Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστω παρα παρα πολυ,χαιρομαι που σας αρεσαν κ αλπιζω να αρεσουν κ στους καλεσμενους!

Λοιπον Αθηνουλι μου τα υλικα ειναι απο μαγαζι στην Αθηνα στα Ιλισσια εχει κ σαιτ αν το θυμαμαι σωστα ειναι το www.elxisdodo.gr απο εκει πηρα τα μπρελοκ τις κορδελες κ τα κουφετα που ειναι χατζηγιαννακης κ ειναι σε διαφορες γευσεις.πολυ γευστικα!τα κουτακια ειναι απο τζαμπο ολα κ των μεγαλων κ τα παιδικα.κορδελες κ τετοια δεν πηρα απο εκει δεν συμφερουν με τιποτα!

τα προσκλητηρια τωρα ειναι καλυτερα να στα βαλω φωτο να τα δεις αλλα θα προσπαθησω να στο εξηγησω.λοιπον εκοψα ενα κομματι τετραγωνο απο το ιδιο ακριβως χρωμα,εκανα μια τσακιση στην μεση για να κανει υποδοχη το κολλησα κ μετα εβαλα κ λιγη κολλα στο ξυλακι κ το εβαλα μεσα στην υποδοχη κ ετσι ειναι περιποιημενη κ η πισω πλευρα.αν δεν καταλαβες πες μου να βγαλω φωτο!

Μαριαννα μου τα κουτακια με το αρκουδακι ειναι απο τα τζαμπο κ ειναι παμφτηνα μονο 1 ευρω η 6αδα!! κ εχει κ αλλα σχεδια.

τα ζαλεδακια μεσα ειναι απο το σουπερ αλλα κοιταξα να ειναι ενα-ενα συσκευασμενα για να μην ξεραθουν κ να μην χρειαζεται να τα τυλιγω κ αυτα! χι χι χι εκει με επιασε η τεμπελια μου!!

την αλλη εβδομαδα αν τα εχω τελειωσει θα σας βαλω το κουτι του νονου,την λαμπαδα κ το μπουκαλακι του λαδιου να μου πειτε αν σας αρεσουν!

φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina καταπληκτικα ειναι! παρα πολυ ομορφα! Μπραβο σου!

Μαριαννα και εμενα το θεμα ειναι πεταλουδες και λουλουδια και μολις φτιαξω δειγματακια θα ανεβασω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας! Το ελξις οντως εχει πολλα πραγματα και σε καλες τιμες. το σαιτ ειναι www.elxisdoro.gr ( firfiriko ο δαιμων του τυπογραφειου χτυπησε) Αλλα και εδω στα Χανια εχουμε ενα καταστημα που πουλαει τετοια ειδη σε τιμες χονδρικης, πολύ οικονομικα και θα παρω απο κει τα βαζακια για το γλυκο κουταλιου, τα ρανερ, και τελος παντων ο,τι αλλο χρειαστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles koritsia!

mariagl arxika na sou po oti se zilevo pou eisai sta xania!!!oso gia to thema tis vaptisis kai ego tha kinitho sta roz-fouksia.ylika gia tis mpomponieres pira kai ego apo ta elxis, kai malista simera ta perimeno.elpizo na esteilan oti tous eipa...

eida to fanaraki pou pires apo ta jambo kai tha prospathiso na vro kai ego kati paromoio giati ksetrelathika!!!epidi omos den krsero akoma se ti magazi tha kanoume to trapezi, den mporo na skefto stolismo.tha ithela pantos na einai ekso me avli h kipo me dentra-kapos etsi to oneirevomai.molis do to xoro tha xreiasto tis idees sas !

ntina ontos exeis ftiaksei poli omorfa pragmata-bravo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια καλημέρα!

Εμείς βαφτιζόμαστε το άλλο Σάββατο!

Έφτιαξα μονη μου προσκλητήρια μπομπονιέρες για τους μεγάλους..για τα παιδακια και μαρτυρικα...Είμαι ευχαριστημένη..

Το θέμα μας κι εμας είναι οι πεταλούδες!!!

Ο,τι είδα που φτιάξατε ειναι πολύ όμορφο!

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινα ειναι πολυ ωραια!!!!

firfiriko απο εκει που πηρες τα υλικα εκλεισα τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια.Το θεμα μας ειναι πριγκηπισσες και για γλυκακια θα φτιαξω σακουλακια με πολυχρωμα marshmallows και ζελεδακια.Οταν θα τα εχω θα σας ανεβασω foto :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gaia me to kalo i vaftisi kai o gamos sou.

ego exo paragilei ylika gia tis mpomponieres tis bebas mou apo to www.elxis.gr .ta perimeno mallon simera ap oti me enimerosan.elpizo na einai opos fainontai sto site, an kai polles kopeles pou exoun ftiaksei tis mpomponieres tous apo ekei ,einai super!!episis yparxei kai to adorex.gr.

rikse mia matia kai tha vreis oraia pragmata.

ta filia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΑΝ....ΑΦΟΥ ΑΡΕΣΑΝΕ ΣΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ(ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕ ΤΑ ΠΟΛΥΚΟΙΤΑΝΕ ΠΙΣΤΕΥΩ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ,ΕΙΔΑ ΤΟΣΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ "ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ" ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!

ΑΞΙΑ,ΑΞΙΑ!!! :laugh: :laugh: B)

*Κ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ-ΑΣΧΕΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ..Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΜΑRSHMALLOWS!!!ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΜΤ!!ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ -ΛΑΧΑΝΙ(ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΩΜΑ)ΠΗΓΑ ΣΕ 2 ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ..ΔΕ ΒΡΗΚΑ,ΠΗΑΓΑ ΣΤΟ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΒΡΗΚΑ :(:(

ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?????

πως πανε οι ετοιμασιες????

εγω ειχα καιρο να μπω....Με τις ετοιμασιες εχω σχεδον τελειωσει.

εχουν μεινει λιγα πραγματα ακομα.

χθες πηρα κ τα προσκλητηρια κ ειμαι πολυ χαρουμενη.

Ντινα μου,ολα ειναι τελεια....μην αγχωνεσαι!!!!!

να σε ρωτησω κατι??το χαρτι που εχεις βαλει μεσα στο κουβαδακι με τον βατραχο(αν δεν κανω λαθος)που εχεις μεσα τα γλυφιτζουρια,πως λεγεται???

σε βιβλιοπωλειο το βρηκες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΟΥΛΑ :)

ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ..(Κ ΑΥΤΑ B) )ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΚΤΛ,ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

ΚΟΙΤΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΣΕ ΡΟΛΟ(ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ)ΑΛΛΑ ΔΙΠΛΩΜΕΝΑ Κ ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ(30Λ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΣΑ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ 4 ΤΕΜ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NTINA MOY ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΑ ΛΙΝΤΛ ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ,ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ!

ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΕΣ ΕΝΑ D ANTI ΓΙΑ R ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ?? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΗΑΝΚS ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΘΩΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ Ντινα!!!

ειχα παει τζαμπο,αλλα μαλλον δεν τα προσεξα....

θα ξαναπαω να δω.

οσο για τα marshmallows,εχει το τζαμπο σε σακουλακια κατι ροζ-κιτρινα.

λογικα πρεπει να τα εχουν ολα τα τζαμπο.

αλλιως,αν δεν εχει,ριξε μια ματια σε μαγαζια που πουλανε καφε χυμα.

προχθες περνουσα απο ενα καφεκοπτειο κ ειχε κατι πολυ ωραια marsmallows.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epeidi kai egw vaftizw ton ioulio exw thema kipos me louloudia exw kanei ena prosklitirio xilino me xilina polixrwma louloudakia kai mpomponiera me 1 metalliko kaspw kai stin mesi ena glifitzouri pou anadietai san louloudi me koufeta tou xatziginaki pou einai san votsalo .me to kentro meta den exw katalixei kai se auto tha ithela idees an xerete tha xarw idiaitera giati exw pelagwsei pragmatika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amarillida εμενα θα μου αρεσε να βαλεις καποια συνθεση με φρεσκα λουλουδια πανω στο τραπεζι μια που το θεμα σου ειναι τα λουλουδια. ρωτα σε ανθοπωλειο υπαρχουν λουλουδια που ειναι οικονομικα. ποσα τραπεζια θα εχεις? Εναλλακτικα, μπορεις να φτιαξεις ενα κασπω με χαρτινα λουλουδια σε ξυλακι, μπορω να σου βρω σχεδια. επισης μπορεις να δεσεις τις πετσετες και να βαλεις επανω στο δεσιμο ενα λουλουδακι. επισης υπαρχουν ρανερ με αναγλυφα λουλουδια επανω. βαφτιζεις αγορι ή κοριτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki kai akoma distixws den exw vrei kentro gia to trapezi meta ase kai o ponokefalos me ta atoma pia dennxerw ti nakanw exw paei se vaftiseis pou den eimoun kalesmeni sto trapezi meta kai eimai se dillima gia to an prepei na tous kalesw :S . I idea sou gia ta trapezia einai fantastiki alla ta raner pou ta vriskeis?kai exete kai kamia idea gia to trapezi pou na to kanw kapou sta notia tis athinas ? an kai opou exw rwtisei einai ligo tsimpimena logw perioxhs vlepeis . Se euxaristw kai euxes polles gia to paidaki sou pou vaftizeis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

Ειμαι καινουριο μελος στην ομορφη παρεα σας.

Βαφτιζουμε κ εμεις το αντρακι μας στις 31 Ιουλιου,μια μερα πριν γινει 2 χρονων το Θεματακι μας ειναι οι ΠΕΙΡΑΤΕΣ!!!

Ευτυχως πριν μια εβδομαδα καταληξαμε σε στολισμο κεντρου, εκκλησιας, μπομπονιερες και κλεισαμε και τα βαπτιστικα!

Τις προσκλησεις και τα ευχαριστηρια καρτελακια τα φτιαχνει ο μπαμπας μας και ειναι πανεμορφα!!!!

Μας εχουν μεινει το δωρο της νονας,ο φωτογραφος τα γλυκα και τα ρουχα μας (εκει θα ζοριστω)

εδω στο Ηρακλειο Κρητης δυσκολα βρισκεις κατι(εγω δλδ)

Με το καλο να βαφτισουμε ολες τα ζουζουνια μας!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Babaki kalosorises stin parea mas kai me to kalo i vaftisi tou babakou sou!!!exeis dialeksei kai oraio thema gia agoraki.

koritsia mipos kserete apo pou na promithefto koufeta se kali timi?(meno athina) san teleftaia epilogi exo afisei ta elxis apo opou pira ta ylika gia tis mpomponieres alla protimisa na psakso prota ligo stin agora mipos vro kapoio ergostasio pou na ta poulaei lianiki.exei parei to mati mou kai mia koufetopoiia stin peiraios-tha rotiso kai ekei.

oi times pou keimenontai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw ena pratirio me zaxarwdi pou exei kai koufeta xondrikis tou xatzigiannaki oti thes twra pou rwtisa kai gia mena mou eipe 7,20 ta pitsilwta me sokolata kai ta tsokoalmond me geuseis sta 11 kati, an thes mporw na sou pw pou akrivws na ta parageileis enimerwse me. Me to kalo kai i vaftisi.parepiptontws apo ekei pira ta glifinztouria pou elega gia tis dikes mou mpomponieres

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amarillidaμου με το καλο κ εσυ να βαφτισεις το νινι σου ! (εγω κανω κ γαμο )

κουφετα choco αμυγδαλο βρηκα κ εγω με 10 Ε το κιλο , αλλα 8α η8ελα για το σπιτι του χατζηγιαννακη , κα8ωσ κ μερικα βοτσαλα μαρτζιπαν.

Που βρισκεται αυτο που λες ? (στειλε μνμ , η γραψτο μου εδω )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianna31 μου σε ευχαριστω, με το καλο και η δικη σας βαφτιση!! :kiss:

Κοριτσια μπορειτε να μου πειτε ποσες μερες πριν στελνουμε τα προσκλητηρια? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ξεκινανε συνη8ως 1 μηνα πριν (οχι παραπανω γιατι ξεχνιουνται οι υποχρεωσεις)

Tοσο νωρις? :ohmy:

Εγω νομιζα 1 το πολυ 2 εβδομαδες πριν!!!Καλα που ρωτησα!!

Σε ευχαριστω καλη μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...