Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

Καλησπέρααα!!

mariagl , βρε θηρίο τέλειο το site που πρότεινες!!!

Ενθουσιάστηκα, μου άρεσαν σχεδόν όλα ..!!! :woohoo: :woohoo:

Περισσότερο όμως μου άρεσαν τα μουσικά όργανα...

Έχει καμιά κοπέλα αγοράσει από το site αυτό , να μας πει την άποψή της??

Σχετκά οικονομικές είναι , αν σκεφτείς ότι η τιμή είναι τελική !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ELXIS ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ-ΣΩΛΗΝΕΣ ΜΟΝΟ 0,68

ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΩΛΗΝΑ ΤΗΝ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΩ ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΣΕ

ΡΟΖ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ.ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΩ ΑΠΕΞΩ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕΣ

ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΕΜΑΣΩ ΕΝΑ ΜΠΙΧΛΙΜΠΙΔΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ.ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΙΧΕ

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ.ΟΣΕΣ ΜΕΝΕΤΕ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΒΡΗΣΚΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΟΛΟ ΕΥΘΕΙΑ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΡΑΤΕΡΟΥ 22 ΚΑΝΕΤΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΕΚΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΣΟΥΠ!! :P

ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΞΥΛΙΝΑ ΜΙΚΡΟΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ

ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΕΕΣ! ΕΠΙΛΟΓΕΣ!!!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΞΥΛΙΝΕ ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ

ΓΑΛΑΖΙΕΣ Η ΡΟΖ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑ ΜΠΜΠΟΝΙΕΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ

ΚΥΡΙΕΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ

ΡΟΛΟ ΓΑΖΑ ΦΟΥΞΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΘΗΚΗ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ ΝΑ ΚΟΨΩ ΛΩΡΙΔΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΡΑΨΕΙ

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ,ΑΓΟΡΑΣΑ

ΡΟΖ ΠΑΛ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΥΛΙΞΩ (ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ)ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΦΟΥΞΙΑ ΚΟΡΔΕΛΑ ΛΕΠΤΗ(ΠΟΝΤΙΚΟΟΥΡΑ ΛΕΓΕΤΑΙ).ΕΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ

ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ JUMBO ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΡΕΣΟ

ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΦΑΝΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΜΕΝΑ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ,ΠΗΡΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΦΟΥΞΙΑ.ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΠΟ 5 ΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΘΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΩ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ

ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΗΞΩ ΜΕΣΑ 2ΓΛΥΦΕΙΤΖΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟ Η ΜΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ :)

ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ(ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Χ..ΚΑ)

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα, εγώ έτυχα σε ένα γάμο που είχανε στο τραπέζι βασιλικό και την θεώρησα πρωτότυπη και κομψή ιδέα.. έδινε μια φρεσκάδα στο τραπέζι.. και εγώ θα σου πρότεινα να έβαζες τρεις γλαστρούλες στην ροτόντα των 12..

Ντίνα , δεν έχω δει κάτι σχετικό στο jumbo :( , αν το έψαχνες σε κανένα site?

Stefania είσαι καταπληκτική!! Μου άρεsαν οι ιδέες σου!! τώρα τις διάβασα!!!! Σε ευχαριστούμε πολύ , σου εύχομαι ότι καλύτερο!!Όταν θα έχω κάτι πιο συγκεκριμένο στο μυαλό μου για την βάφτιση της μπέμπας μου , θα πάρω την γνώμη σου.. τώρα που έμαθες και το pm :laugh: :laugh:

Φιλιά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρετε! Εμείς βαφτιζόμαστε στις 4 Ιουλίου, σε ένα μικρό εκκλησάκι δίπλα στο σπίτι μας. Το τραπέζι θα γίνει σε μια ταβέρνα που βρίσκεται σε μια πλατεία, μεπολύ πράσσινο και τεράστια παιδική χαρά, οπότε πιστεύω να μείνουν ευχαριστημένοι γονείς και παιδιά! Το θέμα τις βάφτισης θα είναι οι καραμέλες, μιας και την φωνάζουμε καραμελίτσα την κυρία, και θα κυριαχεί το λαχανί με το φούξια! Περίεργος συνδιασμός αλλά πιστέψτε με τον είδα απο κοντά και είναι τέλειος!! Πολύ ωραίο θέμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariagl trelenomai gia glyka tou koutaliou k ws dwro se mia vaftisi einai poly poly glyko giati einai ftiagmeno 99% apo ti mama k ti giagiades tou mwrou.Episis m'aresoun poly ta diapercakes.To 'xeis me ta glyka poly..Bravo sou!

Ntina.ef theleis diladi i prosklisi na einai mazi me ti mpomponiera k to dwraki?Giati den ta kaneis ksexwrista ti prosklisi k ti mpomponiera mazi me to dwraki?Stin ekklisia ti tha dineis?H idea pantws me ta koufeta k ta mpixlimpidia einai poly paixnidiariki.Des to kostos tis mpomponieras!Mipws sou vgainei akrivi?

Oso gia to mpemparo sou einai kouklos!Na ton xaireste!

Aaaa episis an den exeis katastima plaisio konta sou mporeis na mpeis sto internet opws sou eipe mia alli kopela (mou diafeugei auti ti stigmi) k an vreis pragmata pou sou kanoun na kaneis tilefwniki paraggelia k na plirwseis me antikatavoli.Oi kopeles sinithws einai poly eksypiretikes k ap oso thymamai ta xartonia exoun entelws alles times.

Purple i mpomponiera sou mou akougetai poly droseri k kalokairini.Gia to pws na deseis xartopetsetes yparxoun site pou deixnoun vima vima pws ginetai.An thes mporw na sou dwsw dieuthinseis.Giati den vazeis resw sta fanarakia k na pareis ena kaspo k na valeis mesa tis karameles ta gleifitzouria k ta anemomylakia i tis petaoudes?Sto kentro auto k gyrw gyrw perimetrika ta fanarakia sou? (syggnwmi gia to tharos na sou proteinw kati)Episis mporeis na xrisimopoiiseis tin idea tis Mariagl k na valeis tyxaia katw apo ena piato se kathe trapezi ena kartelaki etsi wste na to kerdisei kapoios.Sygxaritiria gia to dontaki sas.

Χρυσουλίνι se euxarisw poly gia ta kala sou logia.Euxomai se oles sas k sta mpempakia sas oti kalytero k panw apo ola ygeia!Oti xreiasteis eimai sti diathesi sou.Kala twra me to pm poios me pianei?

Marra nomizw pws tha kanete mia poly poly glykia vaftisi.Ton syndyasmo twn xrwmatwn ton gnwrizw k ontws einai poly entypwsiakos.Symvouli fouskwse k gemise ti paidiki xara me mpalonia k desta apo ta paixnidia tha einai teleio to apotelesma me sxedon mideniko kostos.Tha vgalete k poly wraies fwtografies.

Koritsia mou sas zitw gia ALLH MIA FORA syggnwmi gia to megalo post.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω Στεφανια για τα καλα σου λογια :)

τωρα για τις μπομπονιερες τι να σου πω..δεν τα εχω ολα μαζι ακομη για να δω πως ακριβως θα τα τοποθετησω :blush:

οταν με το καλο τα μαζεψω θα ανεβαζω φωτο να αποφασισουμε παρεα ;)

στην εκκλησια τι εννοεις τι θα μοιρασω??μοιραζουν κ αλλα εκει??!! :woohoo:

τουρτες θα παραγγειλω,θα κοπουν κ θα διαλεξω μια ωραια "συσκευασια" για να μοιραστει..επειδη δεν εχω κοιταξει τιποτα γι αυτο κ εχω μεινει πολυ πισω(στα μπολακια με τα ονοματα ακομα να φανταστεις :P )θα δω τι κυκλοφορει κ θα διαλεξω....μοιραζουν κ κατι αλλο??

στα παιδακια βεβαια θα δωσω τα γνωστα "κουβαδακια" με διαφορα ζαχαρωτα κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re paidi mou an deseis ti prosklisi k ti mpomponiera mazi tha ta paroune otan tous dwseis tin prosklisi?ti tha dwseis stin ekklisia an exeis dwsei idi ti mpomponiera sou!ektos an olo auto pou perigrafeis einai ena poly entypwsiako prosklitirio k kaneis alli mpomponiera gia na ti dwseis meta ti vaftisi!ti na pw?mallon kati den exw katalavei.oti k na kaneis eimai sigouri oti tha vgei poly omorfo giati tha einai ftiagmeno me poly poly agapi gia to mpempaki sou!

emena proswpika m aresoun perissotero ta mpolakia katarxin einai pio anthketika apo to xartino koutaki k ta vriksw pio xaritwmena k xamila se kostos gia kati pou outws i allws kaneis den dinei simasia giati dinei sto GLYKO..xaxa :woohoo:

ta paidakia panta xairontai me kati tetoio gi auto k oloi ta protimoun!

pantws exeis meraki! na ginoun ola yperoxa sou euxomai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τις βρω τις συνταγες και θα τις στείλω. ειναι πολύ ευκολο, εκτος απο το ξύσιμο του φρουτου :angry:

μαρα καλοσωρισες στην παρεα μας! με το καλο η βαφτιση σας! τελειο θεμα οι καραμελιτσες! φανταζομαι θα υπαρχουν σε όλα τα τραπεζια!

purple και εγω τα πηρα αυτα τα βαζακια! ειναι τελεια εγω θα τους βαλω τριανταφυλλα μεσα.

ντινα και εγω θα κανω μπουφε με γλυκα στο κεντρο. Προτεινω να μην εχεις μονο τουρτες αλλα και αλλα ειδη γλυκων, οπως ταρτακια, ζουμερο κεικ σοκολατας, κρεμα καραμελε ή πανακοτα, μους, λεμονοπιτα και τελος παντων ό,τι γλυκο σου αρεσει ακομα και σιροπιαστα. θα σου βγει περιπου 2 εως 4 ευρω το ατομο αναλογα με το τι παρεις. επισης μην δεσεις την προσκληση με την μπομπονιερα μαζι. την μπομπονιερα δωσε την στην εκκλησια ή το κεντρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

terina έγραψε:

marra μου καλημερα πολυ καλο το θεμα με τις καραμελες.εμεις θα βαφτισουμε οκτωβρη και ψαχνω θεμα για κοριτσακι.....

τερινα με το καλο! λοιπον παρακατω ειναι μερικα θεματα..

πεταλουδες & λουλουδια ( το δικο μου θεμα ;) )

πριγκηπισσα

γοργονα

νεραιδα

αγγελακια

πασχαλιτσα

φραουλιτσα

μαγισσουλα

φρουτακια

ζωακια

ροζ αεροστατα

θα σκεφτω και αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχα...καλη σπαζοκεφαλια μας εβαλες βραδυατικα :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo:

τις προσκλησεις εδω στα μερη μας τις δινουν μαζι με τη μπομπονιερα(σετ :P ) κ στην εκκλησια μονο το γλυκο +τα δωρακια για τα πιτσιρικια!!

τελος παντων για να μη σας ζαλιζω με τις προσκλησεις μου..θα σας δειξω καποια οταν ετοιμασω για να μου πειτε τοτε τη γνωμη σας(που εμπιστευομαι ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariagl eisai asteri!!mipws na to kaneis epaggelma?Thelw na faw osa glyka aneferes kai akoma perisssotera!

Ntina.ef. pes to vre oti tis dinete mazi me ti prosklisi kontepsa na trelathw.Lew ti den katalavainw kala k to diavasa k to ksanadiavasa.Den nomizw pws zalizeis kapoion pantws.

Koritsia na sas rwtisw kati?Mipws den prepei na grafw afou den eimai manoula oute kan manoula to be?

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσια μολις μου εστειλε η κολλητη μου το κειμενο που εγραψε για το προσκλητηριο της μπεμπας μου...αχ κλαιω!!!Εχει σπουδασει ψυχολογια και παιδαγωγικα και ειναι "μαγισσα" του γραπτου λογου!!!

Βεβαια ειναι πολυυυυ μεγαλο αλλα ειναι τοσο τελειο!!!

Αχ τι τελειο να ειμαστε μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεφανια μου ευχαριστώ :blush: ειναι επειδη ειμαι γλυκατζου. ακομα και το επιθετο μου το φωναζει Γλυκακη με λενε :P

Σοφια καλή ιδεα!!! θα σας δειξω και το κειμενο που σκεφτομαι (ή το εχω ηδη κανει :huh: )?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φορά και έναν καιρό ένα μικρό κοριτσάκι ευχήθηκε να γίνει πριγκίπισσα. Τότε εμφανίστηκε η καλή της νονά και της είπε: «Θα σου φέρω τον ουρανό για φόρεμα, θα στολίσω τα μαλάκια σου με αστέρια, θα σου χαρίσω τον ήλιο για να λάμπεις από ομορφιά. Για μια ολόκληρη μέρα θα είσαι πραγματική πριγκίπισσα!»

Σας περιμένουμε στην βάπτιση της μικρής μας πριγκίπισσας την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου 2010 στης 12 το μεσημέρι στον Ιερό Ναό Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο Πασακάκι.

Βεβαια αυτο ταιριαζει περισσοτερο σε θεμα πριγκήπισσα ή νεραιδα αλλα το βρισκω πολύ παραμυθενιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl:

ευχαριστω παρα πολυ, με μελισουλες, πεταλουδιτσες και λουλουδακια εχουμε στολισει και το δωματιο μας. επισης η μαγισσουλα μου αρεσε και δεν το εχω ξαναδει, εχει προοπτικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

Μια φορά και έναν καιρό ένα μικρό κοριτσάκι ευχήθηκε να γίνει πριγκίπισσα. Τότε εμφανίστηκε η καλή της νονά και της είπε: «Θα σου φέρω τον ουρανό για φόρεμα, θα στολίσω τα μαλάκια σου με αστέρια, θα σου χαρίσω τον ήλιο για να λάμπεις από ομορφιά. Για μια ολόκληρη μέρα θα είσαι πραγματική πριγκίπισσα!»

Σας περιμένουμε στην βάπτιση της μικρής μας πριγκίπισσας την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου 2010 στης 12 το μεσημέρι στον Ιερό Ναό Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο Πασακάκι.

Βεβαια αυτο ταιριαζει περισσοτερο σε θεμα πριγκήπισσα ή νεραιδα αλλα το βρισκω πολύ παραμυθενιο!!

Πολυ ομορφο!!Με το καλο κοριτσι μου!!

Μολις το κατωχειρωσει θα σας το στειλω και εγω....δεν ειναι δικο μου και θελω να περιμενω να ειμαι ενταξει απεναντι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΠΟΥ ΣΤΙΣ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟ ΚΟΛΠΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Κορίτσια , εχθές πέρασα από ένα μαγαζί που είχα υπόψη μου , με χειροποίητα πράγματα και μου άρεσαν κάτι κεραμικές καρδούλες ζωγραφισμένες στο χέρι.

Στο ίδιο κατάστημα βρήκα και κεραμικούς χαρταετούς, ζωγραφισμένους στο χέρι... ωραιότατους αλλα επειδή έχω κόλημμα με τα χειροποίητα και συνήθως προτρέχω έλεγα να μην τους βάλους μπας και στη συνέχεια κάνω γιό και τις βάλω εκεί.. (Σας κούφανα, ε??) :laugh: :laugh:

Σκέφτομαι σε μικρούς μεγάλους να δώσω την ίδια μπουμπουνιέρα..

Σαν ιδέα πως σας φαίνεται αυτή με την καρδιά ??

Το Σάββατο θα ξανά πάω στο κατάστημα αυτό και θα αγοράσω μια καρδούλα και ένα χαρταετό για να σας βάλω , αν τα καταφέρω , φώτο... Να έχετε πιο εμπεριστατομένη άποψη...

Βλέπω όλες σιγά σιγά έχουμε βάλει μπρος... :woohoo:

Στεφανία μου γλυκιά και βέβαια μπορείς να συμμετέχεις στην κουβεντούλα μας και ας μην είσαι ακόμα μανούλα.. όλες μια παρέα είμαστε!!!!!!!!!!!!!!! Λοιπόν πως σου φαίνονται οι καρδούλες??

Ματινάκι μου τέλεια η περιγραφή του τόπου της βάφτισης!!! Θα είναι ωραία!!!!!!!!!!!!!

mariagl είναι πράγματι παραμυθένιο το κειμενό του προσκλητητρίου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

Μια φορά και έναν καιρό ένα μικρό κοριτσάκι ευχήθηκε να γίνει πριγκίπισσα. Τότε εμφανίστηκε η καλή της νονά και της είπε: «Θα σου φέρω τον ουρανό για φόρεμα, θα στολίσω τα μαλάκια σου με αστέρια, θα σου χαρίσω τον ήλιο για να λάμπεις από ομορφιά. Για μια ολόκληρη μέρα θα είσαι πραγματική πριγκίπισσα!»

Σας περιμένουμε στην βάπτιση της μικρής μας πριγκίπισσας την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου 2010 στης 12 το μεσημέρι στον Ιερό Ναό Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο Πασακάκι.

Βεβαια αυτο ταιριαζει περισσοτερο σε θεμα πριγκήπισσα ή νεραιδα αλλα το βρισκω πολύ παραμυθενιο!!

Καλημέρα,

Ειναι τέλειο !!! Αυτό ταιριάζει ποιό πολλή με πριγκίππισσες και στο τραπέζι μπορείς να το στολίσεις με αστεράκια και χρυσόσκονή !Ειναι παραμυθένιο , :) Μπράβο στην πρωτοτυπία !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...