Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 4 ΕΤΩΝ!!!


bell

Recommended Posts

καλησπέρα bell!

Ο γιος μου είναι σχεδον 6 και πηγαίνει νήπιο. Δηλαδή φτανουμε στην πρώτη όπου αρχίζουν τα δύσκολα! Το δικό σου πόσο είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!! Καθυστέρησες και εσύ για το δευτερο ε? Ο Αλέξανδρος ήταν πολύ δύσκολο μωρο και κουράστηκα αρκετα γιαυτό περίμενα τόσο. Δούλευω κιολας και ήταν δύσκολα. Δεν το μετάνιωσα όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εγω εχω 1 αγορακι στα νηπια ,ενα στην πρωτη ,ενα κοριτσακι στην τριτη και ενα μωρο 11 μηνων :) στο σπιτι γινεται ο χαμοςςςςςς αυτα ειναι ολος μου ο κοσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glayki 4;; κάπου έχασα το μέτρημα! χιχι!! να σου ζήσουν!

mariagl ναι! καθυστέρισα! ήταν και η Δέσποινα δυσκολο μωροό λόγω των πολλών εμετών που έκανε μικρή! Τωρα ολα οκ!

Ο μικρούλης είναι πολύ φρόνιμος κ η μεγαλη με βοηθάει όσο μπορεί!

Ακόμα κ στις δουλειές του σπιτιου! (στρωνε το κρεβατι της τακτοποιει το δωματιο της)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια, πάνω από 4 δεν είπατε? εμένα με πιάνει? ο γιος μου είναι 4 και 9 μήνες!!!! :)

πάει προνήπιο και έχω και μια κορούλα 17 μηνών!!!!

glayki πώς τα βγάζεις πέρα με 4? και με μικρή διαφορά!!! μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi ολοι το ιδιο ρωτουν ,ολως περιεργως και μολονοτι τα παιδια μου ειναι ιδιαιτερα ζωηρα εχω συνηθισει ,δε κουραζομαι και εχω αναπτυξει αντοχες και αμυνες κυκλοφορω παντου μαζι τους πηγαινω σε δραστηριοτητες ,εκδηλωσεις κ.λ.προσπαθω να μην ειμαι συμβατικη μαμα αν και πολλες φορες φορτωνω με ενοχες τον εαυτο μου γιατι νιωθω οτι υστερω κατα πολυ απο το προτυπο που εχω στο μυαλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας μπω κι εγώ στην παρέα κορίτσια..

Έχω ένα αγοράκι στα 5 και η μπουμπού είναι 4 μηνών..

Άργησα να το πάρω απόφαση λογω δουλειάς και σπουδών..αλλά και λόγω του ότι ο μεγάλος μέχρι τα 4 με δυσκόλεψε αρκετα..

Ζηλεύει αρκετά τη μικρή...αλλά την αγαπάει κιόλας..όταν τον βλέπω να της μιλάει και να τη φιλάει τρελαίνομαι..Ωραίο πράμα τα αδερφάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας,

και εγω εχω ενα κοριτσακι στα 6 κι ένα αγορακι 17 μηνών. Ο μικρός αρχιζει να διεκδικει παιχνιδια και η μικρη εκνευριζεται. Οταν ομως τα βλεπω να παιζουν μαζι και να αγκαλιαζονται ......Οπως καταλαβατε χαζομαμα..... Απο Σεπτεμβριο να δω τι θα γινει με την μικρη στην πρωτη και το μικρο 2 ετων με οτι αυτο συνεπαγεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roula_pap έγραψε:

Κορίτσια γεια σας,

και εγω εχω ενα κοριτσακι στα 6 κι ένα αγορακι 17 μηνών. Ο μικρός αρχιζει να διεκδικει παιχνιδια και η μικρη εκνευριζεται. Οταν ομως τα βλεπω να παιζουν μαζι και να αγκαλιαζονται ......Οπως καταλαβατε χαζομαμα..... Απο Σεπτεμβριο να δω τι θα γινει με την μικρη στην πρωτη και το μικρο 2 ετων με οτι αυτο συνεπαγεται....

Έμένα θα είναι 1 ο μικρός και 1η η μεγάλη! αχ τι μας περιμένει!

Ευτυχώς εχει πολυ όρεξη για διάβασμα κ μελέτη! για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια να χαιρεστε παιδακια κ τα μωρακια σας,να ρωτησω κατι?μετανιωσατε καθολου που αφησατ να περασει μεγαλο χρονικο διαστημα του ενος παιδιου με το άλλο ,σκεφτομαστε με το συζυγο μηπως θα ηταν πιο ευκολο να περιμενουμε να μεγαλωσει λιγο το μωρο προτου προσπαθησουμε γ δευτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 12 ΕΤΩΝ ,ΕΝΑ ΓΙΟ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟΦΑΣΗ.Η ΠΡΩΤΗ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΟΤΩΝΩΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. :woohoo: ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗ ΩΡΙΜΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΥΛΟΥ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΤΕ ΚΟΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΛΕΝΕ . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΟΥΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΤΤΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ 4+ ΤΗ ΔΑΝΑΗ 2+ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΩΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ . ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ .

ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ Κ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ , ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΚΕΦΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΟ.

ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ. ΟΛΟ ΛΕΕΙ ΦΥΓΕ ΔΕ ΣΑΓΑΠΑΩ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΟΥ Κ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ MONO ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΕΛΕΙ. ΖΗΛΕΥΕΙ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΥΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΓΧΩΝΟΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΕΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ.ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΥΤΕΓΕ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙΜΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glayki ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΣΕΙ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΑΓΩΓΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΗΝΕΣ ΑΓΩΓΗΣ ΗΡΘΕ Η ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΚΑΠΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΘΩ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΑ Κ ΗΡΕΜΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΗ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ . ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΥΛΟΥΣΑ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ.

ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ Η ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΞΕΙ Κ ΤΟΣΟ ΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΤΕΡΕΙΣ ΠΕΣΤΟΥΣ ΤΟ Κ ΣΥΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ.

ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟ 11 ΜΕΧΡΙ 5:30 ΣΕ VIDEO CLUB ΕΔΩ Κ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΞΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΘΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΡΙΨΕΙ.ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΕΤΣΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΕΓΩ[ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΕΙΩΣΕΙ].ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΤΣΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΥΛΕΥΑ 7:30 – 16:30 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ(ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΗΛΑΔΗ) ΕΚΑΤΣΑ ΤΡΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ Κ ΟΤΑ ΗΤΑΝ 2 ΜΗΝΩΝ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ .ΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΣΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΕΣ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ. ΠΑΡΟΛΟ

ΑΥΤΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ(ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΚΛΑΨΩ)

ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ Κ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΙΟ ΜΑΣ ΣΠΑΝΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ Κ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟΥ ΛΕΙΠΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,

έχω κι εγώ ένα γιό 5 χρονών που πηγαίνει προνήπια

και μια κόρη 11 μηνών.

Δεν μετάνιωσα που άργησα να κάνω το 2ο

αν το έιχα κάνει νωρίτερα νομίζω ότι θα είχα τρελαθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...