Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ


loukitsa2

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ 3 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΙΑΣΩ ΛΗΤΤΟ Κ ΣΤΟ ΓΕΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΛΕΝΕ .ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟ .ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ Κ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΦΤΗΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Loukitsa,

και εγώ στο Γαία θα γεννήσω! Δεν είναι πάντως ιδιαίτερα φθηνό...έχει παρόμοιες τιμές με το "Μητέρα"! Σίγουρα είναι οικονομικότερο από το Ιασώ (όπως και τα υπόλοιπα μαιευτήρια).

Άντε με το καλό όλες μας και με έναν πόνο :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα ο γιατρος μου στο Γαια ειναι και εκει θα γεννησω και εγω!!!

Πηγα το ειδα ειναι συμπαθητικο!!σε θεμα απο εξυπηρετηση και εξηγηση ειναι πολυ καλοι!!εκανα το Β' επιπεδου εκει και μου τα εξυγησαν ολα!!

Εχω κανει ηδη μια γεννα στο Ιασω δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα ειχα αρκετα παραπονα(οπως οταν χτυπας το κουδουνι να ερχονται συντομα και οχι μετα απο μια ωρα)...

Εγω που ρωτησα τον γιατρο μου οντως εχω καποια παραπανω εκπτωση λογο οτι ειμαι απο επαρχια αλλα και εκπτωση να μην ειχα πριν 2ΧΡΟΝΙΑ στο Ιασω εδωσα 2650 καισαρικη με επισκληριδιο σε 6κληνο και στο Γαια χωρις την εκπτωση ειναι 1950 σε 4κλινο!!!

Βεβαια αν δεν γεννησω δεν λεω κατι γιατι και για το Ιασω ελαγα και απογοητευτηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,εγω μενω κομοτηνη και θα παω αλεξανδουπλη να γεννησω,ειναι πολυ καλο,πανεπιστιμιακο.αντε και καλες μας γεννες!!! :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω κοριτσια γεννησα σε 6κλινο στο Ιασω πριν απο 1 μηνα και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.Πληρωσα για φυσιολογικο τοκετο με επισκληριδιο 2040ευρω για την ακριβεια!!!Απο τον Νοεμβριο εχουν μειωσει τις τιμες γυρω στα 400 ευρω επειδη ανοιξε το ''ΓΑΙΑ''.Δεν μετανιωσα που πηγα σε 6κλινο γιατι εκανα καλη παρεα με τα αλλα κοριτσια !!!Με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου ειπε ο γιατρος μου φυσιολογικοσ τοκετοσ παει 1400 χωρισ επισκηριδιο κ τετια.δεν εχω παει απο εκει αμα ξερεισ κατι παραπανω πεσμου ασπουμε τιμη φυσιολογικου κ καισαρικη κ ποσο παει η καθε επισκληριδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ! ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ...ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! :silly: ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι πραγματικοτητα αλλα τι να κανεισ οταν ο γιατροσ σου ειναι σε ιδιοτικο εγω τουμπεσ θα εκανα αν ηταν σε δημοσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα σχετικα ειναι η καθε μια απο δω εει αλλο χαρακτηρα και δε ειναι μονο θεμα γυναικοογου εγω γεννησα στο Ιασω ειχε τα καλα του αλλα για καποια άλλη μπορει να θεωρηθει ακριβο , η οτιδηποτε άλλο .Προσωπικα δεν θα πηγαινα σε δημοσιο για το λογο οτι δεν θελω τς πρωτες ημερες να εχω το μωρο διπλα θεωρω απο τη στιγμη που μου δινετε η δυναντοτητα να αναρρωσω 4 μερες γιατι να μην το εκμεταλευτω και βεβαια σε καμια περιπτωση δεν θα γεννουσα και να εχωβ διπλα μου τη καθε γυφτισσα η αλβανιδα αυτη ομως ειμαιεγω θα μπορουσα βεβαια να επιλεξω στο δημοσιονοσοκομειο ενα μονοκλινο δωματιο αλλα και παλι ειπα οτι ολα ειναι θεμα χαρακτηρα και μετα εμπιστοσνη σο εκαστοτε γυναικολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...