Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχ θεουλη μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!δεν το πιστευω!εκανα χοριακη κ μου βγηκε θετικη !ειναι 88,4!!!!!!!δεν το πιστευω!μακαρι να μου πανε ολα καλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!δεν το πιστευω!εκανα χοριακη κ μου βγηκε θετικη !ειναι 88,4!!!!!!!δεν το πιστευω!μακαρι να μου πανε ολα καλα!!!!!!!!!
μπραβο κοριτσακι μου... :cheer: αντε με το καλοοοοο!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ...

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ΦΥΣΑ Κ ΣΕ ΜΑΣ (ΣΤΟ ΠΟΙΕΣ (ΔΕΝ)ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ)

ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΩ ΛΙΣΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επίσημα!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σου εύχομαι να περάσεις 9 υπέροχους μήνες και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου!!

Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα συγχαρητηρια και επισημα.....εγω δεν ξερω γιατι, αλλα ειχα μια θετικοτητα και μια σιγουρια, θυμασαι που τα λεγαμε ε? να το χαρεις κουκλιτσα μου....να εισαι γερη και με το καλο να κρατησεις στα χερακια σου το μωρακι σου υγιες σαν τα ψηλα βουνα!!!! πολυ χαρηκαααααααα....ακους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω πολυ ευακι μου!!!!χιλια ευχαριστω!!!!!!!!!ησουν διπλα μου συνεχεια κ μου δινες δυναμη με την θετικοτητα σου!!!χιλια ευχαριστω!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσακι!!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη κ καλως να δεχτείς το μπεμπάκι σου!! Θετική σκέψη να έχεις κ όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli5 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εγκυμοσύνη κοπελίτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι τέλεια έχουμε κι αλλη εγκυούλα!!!!!!!!!!!!!αντε κορίτσια και στα δικάς μας!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ KALLI5 MOY KAI STO MPEMPAKI SOY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!δεν το πιστευω!εκανα χοριακη κ μου βγηκε θετικη !ειναι 88,4!!!!!!!δεν το πιστευω!μακαρι να μου πανε ολα καλα!!!!!!!!!

Αντε ντε!!!!!!!!Ηταν να μην κανουμε την αρχη φιλεναδα!!!!!!!Να δεις ποσες θα ακολουθησουν!!!!!

Συγχαρητηρια,με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!δεν το πιστευω!εκανα χοριακη κ μου βγηκε θετικη !ειναι 88,4!!!!!!!δεν το πιστευω!μακαρι να μου πανε ολα καλα!!!!!!!!!

agapiiii mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ola na sou pane teleia glikia mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...