Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

Κοριτσια ειχα φαει τα μουτρα μου σε γνωστη ιδιωτικη κλινικη του Ηρακλειου κανοντας 3 αποτυχημενες εξωσωματικες!Ξοδευοντας γυρω στις 20.000 euro σε εξωσωματικες , σε εξετασεις και στα φαρμακα.

Κατεληξα στον Μ..............κη στο ΠΑΓΝΗ τα καταφερα με την πρωτη εκει και εχω το αντρακι μου τωρα! :)

Η αληθεια ειναι οτι θελει υπομονη, τον γιατρο δεν τον βρισκεις ευκολα.

Για εμενα ειναι ΘΕΟΣ!!

Αν αποφασιζα και για αλλο παιδι, ξανα σε εκεινον θα πηγαινα!

Δεν εμπιστευομαι κανενα αλλο στο Ηρακλειο!

Ευχομαι γρηγορα μανουλες ολες σας!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!

Ότι μα ότι επιθυμείς!!!!

Καλή επιτυχία σε όοοοοολες τις κοπέλες!!!

Σοφάκι μου … κάθε εμπόδιο για καλό…

Μην αγχώνεσαι!!

Το θέμα είναι ότι το εντοπίσατε και ότι το δρομολογήσατε!

Εξάλλου είναι γούρικη η διαδικασία στην περιοχή εκεί κοντά!!!

Μη το ξεχνάς!!!

Και να διαλέξεις την μεσαία από τις 3 καρέκλες!!

Εκεί έγινε το θαύμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μητέρα που θα πας να κάνεις την σπερματέγχυση, υπάρχουν 3 καρέκλες στο δωματιάκι.

Σε βάζουν να διαλέξεις!

Την πρώτη φορά κάθισα στην αριστερή

Την δεύτερη … στην μεσαία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία και εγω την μεσαία θα διαλέξω χι χι χι

και αν πάνε όλα καλά με την κυστούλα και υπόχωρήσει, αρχες του Αυγούστου θα κάνουμε την σπερματέγχυση,αν και έχω λίγο άγχος γιατι στη δουλειάμ ου χρειάζεται να σηκώνω διάφορα βάρη και δεν ξέρω τι να κανω,ελπίζω όλα να έρθουν κατ'ευχην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ...ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΡΕΙΣ Η' ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΧΑΧΑ.ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μακάρι barchelonita μου να γυρίσετε και 3 ή και 4,πώς τα πάς με τις ενέσεις;φύγατε για πάνω;θα καθήσετε πάνω και για την χοριακή,ή θα κατέβετε αμέσως μετα την εξωσωματική;μακάρι και πάλι κορίτσι μου να πάνε όλα καά και σε 9 μήνες να έχεις ένα ή και δυο μωρα στην αγκαλ'ια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΑΘΗΝΑ (ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ)ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΛΟΙΟ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ,ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ ΕΡΙΞΑ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΙΝΑ ΛΟΥΞ!!!ΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ(ΗΔΗ ΜΑΣ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΜΑΚΑΚΑΣ!!)ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΞΑΠΛΑ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΥΜΟ(ΚΑΦΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΑ)ΣΤΟ ΤΑΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΠΑΤΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΝΣΑΝΣΕΡ ΤΟΥ ΠΕΡΚΙΝ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ.....ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛ ΕΜΑΘΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΠΙΑ!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΙΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΕ?ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ :blink::blink: ΧΑΧΑΧΑΧΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμένα κορίτσια...

Εμείς τωρα ξεκινήσαμε να ψαχνόμαστε και βρήκαμε προβληματάκι στην 1 σάλπιγγα... μου σύστησαν τον Φραϊδάκη... Ξέρει καμιά σας τίποτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια Ουρανια και λουλουδι78 και καλώς ηρθατε στο mammyland ελπίζω να σας φέρει γουρι και σε λίγο καιρό να έχετε ένα ή και δυο μωράκια στην αγκαλιά σας.Όσο για τον Φραϊδάκη δεν έχω ακούσει κάτι,οπότε μάλλον εσείς θα μας ενημερώσετε για αυτόν.

Barchelonita μου μην αγχωνεσαι και μη του δίνεις σημασία του μ....α,ακου εκει σου έλεγε οτι δεν είναι καλό,μα τα πήρα τωρα :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofilate μην τα παιρνεις κουκλα μου... Μπορει το πιο τελειο ωαριο να μην μεινει στη μητρα και το πιο χαλια να κρατηθει... τα εχω ζησει πριν απο 10 χρονια με τη θεια μου...

θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα... (μιλησε και η τρελα απαισιοδοξη)...

βασικα προσπαθω να βρω και τον Μακρ....κη αλλα δεν ξερω αν τα καταφερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω έψαχνα τον Μακρηγιαννακη,αλλα άργησα να τον βρω.

Πάρε τηλ πρώτη Σεπτεμβρίου για ραντεβου τότε ανοίγει η λίστα για το επόμενο τρίμηνο και ελπίζω να κλείσεις γρήγορα ραντεβου.

Εχεις δίκιο τι καλα και κακά;όλα καλά είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Είμαι καινούργια στο φόρουμ, αν και το διαβάζω αρκετό καιρό! Πριν λίγες μέρες έμαθα ότι θα χρειαστεί να κάνω εξωσωματική λόγω περιορισμένης βατότητας των σαλπιγγών. Η μια μου σκέψη είναι ο Μακρυγιαννάκης στο Ηράκλειο (μιας και μένω στην Κρήτη), αν και με προβληματίζει το θέμα της αναμονής για να μπω σε κάποιο πρωτόκολλο.

Εσύ οurania, κατάφερες να κλείσεις τελικά ραντεβού;

Η άλλη μου σκέψη είναι Αθήνα, μιας και ο γιατρός που με βλέπει συνεργάζεται με τον Πάντο.

Είμαι μπερδεμένη και δεν ξέρω τι να κάνω... εσείς τι θα λέγατε;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ Ή ΔΥΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Φ......Η. ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑ......Η, ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ..ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟΝ Φ....Η ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΘΑ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΑ ΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.. Εγώ τελικά δεν πήγα στου Φ....κη.

Μου είπαν αρκετα αρνητικά και για αυτον αλλα και για το ΜΗΤΕΡΑ,οπότε αποφάσισα να δοκιμασω την τυχη μου με τον Μα.....κη. Ελπίζω να τον δω μέσα στον χρόνο...

Καλή επιτυχία louloudaki...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθησα να κλεισω ραντεβου στο μακρυγγιανακη......θα με παρουν τηλ λεει αυτη τον σεπτεμβριο για το ποτε θα παω...σκεπτομαι να παω αθηνα...αλλα που???ξερετε να μου πειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΣΤΟΥ Φ...ΚΗ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ...ΑΠΟ 25% ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ 15%..ΕΠΕΣΕ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΚΟΤΗΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ..ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ..ΔΕ ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΧΑΘΗΚΑΜΕ Ε?

ΚΑΜΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΓ...ΚΗ Η' ΑΛΛΗ ΕΞΕΛΙΞΗ?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΝΗ ΚΑΙ ΩΣΤΟΣΟ,ΠΗΓΑ ΑΘΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΚΡΥΓ...ΚΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΕΚΕΙ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την!

Ελπίζω να βρεις άκρη και εσύ και όλες οι κοπέλες το συντομότερο.

Ειτε εδώ είτε στην Αθήνα.

Καλά το έκανες και άφησες και τα 2 να τρέχουν για να έχεις περισσότερες επιλογές.

Πάντως ... η αλήθεια είναι πως όσες άκουσα να κάνουν δουλειά με τον Μακρ... χωρίς ταλαιπωρεία είχαν μέσον.

Δηλαδή ενημερώνονταν για τις όποιες ακυρώσεις στα ραντεβού και επερναν τηλέφωνο την κατάληλη στιγμή ώστε να κανονίσουν νέο πολύ πιο συντομο ραντεβου.

Κάντε μια έρευνα μήπως ανακαλήψετε κάποιον γνωστό που να μπορεί να βοηθήσει...

Φιλάκια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΣΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΟΝ ΕΒΑΛΑ,ΝΤΡΟΠΗ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.... ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ?ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!! ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...