριζοχαρτα απο μεσα κ αφησα μονο τις λευκες σελιδες. κ προτιμησα να παρω ενα που δεν εχει κ πολλες σελιδες βεβαια αναλογα με το ποσοι καλεσμενοι πιστευεις οτι θα γραψουν. αυτο εκανε μονο 9.90 ευρω!! κ εχει περιπου 10 με 15 σελιδες!

Χαρουλινι με το καλο κ εσας η πριγκιπισσα!!!! τελεια θα ειναι ολα!

φιλακια σε ολες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

Ντινα μου με το καλο να βαφτισετε σημερα τον μικρουλη σας!!!!

κ εγω ανυπομονω να περασουν οι μερες κ να βαφτισουμε τα κουκλακια μας!!!!!

φιρφιρικο....δεν εχω λογια....ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαννα μου καλη επιτυχία!!!!

Εχεις πολλα φιλακια κ εσυ απο τον πριγκηπακο μου!!!!!

Βουλα μου σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!! κ εγω περιμενω πως κ πως να ερθει αυτη η μερα!! 3 Ιουλιου το αλλο Σαββατο ειμαστε εμεις! κ θα τον βγαλουμε Βασίλειο (οχι Κωστετσο :silly: ) απο την μαμα μου που ειναι Βασιλεία! εσεις πως θα πείτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...