Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

sorry αλλα εχω προβλημα κ με πεταει ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ !!!

ΕΧΕΙ ΑΠΙ8ΑΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ !!! ΕΓΩ Π.Χ. ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΙΑ 1,35 .

ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΡΑΨΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ Κ ΠΑΡΕ ΤΗΝ. ΣΤΗΝ ΔΙΕΥ8ΗΝΣΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ , ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ)

8Α ΦΤΙΑΞΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ Κ 8Α ΣΑΣ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ! ΟΤΙ 8ΕΣ ΣΤΕΙΛΕ Κ ΜΝΜ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ sophiak μου ... καλως ορισες στο club της αναποδιας !!!

Παραγγελνω προσκλητηρια (κα8υστερουν γιατι η κορη της επα8ε σοβαρο ατυχημα)

και ερχονται λα8ος ( τα διορ8ωνω 1 , 1 ) , παω να παραλαβω τα τουλια ερχονται λα8ος !!! κλεινω ραντεβου για cameraman κ εχουν διακοπη ρευματος

ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

mairybaggelhs έγραψε:

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΗΡΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑ8ΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ www.parisis.com.gr !!! ;)[/quote:274xzw5b]αυτο δεν ειναι χοντρικης;;;δεν πρεπει να κοψεις τιμολογιο;;;;δηλαδη μπορω να παω και να αγορασω απο κει μπουμπουνιερες...τον ξερω πολυ καιρο αυτον τον προμηθευτη αλλα πιστευα οτι δεν δινει σε απλους πελατες :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δινουν κανονικα και σε κοσμο απλα χωρις αποδειξη μαυρα.θα τους το ζητησεισ εσυ και θα πας να τα παραλαβεις απο εκει ετσι θα σου κανουν κιαλλη εκτωση.αν βρεισ κατι που σου αρεσει στηλε pm να σου πω ποιον θα βρεις γιατι τους ξερω προσωπικα.Στον παριση δινουν σε κοσμο η μονο χονδρικης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

αχ sophiak μου ... καλως ορισες στο club της αναποδιας !!!

Παραγγελνω προσκλητηρια (κα8υστερουν γιατι η κορη της επα8ε σοβαρο ατυχημα)

και ερχονται λα8ος ( τα διορ8ωνω 1 , 1 ) , παω να παραλαβω τα τουλια ερχονται λα8ος !!! κλεινω ραντεβου για cameraman κ εχουν διακοπη ρευματος

ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!

Aν ειναι δυνατον!!!Ολα αυτα????Κουραγιο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTV SOFAKI ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Α Α Α ΔΙΝΟΥΝ (ΑΠΛΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ,ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ) Κ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ !!!

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΝΟΥΜ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ -66

΄;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχει το καταστημα στην περιοχη να δεις (οχι ολα ) , αν τις 8ες ετοιμες τοτε παραγγελνεις μονο απο το καταστημα ...

για μενα αναλογα κιολας , αξιζει να παρεις το βασικο κ αν δεν 8ες κ πολλα πολλα δενεις σε 1 τουλι μικρο 3 κουφετακια (7Ε τα απλα 10Ε τα choco almond)

(200 τεμ,/κιλο) κ τελειωνεις ! ιδεες εκατομμυριΑ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amarillida την χρυσοσκονη την εβαλα με κολα και ειναι η πιο χοντρη χρυσοσκονη που υπαρχει γιατι εξογκωνεται και ειναι πιο ωραια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianna31 έγραψε:

koritsia mipos kserete an exoun ta jampo mikres xromatistes petaloudes gia na deso pano sto fakelo tou prosklitiriou me kordelitses? :)

exo dei ena makrosteno prosklitirio fouksia pou m'aresei.

ti allo tha mporousa na valo pano gia na to omorfino?

marianna εγω φτιαχνω προσκλητηρια πουγκακια και στο δεσιμο βαζω μεταλικες πεταλουδιτσες τις οποιες αγορασα για 0,12€ τη μια. οταν το ολοκληρωσω θα ανεβασω φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κοριτσια εχω μερες να μπω και βλεπω πολλες εξελιξεις! μπραβο σας! εγω εχω ξεκινησει τωρα τα προσκλητηρια και παραγγειλα και τα βαζακια με τα κουταλακια για τις μπομπονιερες των μεγαλων. Dj ακομα δεν εκλεισα και πολύ το καθυστερω αλλα εκμεταλευομαι τις τελευταιες μερες που καθομαι και παμε καθημερινα για μπανακι. την Τριτη ξεκιναω και παλι δουλεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

εγω εφτιαξα χθες αυτα,για να τα δινουμε στα παιδακια...

θα βαλω μεσα ζαχαρωτα.πως σας φαινονται???

DSC08375 DSC08375.JPG

Μπραβο VOYLA!!Ειναι πανεμορφα!!!thx1pIjpkUX-8gH9sh36aV0_SxXUlDGjiM.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!1

Βούλα έκανες υπέροχη δουλειά!!! Είναι πανέμορφα και χαρούμενα τα κουβαδάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαριάννα , στα μαγαζιά της Αθήνας , νομίζω στην πραξιτέλους , έχουν τούλια και γάζες που μπορούν να στην κόψουν στην διάσταση που θέλεις..

Εάν αγοράσεις με το μέτρο θα σου πρότεινα (ειδικά για την γάζα) να αγοράσεις ένα ειδικό ψαλίδι που κάνει ζικ ζακ για να μην έχει ξέφτια.. αυτό μου είχαν συστήσει να κάνω σε περίπτωση που ήθελα να κόψω την γάζα μόνη μου...

Εγώ τελικά έκλεισα επιτέλους προσκλητήρια.. λίγο άσχετα με το θέμα μου που είναι ο χαρταετός...(Γιωτού από το αν αγαπας ... Λαμπάδα πρέπει να σου ανάψουν με τον κόσμο που τους έχεις στείλει) θα προσπαθήσω αύριο να βάλω φώτο για τις μπουμπουνιέρες που αγόρασα να μου πείτε την γνώμη σας (αν τα καταφέρω)

Αυτά προς το παρόν , σας χαιρετώ και σας φιλώ !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!prospatho na anevaso foto kai mou leei oti einai poly megali.ti prepei na kano?

mariagl mou apo pou tis agorases tis petalouditses?kati tetoio fantazomai na kano kai ego alla me makrosteno fakelo apo ton opoio tha deso tis petaloudites me polles leptes kordeles pou tha kremontai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαννα απο ενα καταστημα με ειδη συσκευασιας εδω στα Χανια. αυτο που λες να κανεις πρεπει να γινει τελειο και θα ταιριαζει απολυτα η πεταλουδα, μπορεις να βαλεις και μια δυο χαντρουλες. οσο για τη φωτο, θα πατησεις ανοιγμα με ζωγραφική και θα τη μικρυνεις εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

μαριαννα απο ενα καταστημα με ειδη συσκευασιας εδω στα Χανια. αυτο που λες να κανεις πρεπει να γινει τελειο και θα ταιριαζει απολυτα η πεταλουδα, μπορεις να βαλεις και μια δυο χαντρουλες. οσο για τη φωτο, θα πατησεις ανοιγμα με ζωγραφική και θα τη μικρυνεις εκει.

efxaristo maraki!!! :cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαννα μ'αρεσουν πολυ,μπραβο σου.

βουλα ειναι πολυ ομορφα,σου βαζω μια ιδεα για τα κουβαδακια,βαπτισαμε χτεσ τον μικρουλη μασ και τα παιδακια ξετρελαθηκαν με τα κουβαδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

Μαριανα πολυ ωραιες οι μπομπονιερες σου!!!!!!!

olya να σας ζησει ο μικρουλης!!!!!!

σ'ευχαριστω πολυ για την ιδεα για τα κουβαδακια.

ειναι πολυ ομορφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ευχαριστω :)

θα σασ ανεβασω πολλεσ φωτο οταν παρω δειγματα.

ηταν φανταστικα,τα τραπεζια ηταν εξω με πολλη πρασιναδα,τα παιδακια τρεχαν εξω στο γρασιδι,πολυ μου αρεσε.ειχαμε κ κλοουν του 0-6 δεν αγχωθηκα καθολου για τον μεγαλο μου γιο,το ιδιο και ολοι οι γονεισ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...