Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mariagl me ferneis se katholou dyskoli thesi alla einai kati pou den mporw na sou adwsw mia apantisi.Paizoun polla opws to xarti ti polyplokotita tou sxediou an tha xei fonto i einai kata kyrio logo leuko k exei kapoio sxediaki an tha xei perigramma apo tis times tou typografou k alla.Genika o grafistas k o typografos einai apo ta vasika eksoda.Sto peripou pantws mporei na ksekinaei apo 80 letpa k na ftanei mexri 3-4 euro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli:

εχω φωτογραφο να προτεινω μονο που ειναι βυρωνα!ξερω σιγουρα ομως οτι ειναι πολυ φθηνος.εγω τον είχα στο γαμο μου και θα τον παρω και για την βαφτιση.(και εγω πετρουπολη μενω)αν θελησεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια πειτε μου τη γνωμη σας...μου ειπε η κουμπαρα μου να διαλεξω εγω το σετ τις βαπτισης για να ταιριαζει με τις μπομπονιερες και να ειναι ολα στολισμενα με τις ιδιες νεραιδες!

Ειδα λοιπον κατι που μου αρεσε αλλα δεν ξερω αν ειναι βολικο, σας βαζω ενα link με ενα που μοιαζει με αυτο που ειδα.

Να παρω κατι τετοιο ή να καταληξω σε ανα κλασικο μπαουλακι στολισμενομε νεραιδες?

http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vap ... 33501.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*stefania* έγραψε:

mariagl molis eida oti mou ksefyge ena "den" stin arxi.Fysika k den me ferneis se katholou dyskoli thesi.

Sophiak m'arese para poly.Peirazei pou ta thelw gia mena??

:P:P:P

τι περιμενεις...??????

λες να παρω κατι τετοιο?

λεω μαρτυρικα να κανω βραχιολακια να κρεμεται το σταυρουδακι και μια νεραιδουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

terina, στείλε μου με pm το τηλ και αν δε βρω κάτι εδώ κοντά θα ανηφορίσω και προς τα εκεί. Αυτός που είχα πάρει στο γάμο (βρίσκεται στην Περικλέους) μου ζητάει 600€ με 80 φωτο, άλμπουμ κουμπαρου και5 dvd. Καλά είναι; Ένας άλλος μου ζήτησε 700€ μόνο για άλμπουμ και 2 dvd, χωρίς άλμπουμ κουμπάρου. Απορρίφθηκε εκ των προτέρων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak mou eipe i mama mou pws megalwsa ligaki gi auto.Oxi poly.Ligaki mono.Xa xa!!Twra sovara m'aresan para poly.K nomizw pws mporeis na ta valeis k sto dwmatio tis.Ligo to rouxaki den me ksetrelane alla auto einai k sto gousto tou kathenos.Tha ta kaneis moni sou ta martyrika?Mou aresei to stauroudaki k i neraidoula.Alla sta agorakia tha dineis pali auto?

Athinouli i prosfora autou pou pires sto gamo sou einai arketa kali.Alla giati tosa dvd?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ντε; γιατί τόσα dvd;;;; Και στο γάμο τόσα είχε, αλλά είχα 2 κουμπάρες και με βόλεψε, αλλά περίσσεψαν κιόλας. Τώρα δεν μπορώ να σκεφτώ πού θα τα δώσω, αν επιλέξουμε τελικά αυτόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante oi koumpares itan 2 einai k nees kopeles kseroun na ti einai to dvd ok ta edwses.Ta 5 dvd twra pou tha ta dwseis?Stis giagiades k stous pappoudes?Koita an me 600 euro sou kanei ena album twn 80 psifiako,ena tou koumparou,2 dvd ena gia esas k ena gia to koumparo k isws me 100 euro akoma ton psiseis na sou kanei 2 poly mikra (twn 10-15 photo)gia tis giagiades k tous pappoudes einai polyyyy kala.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειχα ανοιξει ενα θεμα για προσφορες βαφτισης!!!το λεω και εδω!!!

ενας φιλος μου εχει αλυσιδα φωτογραφειο στις περιοχες νικαια,κορυδαλλο,δραπετσωνα,νεαπολη,ταμπουρια κτλ,εχει πολυ καλες προσφορες και πακετα ψηφιακα και καλα συνεργια,το ξερω γιατι δουλεψα μαζι του 8 χρονια!!!!

επειδη ειναι φιλος τον εχω ενημερωσει πως οποια πει οτι ερχετε απο μενα θα εχει καλητερη προσφορα και δωρα!!!!οποια ενδοιαφερετε ας μου πει,δημητρης φιλιμεγκας λεγετε 6978185341.

αποτι θυμαμαι τελευταια εχει βαλει πακετο μονο με 350 ευρω το πιο οικονομικο και φωτο και βιντεο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παράλειψη: το άλμπουμ είναι αναλογικό, όχι ψηφιακό. Για ψηφιακό ζητάει 850€!!Πήγα να του κάνω παζάρι, δεδομένου ότι τον πήρα και στο γάμο, που σημειωτέον ήταν πέρσι, άρα πρόσφατα του τα έχω "σκάσει", αλλά δε δέχτηκε κουβέντα. Αυτό με ενόχλησε. Η δουλειά του φωτογάφου είναι λίγο αεριτζίδικη, οπότε αν ήθελε θα μπορούσε να κάνει κάτι καλύτερο μέσα στις δύσκολες εποχές που διανύουμε. Δεν είναι και κανένας φωτογράφος top. Ένα μαγαζάκι έχει. Πώς πιστεύει ότι θα το κρατήσει αν δεν ικανοποιεί άτομα που του είναι και πελάτες; Δεν είναι και μονοπώλειο....άμα ψάξεις βρίσκεις και άλλον με λιγότερα. Δεν το καταλαβαίνει αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli 700Ε εδωσα στο γαμο για 2 ψηφιακα (1 μεγαλο, 1μικρο),δεν θυμαμαι ποσες φωτογραφιες, τα dvd, και τραπεζι (πριν 3 χρονια).τοτε το ψηφιακο για βαφτιση το ειχε 450Ε, νομιζω.τα πολλα dvd νομιζω δεν χρειαζονται και σιγουρα δεν επρεπε να τα χρεωνουν αφου ειναι κατι που μπορεις να κανεις και μονος σου, την αντιγραφη εννοω. σου στελνω pm(ελπιζω να τα καταφερω πρωτη φορα το κανω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Athinouli o filos tis rebbekas den se voleuei katholou na to deis?Einai polla gia analogiko!Eimai mesa sti douleia k kserw posa lefta xreiazontai gia na ginoun ta album.Mporei na min eimai fwtografos,alla ...Kai malista exw synergastei k exw filous poly kalous fwtografous tis Thessalonikis.Symfwnw mazi sou apolyta k katalavainw.Einai san na erthei ena zeugari se mena na tous kanw to gamo k otan erthei gia na kanei ti vaftisi na mi tous kanw kati kalytero.Fysika k tha kanw giati etsi tha me systisoun k se allous.Psaksto tha vreis sigoura kati kalytero k mi skas.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stefania, όλοι με βολεύουν αν βρω μια λογική τιμή. Και εγώ νομίζω ότι ζητάει πολλά. Αυτό που με τσάντισε είναι ότι φέρθηκε τελείως απρόσωπα, παρόλο που πέρσι το Γενάρη, στο γάμο ήταν μέσα στην καλή χαρά και τη συνεργασία. Τα 600€ τα βρήκα καλά αλλά δεν μου άρεσε η προσέγγισή του και το γεγονός ότι είναι αδιάλλακτος. Δε θέλω βρε αδερφε τόσα dvd!!!!Δεν μπορεί να μην τα κάνει και να αλλάξει την τιμή; Άλλωστε και το dvd του γάμου οι κουμπάρες το έχουν και αραχνιάζει στο ράφι. τι να δουν;;;Εδώ εγώ και το βαριέμαι...

Terina, για μήνυμα πάτα κάτω από το προφίλ μου το εικονιδιάκι που λέει pm. Περιμένω!! :*

Τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*stefania* έγραψε:

sophiak mou eipe i mama mou pws megalwsa ligaki gi auto.Oxi poly.Ligaki mono.Xa xa!!Twra sovara m'aresan para poly.K nomizw pws mporeis na ta valeis k sto dwmatio tis.Ligo to rouxaki den me ksetrelane alla auto einai k sto gousto tou kathenos.Tha ta kaneis moni sou ta martyrika?Mou aresei to stauroudaki k i neraidoula.Alla sta agorakia tha dineis pali auto?

Athinouli i prosfora autou pou pires sto gamo sou einai arketa kali.Alla giati tosa dvd?

να κανεις παιδακι...ντε, οχι να τα παρεις για σενα!! :laugh:

Δεν θα παρω το συγκεκριμενο απλα σας εβαλα αυτο να μου πειτε γνωμη για την κρεμαστρα!!

Μεταξυ μας το ρουχαλακι ειναι χαλια!!

Τα μαρτυρικα θα μου τα φτιαξουν εγω θα φτιαξω τα προσκλητηρια σε μπουκαλακι.....α, και το γλυκο του κουταλιου!!Βαζακια πηρα...αυριο θα παραγγειλω και τα κουταλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφία η κρεμαστρα ειναι τελεια το ρουχαλακι όμως δεν μου αρεσει και πολύ. τι γλυκακι θα φτιαξεις??

αθινούλι πανακριβος ο φωτογραφος, δεν κοιτας αυτον που σου προτεινει η ρεββεκα? δες τη δουλεια του και αν δε σου αρεσει κοιτας αλλου. σου δινει 5 dvd γιατι τα δεν του κοστιζει τιποτα!! σκοπος ειναι να γινει το ενα, τα υπολοιπα απλως ειναι αντιγραφα. τι απατεωνας!!

στεφανια δεν ειναι ακριβο το σουπλα. ειναι εντυπωσιακο έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

σοφία η κρεμαστρα ειναι τελεια το ρουχαλακι όμως δεν μου αρεσει και πολύ. τι γλυκακι θα φτιαξεις??

αθινούλι πανακριβος ο φωτογραφος, δεν κοιτας αυτον που σου προτεινει η ρεββεκα? δες τη δουλεια του και αν δε σου αρεσει κοιτας αλλου. σου δινει 5 dvd γιατι τα δεν του κοστιζει τιποτα!! σκοπος ειναι να γινει το ενα, τα υπολοιπα απλως ειναι αντιγραφα. τι απατεωνας!!

στεφανια δεν ειναι ακριβο το σουπλα. ειναι εντυπωσιακο έτσι?

Δεν θα παρω αυτο απλα ηταν η μονη κρεμαστρα που βρηκα στο νετ και σας την εβαλα για να καταλαβεται τι λεω!

Αυτη που διαλεξα ειναι εκρου και θα στολιστει με υφασμα και με νειραιδες ιδιες με τις μπομπονιερες.

Γλυκακι...δεν θα φτιαξω θα παρω ετοιμο :blush::blush::blush: δεν εχω ξανα φτιαξει κ δε θελω να πειραματιστω στη βαφτιση.

Εχω παρει βαζακια, κορδελες κτλ και θα τα ετοιμασω μονη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια αν θες εχω βαλει μια συνταγη σε προηγουμενη σελιδα αλλα μπορω και να στη ξαναστειλω. κανε ενα πειραμα, και θα δεις ότι δεν ειναι δυσκολο. τι γλυκα λες να βάλεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

σοφια αν θες εχω βαλει μια συνταγη σε προηγουμενη σελιδα αλλα μπορω και να στη ξαναστειλω. κανε ενα πειραμα, και θα δεις ότι δεν ειναι δυσκολο. τι γλυκα λες να βάλεις?

Ναι την ειδα...λες να πειραματιστω??

Ειχα σκεφτει φραουλα και κυδωνι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλα δεν εχω κανει, κυδωνια δεν υπαρχουν αυτη την εποχη. βγαινουν σεπτεμβη οκτωβρη και θελω και εγω να εχω στη βαφτιση. ελπιζω να βρω. εγω θα βαλω και σταφυλι το οποιο μου αρεσει πολύ! παντως κανε μια προσπαθεια, και αν δε σου πετυχει με την πρωτη το ξανακανεις! εγω χθες εκανα πορτοκαλι και δε μου εγινε καλο και θα το ξανακανω! το γλυκο του κουταλιου ειναι ωραιο επιδορπιο και με το γιαουρτι! θα μπορεις και να το κερνας! το μονο που εχει ειναι ζαχαρη άρα ειναι και υγιεινο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophiak a eukola pragmata.Na kanw les ena?Ase kai exw kati perierga symptwmata k mia epifovi epafi mi mou les tetoiaH idea twn martyrikwn mou arese sto eipa k sto proigoumeno post pou egrapsa.

Mariagl arxises pali na milas gia glyka vlepw.Vre kaki sinitheia..Tha me pethanete me ta glyka tou koutaliou.Exeis dikio me giaourtaki einai poly nostimo k arketa ygieino.Oxi den einai akrivo k oso pio aplo einai toso pio xamili i timi.Nai einai entypwsiako.Egw diladi oses fores to exw kanei einai se vaftiseis pou tis proseksame para para poly.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια αυριο θα παω στο ανθοπωλειο να κανονισω για το στολισμο της εκκλησιας!!

Πειτε μου τη γνωμη σας να βαλω μπαλονια ή οχι.

Το ξωκλλησι ειναι παραααα πολυ μικρο μονο το ιερο για να καταλαβεται και εξω απο αυτο υπαρχει ενα μικρο πλακοστρωτο που εκει πανω ισα ισα θα χωραει ο πατερ η κολυμπηθρα και εμεις....ολοι οι καλεσμενοι θα στεκονται στην αμμο....σκεφτηκα λοιπον να πω στην κοπελα να μου ριξει κατω οργαντζα ή τουλι και να βαλουμε επανω φαναρακια.Απλο και κομψο.

Νομιζω τα μπαλονια δεν πολυ κολλανε,ε?

Σκεφτηκα να παρω ομως μπαλονακια και να τα δινω στα παιδακια μαζι με την μπομπονιερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...