Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOME SWEET HOME!!!


ΜΑΡΑΚΙ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω τρελαθει με τις κραβατοκαμαρες της μανούλας και της ζουζου. Της μανουλας τεραστια και της ζουζου μου αρεσαν πολυ τα σχεδια στους τοιχους. Επίσης ζουζου και η κουζίνα πολύ ωραία και μοντέρνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω τρελαθει με τις κραβατοκαμαρες της μανούλας και της ζουζου. Της μανουλας τεραστια και της ζουζου μου αρεσαν πολυ τα σχεδια στους τοιχους. Επίσης ζουζου και η κουζίνα πολύ ωραία και μοντέρνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω τρελαθει με τις κραβατοκαμαρες της μανούλας και της ζουζου. Της μανουλας τεραστια και της ζουζου μου αρεσαν πολυ τα σχεδια στους τοιχους. Επίσης ζουζου και η κουζίνα πολύ ωραία και μοντέρνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβερα τα σπιτακια σας;)

να τα χαιρεστε με τις οικογενειες σας:)

παναγιωτιτσα μου φοβερη η κρεβατοκαμαρα:silly: :kiss:

να την χαιρεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβερα τα σπιτακια σας;)

να τα χαιρεστε με τις οικογενειες σας:)

παναγιωτιτσα μου φοβερη η κρεβατοκαμαρα:silly: :kiss:

να την χαιρεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβερα τα σπιτακια σας;)

να τα χαιρεστε με τις οικογενειες σας:)

παναγιωτιτσα μου φοβερη η κρεβατοκαμαρα:silly: :kiss:

να την χαιρεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολλυ κοριτσια για τα καλα σας λογια.

Το υπολοιπο σπιτι pebi μου ειναι σε προιγουμενες σεσελιδες αν θες να το δεις.

Ολα τα σπιτια ειναι υπεροχα.Αρκει να αρεσουνε σε αυτους που μενουνε.Τα γουστα διαφερουνε.Και ο καθενας αναλογα με τις δυνατοτητες του φτιαχνει κι ολας.

Εμενα ξερετε ποσες ατελειες εχει το σπιτι?Αλλα τι να κανω αυτο το διαστημα εχω αλλες προτεραιοτητες.Και με ενα μισθο τι να πρωτο κανεις?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολλυ κοριτσια για τα καλα σας λογια.

Το υπολοιπο σπιτι pebi μου ειναι σε προιγουμενες σεσελιδες αν θες να το δεις.

Ολα τα σπιτια ειναι υπεροχα.Αρκει να αρεσουνε σε αυτους που μενουνε.Τα γουστα διαφερουνε.Και ο καθενας αναλογα με τις δυνατοτητες του φτιαχνει κι ολας.

Εμενα ξερετε ποσες ατελειες εχει το σπιτι?Αλλα τι να κανω αυτο το διαστημα εχω αλλες προτεραιοτητες.Και με ενα μισθο τι να πρωτο κανεις?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολλυ κοριτσια για τα καλα σας λογια.

Το υπολοιπο σπιτι pebi μου ειναι σε προιγουμενες σεσελιδες αν θες να το δεις.

Ολα τα σπιτια ειναι υπεροχα.Αρκει να αρεσουνε σε αυτους που μενουνε.Τα γουστα διαφερουνε.Και ο καθενας αναλογα με τις δυνατοτητες του φτιαχνει κι ολας.

Εμενα ξερετε ποσες ατελειες εχει το σπιτι?Αλλα τι να κανω αυτο το διαστημα εχω αλλες προτεραιοτητες.Και με ενα μισθο τι να πρωτο κανεις?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou έγραψε:

Αχ κοριτσακια ευχαριστω πολλυ.Εχω να ακουσω καλα λογια για το σπιτι απο τοτε που ερχοτανε κοσμος για το γαμο.:(

Λοιπον τα μοτιβα στον τοιχο της κρεβατοκαμαρας ειναι αγορασμενα απο καταστημα με ταπετσαριες.Μεχρι να βρω αυτο που τεριαζει και μου αρεσει ειδα κι επαθα.Ητανε και λιγο τσουχτερη η τιμη τους.Και πεδευτηκα πολλυ μεχρι να τα βαλω.Το καλο ειναι οτι οποτε θελω τα βγαζω και δεν παθενει τιποτα ο τοιχος μου.

Ευχαριστω πολλυ!!!

Φιλακια:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Κοριτσια ολα τα σπιτια ειναι υπεροχα , το πιο υπεροχο ειναι που ειναι γεματα απο αγαπη και αυτο φαινεται σε ολες τις φωτο .

Καποια στιγμη θα σας στειλω και γω το δικο μου σπιτι μολις το τελειωσω γιατι ακομα το διακοσμω .

zouzou αυτα τα μοτιβα τα αγορασες απο Αθηνα σε καποίο μαγαζί ? μηπως μπορεις να μου αναφερεις σε ποιο , ψαχνω αυτοκολητα τοιχου ή μοτιβα και δεν βρισκω πουθενα .

ευχαριστω εκ των προτερων

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou έγραψε:

Αχ κοριτσακια ευχαριστω πολλυ.Εχω να ακουσω καλα λογια για το σπιτι απο τοτε που ερχοτανε κοσμος για το γαμο.:(

Λοιπον τα μοτιβα στον τοιχο της κρεβατοκαμαρας ειναι αγορασμενα απο καταστημα με ταπετσαριες.Μεχρι να βρω αυτο που τεριαζει και μου αρεσει ειδα κι επαθα.Ητανε και λιγο τσουχτερη η τιμη τους.Και πεδευτηκα πολλυ μεχρι να τα βαλω.Το καλο ειναι οτι οποτε θελω τα βγαζω και δεν παθενει τιποτα ο τοιχος μου.

Ευχαριστω πολλυ!!!

Φιλακια:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Κοριτσια ολα τα σπιτια ειναι υπεροχα , το πιο υπεροχο ειναι που ειναι γεματα απο αγαπη και αυτο φαινεται σε ολες τις φωτο .

Καποια στιγμη θα σας στειλω και γω το δικο μου σπιτι μολις το τελειωσω γιατι ακομα το διακοσμω .

zouzou αυτα τα μοτιβα τα αγορασες απο Αθηνα σε καποίο μαγαζί ? μηπως μπορεις να μου αναφερεις σε ποιο , ψαχνω αυτοκολητα τοιχου ή μοτιβα και δεν βρισκω πουθενα .

ευχαριστω εκ των προτερων

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou έγραψε:

Αχ κοριτσακια ευχαριστω πολλυ.Εχω να ακουσω καλα λογια για το σπιτι απο τοτε που ερχοτανε κοσμος για το γαμο.:(

Λοιπον τα μοτιβα στον τοιχο της κρεβατοκαμαρας ειναι αγορασμενα απο καταστημα με ταπετσαριες.Μεχρι να βρω αυτο που τεριαζει και μου αρεσει ειδα κι επαθα.Ητανε και λιγο τσουχτερη η τιμη τους.Και πεδευτηκα πολλυ μεχρι να τα βαλω.Το καλο ειναι οτι οποτε θελω τα βγαζω και δεν παθενει τιποτα ο τοιχος μου.

Ευχαριστω πολλυ!!!

Φιλακια:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Κοριτσια ολα τα σπιτια ειναι υπεροχα , το πιο υπεροχο ειναι που ειναι γεματα απο αγαπη και αυτο φαινεται σε ολες τις φωτο .

Καποια στιγμη θα σας στειλω και γω το δικο μου σπιτι μολις το τελειωσω γιατι ακομα το διακοσμω .

zouzou αυτα τα μοτιβα τα αγορασες απο Αθηνα σε καποίο μαγαζί ? μηπως μπορεις να μου αναφερεις σε ποιο , ψαχνω αυτοκολητα τοιχου ή μοτιβα και δεν βρισκω πουθενα .

ευχαριστω εκ των προτερων

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gigi καλησπερα!!!

Αυτα τα μοτιβα ειναι αγορασμενα απο θεσσαλονικη.

Απο ''Παυλου μελα'"

Αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες θα σου πω.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gigi καλησπερα!!!

Αυτα τα μοτιβα ειναι αγορασμενα απο θεσσαλονικη.

Απο ''Παυλου μελα'"

Αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες θα σου πω.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gigi καλησπερα!!!

Αυτα τα μοτιβα ειναι αγορασμενα απο θεσσαλονικη.

Απο ''Παυλου μελα'"

Αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες θα σου πω.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...