Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

με το καλο! να μας δειξεις φωτο! μπραβο σου που τα κανεις όλα μονη σου! εχουμε καιρο μεχρι τον Ιουλιο θα προλαβεις! αγορακι ή κοριτσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mariagl έγραψε:

με το καλο! να μας δειξεις φωτο! μπραβο σου που τα κανεις όλα μονη σου! εχουμε καιρο μεχρι τον Ιουλιο θα προλαβεις! αγορακι ή κοριτσακι?

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! :) ΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ!!

ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΧΩ,ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΙ ΧΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΑ ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΑΣ!!!

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ Κ ΣΕΝΑ!!

ΝΑΙ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ!! ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ! ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΤΟΥΛΙΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΛΠ. ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΟΣ ΧΑΜΟΣ!

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΤΙ ΘΕΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργω ακομα 5 σεπτμβριου με θεμα πεταλουδες λουλουδια. θα φτιαξω και εγω τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια και το στολισμο κατα το ημισυ μια που θα χρειαστω φρεσκα λουλουδια, θα βγαλω και εγω φωτο την προσκληση και το δειγμα μπομπονιερας να σας τα δειξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια, πως πανε οι ετοιμασιες; εγω πηρα κατι φαναρακια μεγαλα για την εισοδο και μαζι δυο νεραιδουλες και πεταλουδες να κολησω πανω, ελπιζω να βγει καλο! ο παγωτατζης που πηραμε τηλ ειχε κλεισει την ημερομηνια και δεν μπορουσε κλαψ αχ καμια ιδεα καλη αλλη για γλυκα εχετε εκτος απο τα κλασσικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκλεισα και τη φωτογραφο, τελικα πηρα την Μενεγακη! μου ειπε για δευτερο ψηφιακο του κουμπαρου +80€ ειναι όμως μικροτερο και πιο λεπτο. θα δω τι θα κάνω παντως το πακετο ειναι οικονομικο και αυτη ειναι πολυ καλη! Αχ ποσο χαιρομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

τι κανετε κοριτσια, πως πανε οι ετοιμασιες; εγω πηρα κατι φαναρακια μεγαλα για την εισοδο και μαζι δυο νεραιδουλες και πεταλουδες να κολησω πανω, ελπιζω να βγει καλο! ο παγωτατζης που πηραμε τηλ ειχε κλεισει την ημερομηνια και δεν μπορουσε κλαψ αχ καμια ιδεα καλη αλλη για γλυκα εχετε εκτος απο τα κλασσικα;

εγω θα παρω μαλλι της γριας σε κυπελλακι για τα παιδακια και θα τα στολισω με τουλακι...δεν μπορει να κατεβει το καροτσι στην αμμο που θα γινει η βαπτιση...μιχ μιχ!!!

εχω βαλει το link, αν θες το ξανα βαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

τι κανετε κοριτσια, πως πανε οι ετοιμασιες; εγω πηρα κατι φαναρακια μεγαλα για την εισοδο και μαζι δυο νεραιδουλες και πεταλουδες να κολησω πανω, ελπιζω να βγει καλο! ο παγωτατζης που πηραμε τηλ ειχε κλεισει την ημερομηνια και δεν μπορουσε κλαψ αχ καμια ιδεα καλη αλλη για γλυκα εχετε εκτος απο τα κλασσικα;

για δες και αυτα τα γλυκακια..

http://www.musses.gr/187/eshop/ProductS ... ategory=63

http://www.sugarart.gr/DisplayITM1.asp?ITMID=468

τελεια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι ποσο σου ειπε για το μαλλι της γριας; ειναι πολυ ωραια ιδεα αλλα θα πρεπει να παρω αλλα γλυκα για τους μεγαλους βεβαια γιατι δεν λεει να φανε και αυτοι μαλλι της γριας χαχαχα!!

mariagl πολυ ωραια τα λινκ, το πρωτο το ειχα δει το δευτερο το ερωτευτηκα αλλα κοματακι δυσκολο ειναι καπως μακρυα απο οτι καταλαβα απο το τηλ που ειχαν και τα γλυκα δεν λεει να κανεις τοση διαδρομη για να τα κουβαλησεις, σας ευχαριστω πολυ παντως πολυ ωραιες ιδεες εχετε βρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριάντα μπορεις όμως να ρωτησεις καποιο ζαχαροπλαστειο της πρειοχης σου αν μπορει να κάνει τετοια΄ή παρομοια γλυκά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το σκεφτηκα, κατι θα βρω που θα παει στα γλυκα οπου και αν ρωτησεις εχουν προτασεις βεβαια καλα θα ηταν να εβρισκα και κατι σε καλες τιμες!!

παντως σπαστηκα που δεν ειχε κενο ο παγωτατζης ηταν πολυ ωραια ιδεα αλλα τι να γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :):)

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΔΩ(ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ)ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΔΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ "ΝΟΝΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΦΥΓΩ"..

ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ..Κ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ!!

ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΟ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε????

Ντινα μου,το διαβασα....να αλλλαξεις νονο,δυστυχως ειναι λιιιιγο δυσκολο.

οσο για το δωρο...εχω ακουσει κ αλλες φορες να ρωτανε(οχι με τετοιο υφος)μεχρι ποσο να κανει το δωρο.

εμας δεν μας ρωτησε,αλλα ουτε κ μας εχει πει ακομα τι θελει.ελπιζω να μας πει συντομα.

"firfiriko" τι κανεις?????

τι κανει ο πριγκιπακος σου???με το καλο να τον βαφτισετε!!!!

Μαριτσα μου ηταν ωραια ιδεα ο παγωτατζης,αλλα αφου δεν γινετε,δεν πειραζει(δεν υπαρχει καποιος αλλος?)

εμενα μου αρεσει πολυ κ το μαλλι της γριας.

Μαρια κ εμας μας ειχε δειξει το αλμπουμ για τον κουμπαρο.κ το σκεφτομαστε....

εσεις τελικα θα το κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

σοφακι ποσο σου ειπε για το μαλλι της γριας; ειναι πολυ ωραια ιδεα αλλα θα πρεπει να παρω αλλα γλυκα για τους μεγαλους βεβαια γιατι δεν λεει να φανε και αυτοι μαλλι της γριας χαχαχα!!

mariagl πολυ ωραια τα λινκ, το πρωτο το ειχα δει το δευτερο το ερωτευτηκα αλλα κοματακι δυσκολο ειναι καπως μακρυα απο οτι καταλαβα απο το τηλ που ειχαν και τα γλυκα δεν λεει να κανεις τοση διαδρομη για να τα κουβαλησεις, σας ευχαριστω πολυ παντως πολυ ωραιες ιδεες εχετε βρει

Για το καροτσι μου ειχαν πει 250!

Τα κυπελλακια εχουν περιπου 60 λεπτα το ενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλίνι καλημέρα!!

Τελικά πήγαμε στο ίδιο μαγαζί και την ίδια μέρα..απίστευτο!!!!!!!!

Εγώ θα σου πω τι παρείγγειλα..

Για τους μεγάλους κεραμικές πεταλούδες σε 6 διαφορετικές αποχρώσεις..αλλά κυριάρχο χρώμα θα είναι το ροζ φουξια..

Πήρα πολύχρωμές κορδέλες και χάντρες για να την κάνω κρεμαστη μπομπονιέρα..

Για τα παιδάκια επειδή τρελάθηκα..θα κάνω τους χαρταετούς..

ροζ-φούξια για τα κοριτσάκια και λαχανι..μπλε κτλ για τα αγοράκια..

Το ωραίο είναι οτι κάθε χαρταετος θα έχει από πίσω γραμμένο το όνομα του παιδιού που θα το πάρει..

Είναι τέλειο διακοσμητικό για το παιδικό δωμάτιο!

Επίσης..η λαμπάδα της μικρής θα έχει μια μεγάλη πεταλούδα..

Το κουτί θα είναι ξύλινο ζωγαρφισμένο με πεταλούδες..όπως και το κουτάκι με τα μαρτυρικά και το βιβλίο των ευχών!

Οι καρδούλες που σου άρεσαν είναι τέλειες!

Μην το σκέφτεσαι καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :):)

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΔΩ(ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ)ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΔΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ "ΝΟΝΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΦΥΓΩ"..

ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ..Κ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ!!

ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΟ ;)

ntina μου διαβασα το ποστ αλλά οχι τις απαντησεις των κοριτσιων, θα σου πω όμως την αποψη μου. ΄Βρες ενα νονο/νονά που να θες. το να γινει καποιος νονος/α ειναι πολύ σημαντικο και μεγαλη ευθυνη.θα ειναι ο πνευματικος πατερας του παιδιου σου και αποτι καταλαβα δεν τον συμπαθεις. θες λοιπον αυτος να γινει πνευματικος πατερας του παιδιου σου, θελεις αυτος να του βαλει λαδι? δεν ειμαι ιδιαιτερα θρησκευομενο ατομο αλλά στο θεμα των κουμπαρων ειμαι κάθετη. ποτε δεν ειναι αργα να βρεις καποιον αλλο έστω αδερφο/αδερφη αν έχεις καποιον δικο σου τελοςπαντων. Σκασιλα σου τι θα πει ο ενας και ο αλλος. εχω μάθει πια ότι αν σκεφτομαι τι θα πει ο καθενας δε θα ζω τη ζωη μου αλλα τη ζωη τους. σκεψου το καλα. συγνωμη αν σε βαζω σε διλημμα ή σε δυσκολη θεση αλλά ετσι βλεπω τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει καμία πρόταση για φωτογράφο σε δυτικά προάστια Αττικής; Η βάφτιση της μπουμπούς μου θα γίνει Πετρούπολη και μέχρι τώρα μου ζητάνε ό,τι να'ναι σε τιμές. Ξέρει καμία κάποιον φωτογράφο εκεί κοντα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΠΟΛΥ ΑΥΠΝΗ Κ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ :) :silly:

Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΟΛΟ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΩ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ :laugh: ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Κ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΑΠΤΤΥΞΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΙΔΩΜΕΝ!! :)

ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ??

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΠΑΤΡΟΝ ΤΗΣ ΚΟΡΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ Κ ΤΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΑ!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΥΛΑΚΙΑ ΟΧΙ ΑΠ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΗΚΑ Κ ΓΙΓΑΣ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ Κ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ???

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΛΛΑ :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάλλον σε καταστηματα με υλικα συσκευασιας , ισως έχει και απο εκει που θα παρεις τα ριζοχαρτα. αλλα και αυτα που φτιαχνουν τα σουβλακια να βαλεις κοβοντας τα απο τη μυτερη ακρη μια χαρα θα ειναι, περιμενουμε φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ! ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΕΙΔΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΞΥΛΑΚΙΑ ΓΙΓΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΡΕΙ.

ΤΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ Κ ΕΚΕΙ :( ΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ???

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ Η ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΕΚΕΙΝΑ Κ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μπορει να ειναι. αλλα και μεγαλυτερα να ειναι παλι τα κοβεις!

κοριτσια μου ειπαν και μια άλλη ιδεα για στολισμο τραπεζιύ. αντι για ρανερ, κάτω απο το κάθε πιατο σουπλα σε σχεδιο της επιλογης μας ακομα και ασορτι με την προσκληση. πρεπει να ειναι πολύ ωραιο! βγαινει σε μεγεθος Α3 αρκετα μεγάλο και φαινεται δεν καλυπτεται απο το πιατο. για πειτε γνώμες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl egw proswpika to exw proteinei kai kanei se polles vaftiseis.An katalava kala thes to soupla pou tha einai to piato na einai xartino me to idio sxedio me ti prosklisi.Etsi de xreiazetai kai kapoio idiatero desimo sti petseta.Kati tetoio deixnei mia vaftisi pou ti proseksane poly k oi goneis k to grafeio pou to organwse an yparxei.Emena prospwpika mou aresei poly i idea.

Athinouli den mporw na se voithisw dystyxws.Elpizw kapoia alla kopela na exei na sou proteinei kati.

Firfirikos apeuthinsou se katastimata pou poulane syskeuasies sxetikes me fagito.Isws ekei vreis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...