Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

να σαι καλα babaki , 2 βδομαδες πριν δωσε στους πολυ στενους αν δεν προλαβεις , στους αλλους πιο νωρις για να μην εχουν κανονισει κατι αλλο ! (να τους κατοχυρωσεις ;) )

Ευτυχως το βιβλιο του Ζαμπουνη χρησιμευσε σε κατι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μανούλες11!!

Marilida κουφέτα του Χατζηγιαννάκη βρήκα στην Αθηνάς... δεν θυμάμαι νούμερο αλλα ήταν χαμηλά προ μοναστηράκι..

Βρε κορίτσια , να σας ρωτήσω κάτι.. μπουμπουνιέρες θα έχω χαρταετό.. βαφτίζω το κοριτσάκιμου το Σεπτέμβριο.. το προσκλητήριο πρέπει να είναι κάτι σχετικό??? Έχω λίγο μπερδευτεί... δεν βρίσκω κάτι που να με αρέσει με σχετικό θέμα.. βρήκα κάτι άσχετα.. που μου άρεσαν.. θα σας παραθέσω τις σελίδες που τα βρήκα για να μου πείτε την γνώμη σας... όποια κοπέλα έχει κάτι άλλο υπόψη της ας μου πει.. ή αν γνωρίζει κάποιο άλλη ιστοσελίδα να με παραπεμψει ...

το ένα είναι αυτό: http://www.an-agapas.gr/prosklitiria/baptisis-5

και το άλλο είναι αυτό: http://www.an-agapas.gr/prosklitiria/ba ... sis-forema

Στο μαγαζί αυτό έχει και χαρταετο αλλα δεν βγαίνει σε άλλα χρώματα (κοριτσίστικα) και είναι λίγο ακριβούτσικος ... αυτά όποια κοπέλα μπορεί ας με βοηθήσει Please..

Φιλιά και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες λιγο εδω αυτο εδω το μαγαζι ειναι στην κρητη εχει προσκλητηριο χαρταετο σε ροζ χρωμα!

http://www.invitations.webtype.gr/shop/ ... 20795.html

Και αυτο εχει ολοκληρωμενο πακετο με θεμα τον χαρταετο :)

http://www.foedo.gr/full_product.php?pr ... fse&page=0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

τι κανετε????

Χρυσουλινι μου τι κανεις????το κοριτσακι σου,καλα???

για προσκλητηριο χαρταετο σε ροζ δεν ξερω αν υπαρχει καπου...δεν εχω δει.

εδω εχει ωραια προσκλητηρια...http://www.mastorasinvitations.gr/

ειδα ενα με χαρταετο αλλα ειναι σε λαχανι-ασπρο.δεν ξερω αν γινεται κ σε αλλα χρωματα.

εμεις τελικα καταληξαμε σαν θεμα στο αεροστατο.κ επειδη θα ειναι αγορακι κ κοριτσακι,διαλεξαμε αυτο το προσκλητηριο...

http://www.mastorasinvitations.gr/el/ch ... ssic.html(αυτο με τον κωδικο 900.143)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου .. τι ταχύτητα!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ευχαριστώ πολύ!!!!! πάω να μελετήσω καλύτερα αυτά που μου στείλατε.... μου αρέσουν πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babaki ήθελα να σε καλωσορίσω αλλα μου κόλλησε το pc και τώρα ξανά μπήκα.. Καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό η βάφτιση του μωρού σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!! Και εγώ από Ηράκλειο είμαι αλλα μένω Αθήνα :angry:

Βουλίτσα μου γλυκειά, σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!

Είναι τέλεια του μάστορα !!!!!!!!!!

Καλά είναι η μπεμπούλα μας.. μας έχει πάρει τα μυαλά !!! κάθε μέρα όλο και κάτι καινούργιο κάνει και εμείς καθόμαστε σαν χαζοί και την χαζεύουμε!! Η απόλυτη ευτυχία !!!!!!!!!!!!!!! Το αερόστατο μου αρέσει πολύ σαν ιδέα και γενικά ότι είναι στον άερα ... σύμβολο ελευθερίας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA τελεια η προσκληση με το αεροστατο!!!

Χρυσουλινι, νομιζω οτι ειναι λιγο ακριβο το μαγαζι στην Κρητη.

haroula ειναι ολα ΤΕΛΕΙΑ οι προσκλησεις οι μπομπονιερες ΟΛΑ!!!

Εγω παλι βρε κοριτσια δεν εχω την υπομονη να τα φτιαξω μονη μου......... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Υ.Γ.Να ρωτησω κατι ασχετο, γιατι δεν μπορω να βαλω τικερακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που σας αρεσε το προσκλητηριο!!!!

Χαρουλα,ολα ειναι τελεια!!!!

με το καλο να βαφτισετε την κουκλιτσα σας!!!!

babaki κ εγω ελεγα να τα φτιαξω μονη μου,αλλα κ εγω δεν εχω την υπομονη.

στην εκκλησια θα κρεμασουμε στα δεντρα φαναρακια κορδελες κ αεροστατα οπως αυτα εδω...http://www.evendi.gr/3C4790EF.el.aspx

τα ιδια θα εχουμε κ στον χωρο που θα γινει το γλεντι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΓΑΜΟ - ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ MASTORA ΤΟ ΠΗΡΑ.

HAROULA ΜΟΥ ''ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ'' ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ , ΕΧΩ 8ΕΜΑ ΠΡΙΓΚΗΠΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗAROULA Η μπουμπου σου ειναι κουκλα!! :kiss:

VOULA πανεμορφα ειναι τα αεροστατα!!

Εγω κοριτσια ζοριστηκα πολυ μεχρι να καταληξω στον στολισμο :blink:

ποτε βαπτιζετε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα, τέλειο το προσκλητήριο!!! Το πετύχατε με τα δυο παιδάκια !!!!!! από την μια η μπουμπού σου και από την άλλη ο ξάδελφός της!!! Καλά είναι η μικρούλα σου??? Ετοιμάζεται για το μπανάκι ???

Χαρά ,συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! Είναι πανέμορφα!!! Με το καλό η βάφτισή σας!!!!!!! Η μικρούλα σου τσαπερδόνα μου φαίνεται!!!!!!!!!! κούκλα!!!!!!!!

Με διευκολύνατε με αυτά που μου στείλατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babaki κ εγω ζοριστηκα πολυ για να καταληξω στο θεμα της βαφτισης.

επειδη ειναι αγορι κ κοριτσι,ηταν πιο δυσκολο να βρω θεμα.

εμεις βαφτιζουμε στις 17/7.

αν θυμαμαι καλα,εισαι απο Ηρακλειο???εγω μενω Χανια.

Χρυσουλινι,μας ζορισε πολυ το προσκλητηριο.εβρισκα ή με 2 αγορακια ή με 2 κοριτσακια.

αλλα ευτυχως βρηκα αυτο που εχει κ τα 2 κ ταιριαζει κ με το θεμα μας.

η μικρουλα μου ειναι μια χαρα.τωρα περπαταει κ τρεχω συνεχεια απο πισω της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

γραφω πρωτη φορα στο θεματακι...

θα ηθελα λιγο την βοηθειας σας...

λοιπον εχω κλεισει βαπτιση στις 19 σεμπτεβρη...το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω τι θεμα να διαλεξω για την βαπτιση...

οι πιο πολλοι εχουν η πριγκηπα η πειρατες η ναυτικα...αλλα δεν θελω κατι τετοιο...

εχετε καμοια ιδεα;;;;

σας ευχαριστω εκ των προτερων :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

γραφω πρωτη φορα στο θεματακι...

θα ηθελα λιγο την βοηθεια σας...

λοιπον εχω κλεισει βαπτιση στις 19 σεμπτεβρη...το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω τι θεμα να διαλεξω για την βαπτιση...

οι πιο πολλοι εχουν η πριγκηπα η πειρατες η ναυτικα...αλλα δεν θελω κατι τετοιο...

εχετε καμοια ιδεα;;;;

σας ευχαριστω εκ των προτερων :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα bourique!!!!!!

με το καλο να βαφτισετε τον μικρουλη σας!!!!

εμενα σαν θεμα μου αρεσει κ αυτο...http://www.evendi.gr/DCD6B117.el.aspx

ριξε κ μια ματια κ στα αλλα θεματα που εχει.μπορει να δεις κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA ναι απο Ηρακλειο ειμαι.

bourique1983 σαν θεμα βαπτισης ειναι ωραια και

Ζωακια, ο Γουινυ και η παρεα του,Ο Νεμο, Ο πινοκιο,Αεροπλανο,Χαρταετος, Νανοι,

Εδω εχει τελεια προσκλητηρια!!!!

http://www.polygrafos.gr/index.html

Κοριτσια με το καλο οι Βαπτισεις και ο Γαμος!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ βουλα...και με το καλο η βαπτιση σας :)

και ο βατραχος ομως ειναι πλεον πολυφορεμενος...ουφφφφφφφφφ!δεν ξερω τι να κανω...

:silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι καλά!!! Μπράβο κορίτσι μου. Όλα τέλεια!!! 
    • @μαμά12345 εύχομαι όλα να είναι τέλεια!!  Εμείς γυρίσαμε από τον γιατρό! Ο μικρούλης μας είναι μια χαρά! 1400 γραμμάρια έφτασε και είμαι 29 εβδομάδων!  Τρόμαξα λίγο με την ανάπτυξη γιατί την προηγούμενη φορά ήταν 700 γραμμάρια! 😅 Ευτυχώς λίγο ανέβηκε και ο πλακούντας! Ακόμα λέει θεωρείται χαμηλός αλλά ανέβηκε από την προηγούμενη φορά οπότε πιστεύει ότι θα ανέβει κι άλλο! Αυτά τα νέα μας! Παραγγείλαμε και καρότσι χθες και αύριο θα πάμε να ξαναδούμε κρεβατάκια για να καταλήξουμε!!
    • Σε ευχαριστώ ειλικρινά για την εμψύχωση λ. Το χρειάζομαι πολύ ♥️  Με τον γιατρό δεν μίλησα, γιατί την προηγούμενη φορά που είχα λίγα αχνά καφέ μου είπε ακριβώς αυτό, ότι πολλές γυναίκες έχουν και δεν σημαίνει τίποτα. Πήγα εκτάκτως να με δει για να ηρεμήσω και δεν είδε τίποτα απολύτως ανησυχητικό, και μάλιστα μου είπε δεν χρειάζεται να πάρω προγεστερόνη.  Αύριο την αυχενική θα την κάνω σε άλλον γιατρό, σε εμβρυητρικο. Αν δει ωστόσο κάτι, θα πάρω άμεσα τον δικό μου γιατρό να μου πει πως να κινηθώ με το αίμα.  Θα σας ενημερώσω αύριο μόλις τελειώσω αγαπημένες μου ♥️♥️
    • Κοριτσάκι μου πραγματικά μοναδική ευχή μου για υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας!! Για όλο το κόσμο..! Όλα θα πάνε καλά!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Λίγες ώρες έμειναν!! Φαντάζομαι την αγωνία σου.. λίγο ακόμα υπομονή... Η καρδούλα του χτυπάει! Να το βγάλεις αυτό από το μυαλό σου σε παρακαλώ..!! Στο λέω πολύ σοβαρά!! Το καφέ δεν είναι πραγματικά τ ι π ο τ α!!!!! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και πολλές γυναίκες το έχουν!! Αν δεν δεί τίποτα ανησυχητικό ο γιατρός στον υπέρηχο, συνήθως είναι αγγειακια που σπάνε όσο μεγαλώνει η μήτρα! Έχεις ξαναπεράσει τελειόμηνη εγκυμοσύνη και τα ξέρεις καλύτερα από μένα!! Με το γιατρό μίλησες καθόλου;; Να σε καθησυχάσει βρε παιδί μου λίγο.. δεν χρειάζεται να σε δει, θα σε δεί αύριο μια και καλή..! Αλλά έστω να μην το φοβάσαι τόσο.. εγώ θα στο λέω όσο χρειάζεται πάντως μέχρι να το πιστέψεις!! Εκτός αν θέλεις να σου στείλω καμία φωτό από τις δικές μου αιμορραγίες να πεις "Ωπ! Καλά είμαι!!!!"🤪🤣🤣🤣 Όλα καλά θα πάνε!! ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Στις 14:30 έχω ραντεβού, αλλά όπως και στην κόρη μου με ενημέρωσε η γραμματέας ότι ενδεχομένως να αργήσουμε, και ίσως χρειαστεί να πάω να περπατήσω ήταν φάω γλυκό και να επιστρέψω. Οπότε δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσω. Εγώ για αρχή παρακαλώ να ανοίξει ο υπέρηχος και να χτυπάει η καρδούλα...  Έχω και σήμερα λίγα καφέ, σε πολύ έντονο χρώμα. Μου φαίνονται αιώνας οι ώρες μέχρι αύριο ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...