Μετάβαση σε περιεχόμενο

giati efyges?????


μαρινιω

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

................ :(:(:(:( .................

πραγματικα λυπαμαι....

ξεσπασε.......ηρεμισε και αγκαλια με τον αντρουλη σου

θα τα καταφερετε.

Τετοιες Αγιες μερες οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι

κ οι προσευχες ολων μας φτανουν ψηλα,πολυ ψηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Μετα σου λεει θα ξεχασεις με τον καιρο...πως να ξεχασεις???....

oti ma oti kai na kaneis...akoma kai se allon planhth na pas...auto OXI den to ksexnas...distixws...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop έγραψε:

................ :(:(:(:( .................

πραγματικα λυπαμαι....

ξεσπασε.......ηρεμισε και αγκαλια με τον αντρουλη σου

θα τα καταφερετε.

Τετοιες Αγιες μερες οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι

κ οι προσευχες ολων μας φτανουν ψηλα,πολυ ψηλα.

glifintzouraki moy euxaristw gia ta kala sou logia...kai euxomai oi proseyxes mou na eisakoustoun autes tis Agies meres... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΟΥ ΜΑΡΙΝΙΩ.....ΙΡΘΕ Ι ΣΙΡΑΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΠΟΣ ΛΙΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΙ ΕΧΙΣ ΠΕΡΑΣΙ ΑΦΙΝΤ ΤΗΝ ΤΡΑΓΙΚΙ ΕΝΜΠΙΡΙΑ.....ΞΕΡΟ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΣ ΝΙΟΤΙΣ...ΤΟ ΠΕΡΝΑΟ ΚΕ ΕΓΟ.....ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΝΑ ΝΙΟΤΙΣ ΑΔΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ....ΚΕ ΝΑ ΒΑΛΙΣ ΧΕΡΙ ΣΤΙΝ ΚΙΛΙΑ ΚΕ ΝΑ ΡΟΤΑΣ ΙΑΤΙ.......ΠΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΙΝΕ......ΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΕ ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ.....ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΕ ΑΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.....ΛΙΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΑ ΟΛΕΣ Η ΓΙΝΕΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΛΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΙΜΟΥ ΜΑΡΙΝΙΩ.....ΙΡΘΕ Ι ΣΙΡΑΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΠΟΣ ΛΙΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΙ ΕΧΙΣ ΠΕΡΑΣΙ ΑΦΙΝΤ ΤΗΝ ΤΡΑΓΙΚΙ ΕΝΜΠΙΡΙΑ.....ΞΕΡΟ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΣ ΝΙΟΤΙΣ...ΤΟ ΠΕΡΝΑΟ ΚΕ ΕΓΟ.....ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΝΑ ΝΙΟΤΙΣ ΑΔΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ....ΚΕ ΝΑ ΒΑΛΙΣ ΧΕΡΙ ΣΤΙΝ ΚΙΛΙΑ ΚΕ ΝΑ ΡΟΤΑΣ ΙΑΤΙ.......ΠΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΙΝΕ......ΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΕ ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ.....ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΕ ΑΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.....ΛΙΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΑ ΟΛΕΣ Η ΓΙΝΕΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΛΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ. 218301d1da1.jpg

se euxaristw poly gia thn simparastash...kai egw lipithika para poly gia sena!!

kai egw ssan kai esena...SE OLES TIS KOPELES POU GRAPSAN GIA APWLEIES EKLEGA PARA POLY KAI EIDIKA SE MIA SYGKEKRIMENH...MOU EXEI MEINEI KARFWMENH...!!!

EINAI POLY SKLIROO NA XANEIS TO SPORAKI SOU...!!

SOU ANHKEI KAI KSAFNIKA FEYGEI!! :( :silly:

MERES POU EINAI EYXOMAI O THEOULHS NA AKOUSEI TIS PROSEYXOULES MAS!!

KAI H PANAGITSA MANOULA EINAI KAI THA MAS KATALAVEI... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ-ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΣΙ-ΗΜΟΥΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ-ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΝΗΜΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 10 ΜΗΝΕΣ (16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ-ΟΛΙΓΟΑΜΝΙΟΥ)--ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ- ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ- ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα σ'αυτές τις περιπτώσεις.. Να ξέρεις,όμως ότι η φύση μόνη της καθορίζει τί πρέπει να γίνει.. μην το βάζεις κάτω, απλά ψάξ'το γιατί καμιά αποβολή δε γίνεται χωρίς αιτία. Μιλάω τόσο ψυχρά εγώ που έχασα 2 φορές μωράκια, αλλά έχω τώρα 3 που μου δίνουν ζωή. Παρόλ'αυτά δεν μπορώ να ξεχάσω εκείνες τις στιγμές..στον υπέρηχο.. στο μαιευτήριο, όπου έβλεπα παντού κοιλίτσες.. στο χειρουργείο.. κόλαση.. και μετά πόνοι αφόρητοι(σωματικοί&ψυχικοί).. αξεπέραστο μαρτύριο.. ακόμα και σήμερα ΄τα θυμάμαικαι ανατριχιάζω.. κουράγιο. Ο Θεός είναι μεγάλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cinderella έγραψε:

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα σ'αυτές τις περιπτώσεις.. Να ξέρεις,όμως ότι η φύση μόνη της καθορίζει τί πρέπει να γίνει.. μην το βάζεις κάτω, απλά ψάξ'το γιατί καμιά αποβολή δε γίνεται χωρίς αιτία. Μιλάω τόσο ψυχρά εγώ που έχασα 2 φορές μωράκια, αλλά έχω τώρα 3 που μου δίνουν ζωή. Παρόλ'αυτά δεν μπορώ να ξεχάσω εκείνες τις στιγμές..στον υπέρηχο.. στο μαιευτήριο, όπου έβλεπα παντού κοιλίτσες.. στο χειρουργείο.. κόλαση.. και μετά πόνοι αφόρητοι(σωματικοί&ψυχικοί).. αξεπέραστο μαρτύριο.. ακόμα και σήμερα ΄τα θυμάμαικαι ανατριχιάζω.. κουράγιο. Ο Θεός είναι μεγάλος..

twra apolause ta aggeloudia sou...!kai ksexase ta...filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

IreneValadia έγραψε:

Γλυκό μου Μαρινιώ!

Ο χρόνος μόνο θα σε γιατρέψει…

Όπως γιάτρεψε και εμάς … όσο μας γιάτρεψε δηλαδη…

⎝⏠⏝⏠⎠

αχ καλη μου...αχ....

ειναι πολυ ασχημο να νιωθεις πως χανεις την ψυχουλα σου.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τι να κάνουμε;

Μπορούμε να τα φέρουμε πίσω;

Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω!

Μόνο ο χρόνος θα σε κάνει να νοιώσεις καλύτερα.

Εμένα μου πήρε πολύ…

Ελπίζω να είσαι από τις τυχερές και να νοιώσεις καλύτερα σύντομα!

⎝⏠⏝⏠⎠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Και τι να κάνουμε;

Μπορούμε να τα φέρουμε πίσω;

Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω!

Μόνο ο χρόνος θα σε κάνει να νοιώσεις καλύτερα.

Εμένα μου πήρε πολύ…

Ελπίζω να είσαι από τις τυχερές και να νοιώσεις καλύτερα σύντομα!

⎝⏠⏝⏠⎠

alles fores lew eimai kala kai alles pali liwnw sta patwmata.....eixa niwsei to sporaki mou,to perimena na akousw kai thn kardoula tou siga siga...hmoun 7,5 evdomadwn .......kai meta tipota.....ena keno........ :(

simera eimai apo tis meres poy den eimai kala...

euxaristw gia thn simparastash! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Mariniw mou poso ma poso se katalavenw..Niw8w akrivws opws niw8eis.. Exei meres pou lew itan mia kakia stigmi, perase k 8a er8oune kalitera k alles meres klaiw me ligmous..Milaw ka8e mera gia auto to aggeloudi pou efige..I pligi pistevw 8a meinei anoixti oso xronia k an perasoun.. K egw simera eimai xalia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Mariniw mou poso ma poso se katalavenw..Niw8w akrivws opws niw8eis.. Exei meres pou lew itan mia kakia stigmi, perase k 8a er8oune kalitera k alles meres klaiw me ligmous..Milaw ka8e mera gia auto to aggeloudi pou efige..I pligi pistevw 8a meinei anoixti oso xronia k an perasoun.. K egw simera eimai xalia..

ax kopela mou...!den kseperniete!!!

otan thimamai to poso xalia eniwsa....oti evlepa to mwro mou na xanete oses meres eixa periodo...aimoragia sigkekrimena! :(:(

lew twra tha petousa sta pelagh pou tah etoimazomoun na to parw agkalia!

alla........kai auto den mas kanei kalo...prepei na proxwrhsoume gia emas kiriws! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου κ αντρια μου ειλικρινα λυπαμαι πολυ...

να σας δωσει ο θεουλης δυναμη να συνεχισετε κ να αποκτησετε κ σεισ

ενα μωρακι να το κρατατε αγκαλιτσα...

φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ! ΔΕ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΩΣ ΤΟΤΕ, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΕΣ, ΟΥΤΕ Γ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΙΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ

ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΦΩς ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ, ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΕΥΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΔΙ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΕ ΖΩΗ..

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΗΡΑ ΔΥΝΑΜΗ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΟΥ! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ, ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΑ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟς ΜΟΥ..ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ! ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ..ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΖΙΑ ΤΟΥ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΝ ΠΟΝΕΣΕΣ! ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ! ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΘΑ ΘΕΛΕΣ! ΣΑΓΑΟΩ ΟΜΩΣ ΓΙΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ..ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΜΟΥ:)

ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΤΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΜΙΛΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΥΤΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΜΙΛΩ, ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ!

ΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΛΕΣ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου... δεν έχω λόγια... Συλληπητήρια κοπέλα μου... Να ζήσετε να τη θυμόσαστε... Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου αυτή να είναι η τελευταία απώλεια που βιώνεις... Τίποτα δεν είναι μάταιο κούκλα μου, εκτός από την απογοήτευση... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλλυπητήρια…

Σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ την γιαγιά μου την λατρεύω και δε θέλω να μου πάθει τίποτα…

Μαρινιώ μου … όσο πιο κάτω πέφτουμε τόσο πιο μεγάλη δύναμη θέλουμε για να σηκωθούμε…

Και εσύ την έχεις αυτή την δύναμη … θα ψάξεις καλά και θα την βρείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...