Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ - ΜΑΡΤΗ 2010 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aglikeria έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΣΗΜΕΡΑ?

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΤΥΧΩΣ!!

ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΩΝΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ?ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΕΣ?ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΤΙ?ΕΙΔΑΤΕ ΒΕΛΤΙΩΣΗ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

ειναι φυτικες και δεν προκαλουν κατι....αποβαλλονται απο το εντερο....

εμας μας ειχαν βοηθησει παρα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες!! Πως είστε; Τα μωράκια μας;;; Ελπίζω όλες να είστε καλά! Εγώ χθες πάλι δεν μπήκα γιατί ο μπέμπης ήταν πολύ ανήσυχος :( . Είχε τρομερή γκρίνια από το πρωί… κοιμόταν μισή ώρα και μετά 3 ώρες γκρίνιαζε. Δεν ήταν κλάμα έντονο και δυνατό… νόμιζα ότι είχε ενόχληση από το εντεράκι του ( πίνει μόνο ξένο γάλα πια και άρχισε να γίνεται λίγο δυσκοίλιος) όμως αφού τα έκανε πάλι δεν σταμάτησε τη γκρίνια. Τελικά ο πεθερός μου τον ξεμάτιασε το βράδυ και ήταν πολύ πολύ ματιαγμένος. Δεν ξέρω αν τα πιστεύετε αυτά κορίτσια, πάντως το λιονταράκι μου μετά από λίγο ηρέμησε το καημένο.

Τζενούλα μου τι ταλαιπωρία ήταν αυτή ρε φιλενάδα. Τουλάχιστον τώρα είστε καλά και εσύ και η Νεφέλη και όπως είπες πίνει το γάλα σου, δεν έχει σημασία το πώς.

Ιωάννα είστε ΘΕΕΣ και οι 2 σας!! Φοράτε και κορδελίτσες;;; Τέλειο!!! Φιλάκια στο Δεσποινάκι σου!! :kiss:

Ειρήνη και μεις μόνο ξένο τρώμε πια. Δυσκολευόταν και σένα στην αρχή ε; Μακάρι να στρώσει κι εμας γρήγορα το εντεράκι του…

Ο Αρούλης σου είναι κούκλος!!!! Τι χαμόγελο είναι αυτό Παναγία μου! Όνειρο! Να τον χαίρεστε κοπέλα μου!

ΚΟΝΝΑ εγώ του φοράω κοντομάνικο φανελάκι (από την αρχή δεν του έβαλα μακριμάνικα) και από πάνω μακριμάνικο φορμάκι. Απλά άρχισα να του βάζω λίγο πιο λεπτά φορμάκια, όχι αυτά που του φορούσα στην αρχή που ήταν πιο χοντρά, βελουτέ και τέτοια.

Εγώ κορίτσια έχω απορία για το πώς πρέπει να τα σκεπάζουμε. Εγώ του έχω ακόμα την κουβέρτα αλλά νομίζω ότι έχει αρκετή ζέστη πια. Ιδρώνει και λίγο... Μήπως να αρχίσουμε τις πιο λεπτές; Όχι φλις βέβαια ακόμα αλλά ούτε και τις κανονικές, τις χοντρές. Ίσως κάτι ενδιάμεσο. Εσείς πως τα σκεπάζετε;

Μαρία να χαίρεστε τον γιο σας!! Και τους 2 φυσικά, αλλά και τον μεγάλο που είχε γενέθλια!

Μπεμπουλίνα και συ ετοιμάζεις γαμο-βάφτιση; Άντε η ώρα η καλή! Πότε με το καλό; Εμείς Σεπτέμβριο. Άρχισα και γω σιγά σιγά τις ετοιμασίες και το ψάξιμο!

Την άλλη βδομάδα πάω για την πρώτη πρόβα!!!

Εφάκι ελπίζω να είστε καλύτερα. Να δώσεις χαιρετίσματα στη Νίκη και πολλά φιλάκια στα μωράκια σας!!

Σας αφήνω προς το παρόν... ίσως μπω πάλι μετά. Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxomai oles h manoyles kai ta ninakia toys na einai kala den prolavenw na mhlhsw kai poly , ogiannakhs moy den exei kanei ws wras pyretoylhs alla dystixos manoyles moy epathe broxiolitida kai eimaste proi messhmeraki kai bradaki me maskoyla moy ponaei h kardoyla moy thelw na ginei grhgora kala na mhn moy taleporitai alo :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzenakiπεραστικα στο μωρακι σου :) το ξερω ειναι βασανο η μασκα περασε και μενα ο μεγαλος βρογχιολιτιδα οταν ηταν 1ος και ειχαμε κλαματα :( υπομονη

Ποπη σ'ευχαριστω!! με το καλο οι ετοιμασιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν τα αγγελουδια της παρεας?? Ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας επισης!!!

Εμεις σαραντησαμε και πηγαμε βολτουλα στο μπαμπα μας..στο μαγαζι και τρελαθηκε ο χαζομπαμπας!!! Τελικα με το θηλασμο δεν τα καταφερα και μερα με τη μερα μειωνεται τραγικα το γαλατακι μου. Πλεον δινω μονο το πρωτο πρωινο μονο απο το στηθος και το απογευμα δινω πλεον και συμπληρωμα...ολα τα αλλα ειναι ξενο. Ειναι βεβαια ησυχη και αυτο με ηρεμει. Βαλαμε και 300 γρ σε μια εβδομαδα και ειμαι παρα πολυ χαρουμενη αν σκεφτειτε οτι σε ενα μηνα ειχε βαλει μονο 470! Ειχα αχγος για το βαρος της και τωρα αρχησα να ηρεμώ...αν και ξενο μεγαλωνει το μωρακι μου!!Εχουμε ομως ενα θεμα με τα κακακια...εκει που εκανε 2 φορες την ημερα προχθες εκανε μονο μια φορα και εχθες καθολου...σημερα βεβαια εκανε αλλα με ζορι...Με στεναχωρει που την βλεπω να ταλαιπωρητε το αγγελουδι μου...

Ποπη μου και εμεις εχουμε προβλημα με τα κακακια ελπιζω να ηρεμησει γρηγορα..Οσο για την κουβερτα εγω ακομα με χοντρη την εχω τη νυχτα ενω την ημερα την εχω με φλις...τα χερακια της ειναι ζεστα οποτε ειναι οκ...οσο για τα ρουχα μακρυμανικα της φοραω και ζιπουνακι και φορμακι...μου φενεται νωρις για κοντομανικο

ανθρωπακι προσπαθησε οσο μπορεις με το θηλαστρο και μην τρελαινεσε...το αγγελουδι σου να ειναι καλα.

Κοννα απλα ειχα αγχωθει πολυ με το βαρος της ...τωρα που πηρε 300γρ σε μια εβδομαδα πηρα τα πανω μου!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα !!!!!!

Ποπάκι μην στεναχωριέσαι, θα στρώσει, εμας έκανε και 4 ημέρες χωρίς να κάνει κακά του, βέβαια περιττό να σου πω τι έγινε μόλις τα έκανε!!! ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ, μετά πήγε στις 3 μέρες, μετά στις 2 και τώρα πλέον τα κάνει κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα, μόνο όταν τα κάνει κοκκινίζει τοπικά στο πρόσωπο λογικό γιατί κρατάει την αναπνοή του και σφίγγεται, 3-4 φορές σφίγγεται και τα κάνει.

Στάσα και εμείς τα ίδια είμασταν, πήρε μόνο 300γρ στις 40 ημέρες και του έδεινα μετά εντατικά πλέον ξένο μέχρι που το γάλα εξασθένησε τελείως, ακόμη και το πρωινό που του έδινα δεν του έφτανε, σήμερα ξεκίνησα τα χάπια για τον απογαλακτισμό. Δεν πειράζει αρκεί να είναι γερά και να αναπτύσσονται τα αγγελούδια μας!

Βάζω ξανά την φώτο που είμαι με τον μπέμπη γιατί δεν μπήκε την άλλη φορά από ότι κατάλαβα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τέλειες οι φωτογραφίες σας! Φιλιά στα μωράκια σας!

Τζενάκι περαστικά στο μωράκι σου!!

Εμείς κάνουμε κακάκια μία φορά την μέρα και μας καταλαβαίνουν όλοι!! Το λυπάμαι το μωράκι μου εκείνη την στιγμή αλλά μετά ρίχνει κάτι χαμόγελα! Λέμε και 'αγκού' και έχουμε τρελαθεί!!!

Ορίστε και η φάτσα μας:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popi. έγραψε:

Μπεμπουλίνα και συ ετοιμάζεις γαμο-βάφτιση; Άντε η ώρα η καλή! Πότε με το καλό; Εμείς Σεπτέμβριο. Άρχισα και γω σιγά σιγά τις ετοιμασίες και το ψάξιμο!

Την άλλη βδομάδα πάω για την πρώτη πρόβα!!!

Γεια σου Ποπάκι μου...!Κι εμείς Σεπτέμβρη γαμοβαφτιζόμαστε,στις 18!Τα έχω όλα έτοιμα,μόνο το νυφικό έχω αφήσει γιατί περίμενα να ξεφουσκώσω.Και τον στολισμό έχω κλείσει,απλά θα πάω τον Ιούλιο να δώσω την προκαταβολή.

Ελπίζω να μου είστε όλες καλά!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααα!!!

τα καταφερνω τωρα να μπω μετα απο 2-3 μερες! ελλειψη χρονου πλεον!!! :ohmy:

αρχισα (απο τωρα) να ψαχνω για νταντα για τον Σεπτεμβρη... μιας και οι 2 γιαγιαδες εργαζονται.... ναι ειναι νωρις... αλλα τοοοσο δυσκολο να βρω... δραμα η κατασταση .... ουφ!!! :dry:

αυριο σαραντιζουμε :) και θα παμε εκκλησια για την ευχουλα και επι ευκαιριας να παω και καταστηματα B) για αλλαγες ρουχων της μικρουλας! :) πρεπει να φροντισω για την καλοκαιρινη της collection!!! :P

την Πεμπτη παμε παιδιατρο με το καλο... αντε να δουμε ποσο μεγαλωσαμε...!!! :laugh:

serene τελειες οι φωτο! φοβερο χαμογελο ο Αρουλης! γλυκας! :kiss:

gai κουκλιτσες και οι 2! μανα και κορη! :kiss:

Μαρια76 να σου ζησει ο γιοκας σου για τα γενεθλια του! :kiss:

καλη επιτυχια με την αλλεργια! περαστικουλια!

Μπεμπουλινα καλη επιτυχια με την διοργανωση της γαμο-βαπτισης! φιλακια στην μπεμπα σου! :kiss:

Κοννα μου οσο για .... την ενδυση των μωρων μας εγω συνεχιζω και της φοραω μακρυ μανικι το εσωτερικο και τα φορμακια πλεον πιο λεπτα ;)

Ποπη μου οσο για την κουβερτα, βαζε μια κανονικη κουβερτα... αν ειναι χοντρη μην την διπλωνεις ωστε να γινεται διπλα χοντρη, ... αν ειναι λιγακι λεπτη τοτε να την διπλωνεις... βεβαια εξαρταται απολυτα με τον καιρο...

συνηθως το βραδακι την σκεπαζω με την χοντρη κουβερτα,... ειτε διπλωμενη ειτε οχι.... αναλογως του καιρου... και την μερα με την λεπτη διπλωμενη...

προσεξε να μην ιδρωνει ομως! :)

Εφη μου πολλα φιλακια στο μωρακι σου αλλα και στη Νικη και το μωρακι της! :kiss:

Τζενακι μου περαστικουλιαααααααα!!! :kiss:

Αναστασια μου καλες βολτουλες! B)

μην ανησυχεις με τον θηλασμο.... ουτε η πρωτη....ουτε η τελευταια! εκανες οτι μπορουσες και αυτο εχει σημασια!!! σχεση εχει το μωρακι σου να'ναι καλα!

οσο για το βαρος της... ειδες που στο λεγα καλε! ολα πηγανε μια χαρουλα!

οσο για τα κακακια της νομιζω ειναι γιατι αλλαξε γαλατακι...μεχρι να το συνηθισει... αν συνεχισει να μην κανει κακακια ειτε να δυσκολευεται παααρα πολυ, τοτε να το πεις στον παιδιατρο για να σου αλλαξει το γαλατακι της!

Νικη μου τελεια της μικρουλας! :kiss: μαλλον μοιαζει στον μπαμπα εεε???

σας αφηνω τωρα!

φιλακια πολλα!

:kiss::kiss::kiss:

:kiss::kiss:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούυυυυδια κοριτσάκια μου...!

Όλες καλά;

Κορίτσια,πριν μία ώρα περίπου,έβαλα στην λουλουδένια μου βρεφικό υπόθετο γλυκερίνης,επειδή είχε να κάνει κακάκια από προχθές το βράδυ και ζοριζόταν πολύ τώρα.Την βοήθησε απίστευτα,μέσα σε 2 λεπτά(!!!!)χωρίς υπερβολές τα έκανε...Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι:Μαζί με όοοοολο το μεγαλείο,έβγαλε και λίγη μαυρίλα.Είναι ανησυχητικό ή είναι από την γλυκερίνη;

Χαρουλίιιιιτα μου,καλά είσαι;Η Νάγια μας;

Χθες ζυγιστήκαμε,και βαδίζουμε στα 5 κιλάκια.Είναι 4980 γραμμάρια η μπουμπούκα μου τώρα,και σύμφωνα με την μέτρηση ύψους της γιατρού την Τετάρτη που μας πέρασε,πήγε 60 πόντους,από 52 που γεννήθηκε!

Σήμερα έχουμε ραντεβού για το πρώτο μας εμβόλιο...Φοβάμαι,είναι η αλήθεια.Τρυπιέμαι λόγω διαβήτη από 11 χρονών,και μου φαίνεται άσχημο να τρυπήσουν το μωρό μου.Βέβαια...Είναι για καλό και πάω πάσο!

Σας γλυκοφιλώ,όσες γνωρίζετε τα φώτα σας για τα υπόθετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανουλίτσες....

ωραίες φωτό κορίτσια, τέλεια μωράκια φτου φτου να μας ζήσουν!!

Τζενάκι περαστικά κοπέλα μου.

κορίτσια δεν εννοούσα τώρα άμεσα κοντομάνικο μόνο του, σιγά σιγά ανέφερα κ με ζακέτα απο πάνω. Κοντομάνικο σκέτο υποθέτω πως μετά τις 20/05 θα βάλουμε. Κουβέρτα βάζω χοντρή ακόμα αλλά την έκανα μονή. Σήμερα το ψημέρωμα του την ξαναέριξα διπλή γιατί είχε ψύχρα, έχει πέσει λίγο η θερμοκρασία.

Χτες πήγαμε στη γιατρό μας. Τρομερή ανάπτυξη μας είπε έκανε το ζουζούνι μας έβαλε 2 κιλά σε 40 ημέρες. γεννήθηκε 2730 κ έφτασε 2450 στις 19/04 κ χτες ήταν 4500. Α, έβαλε κ 10 πόντους κ πήγαμε από 48 στους 58.

Θα γίνει ψηλός σαν τον μπαμπα μας, ευτυχώς γιατί εάν έπαιρνε από μένα...χαχαχαχ

Εφούλα κ Νίκη όλα καλά? δεν μπήκε η φωτό αλλά περιμένουμε..

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!!!

Πως είστε???Τα μπεμπέκια???? Εμείς μια χαρουλα λείπαμε μια βδομαδα,ειχαμε παει στο χωριο του αντρα μου να δουμε παππουδες γιαγιαδες και προγιαγιαδες!!!Ωραια ηταν αλλα μου το κατσιασανε το παιδι!!! :angry::angry::angry::angry:

Εγω κοριτσια φανελακι κοντομανικο της φοραω απο την αρχη και βαμβακερα φορμακια,καθολου βελουτε γιατι τα θεωρω υπερβολικα ζεστα!!!Και το βραδυ την σκεπαζω με απλη βαμβακερη κουβερτα ουτε χοντρη ουτε λεπτη!!!!!!

Επισης εμεις ξεκινησαμε κανονικα τα κοντομανικα μπλουζακια με ζακετακι απο πανω και μεσα στο σπιτι την εχω μονο με το φανελακι και ειμαστε μια χαρα και αυτη ευτυχισμενη γιατι της αρεσει να ειναι γυμνουλα!!!! B)B)B)B)

Αυτα απο μας!!!Σας αφηνω γιατι ετοιμαζομαστε για βολτουλα οπως καθε μερα!!!!Φιλια πολλα σε ολες και στα πατουσακια των ζουζουνιων!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Χάθηκα γιατί πήγαμε 4 μέρες στο εξοχικό στο Κιάτο η μικρή ξεσάλωσε της άρεσε πάρα πολύ κοιτούσε συνέχεια γύρω γύρω και χαμογελούσε τελικά η εξοχη είναι φοβερή. Πηγαίνουμε συνέχεια βολτούλες και κοιμάται μόλις μπεί στο αμάξι.

Τζενάκι μου περαστικά στο μωράκι σου ελπίζω να είναι πολύ καλήτερα.

Serene καλε του κούκλος είναι αυτός φτου φτου!!!

Νικη πολύ γλυκιά η μικρούλα σας.

Gai είστε δυο ΚΟΥΚΛΕΣ!!!

ΚΟΝΝΑ μου μπράβο σας πολύ ψηλός και δυνατός ο γιόκας σου. Σχετικά με την ένδυση εγώ πια της φοράω απο μέσα μακρυμάνικο ζιπουνάκι και απο εξω πολύ ελαφρύ βαμβακερό φορμάκι τέρμα τα πετσετέ αν και δεν βάλαμε και πολλα, απο άυριο αρχίζω και κοντομάνικα απο μέσα.

Popi τώρα πια την σκεπάζω με πικέ κουβερτούλα και βαμβακερή που πήρα απο jumbo.

Harroulini μου καλο Σαραντισμό καλές αγορές.

Κορίτσια τι νούμερο ρούχα φοράτε στα μωράκια σας εμείς πια φοράμε το 6 μηνών αφού είμαστε 5.400kg και 60cm. το το 3 μηνών είναι πολύ ίσα ίσα και δυσκολεύεται να τεντώσει τα ποδαράκια της.

Agnoula μου καλές βολτούλες!

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Χάθηκα γιατί πήγαμε 4 μέρες στο εξοχικό στο Κιάτο η μικρή ξεσάλωσε της άρεσε πάρα πολύ κοιτούσε συνέχεια γύρω γύρω και χαμογελούσε τελικά η εξοχη είναι φοβερή. Πηγαίνουμε συνέχεια βολτούλες και κοιμάται μόλις μπεί στο αμάξι.

Τζενάκι μου περαστικά στο μωράκι σου ελπίζω να είναι πολύ καλήτερα.

Serene καλε του κούκλος είναι αυτός φτου φτου!!!

Νικη πολύ γλυκιά η μικρούλα σας.

Gai είστε δυο ΚΟΥΚΛΕΣ!!!

ΚΟΝΝΑ μου μπράβο σας πολύ ψηλός και δυνατός ο γιόκας σου. Σχετικά με την ένδυση εγώ πια της φοράω απο μέσα μακρυμάνικο ζιπουνάκι και απο εξω πολύ ελαφρύ βαμβακερό φορμάκι τέρμα τα πετσετέ αν και δεν βάλαμε και πολλα, απο άυριο αρχίζω και κοντομάνικα απο μέσα.

Popi τώρα πια την σκεπάζω με πικέ κουβερτούλα και βαμβακερή που πήρα απο jumbo.

Harroulini μου καλο Σαραντισμό καλές αγορές.

Κορίτσια τι νούμερο ρούχα φοράτε στα μωράκια σας εμείς πια φοράμε το 6 μηνών αφού είμαστε 5.400kg και 60cm. το το 3 μηνών είναι πολύ ίσα ίσα και δυσκολεύεται να τεντώσει τα ποδαράκια της.

Agnoula μου καλές βολτούλες!

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Labrinip μου εγώ κατεβαίνω συνέχεια Κιάτο (μένω στην περιοχή) κ αύριο το πρωί μάλιστα θα πάω για κάτι αλλαγές δώρων...

να τα πούμε το καλοκαίρι αν ξανακατέβεις...φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες! Τι κάνουν τα μωράκια μας; Εμείς σήμερα είμαστε λιγάκι ανήσυχοι, θέλουμε αγκαλίτσες!! Αχ το πρωί που τα έκανε και ξελάφρωσε είχε κάτι κέφια, έριχνε κάτι χαμόγελα ο γλυκός μου… τρέλα είναι!!

Τζενάκι περαστικά στο μωράκι σου. Μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου, θα γίνει γρήγορα καλά. Είναι δυνατό αγόρι ο Γιαννάκης σου!!!

Στάσα αρχίσατε κι εσείς τις εξόδους ε; Μη στεναχωριέσαι για το γάλα. Προσπαθήσαμε όσο γινόταν… Σημασία έσει να μεγαλώνουν τα μωρά και να είναι καλά. Αν το δικό μας δεν αρκεί… ε δεν θα τα αφήνουμε και νηστικά!! Φιλάκια στη μικρούλα σου! :kiss:

Ειρήνη αποθέωση η πιπίλα που κρύβει το μισό μουτράκι!!! :P Πολύ όμορφοι και οι δύο σας! :kiss:

Νίκη τι μαγουλάκια είναι αυτά που έχετε;;; Να μου τα φιλήσεις!!

Χαρά καλές βόλτες τώρα που σαραντίσατε!!!!

Μπεμπουλίνα πως πήγε το ραντεβού με τον γιατρό; Πως ένιωσες;;; Εγώ φοβάμαι, δεν θέλω να πονέσει… :(

ΚΟΝΝΑ ολόκληρο παλικάρι έγινε βρε το μπουμπούκι σου!!!

Αγνούλα διακοπούλες εεε;;; Και μετά στο καπάκι βόλτες… καλοπερνάει η μικρή… :P Ή μάλλον η μεγάλη της παρέας!! ;)

Λαμπρινή κούκλες είστε μάνα και κόρη!!! Κι εμάς μόλις μπει στο αυτοκίνητο τα ξεχνάει όλα!! Ούτε κλαίει ούτε πεινάει… κοιτάει λίγο γύρω γύρω και μετά κοιμάται!!

Αχ κορίτσια, αστέρια είναι τα μωρά μας!! Δεν είναι όλα πού πολύ όμορφα;;; Ειλικρινά, όχι επειδή είναι τα δικά μας αλλά είναι όλα ένα κι ένα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες..τι κάνετε???

πως είναι τα μπεμπέ σας??

εμείς είμαστε 50 ημερών , είμαστε 5.500 κιλά και 62 εκατοστά!

Τελικά μετά από κόπο έχω καταφέρει και θηλάζω αποκλειστικά!!

Στις αρχές όλο νόμιζα ότι δεν είχα γάλα δεν με θέλει το παιδί και διάφορα άλλα!

το αρνητικό είναι ότι δεν μπορώ με τίποτα το θήλαστρο με αποτέλεσμα όπου πάω να παίρνω και τον μπέμπη μαζί!

Αρχίσαμε και βολτίτσες αλλά ο παιδίατρος είναι κατηγοριματικός με τους κλειστούς χώρους..

Επίσης έχουμε αρχίσει σταγόνες βιταμίνης A και D και σήμερα σταγόνες σιδήρου..

Το κακό είναι ότι του άρχισα την πιπίλα γιατί αλλιώς δεν θα ξεκόλλαγε ποτέ από το στήθος μου χιχιχι :laugh: :laugh: :laugh:

Όσο για μένα έχω πάθει ψυχολογικό και δεν θέλω να με εξετάσει γυναικολόγος και πονάω όταν κάνω σεξ..ώρες ώρες μου περνάνε κάτι περίεργες σκέψεις τύπου δεν θα μπορέσω ποτέ ξανά να κάνω σεξ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...