Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι πιο ομορφες ποζες των παιδων μας


eirinig

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 329
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anna_80 έγραψε:

Οοπς!Συγγνωμη:blush: :blush: :blush: Αυτη ειναι... 3nefelitsa.jpg

Αννα μου τι κούκλα είναι αυτή !!!!!!!!!!!! μια ζωγραφιά πραγματικά …………νομίζεις πως είναι φωτογραφία για cart postal:) και το όνομα από τα αγαπημένα μου…………….να την χαίρεσαι Άννα μου …..και γρήγορα και με τις τρείς κορούλες στο σπιτάκι σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna_80 έγραψε:

Οοπς!Συγγνωμη:blush: :blush: :blush: Αυτη ειναι... 3nefelitsa.jpg

Αννα μου τι κούκλα είναι αυτή !!!!!!!!!!!! μια ζωγραφιά πραγματικά …………νομίζεις πως είναι φωτογραφία για cart postal:) και το όνομα από τα αγαπημένα μου…………….να την χαίρεσαι Άννα μου …..και γρήγορα και με τις τρείς κορούλες στο σπιτάκι σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Να και η δική μου Ρεβέκκα Ανδρονίκη, 2,5 μηνών βαρέθηκε να βγαίνει φωτογραφίες η καημενούλα!:laugh: DSC00848.JPG

Αrgi μου είναι κουκλίτσα …να είναι γερή κοπέλα μου …….προσοχή με τις πολλές φωτογραφίες:huh: , γιατί εμένα ο Χρήστος τώρα πια, με βλέπει με την φωτογραφική και τρέχει να κρυφτή :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ……………τι να σου κάνει το παιδί …….βαρέθηκε:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Να και η δική μου Ρεβέκκα Ανδρονίκη, 2,5 μηνών βαρέθηκε να βγαίνει φωτογραφίες η καημενούλα!:laugh: DSC00848.JPG

Αrgi μου είναι κουκλίτσα …να είναι γερή κοπέλα μου …….προσοχή με τις πολλές φωτογραφίες:huh: , γιατί εμένα ο Χρήστος τώρα πια, με βλέπει με την φωτογραφική και τρέχει να κρυφτή :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ……………τι να σου κάνει το παιδί …….βαρέθηκε:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ ELDO, η κορούλα μας είναι μικρή ακόμη για να της αρέσει η φωτο, αλλά του γιου μου του αρέσει πολύ να τον βγάζουν φωτογραφία!!Ένα βράδυ τους έβγαλα και τους δυο φωτογραφία στο κρεββάτι του γιου μου και από τότε ο γιος μου θέλει κάθε βράδυ να βγαίνει φωτογραφία!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ ELDO, η κορούλα μας είναι μικρή ακόμη για να της αρέσει η φωτο, αλλά του γιου μου του αρέσει πολύ να τον βγάζουν φωτογραφία!!Ένα βράδυ τους έβγαλα και τους δυο φωτογραφία στο κρεββάτι του γιου μου και από τότε ο γιος μου θέλει κάθε βράδυ να βγαίνει φωτογραφία!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμά μου με άλλαζε…

Και εγώ μόλις αντιλήφτηκα ότι ο μπαμπάς είχε φωτογραφική μηχανή πόζαρα όλο νάζι σαν ένα μικρό μοντέλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμά μου με άλλαζε…

Και εγώ μόλις αντιλήφτηκα ότι ο μπαμπάς είχε φωτογραφική μηχανή πόζαρα όλο νάζι σαν ένα μικρό μοντέλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...