Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

Μια χαρά είμαστε … Δόξα τον Θεό!

Είπα να βγω από την γυάλα και να πάω ένα μικρό ταξιδάκι στους γονείς μου.

Όταν γυρίσω να κανονίσουμε να βρεθούμε … ναι;;

Μη ντρέπεσαι για το μέσον.

Αφού βλέπεις πως δε γίνεται αλλιώς.

Και με το μέσον και είδες πόση καθυστέρηση.

Δυστυχώς είναι πολλά τα ζευγάρια που έχουν θέμα και τι να πρωτοκάνουν και αυτοί…

Για αυτό μια χαρά το έκανες το δίπορτο!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ!!ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ?ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΠΑΡΕΟΥΛΑ ,ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ,ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΙ ΣΑΧΛΟΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια,είχα καιρό να μπώ

barcelonita λυπάμαι αλήθεια,είχα την εντύπωση οτι θα είχε επιτυχια,να σου πω εγω που έκανα ραντεβου με τον Μακ/κη τον Ιούνιο ήμουν64 κιλά και μου είπε πρώτα να κατέβω απο τα 60 να προσπαθήσω για λίγο με τα glucophage και μετα,τον Σεπτεμβρη να πάμε να μας ξαναδει.Απο ότι μου είπαν εκει που βγάζουν τα ραντεβου απο την 1η Σεπτεμβρίου θα αρχιζαν να κλείνουν ραντεβου για το τρίμηνο 9ος-10ος-11ος και έτσι γίνεται γιακάθε τρίμηνο. δεν μπορεις να κλείσεις για πιο μετα απο το τρίμηνο.Δλδ απο 1η 12ου θα ξεκινησουν τα ραντεβου για το τριμηνο 12ος-1ος-2ος.ελπίζω να σου τα είπα καλά και να μην σε μπέρδεψα.και αυτή την φορά εύχομαι να πάνε όλα καλα

Ειρήνη καλά να περάσεις και καλώς να μας έρθεις πάλι

φιλάκια σε όλες κούκλες μου και αν κανονίσετε κάτι είμαι μέσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα και πάλι μετά απο μήνες αποχής.

Τελικά δεν είναι τόσο χάλια ρε κορίτσια τα ραντεβού στο Μακρυγιαννάκη.πίρα τέλοσ Δεκέμρη και έκλεισα για 21 Φλεβάρη. Κάναμε απλή κουβέντα, πήραμε τον πάκο με τις εξετάσεις και ξεκινήσαμε.

Έκλεισα εύκολα το επόμενο ραντεβού για Μαϊο (οπότε θα είχα και όλες τις εξετάσεις).

Και μέσα στην φρίκη που είχα πάθει και τον χαμό των εξετάσεων μας ήρθε και μια εγκυμοσύνη. Τραβούσα τα μαλλιά μου. Λέω πλάκα μου κάνει ο Θεός. Τελικά απέβαλα στην 7η εβδομάδα αλλά με πειραξε λίγο, γιατί τελικά δεν έχουμε μεγάλο πρόβλημα, όπως έδειχνε η σαλπιγγογραφία. Αποδείχτηκε πως έχω τσαχπίνικες σάλπιγγες και τις μέρες της ωορρηξίας κλέινουν οι βλαμένες. Και από τους υπέρηχους που είδε ο Μακρυγιαννάκης μου είπε ότι μάλλον ήταν εξωμήτριο (το κράτησε εκεί η ζαβή η σάλπιγγα μου) με ψευδόσακο στη μήτρα. Όποτε λέω και ευχαριστώ που απέβαλα και δεν είχα χειρουργία κλπ. ούτε καν απόξεση.

Ο γυναικολόγος μου είπε να τα δώσουμε όλα αμέσως και να πέρνω μυοχαλαρωτικά για να μην κλείνουν οι σάλπιγγες. Ο Μακρυγιαννάκης από την άλλη να περιμένω 2-3 μήνες και να μην κάνω το λάθος να πάρω μυοχαλαρωτικά γιατι μπορεί να γίνει η σύλληψη αλλά πριν φύγει απο την σάλπιγγα να σταματήσει η επίδραση του φαρμάκου και να έχω εξωμήτριο. Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να ακούσουμε τον Μακρυγιαννάκη. Περισσότερα ξέρει από ένα απλό γυναικολόγο μαιευτήρα.

αν δεν μας κάνει τη χάρη ο Θεός και οι σάλπιγγες μέχρι τέλος του χρόνου, μας περιμένει ο Μακρυγιαννάκης για 1 εξωσωμματική και όλα καλά, όπως μας είπε.

Αυτά από μένα. Αντε και γρήγορα χοντρούλες με κοιλιές τεράστιες.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...