Μετάβαση σε περιεχόμενο

AGXOS H "PROFITIA"????


lili29

Recommended Posts

ευχομαι το τεστακι που ειχες παρει να μην ηταν καλο να ειχε ληξει να μην εκανες καλα πιπι πανω του και τελικα να εισαι εγκυουλα!!!!!!

εγω σε πεντε μερουλες θα ξερω αν ειμαι!!!

βρε κοριτσια καθε μηνα 10 μερες πριν την περιοδο ειχα πονοκεφαλους πονο στο στηθος πολυ και τωρα τιποτα!!!!αυτο με κανει να πιστευω οτι ειμαι χαχαχαχα απο καπου να πιαστω βρε παιδι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ραμονάκι μου γλυκό, σ ευχαριστώ πάρα πολύ :kiss:

κι εγώ δε δίνω σημασία στα κάρμα...

και ως προς τη συμβουλή...

ΣΕ ΚΟΒΩ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!

φιλενάδα, δώστου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristw koritsia gia tis euxes...

mama_xina mou exeis apoluto dikio s ayta pou les,nomizeis pws den ta exw skeftei???apires fores..

kai gi ayton ton logo to exw apovalei apo mesa mou,ton teleutaio kairo,to agxos gia to mwro.logo kapoion provlimaton pou den exoun leithei akomh.

ki an me rwtouses tous teleutaious 2mines an thelw na kanw mwraki den tha iksera ti na sou apantisw...

alla twra me tin kathisterish kai ta simptomata arxisa pali na trelenomai kai na min me noiazei tipot allo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεμπεκαααααα σε παρακαλω την δευτερα πες μας και εσυ οτι εισαι εγκυος!

η τωρινη βδομαδα ξεκινησε πανεμορφα με υπεροχες ανακοινωσεις!σε παρακαλω η επομενη να ειναι η δικη σου ανακοινωση!

αχ επειδη μας λειπουν διδυμα...καμμια δεν το ανακοινωσε ακομη το διπλο γεγονος.......κανε μας εσυ την σουπερ εκπληξη να χαρω!!!!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε ξεκινα να σκεφτεσαι ετσι: οτι ειναι να γινει ας γινει!

μην σκεφτεσαι το οτι ισως να εισαι εγκυος...ξεκινα να σκεφτεσαι...οπως ολοι!ηρεμα!αν ειναι η ωρα η καλη τοτε ας ερθει αν παλι οχι...υπομονη!!!

αχ ελα πες κανενα αλλο νεο να ξεχαστουμε οοοολοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'''αγαπη μου ουα ουα''' την θυμασαι την ταινια κοριτσακι μου? αντε με το καλο βρε....να μας πεις τα ευχαριστα....εχω ενα θετικο προαισθημα χμμμμμμμμμ....φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...