Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ SITE..


annaki!!

Recommended Posts

κοριτσια μου καλησπερα σε ολες....ειμαι και εγω της αποψης οτι δεν με ενοχλει καθολου που μπαινουν αντρες στο φορουμ, αν μη τι αλλο μπορουνε να μαθουνε και να ενημερωθουνε για θεματα που αφορουν γυναικες κσι εμεις μπορουμε να μαθαινουμε απο αυτους....φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου καλησπερα σε ολες....ειμαι και εγω της αποψης οτι δεν με ενοχλει καθολου που μπαινουν αντρες στο φορουμ, αν μη τι αλλο μπορουνε να μαθουνε και να ενημερωθουνε για θεματα που αφορουν γυναικες κσι εμεις μπορουμε να μαθαινουμε απο αυτους....φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου κανει εντυπωση το ποσο πολυ ενοχληθηκαν μερικες με την φυγη του νικου.. για να ειμαι ειληκρινης ειχα και εγω ενα βραδυ μια συζητηση καπως εντονη μαζι του και ισως γι αυτο να αποφασισε να φυγει δεν ξερω.. ειμαι σιγουρη ομως οτι θα διαβαζει αυτα που γραφουμε και θα παιρνει και ικανοποιηση με τοση aξια που του δινουμε.. εμενα αυτο που με ενοχλησε ειναι γιατι μπηκε σε ενα σαιτ που ειναι mammyland και δεν ενημερωνοταν απλα.. εκανε και κουβεντουλα στο chat.. με το ονομα ερωτας..τι ρε κοριτσια γιατι δεν γραφτηκε νικος΄.. και ηταν και η δευτερη εγραφη του .. η πρωτη ηταν γιαουρτακι.. δεν ειναι κακο αλλα τι να λεμε καλημερα ερωτα?? εμενα δεν μου αρεσει.. ειπε οτι δεν τον ενοχλησε η συζητηση που καναμε. αυτο ειπε!! νικο οταν ξανακανεις εγγραφη πες αυτο που μ πες!! κανε οτι εισαι γυναικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου κανει εντυπωση το ποσο πολυ ενοχληθηκαν μερικες με την φυγη του νικου.. για να ειμαι ειληκρινης ειχα και εγω ενα βραδυ μια συζητηση καπως εντονη μαζι του και ισως γι αυτο να αποφασισε να φυγει δεν ξερω.. ειμαι σιγουρη ομως οτι θα διαβαζει αυτα που γραφουμε και θα παιρνει και ικανοποιηση με τοση aξια που του δινουμε.. εμενα αυτο που με ενοχλησε ειναι γιατι μπηκε σε ενα σαιτ που ειναι mammyland και δεν ενημερωνοταν απλα.. εκανε και κουβεντουλα στο chat.. με το ονομα ερωτας..τι ρε κοριτσια γιατι δεν γραφτηκε νικος΄.. και ηταν και η δευτερη εγραφη του .. η πρωτη ηταν γιαουρτακι.. δεν ειναι κακο αλλα τι να λεμε καλημερα ερωτα?? εμενα δεν μου αρεσει.. ειπε οτι δεν τον ενοχλησε η συζητηση που καναμε. αυτο ειπε!! νικο οταν ξανακανεις εγγραφη πες αυτο που μ πες!! κανε οτι εισαι γυναικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου κανει εντυπωση το ποσο πολυ ενοχληθηκαν μερικες με την φυγη του νικου.. για να ειμαι ειληκρινης ειχα και εγω ενα βραδυ μια συζητηση καπως εντονη μαζι του και ισως γι αυτο να αποφασισε να φυγει δεν ξερω.. ειμαι σιγουρη ομως οτι θα διαβαζει αυτα που γραφουμε και θα παιρνει και ικανοποιηση με τοση aξια που του δινουμε.. εμενα αυτο που με ενοχλησε ειναι γιατι μπηκε σε ενα σαιτ που ειναι mammyland και δεν ενημερωνοταν απλα.. εκανε και κουβεντουλα στο chat.. με το ονομα ερωτας..τι ρε κοριτσια γιατι δεν γραφτηκε νικος΄.. και ηταν και η δευτερη εγραφη του .. η πρωτη ηταν γιαουρτακι.. δεν ειναι κακο αλλα τι να λεμε καλημερα ερωτα?? εμενα δεν μου αρεσει.. ειπε οτι δεν τον ενοχλησε η συζητηση που καναμε. αυτο ειπε!! νικο οταν ξανακανεις εγγραφη πες αυτο που μ πες!! κανε οτι εισαι γυναικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ έγραψε:

O ΕROTAS ήταν άντρας????????????????

Εγώ συνομιλούσα μαζί του ως γυναίκα!!:blink:

Να σε καλά βρε Αντριάνα με έκανες και γέλασα νυχτιάτικα :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ έγραψε:

O ΕROTAS ήταν άντρας????????????????

Εγώ συνομιλούσα μαζί του ως γυναίκα!!:blink:

Να σε καλά βρε Αντριάνα με έκανες και γέλασα νυχτιάτικα :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ έγραψε:

O ΕROTAS ήταν άντρας????????????????

Εγώ συνομιλούσα μαζί του ως γυναίκα!!:blink:

Να σε καλά βρε Αντριάνα με έκανες και γέλασα νυχτιάτικα :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μια και αναφερεσαι σε μενα,μαθε οτι ουτε συντηριτικη ειμαι,ουτε στενομυαλη.Τα παντα ομως εχουν ενα οριο.Σ'αυτο το site μπηκα αρχικα για ενημερωση.Μετα ομως μου αρεσαν πολυ οι συζητησεις μου με τα κοριτσια κι ετσι μου εγινε καθημερινη συνηθεια.Ποτε ομως δε μου περασε απο το μυαλο να μπω εδω για να φλερταρω συζητωντας ταυτοχρονα για τα παιδια μου.Θα αισθανομουν πολυ ασχημα να κανω κατι τετοιο.Αν αυτο με κανει οπισθοδρομικη χαρακτηρισε με ετσι.Συμφωνα με τα λεγομενα της andri οι προθεσεις του Νικου μαλλον δεν ηταν και τοσο αγνες.Φυσικα και δεν μπορει να απαγορευσει κανενας εναν αντρα να μπει στο site αυτο,αλλα εφοσον ειμαστε ολοι απελευθερωμενοι και δεν υπαρχουν ταμπου και αναστολες να μπαινει σαν αντρας και οχι να προσποιειται τη γυναικα,για να προσεχουμε οι υπολοιπες"συντηριτικες"οπως μας χαρακτηρισαν τι λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μια και αναφερεσαι σε μενα,μαθε οτι ουτε συντηριτικη ειμαι,ουτε στενομυαλη.Τα παντα ομως εχουν ενα οριο.Σ'αυτο το site μπηκα αρχικα για ενημερωση.Μετα ομως μου αρεσαν πολυ οι συζητησεις μου με τα κοριτσια κι ετσι μου εγινε καθημερινη συνηθεια.Ποτε ομως δε μου περασε απο το μυαλο να μπω εδω για να φλερταρω συζητωντας ταυτοχρονα για τα παιδια μου.Θα αισθανομουν πολυ ασχημα να κανω κατι τετοιο.Αν αυτο με κανει οπισθοδρομικη χαρακτηρισε με ετσι.Συμφωνα με τα λεγομενα της andri οι προθεσεις του Νικου μαλλον δεν ηταν και τοσο αγνες.Φυσικα και δεν μπορει να απαγορευσει κανενας εναν αντρα να μπει στο site αυτο,αλλα εφοσον ειμαστε ολοι απελευθερωμενοι και δεν υπαρχουν ταμπου και αναστολες να μπαινει σαν αντρας και οχι να προσποιειται τη γυναικα,για να προσεχουμε οι υπολοιπες"συντηριτικες"οπως μας χαρακτηρισαν τι λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μια και αναφερεσαι σε μενα,μαθε οτι ουτε συντηριτικη ειμαι,ουτε στενομυαλη.Τα παντα ομως εχουν ενα οριο.Σ'αυτο το site μπηκα αρχικα για ενημερωση.Μετα ομως μου αρεσαν πολυ οι συζητησεις μου με τα κοριτσια κι ετσι μου εγινε καθημερινη συνηθεια.Ποτε ομως δε μου περασε απο το μυαλο να μπω εδω για να φλερταρω συζητωντας ταυτοχρονα για τα παιδια μου.Θα αισθανομουν πολυ ασχημα να κανω κατι τετοιο.Αν αυτο με κανει οπισθοδρομικη χαρακτηρισε με ετσι.Συμφωνα με τα λεγομενα της andri οι προθεσεις του Νικου μαλλον δεν ηταν και τοσο αγνες.Φυσικα και δεν μπορει να απαγορευσει κανενας εναν αντρα να μπει στο site αυτο,αλλα εφοσον ειμαστε ολοι απελευθερωμενοι και δεν υπαρχουν ταμπου και αναστολες να μπαινει σαν αντρας και οχι να προσποιειται τη γυναικα,για να προσεχουμε οι υπολοιπες"συντηριτικες"οπως μας χαρακτηρισαν τι λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως ας χαλαρώσουμε λίγο! Πολλοί άντρες επισκέπτες μπορεί να υπάρχουν ή και μέλοι ακόμα με γυναικία nickname(είδατε η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑχεχεχε :kiss: ). Στο κόσμο του Internet πολλά μπορούν να συμβούν, ας είμαστε λίγο επιφυλακτικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως ας χαλαρώσουμε λίγο! Πολλοί άντρες επισκέπτες μπορεί να υπάρχουν ή και μέλοι ακόμα με γυναικία nickname(είδατε η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑχεχεχε :kiss: ). Στο κόσμο του Internet πολλά μπορούν να συμβούν, ας είμαστε λίγο επιφυλακτικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως ας χαλαρώσουμε λίγο! Πολλοί άντρες επισκέπτες μπορεί να υπάρχουν ή και μέλοι ακόμα με γυναικία nickname(είδατε η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑχεχεχε :kiss: ). Στο κόσμο του Internet πολλά μπορούν να συμβούν, ας είμαστε λίγο επιφυλακτικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax vre koritsia xalara!!

Kai egw eimai ths apopshs pws einai kalo na mpainoun

kai antres sto foroum mas.Allwste den leei pouthena to

site: APAGOREYONTAI OI ANTRES!!

Kai o dikos mou antras mpainei kai enhmerwnete gia polla

themata kai xairomai poly giayto.Ayto tha ton kanei kalytero

patera pistevw argotera.

Kai sto katw katw an theloume na poume kati pou den theloume

na diavasei o antras mas tote as mhn to leme.Apla ta pragmata.

Giati paizei kai ayto xerete. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax vre koritsia xalara!!

Kai egw eimai ths apopshs pws einai kalo na mpainoun

kai antres sto foroum mas.Allwste den leei pouthena to

site: APAGOREYONTAI OI ANTRES!!

Kai o dikos mou antras mpainei kai enhmerwnete gia polla

themata kai xairomai poly giayto.Ayto tha ton kanei kalytero

patera pistevw argotera.

Kai sto katw katw an theloume na poume kati pou den theloume

na diavasei o antras mas tote as mhn to leme.Apla ta pragmata.

Giati paizei kai ayto xerete. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...