Μετάβαση σε περιεχόμενο

AGXOS H "PROFITIA"????


lili29

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον επειδη ειχα δει και εγω αιμα στον υπνο μου...να ξερεις οτι ειναι κατι που θα γινει συντομα, η εγκυος γυναικα συμβολιζει τον αριθμο τρια και το μωρο συμβολιζει τον αριθμο 6.αν ειναι να παιξεις κανενα τζοκερ-λοττο.επισης λενε οτι αν εισαι εγκυος και δεις οτι γεννας ειναι πολυ καλος οιωνος για μια θαυμασια εγκυμοσυνη!απο την αλλη σημαινει καλοτυχια!

συμπερασμα1: αν εισαι εγκυος και το τεστ ηταν λαθος θα εχεις μια θαυμασια εγκυμοσυνη.

συμπερασμα2: αν δεν εισαι εγκυος σημαινει οτι θα εχεις πολυ καλη τυχη και αν παιξεις τυχερα παιχνιδια να παιξεις το τρια κ το 6.

συμπερασμα3: αν εισαι θελουμε να μας το πεις

συμπερασμα4: αν παιξεις και κερδισεις θελουμε ποσοστα!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xa xa xa eisai trelh!!!!!!!!!!!!!!xa xa xa

loipon ayrio tha paiksw kanena tyxero paixnidi kai tha parw kai test ksana.

an kerdisw ola dika sas ki an telika eimai egkuos einai diko mou!!!!!!!!

:) :) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικαιη η μοιρασια κοριτσουδι μου!

αντε να μας κρατας αλερτ για οποιαδηποτε αλλαγη!

παω για υπνο αυριο εχω να ξυπνησω νωρις για μια συνεντευξη (δουλειας...οχι δεν εχουν ερθει ακομη τα καναλια...!)

λοιπον σε αφηνω με μια γλυκια καληνυχτα και ενα χαμογελο αισιοδοξιας!χαρηκα που μιλησαμε και σε "γνωρισα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki egw s eyxaristw polu,mou dwsate megalo kouragio simera,tin kaluterh parea eixa,mias kai eimai se mia ksenh polh xwris na gnwrizw kanenan!!!

kalh tuxh gia ayrio kai suntoma kai sta kanalia na se doume!!! ;):) :)

filia kai tha ta leme sigoura...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλι μου κριμα που δεν βγηκε θετικο το τεστακι....πως το εκανες ομως, εκανες πιπι επανω στο τεστ?? γιατι οι οδηγιες λενε οτι πρεπει να κανεις πιπι επανω για 10 δευτερολεπτα και εγω επειδη ποτε δεν φανταστηκα οτι θα μπορουσα να κανω πιπι μου τοσο πολυ πανω στο τεστ...τα εκανα σε ενα δοχειο που κανουμε εξεταση ουρων και το βουτηξα μεσα για 10 δευτερολεπτα....το πηρες 2πλο το τεστ να ξανακανεις αυριο πρωι παλι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa mou epanw to ekana alla oxi kai 10deyterolepta,to polu 2 htana,giati ap to agxos mou ki toso me to zori mou vgike :)

den pira to diplo alla ayrio tha parw pali kai o theos vohthos!!!!

poios kserei mipos kai na eimai tyxerh telika...

kai h aderfh mou ston triro tis kapws etsi eixe pathei me to test,enw htane egkios ta duo test tis eixan diksei arnitiko.

enw h ksaderfh mou prin 3vdomades eixe kanei test kai htan thetiko alla telika den htan egkios!!! oti na nai... koufo den einai???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως τελειος κουφο. και εγω στο πρωτο μου παιδι μετα απο 2 βδομαδες καθυστερησης που το ειχα κανει μου ειχε βγει αρνητικο, αλλα τελικα ημουν. παντως μπορει να φταιει και το οτι δεν πηγαν αρκετα ουρα πανω. αυριο οταν πας στο φαρμακειο παρε και ενα δοχειο που κανουμε εξεταση ουρων και κανε πιπι σου μεσα εκει και βουτα το τεστ μεσα και κρατα το μεσα για 10 δευτερολεπτα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilaki μου οσο δεν βλεπεις αιματακι υπαρχει ελπιδα.ασε τα τεστακια κ πηγαινε για μια χοριακη.μηπως να παρεις κ το γιατρο σου ενα τηλεφωνο?παντως οσο καιρο διαβαζω το φορουμ βλεπω οτι ολο κ περισσοτερα κοριτσια ειχαν κ εχουν ψευδη τεστ.μην απογοητευεσαι.κ τωρα να μην εχεις μπεμπακι θα εχεις τον αλλο μηνα!!!φιλια πολλα κ καλη εβδομαδα σε ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lili μου σε καταλαβαινω... για την ξένη πόλη. Κι εγώ μια απο τα ίδια πέρασα πριν 4 χρόνια. Σημασία έχει να είσαι καλά με τον άνθρωπό σου, να υπάρχει αγάπη και όλα τα άλλα θα έλθουν σιγα σιγα. Οι γνωριμίες, οι φίλοι, όλα θα γίνουν! Όσο για το τεστάκι, οπωσδήποτε πάρε συλλεκτη ούρων! Σιγά μην κάνουμε τσίσα για ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΠΛΕΠΤΑ! Πάνε καλα?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lili μου σε καταλαβαινω... για την ξένη πόλη. Κι εγώ μια απο τα ίδια πέρασα πριν 4 χρόνια. Σημασία έχει να είσαι καλά με τον άνθρωπό σου, να υπάρχει αγάπη και όλα τα άλλα θα έλθουν σιγα σιγα. Οι γνωριμίες, οι φίλοι, όλα θα γίνουν! Όσο για το τεστάκι, οπωσδήποτε πάρε συλλεκτη ούρων! Σιγά μην κάνουμε τσίσα για ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΠΛΕΠΤΑ! Πάνε καλα?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lili μου σε καταλαβαινω... για την ξένη πόλη. Κι εγώ μια απο τα ίδια πέρασα πριν 4 χρόνια. Σημασία έχει να είσαι καλά με τον άνθρωπό σου, να υπάρχει αγάπη και όλα τα άλλα θα έλθουν σιγα σιγα. Οι γνωριμίες, οι φίλοι, όλα θα γίνουν! Όσο για το τεστάκι, οπωσδήποτε πάρε συλλεκτη ούρων! Σιγά μην κάνουμε τσίσα για ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΠΛΕΠΤΑ! Πάνε καλα?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μοι lili καλημερα,

διαβαζα εχθες την συζητηση σας και ανυπομονω και εγω,

εκανες το τεστ?

αντε με το καλο...να ηρθε η ωρα για τα χαρμοσηνα νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λιλουκο,μν στεναχωρεσαι,μπορει να μν ησαν επαρκη τα τσισακια,μπορει η συλληψη να γινε αργα,μπορει το τεστακι να ταν για τα μπαζα κ μεσα σε ολα αυτα τα μπορει να κρυβεται το μωρακι :kiss: δε πας για μια χοριακη λεω εγω σε κανα 2 μερες να σαι σιγουρη???παντως οπως κ να χει μην στεναχωριεσαι κ μν αγχωνεσαι!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα. Παντα συλλέγω τα ούρα σε πλαστικό ποτήρι μιας χρήσης και μετά κάνω το τεστ. Καλό είναι να μην έχεις πιει πολλά υγρά πιο πριν ή να το κάνεις το πρωί που θα ξυπνήσεις.

Προσωπικά επειδή έχω αστατο κύκλο λόγω του θηλασμού, έκανα ένα ευαίσθητο τεστ στις 12 μέρες μετά την επαφή και έδειξε αρνητικό. Χαλάρωσα και συνέχισα τη ζωή μου. Επειδή όμως είχα κάτι ανεξήγητα νεύρα, έκανα άλλο ένα στις 17 μέρες και βγήκε θετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!

κουκλα μου, ποιο τεστάκι πήρες? μερικά είναι όντως για τα μπάζα όπως είπε και μια άλλη κοπέλα!!!! λοιπον κοιτα να πάρεις το clearblue και με πρωινά ούρα!!! και αν έχεις αμφιβολία το καλύτερο είναι μια χοριακή... περιμενε λίγες μέρες ακόμα και μετά κάνε μια χοριακή αν έχεις ακόμα καθυστέρηση!!!! καλά αποτελέσματα κοπελα΄μου.... ελπίζω να μας έχεις καλά νέα σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κι απο μενα!κι εγω λεω να μην στεναχωριεσαι και οτι το πιο σιγουρο ειναι μια χοριακη!τα τεστ απειρες φορες δεν εχουν δειξει το σωστο αποτελεσμα!

σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou kalhperaaaaaaaaaaaaaaaa...

molis ksipnisa kai xarika se trelo vathmo pou vrika ta minhmatakia sas!!!!

to molis ksipnisa einai vevaia sxetiko vre koritsia...ksipnisa panw apo 3fores ston ypno mou apo trelo pono kai krampes stin kulia mou,etsi akrivos opws me ponaei otan exw periodo.etrexa sto mpanio sunexeia lew den mporei tosos ponos,alla h periodoa deeeeennnn...

ti ginete vre paidia???giati aytos o ponos????

test den pira simera giati exthes telika vgika kai ipia 2krasakia opote den nomizw pws kanei na kanw test e?

loipon akouste kai kati koufo entelos pou epatha plaka xthes pou vgika,

sikonomai pou lete nuxtiatika kai paw sto magazi tou andra mou,kai mpainei mesa mia kopela aplos gnwsth tou andra mou kai mas pianei kai ti mas leei??? re paidia sas eida leei proxthes ston upno mou kai genises leei ena agoraki!!!!

ekeinh tin wra me epiase ena spastiko gelio,lew den einai dunaton,thimaste pou sas eixa pei gia to diko mou to oneiro e???

ante na to vlepw egw pou kaigomai,h kopela pou einai entelos asxeth me mas???e den eimaste kala...xa xa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ .ΕΔΩ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ . ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΕΙΑΚΗ Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΗ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΑΙΩΝΟΣ ΣΩΣΤΟΣ !

ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΜΟΝΟ, ΧΟΡΕΙΑΚΕΣ. Κ ΑΠΟ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΣΑΓΟΝΙ Κ ΤΟ ΜΕΤΟΠΟ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου κοριτσακι ενα εχω να πω: ελεος!το ειδες εσυ,το ειδε αυτη εμ ελεος απο το στομα της και στου θεου το αυτι!

να σου πω κατι μεσα απο την καρδια μου?αστο το μωρακι να ερθει οποτε αυτο και ο θεουλης θελησουν!εχεις σκεφτει οτι ισως να μην ειναι καλη στιγμη?εχεις σκεφτει οτι ισως δοκιμαζεσαι?εχεις σκεφτει οτι ισως πρεπει να χαλαρωσεις και να περιμενεις την τελεια στιγμη οπου το μωρακι σου θα ξεκινησει το ταξιδακι του προς την αγκαλιτσα σου????

εεε???τα εχεις σκεφτει αυτα κυρια μου?

και απο την αλλη εχεις σκεφτει οτι ισως τωρα σε παιδευει...?πχ μπορει να εισαι εγκυος και να σου το δυσκολο!επισις μπορει να μην εισαι εγκυος και τσουπ οταν εσυ θαχαλαρωσεις....να σου κανει μια μικρη εκπληξη και να μην προλαβεις ουτε τεστ εγκυμοσυνης ουτε τιποτα!

απλα αφισε τον εαυτο σου ελευθερο και οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα....ζηστο!

στο λεω με πολυ αγαπη!!!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena αγαπημενη μου...να σου πω κατι που μου θυμησες????

-μαμα μαμα τα δωρα τα φερνει ο αγιος βασιλης?

=ναι παιδι μου

-μαμα μαμα το ψωμι το φερνει ο θεουλης?

=ναι παιδι μου

-μαμα μαμα τα παιδια τα φερνει ο πελαργος??

=ναι παιδια μου

-τοτε μαμα τον μπαμπα τι τον θελουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι από εμένα Λίλη,

εύχομαι σύντομα να έρθει το σποράκι στην κοιλίτσα σου.

πάντως σε σχέση με το όνειρο, ξέρω πως

το αίμα και γενικά το κόκκινο χρώμα σημαίνει ¨σύντομα¨

γι αυτό εύχομαι να πάνε όλα καλά

και να μην αγχώνεσαι!!!

φιλιά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενιτσα δεν συνηθιζω να βαζω καρμα γιατι το θεωρω σπαταλη χρονου αλλα δεν μπορω να αντισταθω σε αυτη τη φωτο που εχεις βαλει που μου επενει την απολυτη γαληνη!αχ κατι εχει η μερα κ ολο συγκινουμε μαλλον!παρε ενα καρματακι και μια αγκαλιτσα!!!

τα φιλια και την αγαπη μου

υγ μηπς να της δωσουμε την καλυτερη συμβουλη της ημερας...?ασε το μαμυ και ορμα στον καλο σου!!!χαχαχαχα ποτε δεν ξερεις!!!φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...