Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!


rebbeka

Recommended Posts

maria+fotis έγραψε:

...μμμμμ... δεν έχετε και άδικο...

περιμένω Παρασκευή περίοδο αλλα εκανα το τεστ (digital) το νωρίτερο που αναφέρει πάνω το κουτί...

μακάρι να παίζει νινί τελικά αλλα δεν απογοητεύομαι :) ...

μόνο 4 μήνες εχουμε που ξεκινήσαμε... :silly:

καλαααα... κορίτσια .... ειμαι γνησια ξανθιά...

μέτραγα εντελως λάθος ....

τελικά περίοδο στις 15 περιμένω...

ωορρηξία κατα την 1η είχα...

πόσες μέρες ζει το σπέρμα μέσα μας ??????????????? (ας πουμε... από το Σάββατο παίζει να έζησε τίποτις ??????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαιρη3 έγραψε:

καλησπερααααααααααααααα :woohoo: κ βουρ για νεα προσπαθεια!!!!!!!!!!(δεν)περιμενω στις 27/3!!!!!!!!!! :kiss: βρρρρουστττ περιοδος!!!!!! :silly:

αντε μαιρουλα ανασα να μην παρειιιιιι :blush: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα!!!!!!!!βρε ουτε λεπτο!! :blush: :silly: αντε rebbeka να μας κατσει αυτο το μηνα!!!παντως το νιωθω να πλησιαζει!!κ σε ολα τα κοριτσια ευχομαι οτι ποθουν πιο πολυ να εκπληρωθει γρηγορα!!δε ξερω γιατι αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη κ αισιοδοξη!!! :woohoo: :woohoo: ευτυχως που εχω κ εσας να μοοιραζομαι αυτα που νιωθω!!ευχαριστω!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να μας κάτσει αυτό το μήνα! τον προηγούμενο έλεγα ότι θα είναι αποκριάτικο, τώρα αν μας έρθει ο πελαργούλης θα είναι πασχαλιάτικο το μωράκι μας!!!εγώ (δεν) περιμένω 24-25.

φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kate_rina έγραψε:

12 meres ka8hsterhsh.ayrio 8a kanw test gia na doume....:)

12 μερες καθυστερηση?αντε να μας πεις τα καλα νεα!!καλε κανε τωρα ενα τεστ η μια χωριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια κι εγώ είμαι στο 4 μήνα προσπαθειών. Περιοδο είναι να έχω στις 22/3 (δε το βλέπω βέβαια να είμαι εγκυος αυτό το μήνα γιατί έπαθα μια ουρολοιμωξη και δεν βρεθηκαμε με τον αντρα μου πολλες φορες). Η αληθεια κορίτσια είναι πως έχω πολύ άγχος. Καποτε πίστευα πως η σύλληψη είναι μαθηματικα. Αν είμαι γόνιμη θα μείνω έγκυος. Έλα που δεν μου έκατσε όμως μέχρι στιγμης. Αύτο που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν έχετε κάνει εξετάσεις και μετά απο πόσο καιρό προσπαθειών. Λεω στον άντρα μου να κάνουμε και μου λεει πως είναι νωρις ακόμη και να μην έχω άγχος. Όσο δεν έρχεται ρε κοριτσια πως γίνεται να μην έχω άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papakimou Και εγω στον τεταρτο μηνα προσπαθειας ειμαι και εγω περιμενω 22!!Μακαρι να ειμαστε εγκυες!Εμενα προσωπικα με εχει περασει ο γιατρος μου απο κοσκινο.Εχω κανει πολλες ορμονολογικες,υπερηχους,θυρεοειδη,γενικη ουρων αιματος,και καμπυλη σακχαρου!Ολα καλα.απλως περιμενουμε το θαυματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα;;; Μακαρι !!!! Σε ένα μήνα θα πάω για τεστ παπ και θα μιλήσω με τον γυναικολογο μου για το τί πρεπει να κάνω και πότε. Αυτο που με απασχολεί είναι πως να βάλω τον άντρα μου να κάνει εξετάσεις, που φοβάται πολυ τους γιατρους και καταβάθος πιστεύω πως φοβάται μην του πουν πως έχει κάποιο προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμ...η αληθεια σαυτο δεν εχω εμπηρεια.αν του πεις οτι δεν ειναι κατι τραγικο,ειναι συνηθισμενες εξετασεις που ολοι μπορουν να τις κανουν?Παντως οι αντρες εχουν ενα θεμα με το σπερμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

hallo koritsia.....

egw aurio vradaki tha xerw an autos o minas tha einai o minas prosthatheiwn mas...tha exartithei apo ta apotelesmata gia ta mikrovia pou talaipwroun ton antra mou edw k 4 mines...

ainte na doume mallon ainte na akousoume ti tha akousoume.....

good luck se oles mas!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ βλέπω την φατσουλα που εχω στο προφιλ μου και λεω ποτε εγραψα εγω απάντηση σαυτο το θεμα?λοιπόν τετουλινα μου εκλεψες την μουριτσα εχω να πώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω περιμενω στις 294. προσπαθειες και αυτον τον μηνα (ανα 2 μερες φυσικα) filicin και salospir καθε μερα και επισκεψη στον γιατρο για ωορεξια.....ειπα αυτην την φορα δεν θα το σκεφτομαι καθολου. υπαρχουν και αλλα πραγματα- προβληματα που μας απασχολουν και ειναι ολα αστα βραστα!!!! υπομονη!!!! απλα λυπαμαι τις μερες που περνανε ετσι.....τι κριμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα! Είμαι νέα σε αυτό το forum και προσπαθώ και γω 4 μήνες περίπου... Θέλω πολύ ένα παιδάκι όπως και όλες αλλά προσπαθώ να μην αγχώνομαι γιατί είναι το χειρότερο που μπορούμε να κάνουμε.... περιμένω και γω στις 21 για τα γνωστά μηνιάτικα αλλά κάθε μήνααντιμετωπίζω τα συμπτώματα σαν να είναι περιόδου για να μην απογοιτεύομαι... ελπίζω να τα λέμε συχνα...σε όλες υπομονή και πολύ sex :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...