Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

sophiak αν θες τη γνώμη μου το σκηνικό που έχεις ετοιμάσει είναι τέλειο. Μη βάλεις μπαλόνια...θα χαλάσει. Άλλωστε μπαλόνια βάζουν σε εκκλησίες που δεν έχουν τον ανάλογο φόντο για να "δείξει" λίγο το σκηνικό. Εσύ που έχεις τόσο ατμόσφαιρα τριγύρω γιατί να βάλεις μπαλόνια;;;Τα τούλια με τα φαναράκια είναι τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

athinouli έγραψε:

sophiak αν θες τη γνώμη μου το σκηνικό που έχεις ετοιμάσει είναι τέλειο. Μη βάλεις μπαλόνια...θα χαλάσει. Άλλωστε μπαλόνια βάζουν σε εκκλησίες που δεν έχουν τον ανάλογο φόντο για να "δείξει" λίγο το σκηνικό. Εσύ που έχεις τόσο ατμόσφαιρα τριγύρω γιατί να βάλεις μπαλόνια;;;Τα τούλια με τα φαναράκια είναι τέλεια.

Εχεις δικιο!!Μαλλον δε θα βαλω καθολου ασε που ο αντρας μου με τον μπαμπα μου θα βαλουν σε ολες τις κολωνες της δεη απο τη λεωφορο μεχρι την παραλια μπαλονια για να βρουν το δρομο αυτοι που δεν εχουν ξανα ερθει στο εξωχικο μας, θα δωσω κ τα μπαλονια στα παιδακια...οποτε ειμαι οκ πιστευω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophiak συμφωνώ απόλυτα με την Athinouli . εάν όμως θέλεις να βάλεις μπαλόνια θα μου άρεσε καλύτερα να μοιραστούν στα παιδάκια με την μπουμπουνιέρα τους..Το σετ της βάφτισης μου ά΄ρεσα πάρα πολύ!!!

Athinouli, εγώ μπορώ να σου συστήσω ανεπφύλακτα τον δικό μου φωτογράφο . Από χρήματα ακόμα δεν ξέρω πόσα θέλει.. στο γάμο ήταν λίγο ακριβούτσικος... περιμένω προσφορά του για την βάφτιση. Είναι καλλιτεχνικός τύπος και με γούστο!! Όσοι είδαν τις φώτο του γάμου μου ξετρελάθηκαν... έχει και σελίδα στο fb , αν θέλεις πες μου να σου την δώσω να δεις την δουλειά του. ααα και στο τέλος σου δίνει όλο το υλικό σε ψηφιακή μορφή.

Στεφανία , ήταν τέλεια η ιδέα με τα απλωμένα ρούχα και το όνομα!!! Γούστο θα έχει!!!!

Εγω αύριο θα πάρω δείγματα από τριών ειδών μπουμπουνιέρας θα τις στολίσω και όποια μου αρέσει καλύτερα θα γίνει η μπουμπουνιέρα μας!! Θα προσπαθήσω να σας βάλω φώτο να τις δείτε!!

Άντε Καληνύχτα ώτστε να έχουμε καθαρό μυαλό για καινούργιες ιδέες !!!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι μου κανετε; σας διαβασα, να σας πω και μια συμβουλη γιατι εγω την πατησα στον γιο μου που βαπτισαμε πριν χρονια, αυτο που μπαινουν μεσα τα ρουχαλακια κοιτατε να εχετε χωρο να το βαλετε καπου μετα και να ειναι χρησιμο στο παιδι, εμας ο νονος του του ειχε φερει κουτι που ηταν σαν καραβι και επανω ειχε καταρτια και πανια, πολυ ωραιο ηταν αλλα χωρος να βαλω αυτο το πραγμα πουθενα και κατεληξε στην αποθηκη, γιαυτο αυτη τη φορα ζητησα μπαουλακι για την μικρη, σας το λεω για να το εχετε υποψιν σας, σοφακι πολυ ωραια η κρεμαστρα, αν εχεις χωρο στο δωματιο της μικρης ειναι πολυ ομορφη και βολικη, τα δικα μας νεα ειναι οτι ακομα δεν εκλεισα γλυκα το εχω αφησει πιο μετα λιγο, θα παω αυτη την εβδομαδα για φορεμα, και πηρα δυο φαναρακια και διακοσμητικα πεταλουδες και νεραιδες που εχει και η λαμπαδα μας να τα κολησω πανω να τα στολισω, με τι να τα κολησω ομως ξερει καμια, αν σας πω τι σκεφτηκα θα γελασετε, σκεφτηκα να βαλω κολα που βαζουμε στα ψευτικα νυχια που ειναι ισχυρη για να κολησουν, ενταξει μην γελατε ε; πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΕΔΩ?? :laugh: ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΜΑΣ!

ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ! ΤΙ ΓΚΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???

Η ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ Κ ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΘΡΑΝΙΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑ...

Κ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΤΟΣΟ :blush: ΚΑΠΩΣ ΕΧΩ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ...

ΕΧΤΕΣ ΠΗΡΑ Κ ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΙΣ ΚΟΡΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ???

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιρφιρικος σε ευχαριστω, το στιχακι για τον αντρουλη μου ξεκινησε αλλα εδενε απολυτα για οτι νιωθω και για τα παιδακια μου, ειμαι πολυ ευτιχισμενη με την οικογενεια μου δοξα το θεο εχω εναν υπεροχο αντρα που δεν τον αλαζω με τιποτα και δυο βλασταρια φτιαγμενα μεσα απο πολυ αγαπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαντα συμφωνω για το κουτι0.περσι και εγω που εγινα νονα αρχικα ήθελα το καραβι αλλα μετα το καλοσκεφτηκα και πηρα ενα μπαουλακι αυτοκινητακι πολυ ομορφο και βολικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

εγω παρηγγειλα εχθες τις προσκλησεις..δε θα τις κανω μονη μου τελικα :blush:

ρωτησα ποσο θα μου βγει η μια..επιλεγοντας εγω,το χαρτι,το σχεδιο(δε διαλεξα κατι απο τα δειγματα)κ με φωτο του παιδιου επανω!!θα ειναι σε μεγεθος φακελου κ οχι μικρο καρτελακι..κ μου ειπε θα φτασει μεχρι 1 ευρω!!καλα δεν ειναι?

οταν τις εχω στα χερια μου θα ανεβασω φωτο

αααα...ποιηματακι δεν εβαλα,παρα μονο τα τυπικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ πως μεγαλωσε ο αγοραρος???!!!! :woohoo: :woohoo:

να τον χαιρεσαι,με το καλο η βαφτιση!!

κ παρεπιπτωντος........ιδιος μανουλιτσα ειναι :whistle: !!!!(απο οτι θυμαμαι τη φωτο σου)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Firfiriko σίγουρα θα τα καταφέρεις!

Υπομονή και θέληση θέλει!

Κι εγώ είχα δει ένα σε ένα site και τα έφτιαηα εφώ για την κόρη μου..

19/6 βαφτιζόμαστε...

Χρυσουλίνι δεν θα κάνεις τελικά τις καρδούλες που μου άρεσαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ πως μεγαλωσε ο αγοραρος???!!!! :woohoo: :woohoo:

να τον χαιρεσαι,με το καλο η βαφτιση!!

κ παρεπιπτωντος........ιδιος μανουλιτσα ειναι :whistle: !!!!(απο οτι θυμαμαι τη φωτο σου)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

AX! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ? ΠΑΙΔΑΡΟΣ!! ;)

ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΟΥΛΙΣ :P (ΣΟΦΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ)

Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΟΥ!!

ΙΣΜΗΝΗ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ Ο ΜΑΦΙΟΖΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΚΟΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ??ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΟ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΟΛΑ!ΧΙ ΧΙ ΧΙ :laugh: :silly:

ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΤΩΣ!

Α! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΞΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ,ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ?? ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΑΥΤΑ ΑΠ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΓΙΓΑΣ ΤΕΛΙΚΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25042010494.jpg

Uploaded with ImageShack.us

25042010502.jpg

Uploaded with ImageShack.us

25042010506.jpg

Uploaded with ImageShack.us

AYTA EINAI TA ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΔΙ ΜΑΣ.ΠΟΙΟΣ ΚΟΜΠΟΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ Κ ΠΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dsc00119wz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00120k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ Κ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΛΕΥΚΟ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΡΙΖΟΧΑΡΤΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!

firfiriko ειναι πολυ ωραια!!!!!!!!!!!!

μπομπονιερα κ μπουκαλι μου αρεσουν περισοτερο αυτα στην 2η φωτο.

κ το προσκλητηριο ειναι πολυ ωραιο.μπραβο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :)

φιρφιρικο,θα ελεγα τον κομπο της πρωτης φωτο κ το μπουκαλι με το ανθρωπακι(ειναι πιο εντυπωσιακο ;) )

αχ,αντε με το καλο,με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι εμενα μου αρεσε το μπουκαλι με το ανθρωπακι και η μπομπονιερα που εβαλες διπλα.Και το προσκλητηριο ωραιο .Καλα βρε που βρισκεις χρονο και τα εκανες ολα αυτα?Μπραβο σου.Αντε με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ΧΑΧΑΧΑ!ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΩ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ΟΛΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΕΣ ΤΗΝ 2η ΦΩΤΟ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΤΙΟΓΚΟ Κ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ. Ε ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Firfiriko μια φίλη που έφτιαξε προσκλητήριο σε στικ..

αντί για ξυλάκι αγόρασε πλαστικά διαφανή από αυτά που ανακατεύουμε τα ποτά το καλοκαίρι..

Και βγήκε τέλειο!

Συμφωνώ με το μαγνητάκι στο μπουκάλι..

Κάνε φιόγκο στο κουτάκι, αλλά βάζε πιο μακρυές τις κορδελίτσες..νομίζω θα γίνει ακομα πιο όμορφο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ISMHNH MOY ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ! ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩ! ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΤΟΙΑ? ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ.

ΓΩΓΩ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!! ΕΣΕΝΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι τελειες ειναι...και εγω πιστευω η νουμερο 2 ειναι πολυ ωραια...και το προσκλητηριο φανταστικο....

φιλακια και χαρας το κουραγιο σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις παραγγειλαμε το σετ βαπτισης...τελικα πηραμε την κρεμαστρα με τη νεραιδουλα...αχ εχω κατασυγκινηθει!!!

Κρεμαστα, λαμπαδα, μαρτυρικα ολα τελεια μου φαινονται!!

Με βλεπω στη βαπτιση να κλαιω σα κατι μαναδες που κοροιδευα!!! :P

Τωρα πρεπει σιγα σιγα να ξεκινησω να φτιαχνω τα προσκλητηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα,

μπαινω ξανα μετα απο μερες, πολυ χαιρομαι! Σοφια (firfirikos) τι να πω συγχαρητηρια εισαι πολυ καλη. εμενα μου αρεσαν ολα! Θα ειναι τελεια η βαφτιση! ΣοφιαΚ καλα εκανες και πηρες αυτα που σου αρεσουν. Και εγω θα κλαιω στη βαφτιση της δικιας μου αυτο ειναι σιγουρο. Απο αυριο θα ξεκινησω να διακοσμω το ευχολογιο, εχω παρει αυτολλητα και πεταλουδες και λουλουδια πιο χοντρα, πρεπει να αγορασω ενα στυλο με χρυσοσκονη για να γραψω αυτα που θελω. Ελπιζω να βγει καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!

τι κανετε???πως πανε οι ετοιμασιες??

Εμεις σημερα θα παμε να δουμε για βαφτιστικα ρουχαλακια.θα παμε alouette κ neonato.

Μαρια,πηγες στο kassiani events?εγω περασα προχθες κ με πηρε τηλεφωνο να παω αυριο το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...